Jump to content

T-ara


Yuki

Recommended Posts

Чи Йон получава подкрепата на две много известни лица - Сузи от miss A и актрисата Ю Ин На. Ето ги и видео съобщенията

 

 

А защо и другото й близко другарче IU няма такова съобщение? :)

 

От вчерашния M!Countdown стана ясно, че първото й изпълнение ще е в следващото издание на шоуто, което ще е на 22-ри май (четвъртък).

 

А на тази снимка е Чи Йон с брат й

 

 

BnW-scYCUAAhYELjpglarge_zps81ca1397.jpg

 

 

Мини-албумът излиза на 20-ти, вторник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе:

 

Албума онлайн // За теглене

На мен песента ми хареса. Да я видим как ще се справя по предаванията. Хореографията мисля, че по  може и да не я виждаме в този вариант.

Репетицията:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От клипа малко ме заболя главата, защото камерата доста се клатеше.. А пък песента бива, но ми прилича на песничката на SISTAR19 - Gone not around anymore.  :unsure: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз, че има защо да очаквам солото й, много съм доволна не само от главната песен, но и от останалите. Не са само пълнеж, а наистина е работено и върху тях и се е получило един много приятен соло дебют. Чи Йон изглежда много добре и такава визия й отива. Макар и да не е от най-пеещите и това й се е получило доста прилично. На мен пък 'Never ever' (или небъ ебъ :D) ми навя приятен спомен за 'Cry cry' на T-ara, взето малко оттам и добавено нещо ново от нея. Клипа ми допада също, добър замисъл и изпълнение. Shaky камерата не ме подразни, имаше по-скоро добър ефект тук, за разлика от 'Mr Mr' на SNSD

 

Ето и яката първа сцена от днес в M!Coundown

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно си забавих коментара, защото исках да видя и дебютната й сцена. Беше ми малко странно да гледам някоя от T-ara сама на сцената. Deyja го е казала вече, че Чи Йон не е от много пеещите. Мога да се съглася с това твърдение до някъде, защото не смятам, че да си певец, трябва да можеш да вземаш супер високи тоново. Това не те прави певец според мен. Да, това е огромен плюс и е почти задължително. Но ако имаш само това, а нищо друго, нещата няма да станат. Та това, че Чи Йон не е като Хьо Рин или Ailee или която и да е с добри гласови данни, не й попречи да излезе днес на M!Countdown и да пее! Гордея се с нея!

 

Песента ми харесва, клипа й ми е много интересен. Другите две песни също ми харесват. Танца е добър и визията й като цяло. Бравос!

 

И само аз ли не мога да разбера къде е допирната точна с песента на Пак Джи Юн?

 

И понеже сега си говорим за соло дебюти на момичетата от T-ara и се очаква скоро да видим и Хьо Мин, аз ще насоча вниманието към Ън Джонг. Мисля, че от всички момичета в групата, тя може да покаже най-много, ако излезе сама на сцената. Има най-стабилния глас за мен, въпреки, че много хора си мислят, че Со Йон е с по-добрия глас. Може да танцува страхотно, може и да рапира изключително добре. Добри смятам, че е една от най-добрите в тази област. Но поради факта, че тя не е сред най-известните от групата, ще трябва да почака за своя дебют. Ако изобщо това се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената й от днес  в Music Core. Леко са променили хореографията и по-добре, малко в повече идваха тези търкания в стената. Сега ми харесва повече. Е Чи Йон никога не ми е била толкова секси :inlove:

 

Очаквам Хьо Мин с още по-голямо нетърпение, защото тя ми е любимката от T-ara. Дано да не чакаме дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти харесвам аватарчето на тебе :D Един път хване ли те Сузи манията, няма отърване. Леко се отклоних, съжалявам. Идвам да похваля Чи Йон. Много добре се справя сама на сцената, без нейните каки от T-ara. Има много добро присъствие и грабва вниманието ни. С всеки изминал ден песента, а и другите две ми харесват все повече и повече. Видеоклипът също е много интересно направен и не ми става лошо от него хаха :) . Може би днес сценката й беше по-добра, може би заради костюма й, червения. И с тези стокинг-и ... добре, че вече е навършила 18. :) Има и няколко движения в хореографията, които ме впечатлиха и са ми интересни. Също така пак да подчертая, че пее! Да, с вървящ плейбек, но пее! И гласът й е много приятен за слушане и отива на тази песен.

