Jump to content

T-ara


Yuki

Recommended Posts

За да теглиш от там ти трябва една регистрация просто, нищо повече. Иначе може да си ги потърсиш и в k2nblog, но техните линкове понякога не действат, ако е стар албума....


 


tumblr_mpbpp4zss41rprqg5o1_400.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж съм се наканил да им правя темата (първия пост), но това кога ще стане не мога да кажа. Тогава ще имате на разположение всичките им песни. Ако много си на зор може да ми пишеш едно лично да си разменим скайповете, за да ти пратя дискографията им. Ако искаш и японската мога да ти дам.

 

И да не е съвсем спам да споделя, че новия им японски сингъл е най-японския японски, който съм чувал от корейска група. Клипа + песента са наистина перфектни! И те май се насочиха повече към Япония, защото както се знае в Корея са "много" обичани. Направо да издават само на японския пазар :) В края на месеца ще чуем какъв 2ри пълен албум са ни приготвили. А след това, което ще е сигурно чак след Септември ще издадът и 3тия си голям албум на корейски, като тогава ще дебютира и Дани. Ей това събитие вече очаквам с голямо нетърпение :)

 

И нещо подбрано специално за little_angel

 

 

 

tumblr_mowd1ik0fV1rudls9o1_500_zps19bfbb

 

tumblr_mowf0kCntN1rudls9o6_r1_250_zps013

 

tumblr_mowf0kCntN1rudls9o7_r2_250_zps9cd

 

tumblr_mowf0kCntN1rudls9o1_250_zps3ccb1e

 

tumblr_mngnbx2KA81qa25pqo2_250_zps1bbc7e

 

Няма такива физиономии :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе това видео в което Аureum заявява,че ще бъде соло певица. Никой нищо още не знае защо изведнъж се появи това клипче.Някои мислят,че може би и нея не са я приемали и да не стане толкова голям скандал отново както миналата година  затова я правят соло.


 


Ето подробно какво казва в клипчето


 


There's a new update. It looks like I'll be seeing you all as a solo artist. Don't forget T-ara's Ahreum. Thank you for giving me so much love. I felt so much love at the fan meeting and while promoting with T-ara. In the future, I'll be meeting you all with an image that's a few thousand times better than the Ahreum you saw in 'Countryside Life'. The time I had with the unnis will be a fond memory, but Ahreum will most likely be returning solo. Still, the unnis will continue to be active, so don't forget them and don't forget Ahreum either. Ahreum fighting and T-ara fighting. Thank you so much for loving Ahreum until now. Please don't ever forget the songs or performance I had with T-ara. I miss you. I love you.

 


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ... само едно може да се каже - T-ara. Не знам кой какво прави там, но възможно ли да са тоооооолкова тъпи?! Заприлича на маршрутка вече. Всеки се качва и слиза, когато си поиска. Не можаха ли още в началото да си ги оставят 6те, които си личи, че са сплотени и са като едно цяло, но нееее, нека да добавим още някой. Простотията с Хуа Йонг им коства почти всичко. Сега след като само след година и А Ръм се маха, мисля че съвсем ще я забатачът. Останали са им съвсем верните фенове, но след днес може и те да намалеят на половина. И най-гениялното нещо, което могат да направят е да добавят онова малкото Дани. Тя горката още се учи да чете и пише. Ще стане и с нея нещо и направо ще си ходят всичките май.

 

За жалост T-ara вече официално са по-известни с промените и скандалите, от колкото с песните си, въпреки, че всички знаем колко много имат те и колко от тях са се превърнали в големи хитове. Стигнаха върха с Lovey-Dovey преди година и половина, а сега направо препускат към дъното. От музикална гледна точка са все така добри, но и това няма да ги спаси.

 

То чак се чудя да се смея или да плача. Положението е комедийно с примеси на плачевно.

 

Дори и да се маха по взаимно съгласие, все пак говорим за T-ara! Никой няма да го повярва. Ще се горят май пак дискове хахха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече излезе и сингъла им TARGET! Песента звучи по малко по-различен начин, от колкото в клипа и е по-дълга. Може би и на това се дължеше забавянето. Само дето се надявам това да не е свързано с напускането на А Ръм. За жалост, когато пеят на японски понякога ми е трудно да ги различавам и не мога да кажа дали А Ръм участва.

