Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

И превода на песента.Да и на мен ми хареса..Радвам се, че доста от момичетата имат по по - големи части за рапиране/пеене..

 

http://vbox7.com/play:489a599661

 

Иначе момичетата са направили невероятен фурор в класациите на Melon, Bugs, Olleh, Mnet and Soribada.

 

snsd+i+got+a+boy+all+kill.jpg

 

Ето какво се случи на 31/12/12 с част от момичетата

 

YoonA спечелил 'Netizen Award' , а Юри 'New Star Award от наградите 2012 KBS Drama Awards..На тях Юри и МИнхо от Шайни ни представиха чудесно изпълнение ..От своя страна макнето посрещна нова година в компанията на всички MBC Gayo Daejun.Тя беше прекрасен водещ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента ми е малко хаотична, но главния хуук ме кефи. Клипът е весел, танцът ме радва. С една дума, става. Малко мелодията ми е некохерентна обаче - все едно е ремикс от много песни, а не е една.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк за изтегляне на целия албум - Click

Ако искате да си го изтеглите легално: https://itunes.apple.com/album/i-got-a-boy/id585172966

 

tumblr_mfxuiiP5391roe67qo1_500.gif

 

tumblr_mfxtwyVivA1qhcznwo1_500.gif

tumblr_mfxtx1k9dh1r4vzvro1_500.gif

 

 

и още едно изпълнение на новата песен

http://www.youtube.com/watch?v=FAg3swnAHyA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам си аз клипа на 1ви с големите очаквания. След като мина минута бях зяпнал като олигуфрен монитора. Първо заради невероятния mush up, който са спретнали и второ заради невероятно цветния и готин клип. След като в рамките на 2 дена я слушах около 40 пъти осъзнах, че съм супер зарибен по песента, въпреки че нямам обяснение защо. Просто не мога да спра да ги гледам и слушам :D

 

А останалите 9 песни ми се струва, че са правени колкото да запълнят диска. Но не мога все още да дам оценка на целия албум, но ми се струва, че в сравение с другите е слаб. Това ми е мнението поне засега, но след седмица може да е друго. Вече нямам търпение да ги гледам в предаванията. Имам усещането, че ще бъдат заснети доста отделни сцени за различните стилове, които са събрали в песента и ще бъдат страхотни!

 

Иначе за това, че са на първо място във всички чартове е съвсем очаквано, аз лично не съм изненадан. Все пак са любимките на корейците, а и на всички останали по целия свят.

 

소녀시대 짱! :D

 

(тайнично се надявам да бият PSY по гледания на видеото) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'I got a boy', като песен ми е манджа с грозде, компот от звуци(dish with grape, compote sound) и всякакви подобни определения с храни за които се сетите. Нещо хич не ги възприемам с тази шарена визия... Танца е готин иначе и bad girl поведението на Taeyeon ме израдва много, а пък Hyoyeon беше супер чаровна в 8-те секунди екранно време, които са и отредили :rolleyes: Кога ли ще разберат, че тя е най-естествена от всички и ще e само в плюс на групата да я показват повечко :D

d3Mn, кои са тези 'всички останали по целия свят', че ми стана забавно? :) Това, че някои от видео клиповете им, имат значително повече гледания в тубата, не означава, че са интернационални любимки. Просто много хора знаят, че те са най-харесвани в Корея и като представят кпоп-а на някой нов фен, това е групата, която ще покажат и естествено, хората искат да ги видят. На мен също ми бяха представени първо те, като най-харесваните, реакцията ми беше нещо такова - :blink:. Аз лично, преди няколко дни, запалвах едно момиче по кпоп и първите групи, които й показах, бяха Big Bang и 2ne1, естествено, реакцията беше уау. За мен лично, това са двете групи, които са най-интересни за интернационалната публика. SNSD имат късмет, че азиатските фенове са доста постоянни и стабилни, та им минават тия номера, с връщане на имидж от преди 5 години... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживях най-накрая момент, в който да не ми изглеждат стерилни! Много ме радва новата им визия и дано да продължат в същия дух. Ще е трудно за стилиста им, но си мисля, че е време вече да спрат да ги оеднаквяват и да наблегнат на разликите им.

От песента ми харесва само частта с I got a boy и както по-горе са писали... то бива да е микс, ама чак до такава степен не бива ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах случайно на концерт на новия им албум и известни парчета - http://www.youtube.c...h?v=qrnvBnMul1Y - 360 п е резолюцията за съжаление, та са малко на парцали. Има една песен на Хьойон и Юри - любимите ми.