 

В крайна сметка Чи Йон е една от 6-те причина, поради които обичам T-ara. Другите пет са ясни. Нали?

 

И една поправка. Deyja, Хьо Мин! Хьо Рин е друга :D Пиши по-бавно другия път, че ...

 

tumblr_n3tqyabmto1ty02yco1_400_zps50592c

 

Няма как да се сбърка! :D Между другото и аз съм любопитен как ще изглежда сама. Нямам си и на идея кой стил ще е най-подходящ за нея. Надявам се да ме изненада с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го "динозавърчето" и с дебюта си на Инки-то

 

 

Понеже знам наизуст дискографията на T-ara, все още не мога да се сетя за тяхна песен, която да е подобен стил на тази на Чи Йон. И дори мога да кажа, че е доста далеч от основния стил на групата. Така че от CCM този път са действали смело и рисковано, за което ги поздравявам.

 

Между другото как ми се иска T-ara да се завърнат скоро! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, имаме си ново Sueweety(ще рече - фен на Сузи) добре дошъл в клуба :D

Хаха, явно съм прочела нещо за Хьо Рин преди това, та Хьо Мин, доколкото я знам, ще заложи на секси концепция, но ми се иска да е нещо друго. Още повече след като и Чи Йон заложи на това, ще е малко тъпо, де да знам.

Това в инкито май беше запис от живо пеене, защото не се задъхваше изобщо, дори и при по екстремните движения. Ако не се лъжа, точно в това предаване имат тази практика при първата сцена да е запис. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Леле, как се произнася това Sueweety? Суйти? Не знаех, че си има фен клуб :) Но признавам си, станах й фен. Просто ме омагьоса с чара си. Не мисля, че някой може да й устои. Но може да си поговорим по обстойно за Сузинцето в друга тема.

 

А Хьо Мин дори и да излезе със секси концепция, това не означава автоматично, че ще е едно и също с визията и звученето на Чи Йон. Има различни "секси концепции". Нека да погледнем все пак кой е продуцента - Brave Brothers. Той и друг път е работил с T-ara или по точно само с Хьо Мин, въпреки, че песента се води на цялата група. Говоря за Beautiful Girl. Е да, но все пак това е вече поостаряло, така че не вярвам да е нещо такова. За други песни не се сещам или по-точно не ми е известно. Последните продукции на "лошия", както го наричам аз, са следните - "луната" на Сон Ми, "късата пола" на AOA, "бибитката" на BTOB, главната песен на Хьо Рин за дебютния й албум и "ко щъ прайм днес" на 4minute. Това са от тази година, а и от минала горе-долу има подобно звучене. Аз лично смятам, че ще нещо смесено между Сон Ми, Хьо Рин и AOA. Да, секси ще да е, нооо ... хм. Не знам, мисля, че ще е по-бърза и по-мелодична и танцувална. Не смятам и че ще е като на Хьо Сонг от Secret. Май най-ще ме накефи да е нещо много близко по звучене на 4minute. Хьо Мин много ще се разкърши на сцената тогава :D Тя е и много артистична личност и мисля, че ще си направи дебюта много интерсен, ако естествено изобщо й дадът възможност да си каже мнението.

 

П.П.: Тя често се включва в избирането на сценичните костюми на T-ara.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами заповядай в темата й и ще я обсъдим, и без това си говоря сама там :D

 

Ето и новата визия на Хьо Мин, изненада ме, признавам. Не очаквах толкова драстична промяна за соло дебюта й. Още по-интересно ми е сега да видя и чуя какво е подготвила.

 

오늘 공개된 첫번째 사진. 긴머리싹뚝! pic.twitter.com/U4ilN9mFQ2

[TRANS] The first photo that’s been released today. Cut my long hair!

iYWjgyzvpJ8Vf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, честит рожден ден на Хьо Мин! Родена е на 30-ти. И второ .... УААУУУУ! Дори не мога да я позная. Това наистина ли е Хьо Мин? Всъщност по принцип знам, че е способна да излезе с такава визия, но ... отрязала си е косата и с това синьо-бяло-черно ... ЛЕЛЕ! Очаква ни нещо страшно като дебют :D Ще ги помете!

