Jump to content

T-ara


Yuki

Recommended Posts

По mnet вчера излъчиха T-ara's Confession - документален филм за showcase-a им в Малайзия. Не успях да разбера дали случайно е зачекната темата за събитията около Хуа Йонг, но момичетата говорят за това. Не съм го гледал още, надявам се, че ще излезе с по-добро качество и тогава ще го прегледам. Със сигурност има какво да се види и чуе. Само не ме питайте за субтитри :)

 

Част 1

Част 2

Част 3

Част 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се документалния филм, за който споменах преди няколко дена.

 

 

Ще използвам случая, че правя пост, да направя и едно съобщение. Може да гласувате всеки ден за наградите на mnet или за МАМА 2012 :) Идвате на тази страница, регистрирате се, ако нямате акаунт и гласувате в 20 категории. Не агитирам никой да гласува за T-ara, просто използвам случая, че правя пост. То и без това няма да вземат нищо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се сетих какво трябваше да постна днес! И то беше най-важното :D Днес пуснаха клипа на Sexy Love (Japanese Version). Не знам дали е поствано преди, но Day By Day също има клип на японската си версия.

 

Sexy Love (Japanese Ver.)

 

Day By Day (Japanese Ver.)

 

До края на годината песните ще излязът в продажба.

 

А ето и албума, който пуснаха наскоро с 14-те ремиксирани парчета:

 

 

T-ara-T-arasFreeTimeInParisSwiss2012Cover.jpg

 

 

Траклист:

 

01. 거짓말

02. T.T.L TIME TO LOVE

03. T.T.L LISTEN 2

04. Bo Peep Bo Peep

05. 처음처럼

06. 내가 너무 아파

07. 너 때문에 미쳐

08. yayaya

09. 왜 이러니

10. Roly - Poly

11. Cry cry

12. Lovey - Dovey

13. Day By Day

14. Sexy Love

 

Download

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да споделя една доста забавна история относно "Roly Poly".

 

Продуцента Shinsadong Tiger, който е направил песента гостува в "Strong Heart" на 20ти Ноември и сподели как точно се е "появила" песента. Ще се опитам да цитирам, но не чак дословно.

 

"След като първоначално получих предложението да направя песента, бях се запътил за Япония. Там прекарах доста време и нямах възможност да работя по проекта. Когато се завърнах в Южна Корея, CEO-то на T-ara ми каза: "За нас е много трудно, ако ти си толкова назад с проекта". Въпреки, че не изобщо не бях започнал песента му казах, че е готова."

 

В крайна сметка Shinsadong Tiger се е отправил директно към лейбъла на групата без да има нищо направено по песента. "Отидох право към лейбъла от летището. Стоях в заседателната зала с всички около мен и тъкмо когато казвах: "Заглавието на песента е ...." се осъзнах, че не съм написал нищо досега. Замислих се набързо и се сетих, че CEO-то обича снаксове и името на снакса на масата в стаята беше "Roly Poly".

 

Относно танца към песента, Shinsadong Tiger обясни, че често е бил MC на различни събития и им е показал танца, който е танцувал на тези събития и те са го харесали. Ето така се е родил и известния танц на “Roly Poly”.

 

 

Една много обичана от мен песен се е родила от снакс! О, Боже! :D

 

 

След бърза справка в интернет намерих още няколко имена на корейски снанкове: Сеуканг, Маттонгсан, Чйорипонг, Оджинго Тангконг, Янгпаринг, Кокалкон, Коребап и Хомронбол. Давам ги тези имена, за да може да си представите какви са били алтернативните заглавия на песента :D Фаворите ми е Кокалкон! Хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаххахахаха

:282: , голямо импровизиране е ставало. Както имаше една реплика в скорошен филм: Понякога големите неща имат малко начало (Sometimes big things have small beginnings).