 

Само не разбирам к'ъв е тоя напън песните да са на английски. Не го владеят 90% от тях и това си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

542174_4638944683967_22354626_n.jpg227653_4639028086052_1119124372_n.jpg

 

 

481207_4638841841396_1547710168_n.jpg207733_4638875242231_1005932267_n.jpg407419_4638987365034_895975035_n.jpg379429_4638894922723_552523959_n.jpg483147_4639081847396_177486559_n.jpg318670_4639133888697_1713245946_n.jpg150672_4639150809120_1511378217_n.jpg

 

Линк за сваляне на всички снимки от фотобуковете към новия албум: :click:

Попаднах случайно на концерт на новия им албум и известни парчета - http://www.youtube.c...h?v=qrnvBnMul1Y - 360 п е резолюцията за съжаление, та са малко на парцали. Има една песен на Хьойон и Юри - любимите ми.

 

Само не разбирам к'ъв е тоя напън песните да са на английски. Не го владеят 90% от тях и това си е.

 

Това е новогодишмият им концерт Romantic Fantasy, ето го целия в HD

http://www.youtube.com/watch?v=E0cCh3QJRmY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата вече спечелиха и първата си победа на M!Countdown (10.01.2013) -> Видео

 

На следващия ден отново взеха награда, този път на Music Bank (11.01.2013)! Май трябваше те да се завърнат, за да спрът победоносния поход на PSY. Преди да изпълнят "I Got A Boy", Taeyeon и Tiffany изпяха "Lost In Love". Награждаването им беше култуво обаче! Първо, явно не очакваха да имат повече точки от PSY и се изненадаха доста. След това някоя от тях реши да хвърли букета си към публиката, обаче за късмет на всички не се наложи да се вика линейка. Никой не пострада! И един личен съвет - Преди да хвърляте каквото и да била към публиката, се поопражнявайте, защото най-много да нараните някой! Това се отнася за всички айдълчета :) Видеото може да видите еееееееето ТУК!

 

Ето и някакво калпаво видео от Music Core (12.01.2013) :click: (още не съм гледал предаването) :(

 

А ето и от днешния Inkigayo (13.01.2013) :click: (също не съм го гледал) ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 3тата поредна на M!Countdown, днес спечелиха и Music Bank за трети път. Но не съм тук, за да ви кажа точно това, то е ясно :) (без хейт)

 

Не мога едно нещо да си обясня. Защо, когато ги наградят решават да си покажат магарийте? Ето за какво говоря -> видео.

 

Дали другата седмица CNBLUE ще ги спрът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога едно нещо да си обясня. Защо, когато ги наградят решават да си покажат магарийте? Ето за какво говоря -> видео.

 

защото бяха обещали, че ако спечелят, Джесика ще направи едно кръгче на гърба на Хьойон, а Тифани ще направи 2000 head-spin-а

http://www.youtube.com/watch?v=JzLj7cyBs_o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес TTS спечелиха наградата за албум на годината за второто тримесечие и песен за месец май на наградите Gaon Chart Awards. Снимки от събитието

66957_4947260511670_1811297989_n.jpgibvmNRdaiYgpGv.jpg582650_4947259471644_509717873_n.jpg

ibl48NIvS3jlGK.jpg

560044_4947258671624_1471924003_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата отдавна са част от .'Baby-G'..Ето една нова сесия с HQ качество

 

Сохьон

 

tumblr_mil4psIbTx1rcnsixo1_1280.jpg

 

Хьо

 

tumblr_mil4rkVgjx1rcnsixo1_1280.jpg

 

Сойонг

 

tumblr_mil4n4pAsv1rcnsixo1_1280.jpg

 

Юри

 

tumblr_mil4lvkNf41rcnsixo1_1280.jpg

 

Тейон

 

tumblr_mil4mlPDJr1rcnsixo1_1280.jpg

 

Тифани

 

tumblr_mil48c7hsC1rcnsixo1_1280.jpg

 

Юна

 

tumblr_mil4olqJgh1rcnsixo1_1280.jpg

 

Съни

 

tumblr_mil4qkjupK1rcnsixo1_1280.jpg

 

Джесика

 

tumblr_mil4nvjvJE1rcnsixo1_1280.jpg

 

 

МОмичетата са на своето 2 Японско турне..С нови визии и доколкото четох представят и всички песни от новия си японски албум ..

snsd+2nd+japan+tour+photo+cards+(1).JPG

 

 

snsd+2nd+japan+tour+photo+cards+(2).JPG

 

 

Също така Сойонг отново беше замесена в скандал този път, че излизала с Jung Kyung Hо, от СМ веднага се изкаха и казаха,че се познават но не излизат...Самия младеж пък миналата година си призна,че Со е била тази,която му е била голяма сила за излизането от армията

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата подготвят нещо ново за феновете си..Наскоро излезе снимка с тях и в студио заедно с музикалния продуцент, текстописец, композитор - Ricky Luna в края, който е до Тифани и американския певец, текстописец и продуцент - Sean Garret. C

Ricky Luna я пуснал заедно с следния надпис: "With Girls Generation Seoul Studios. We are working together on an album."