 

Чи Йон вчера стигна до 6-та позиция на M!Countdown. Изненадан съм, не очаквах да е толкова напред.

 

 

А в канала им в youtube пуснаха и така наречената "Оригинална версия" на видеото към песента й. Единственото ново нещо са накрая кадрите от заснемането на тийзър снимките, както и кратко съобщение от Чи Йон, в което показва сладкото си егйо, което не бях виждал отдавна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чи Йон на сцената на

и
. Да си призная не очаквах да е в топ 10 на нито едно от предаванията, но е и в 3-те, като най-доброто й постижение е 5-то на Инки-то. Явно е посъбрала добри точки от социалните мрежи - youtube и twitter. Събрала е почти милион и половина гледания на видеото й и оглавява социалния чарт на Gaon.

 

А мангне-то ни е станала и MC на музикалното предаване The Show по SBS MTV. Предаването е подобно на M!Countdown, Music Bank и т.н.

 

Хьо Мин започна да ни подряга за нейния дебют с първа снимка. И тя, както и Чи Йон, ще дебютира с мини-албум, носещ заглавието "Nice Body" :D Въпреки малко плашещата й външност ми допада и ще я чакам и нея с нетърпение. Тя ще дебютира, когато Чи Йон прекрати своите промоции. Това може да стане след 2 или 3 седмици, което означава, че Хьо Мин може би ще дебютира след 16-ти или след 23-ти. Но явно ще е този месец, така че няма да ни се наложи да чакаме дълго.

 

Hyomin_1401722419_af_org_zpsced613d6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценките й от тази седмица. На M!Countdown изпълнението й беше на живо със сигурност и не се чуваха освирквания, а точно обратното, доста хора я подкрепяха. Мисля, че малко по малко омразата към T-ara стихва, въпреки, че все още я има и за жалост не мисля, че това ще се промени някога.

 

 

 

А ето и едно видео, в което може да се чуе пее ли Чи Йон или не. Всеки да прецени сам за себе си.

 

Участие на Чи Йон в предаване по MBC C-RADIO. Водещите са Джиа и Феи от miss A и китаец-а от Super Junior (не съм много сигурен). Та който разбира корейски и му е интересно да я гледа и слуша цял час, ето го видеото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я красавицата и на днешния Inkigayo (08.06.2014). Ако следващата седмица промотира за последно, това значи, че по-следващата седмица ще чуем и Хьо Мин. Надявам се Brave Brothers да е направил една от добрите си песни за нея.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyo ще дебютира с песен с участието на рапъра LOCO. Нещо не ми харесва как и стои русото, но искам наистина скоро да чуя песента, която Brave Brothers е направил.

tumblr_n6zpkkGInH1tqs827o1_1280.jpg

 

Промо снимки и снимки зад кадър, които бяха пуснати днес:

 

tumblr_n71qs3FdIO1tqs827o1_500.jpgtumblr_n7182yGHLU1tqs827o1_r1_1280.jpg

tumblr_n71ciwe1gh1tqs827o1_1280.jpgtumblr_n71ci1fje61tqs827o1_1280.jpgtumblr_n71cfqh7gP1tqs827o1_1280.jpgtumblr_n71cee2z0W1tqs827o1_1280.jpg

 

 

 

Снимки от Инстраграма на Hyomin:

 

 

tumblr_n7273ng6sY1sem42ko1_1280.jpgtumblr_n7273ng6sY1sem42ko2_1280.jpgtumblr_n7273ng6sY1sem42ko3_1280.jpgtumblr_n7273ng6sY1sem42ko4_1280.jpgtumblr_n7273ng6sY1sem42ko5_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това русо ли е? Мен повече на сиво-бяло ми прилича. И кой е LOCO? :D Някой дружка на Brave Brothers, който са го пробутали барем да вземе да събере и той някой и друг фен. В CCM да не са се свършили рапърите? Че и от женски пол имат бая.

 

Днес още не е излязло видеото от участието на Чи Йон на M!Countdown. Гледам да качвам от официалния канал. Но пък дали това й е последната седмица, нищо не съм чул. Но ми се струва, че и другата седмица ще я гледаме и чак след това ще дойде ред на Хьо Мин. Което ще рече след 22-ри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълненията на Чи йон от миналата седмица. Inkigayo не се излъчи, а Music Bank поднови излъчването си и може да се каже, че й беше comeback сцена.

