Jump to content

T-ara


Yuki

Recommended Posts

Aлбума онлайн слушане от тук


 


Официални видеа от MNET ( M COUNTDOWN) 


 


 & 

 


Moмичетата в радио шоуто SimSimTaPa



/// 
// 

/// 

 


Днес на MUSIC BANK представяне


http://vbox7.com/play:9f060c1ca5


Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, за първото изпълнение бяха с малко странни костюми. Девятката я изпяха с черно-бяла концепция, а QUEEN'S се справиха много добре. T.A.RA GO! :D

 

http://youtu.be/Ycb6_64eSV0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От фирмата официално обявиха,че Number 9 ще има още една версия..
Дата на излизане: 18 октомври

 

tumblr_mumgjqZudu1qe65h9o1_1280.jpg

 

И вчера бяха излъчени представяния на двете песни в Mtv The Show All About K-pop 

Винаги това предаване прави като втори денс версии  ~~

http://vbox7.com/play:3d8ae036cd

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че беше много трудно за отгатване, но все пак познах :) Ще има драма версия, но от CCM обявиха преди малко, че видеото ще излезе ден по-рано - на 17ти Октомври. А датата, на която се очаква да излезе физическия албум е 21ви. Това естествено може да се промени, все пак си говорим за CCM. Странно защо толкова го бавят. Още ли не са го направили :D А също така ще има и плакатче :) Чудя се какъв ли е шанса мини-то да бъде преиздадено. Клоня към 85% да бъде. И това ме изправя пред дилемата да си взема ли "Again" или да изчакам. Но пък от друга страна пак се появиха слухове, че до края на годината ще издадът нов цял албум. Та ако в него включат примерно двете песни, които сега имат видео, то този предстоящ албум може и да изиграе ролята на re-package. И да подчертая, че това са само слухове. Няма никаква официална информация!

 

А това мисля, че са кадри от някой от концертите им в Япония. Компилация от кратки клипчета, които самите момичета са заснели. Или по друг начин казано selfcam :D

 

 

И се очаква май Декември месец да излезе ДВД с концерта им в Япония. Мисля, че ще е този от Нипон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългоочакваната драма версия излезе ... CCM бяха известни с това, че правят невероятни драма версии към песните на T-ara. Само, че този път нещо не им се получи, поне според мен.

 

 

Та иначе въпреки многото си анти-фенове групата е постигнала доста добри резултати и дори е възможно, ако не тази седмица, то другата да се борят за първите места. Но чак за победа не бих си и помислил.

 

А се появи и информация, която май още не е потвърдена, че Чи Йон е пострадала при записа на днешния M!Countdown. Друга информация нямам.

 

CCM обявиха, че на 20ти Ноември пък ще излезе японския сингъл "Number 9".

 

*Понеже често споменавам CCM и може би има хора, които четат тази тема и не са много наясна какво е това, та това е съкращение на Core Contents Media - музикалната компания, с която T-ara работят.

 

И има друго важно нещо, което трябва да се спомена. Не съм на 100% сигурен, но ми се струва, че до сега компанията, която е била дистрибутор на всички техни албуми е била LEON. Но за мини-то им Again, дистрибутор е нечуваната от мен до сега KT Music. Дано LEON да не са се "отказали" от T-ara заради скандалите около тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милата Чи Йон днес на M!Countdown пя куцайки. Дори бяха и леко променили хореографията, за да не я карат да кляка. Случката ми напомня на прословутия скандал с Хуа Йонг. Вече не помня точно какви бяха обстоятелствата, но имаше нещо сходно. Беше пак с контузия, но отказа да излезе с групата и ги остави да се мъчат и то на живо. Може би си спомняте какво се случи на сцената тогава. Та днес нашата малка Тиарка не предаде фронта и въпреки, че се провлачваше на сцената, беше до другите момичета. От CCM са казали, че е добре, но това според мен не означава автоматично, че утре на Music Bank няма да я гледаме пак да се мъчи да ходи. Гордея се с тях. Браво на Чи Йон! Ето го и видеото:

 

 

7мо място за някои може да се сметне за неуспех, но при положение, че още албума не са си издали, което предполагам в M!Countdown означава 0 точки, ако го смятат, мисля че е постижение. Плюс това господата от SHINee, дето толкова много им се радват са 11ти. Злоратствам малко ама .. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maкнето беше през цялата седмица със стягаща лента на крака..Подскачаше си с другите мацки...

 

Днес излезе така наречената 3-та версия или директорския cut...

Почти всички казват,че не намират разлика с другия клип..Ето накратко от какво се състои този

0:00 - 0:50: New narration voice over
0:50 - 2:48: MV version 2 but with more instagram filters
2:48 - End: BTS clips followed by a message from the girls 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтървали сме да споменем нещо много важно около промоциите на новото им мини. А именно, че T-ara стигнаха до 2ро място на Inkigayo на 20ти Октомври, а седмица по-късно бяха на 3то! Въпреки скандалите и голяма маса анти-фенове, момичетата постигат невъзможното!