 

 

 

TargetLim_zps45bb8f7d.jpg

 

 

T-ara - TARGET [Japanese Single] (10.07.2013)

 

Траклист:

01. TARGET

02. TARGET (Inst.)

 

 

Сваляне

 

 

Смея да твърдя, че "новия" вариант ми допада още повече. Браво на мойте момичета :)

 

 

 

Само да добавя, че в ССМ са се развихрили като са погнали всички групи. Освен промени при T-ara, има промени и при 5dolls, SPEED и The Seeya. Само за SPEED знам, че ще добавят 2ма ... че са малко и без това. 5dolls само съм чувал за тях и никога не съм ги виждал, така че там ме не бърка много много, ама при The Seeya защо ще правят промени ... Момичетата си пеят добре, изглеждат добре и мен ме кефят. Не не, CEO-то е наистина болен човек. Няма друго логично обяснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия лидер е на лице.... QRI e започнала да се представя като лидер от вчерашния концерт. СCM също излязоха с съобщението,че с настъпването на новите промоции - 5-тия подред лидер ще е QRI..


Soyeon носише тази титла година и половина


 


 


 


tumblr_inline_mpx146UpMt1qz4rgp.jpg


 


tumblr_mpvk1jItfR1ssgk6do1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на 31ви Юли ще издадът втория си японски албум "Treasure Box".

 

Ето и траклистата:

 

01. Sexy Love (Japanese Ver.)

02. DAY BY DAY (Japanese Ver.)

03. Bye Bye (Japanese Version)

04. Hajimete no You ni (Japanese Ver.) (初めてのように Like The First Time)

05. Bunny Style! (バニスタ!)

06. Sign (So Yeon & Ahreum)

07. Shabondama no Yukue (シャボン玉のゆくえ; Bubble's Whereabouts) (Boram & Qri)

08. Dangerous Love (Eun Jung & Hyo Min & Ji Yeon)

09. TARGET

10. Asonde Miru? (Japanese Ver.) (遊んでみる?; Wanna Play?)

11. Deja-vu

12. Beautiful Sniper

13. Kimi wa Shimobe no Takaramono ~Happy Birthday to you~ (キミは僕の宝物; You Are My Treasure)

 Днес излязоха обложките на различните версии на албумите ~

 

Pearl Edition (Normal Edition) 

 

tumblr_mq0z9wMIij1qe65h9o2_1280.jpg

 

 

 

 

Sapphire Edition 

 

tumblr_mq0zr96ebR1qe65h9o1_1280.jpg

 

 Diamond Edition 

tumblr_mq0z9wMIij1qe65h9o1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че Дани официално е включена в T-ara N4, но понеже тази година T-ara ще издадът 3тия си цял албум в Корея, което събитие най-вероятно ще изпревари завръщане на T-ara N4, това означава, че Дани ще дебютира тогава. Как ССМ не разбраха, че те са си 6 и колкото и да добавят, нещата няма да се получат.

 

А албума им, наречен "T-ara's Effect" най-вероятно ще излезе след Септември, понеже след като сега излезе японския им ще стартират пак една серия от концерти в Япония през следващите два месеца. Подробности не мога да кажа, набърза само видях в официалния им японски сайт някои дати и горе-долу май щяха да посетят 5-6 града.

 

И още едно важно уточнение. "TRESURE BOX" ще излезе на 7ми Август, а не на 31ви Юли. Няма официална информация защо се прави това, но най-вероятно, за да имат време да махнат А Ръм от снимките (или да направят нови) и може би от някои песни.

 

А какво ще представляват трите версии на TRESURE BOX:

 

Diamond - CD + DVD + книжка за оцветяване .... добре де фотокнига :)

Sapphire - CD + DVD

Pearl - CD

 

 

Со Йон ми се струваше, че беше най-подходяща за лидерка. Кюри нещо не я виждам в такава роля. Тя е там за красота, къде е тръгнала лидерка да става. Пък и недай си боже да й се наложи да говори на английски :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 август момичетата ще пуснат една лятна песничка с името Bikini  (корейска )


Тя няма да има промоции..Ще има само MV.  Доколкото разбрах май корейското им завръщане ще се измести за началото на 2014.


 


tumblr_mqolstHys81sw7zlho1_1280.jpg


 


 


Ето го тийзъра .. Песента ще е с участието на DAVICHI и SKULL 


Правена е от  Double Sidekick


Moмичето от клипа май е бившя член  Lee Haein от  Gangkiz



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е прекрасна новина, че поне ще имат нова песен на корейската сцена, защото и аз така чух, че от CCM са казаха ли, че момичетата "ще почиват" до края на тази година. Използвах скоби, защото със сигурност ще имат промоции в Япония, заради предстоящото издаване на втория им албум там.

 

А ето я и новата лидерка, показваща своите селка скилове :)

 

 

BQWjfHICcAAPfpTjpglarge_zpsda9e4840.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента излезе по - рано очакваното ~

 

 

Наскоро  момичетата празнуваха и 4-тата си година заедно на сцената ~~

 

tumblr_mqnmo04wro1qe65h9o1_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mqnpykYZps1qe65h9o1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм разочарован от новата им песен. Очаквах да ги видя по бикини, да жулят коктейлчета на плажа и да играят плажен волейбол ... а то какво ... не видях нито една от тях :( Не, че тези от Gangkiz са лоши, но друго си е да видиш Чи Йон, Хьо Мин и Кюри да се въргалят в пясъка на плажа  :inlove:   CCM, алоооу! Лято е! И ние искаме да видим нещо по така :D Пък можеше така и да счупят рекорда на PSY по гледания хихи.