 

Music Bank (13.06.2014) (нещо не мога да намеря видео)

 

Music Bank нямат ли официален канал, както всички други предавания????????

 

 

T-ara беше и на "Dream Concert 2014", който се проведе на 7-ми, а SBS го "излъчиха" на 15-ти. Сложих кавички, защото някои групи дори не бяха излъчени изобщо, а аз ги очаквах с голям интерес. И за моя голяма изненада една от тези групи се оказа, че е именно T-ara. Добре, че излъчиха изпълнението на Чи Йон. А ето го и него:

 

http://youtu.be/1wLMtLBc34o

 

Има и фен камера с много добро качество (HD) на цялата група, която изпълни "넘버나인 (No.9)"

 

 

 

 

Поздравявам SBS с това си действие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е ясна и датата, когато ще чуем Хьо Мин - 2-ри Юли! Имаме и още излезли тийзър снимки.

 

10402837_250597451804797_240039760639572

 

Hyomin_1403147495_20140617_Hyomin_zps796

 

А стана ясно, че ще излязът скоро и два тийзър видеоклипа, от който единия ще е само за големи деца (19+). Дали пък това означава, че ще имаме и два варианта на видеоклипа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това русо ли е? Мен повече на сиво-бяло ми прилича. И кой е LOCO? :D Някой дружка на Brave Brothers, който са го пробутали барем да вземе да събере и той някой и друг фен. В CCM да не са се свършили рапърите? Че и от женски пол имат бая.

Аз преди това гледах снимки в Инстаграма, може би и затова съм я оприличила на русо. 

За LOCO на мен ми е известно, че е във фирмата на Jay Park - AOMG, но същевременно е в хип хоп продуценски екип VV:D заедно с  Zion.T, Crush, Gray  и Elo.. Спечелил е първия сезон на Show me the money заедно с Double K.  Има много колоборации знам за Ali, Gummy, Crush, Gary . Ето една

 ;
.

 

Нови промо снимки на HyoMin

tumblr_n7nk141Fx01tqs827o1_r1_1280.jpg

 

tumblr_n7nk141Fx01tqs827o2_r1_1280.jpg

tumblr_n7q2e0e75f1qe65h9o2_r1_1280.jpgtumblr_n7q27x1PIr1qe65h9o1_1280.jpgtumblr_n7q27x1PIr1qe65h9o2_1280.jpgtumblr_n7q2cdXEBq1qe65h9o1_1280.jpgtumblr_n7q2cdXEBq1qe65h9o2_1280.jpgtumblr_n7q29xAE1W1qe65h9o1_1280.jpgtumblr_n7q29xAE1W1qe65h9o2_1280.jpgtumblr_n7q2e0e75f1qe65h9o3_1280.jpg

tumblr_n7q2e0e75f1qe65h9o1_1280.jpg

 

 

 

 

Jiyeon e има малко участие  15 и 16 епизод на драмата Triangel . Щяла да има май още появи в сериала доколкото четох.

tumblr_n7o91utx5I1qa66x0o2_r1_250.giftumblr_n7puprfsWR1rucduso3_250.gif

Изненада за феновете:

 

 

tumblr_n7p46eN4x51qepc6qo1_500.gif

 

 

 

Hwayoung вече има и роля в специална драма на SBS със заглавието Mother’s Choice" . Ще участват и  Oh Hyunkyung и Ji Eunsung.Ще започне снимките на 7 юли и ще се излъчи в средата на Юли месец.

Ето различни нейни фотосесии:

За новия брой на Instyle

 

 

tumblr_n7py83Adx31rb69gro1_500.jpgtumblr_n7py6jaje21rb69gro1_500.jpgtumblr_n7py4xt0NE1rb69gro1_500.jpgtumblr_n7p34hHdvB1tqliclo1_1280.jpg

 

 

 

За майския брой на Grazia

tumblr_n5t98bygDh1rl7br7o1_1280.jpgtumblr_n5t98bygDh1rl7br7o2_1280.jpgtumblr_n5t98bygDh1rl7br7o3_1280.jpgtumblr_n5t98bygDh1rl7br7o4_1280.jpgtumblr_n5t98bygDh1rl7br7o5_1280.jpgtumblr_n5t98bygDh1rl7br7o6_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...