 

Изпълненията им:

 

 

Music Bank 25.10

Inkigayo 27.10

 

Участваха и на Hallyu Dream Concert 2013, който се излъчи вчера. Само че забравих в кой канал мернах изпълненията от концерта <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ KBS ни пуснаха кратък клип с някои нови сцени~

 

 

 

Да очакваме  съвсем скоро и No.9 японска версия ~~

tumblr_mv7swsVfhS1qe65h9o4_400.jpg

 

tumblr_mv7swsVfhS1qe65h9o3_400.jpg

 

 

tumblr_mv7swsVfhS1qe65h9o1_400.jpgtumblr_mv7swsVfhS1qe65h9o2_400.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това е клипа към другата песен от сингъл албума

 

http://youtu.be/UHLXYW0iVZ8

 

Самата песен е част от саундтрака на японския филм "Jinx!!!", в който в една от главните роли е Хьо Мин. Филма ще излезе на 16ти Ноември, а премиерата му е била на 20 Октомври на Tokyo International Film Festival.

 

Тази седмица ще е последната, в която T-ara ще промотират 넘버 나인. Първоначално като разбрах това много кофти ми стана, но после се сетих, че няма да чакам дълго, за да ги видя отново. В началото на Декември ще се завърнат пак!

 

Ето последната им сцена от вчерашния M!Countdown

 

 

А от днешния Music Bank не мога да намеря изпълнението им. Всъщност може и изобщо да няма такова. Малко по-късно ше гледам предаването и ще знам със сигурност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С известно закъснение понеже кпоп-а, далеч не ми е приоритетен и аз преслушах този миниалбум Again с въпросната number nine и като цяло песните зарибяват, далеч не мога да се оплача. Самият клип на n9 е добре направен, мацките отново са на ниво, хареса ми какъв реквизит и макиаж са подбрали за заснемането и като цяло атмосферата на видеото. Предишната мини компилация обаче Day by day е с малко пред тая поне по мое мнение, там holiday и hue ми харесаха доста + самата DBD, на която е кръстен албума. Хубавото при тея е че се наблюдава израстване определено не мога да кажа, че тъпчат на едно място. Дано да продължават все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе вече и най-новия им японски сингъл. Естествено какво вече традицията повелява има много варианти, от които японските фенове могат да избират. Пълни са с видеоклипове, ремикс версии, лайв изпълнения, backstage кадри, коледни версии и какво ли още не :) Аз ще ви предоставя Regular Edition, което е CD и 3 песни - японската версия на Number Nine, песента от саундтрака на японския филм, в който Хьо Мин участва и една бонус песен (А-НА), която между другото има мнооооооого яко звучене! Голяма изненада от T-ara! Наистина е страхотна, определено трябва да я чуете!

 

 

NumberNineJapVer_zpsa6f966aa.jpg

 

T-ARA - NUMBER NINE (Japanese ver.)/記憶 ~君がくれた道標~ [20.11.2013]  (8th Japanese Single)

 

01. NUMBER NINE (Japanese ver.)

02. 記憶 ~君がくれた道標~

03. A-HA

 

Свали  Свали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японският ме кефи доста повече от корейският ама за песни по принцип съм против такива лингвистични трансформации с цел по голяма комерсиализация. Песента си е добре така както си е. Тва A-HA не ми хареса също. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата промо снимка е на Eunjung

(ахх как ми напомни за една промо снимка за филма White

tumblr_mwsvghkRXE1qe65h9o2_1280.jpg

 

+ Снимката на макнето с надписи но с високо качество

 

 

 

tumblr_mwnfwdiyCQ1qe65h9o2_1280.jpg

 

 

 

 

 

Заедно с  Son Hojoon (който aко не бъркам физиономията сега играе в REPLY 1994) 

 

tumblr_mwsx1cNk2M1qe65h9o1_1280.jpg

 

 

 

 

Момичетата за  Sanyo

 

 

 

 

tumblr_mwqmflAK4j1r56gvxo2_1280.pngtumblr_mwqmflAK4j1r56gvxo1_1280.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в канала на LOEN са качили клиповете на:

 

За Son Hojoon  това е той от Reply 1994..Същевременно това е снимка и от сета на новия клип на момичетата ~~

 

 

tumblr_mwvdspYa0T1qe65h9o1_1280.jpg

 

Промо снимки на Hyomin 

tumblr_mwutasWYIj1qe65h9o1_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mwurspkEjY1qe65h9o1_1280.jpgtumblr_mwurspkEjY1qe65h9o2_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mv42qgDfL31sw7zlho1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...