 

А сингъла ще бъде достъпен утре! Хубаво лято на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cover_zps84182e1e.jpg

 

 

T-ARA - TREASURE BOX (2nd Japanese Album) [07.08.2013]

 

Траклист:

 

01. 遊んでみる? (Japanese ver.)

02. Sexy Love (Japanese ver.)

03. バニスタ!

04. Deja-Vu

05. 初めてのように (Japanese ver.)

06. Sign

07. シャボン玉のゆくえ

08. Dangerous Love

09. DAY BY DAY (Japanese ver.)

10. Beautiful Sniper

11. TARGET

12. Bye Bye (Japanese ver.)

13. キミは僕の宝物~Happy Birthday to you~

 

Сваляне

 

 

DVD-то, което върви с Diamond версията включва 210 минутен документален филм с неизлъчвани досега кадри. А DVD-то от Sapphire версията е с пет видео клипа - Sexy Love (2 варианта), DAY BY DAY, バニスタ! (Bunny Style!) и TARGET. Тези версии садържат също и календари, картички и гумени ключодържатели.

 

 

 

 

t-ara-treasurebox-calendar21_zpsf7feab04

 

t-ara-treasurebox-card1_zps635ac7c9.jpg

 

t-ara-treasurebox-keyholder1_zps21e7a574

 

 

 

 

 

За два дена са продадени около 13 500 копия, като в първия ден оглавяват Oricon чарта (номер 1!), а на следващия ден са били на 3то място.

 

 

Промоцийте на албума им ще са придружени от серия от концерти през месец Септември:

 

4ти и 5ти - Sun Palace Hall, Fukuoka

7ми и 8ми - Kobe World Hall, Kobe

10ти и 11ти - Nitori Cultural Hall, Sapporo

15ти - Congress Center Century Hall, Nagoya

26ти и 27ми - Nippon Budokan, Tokyo

 

А това е официална страница, пълна с всякаква информация относно албума им. На японски език е, но знам че тук има полиглоти :)Уебсайта

 

 

tumblr_mqr0nwOjIK1rudls9o1_r1_500_zps2d3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5dolls_1378874551_2013091_dani_zps0b7cdf

 

 

 

Дани, която е най-новото попълнение към T-ara N4 ще вземе участие с F-ve Dolls на сцената за представянето на най-новата им песен "I Love You, I Don't Love You". Ще можем да я видим още утре на M!Countdown. Докато нейните каки от T-ara разтърсват залите из Япония, Дани ще рапира за южнокорейските фенове и ще покаже на какво е способна. Искаше ми се да я видя как ще изглежда с нейната си група, но CCM имат други планове, които не веднъж са се оказвали не до там успешни.

 

Дани е родена през Декември 1999 година. Все още не се знае много за нея, освен че от малка е живяла в Калифорния. Участваше в клиповете на Day by Day и Sexy Love. А миналата година излезе за малко на сцената с T-ara, когато промотираха първия си японски албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го мъничето (на 13?)

 

http://youtu.be/94lOfQdspUE

 

Сладуранка е :) Но не виждам какво може да даде на T-ara. Как за 4 години не се научиха, че те са си 6-ara!!!!!

 

 

П.П.: Обичам F-ve Dolls :) Както и всичко от CCM!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първa сценa на

 (горния е изтри)  
~~

 



 


И нещо хубаво Т-ара се завръщат на Корейска сцена през октомври след 1 година и 5 месеца


На 25 септември се очаква 3 минутен тийзър.


Ще имат мини албум съдържащ 5-6 песни.


 


tumblr_inline_mt7ggwU86N1qdxntz.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като прочетох новината изглеждах ето така

 

funny-gif-little-asian-girl-screaming_zp

 

 

:D :D :D :D :D :D

 

 

Обаче силно ме съмнява, че ще бъде спазена датата. Но дори и Декември да е, пак ще съм доволен. Добре е, че се говори за завръщане. Липсваха ми много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нещо хубаво Т-ара се завръщат на Корейска сцена през октомври след 1 година и 5 месеца

 

? не промотираха ли Sexy Love Септември миналата година, какви са тези 5 месеца :D?

 

И аз много се зарадвах на новината :panda-145: , дано да спазят датата. Японските им песни не са лоши, но повече си ме радват корейските им.

Брех този 10-ти Октомври... T-ara се завръщат, J.Y. Park се жени, а Суджи има рожден ден :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...