 

484966_265516376916706_198926553_n.jpg

 

Джесика я няма защото се е занимва с мюзикала си..А на 6 март е била последната и пиеса.

 

Тейон ще има OCT за драмата 'That Winter, The Wind Blows'

 

На 20 март ще пуснат японския албум 'Best Selection Non Stop Mix'

Който ще съдържа

 

snsd+non+stop+mix+album.jpg

01. Opening

02. Flower Power

03. The Boys [Japanese Ver.]

04. Reflection

05. Paparazzi

06. Bad Girl

07. Genie

08. Boomerang

09. T. O. P

10. You-aholic

11. Mr. Taxi

12. Animal

13. Hoot

14. Run Devil Run

15. I'm a Diamond

16. Girls & Peace

17. Oh!

18. The Great Escape

19. Gee

20. Let It Rain

21. Stay Girls

 

 

 

Yuri за 'High Cut'

snsd+yuri+high+cut+2013+(2).jpg

 

snsd+yuri+high+cut+2013+(3).jpgsnsd+yuri+high+cut+2013+(1).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата са направили видео клип към другата своя японска песен от 6тия им сингъл албум Flower Power.

Песента е BEEP BEEP и стана ясно,че Sooyoung, Yoona и Sunny са били композиторите на песента.  Тифани и Джесика са били директори на Видео-клипа..А хореографията е измислена от Taeyeon, Yuri, Hyoyeon и Seohyun..

 

 

 

На 30 март участваа в 'Super Joint Concert in Thailand' , който ще се излъчва по всяка вероятност на 13 април: Genie, The boys, Hoot, Gee, Dancing Queen и I got a Boy

 

Според някаква онлайн класация Съни и Юри са заели първо и второ място в  Female celebrity who is both pretty and handsome"

След като повече от година  Taeyeon, Tiffany и Seohyun бяха водещи на Music Core ще направят последно записване на 13 април и ще се отеглят..Някъде бях чела,че Тифани прави рекордните 123/132 нещо от този род записани епизода като водещ..Преди с другата част от TTS, тя беше водещ с Юри..

 

Sooyoung пък снима нова драма на  tvN -  'Dating Agency: Cyrano'  и ще бъде главна героиня ..Нейни колеги ще са Lee Jonghyuk,  Lee Chunhee
Идеята на сериала ще е възоснова на този филм Cyrano Agency'  и ще почне излъчването си  през месец МАЙ..Всички много я хвалят заради участиеето и в The 3rd Hospital

 

Джесика е снимала за 'Running Man', който ще се излъчи на 21 април

 

Юри е лице на 'Mamonde'

 

 

 

Seohyun има сесия за априлския брой на  'InStyle'

 

 

 

 

snsd+seohyun+instyle+(1).jpgsnsd+seohyun+instyle+(2).jpgSNSD+Seohyun+InStyle+April+2013+Issue+(1SNSD+Seohyun+InStyle+April+2013+Issue+(4SNSD+Seohyun+InStyle+April+2013+Issue+(2SNSD+Seohyun+InStyle+April+2013+Issue+(5SNSD+Seohyun+InStyle+April+2013+Issue+(6SNSD+Seohyun+InStyle+April+2013+Issue+(8

 

 

 

 

Юна също има сесия за априлския на 'InStyle'

 

 

 

 

 

snsd+yoona+instyle+(3).jpgsnsd+yoona+instyle+april+2013+issue+(1).snsd+yoona+instyle+(2).jpgsnsd+yoona+instyle+(1).jpgsnsd+yoona+instyle+(4).jpgsnsd+yoona+instyle+april+2013+issue+(2).

 

 

 

 Sooyoung и Юри имат чудесна фотосесия за "Тhe star"

snsd+yuri+sooyoung+thestar+(1).jpg
 

snsd+yuri+sooyoung+thestar+(2).jpgsnsd+yuri+sooyoung+thestar+(3).jpgsnsd+yuri+sooyoung+thestar+(4).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(1).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(11).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(10).jpg

snsd+yuri+sooyoung+the+star+(16).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(12).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(13).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(15).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(14).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(18).jpg

 

 

 

#2

 

 

snsd+yuri+sooyoung+the+star+(17).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(19).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(20).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(3).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(4).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(5).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(7).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(8).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(6).jpgsnsd+yuri+sooyoung+the+star+(9).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...