Относно изброените снаксове: моля се песен с такова име никога да не излезе и около Shinsadong Tiger никакви снаксове като реши отново да инпровизира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че сме големи късметлии, че точно този снакс е бил на масата :)

 

Ето и японския сингъл "Sexy Love":

 

 

 

T-ara-SexyLoveJapanese2012Cover.jpg

 

 

T-ara - Sexy Love (Japanese) [14.11.2012]

 

01. Sexy Love (Japanese Version)

02. DAY BY DAY (Japanese Version)

 

Download

 

 

Момичетата са в Япония и промотират където сварят :D Има дооооста фенкамери от техни изпълнения. И изпълняват и по-стари песни, японските им версии разбира се. Ето няколко:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хьо Мин е пак червена :(

 

Nico Nico Show (14.11.2012)

 

Boram - сладкия мъник ->

 

И още кандри с всички:

 

 

 

Успях да изгледам и 120-минутния документален филм за тях, когато бяха в Европа за фотосесията си. Въъъъййй какви са красаваци ... тцтцтц. Да не споменавам за косата на Кюри колко много ми хареса :D И дори не трябват субтитри, за да го гледаш. Всяка тяхна 2ра дума беше "주워" - Студено / Студено ми е. И ги разбирам де. Април месец в Италия не е кой знае колко топло, а те бяха облечени като за летни жеги :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледайки новите лица на сонджу-то Chum-Churum‘ (‘like the first time’), които замениха Хъо Ри и ме осени, че това е припева на една от многото ми любими песни на тиарките

:) Сега ми е чудно продуцента на песничката дали не си е пиивал, или даже дали не е бил под въздействието на въпросното соджу :D

 

И една снимка на Ън Джунг, която много ми хареса, че да не е баш спам:

 

tumblr_mec7p3mU6H1qjoqpzo1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чуя Lovey-Dovey live и не мога да стоя на едно място! Нямам търпение да дойде 2013, за да започне Азиатското им турне и се надявам после да мога да го гледам. За жалост още нямат голям концерт в Южна Корея :( Авгуския от тази година го отмениха, а имат по-големи концерти единствено в Япония и то пак не може да се нарече концерт, а по-скоро showcase. А там си пеят японските песни, а аз искам да ги чуя на корейски.

 

 

T-ara - Lovey-Dovey + Backstage + Sexy Love + Ending @ MBC Korean Music Wave in Kobe (Japan). Излъчен на 1ви Декември, състоял се на неизвестна дата за мен. :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T-ara днес спечелиха наградата "Best Idol" на 20th Korea Cultural and Entertainment Awards. Честито!!!!!!! Да припомня и защо именно те са победителките.

 

Какво издадоха през 2012:

 

Funky Town (Repackage Mini Album)

Day By Day (Mini Album)

Mirage (Repackage Mini Album)

T-ARA's Free Time In Paris And Swiss (First Remix Album)

빙글빙글 (Round And Round) (Single)

T-ara & Gavy NJ & Shannon - 낮과밤 (Love All) (Single)

 

Jewelry Box (First Japan Album)

T-ARA’s Best of Best 2009-2012 ~Korean ver.~ (Best Album)

Roly-Poly (Japanese Single)

Lovey-Dovey (Japanese Single)

Sexy Love (Japanese Single)

 

Photobooks: Sparkle и T-ARA's Free Time In Paris And Swiss

 

Два документални филма за тях. Може и да са повече.

 

Имаха showcases в 5 или 6 града в Япония. Също в Хонг Конг, Малайзия и може би някъде другаде, но съм го пропуснал.

 

Редовно бяха в Япония за промоции на синглите си и албума им.

 

На корейска сцена тази годинина промотираха 3 песни, едната от които е най-теглена за първите шест месеца - Lovey-Dovey.

 

Освен всичко това имаше и скандали около тях, за да бъдат "True Idols" :)

 

Припомням, че някои от тях се изявяваха и на големия екран.

 

Общо взето огряха навсякъде и година им беше много заета.

 

Ето това се казва Best Idol! :)

 

Пожелавам им 2013 да е също толкова успешна и натоварена и да ни зарадват с още много хитове, концерти и други мироприятия.

 

Следващата година ще започне за тях с първото им азиатско турне. Не знам точно кои държави ще посетят, но предполагам, че ще са редовно заподозрените - Южна Корея, Япония, Хонг Конг, Малайзия, Тайланд, Тайван, Филипините, Китай. Подчертавам, че нямам информация за това, просто изредих държавите, в които най-често айдълите правят концерти.

 

Ето и снимки от наградите. Да се чуди човек коя е по-красива :D Ангелчета!

 

 

A9cWP0wCcAA1Gsjjpglarge.jpg

A9bbHCzCcAAs4zmjpglarge.jpg

A9cWJY5CMAAIgXjjpglarge.jpg

A9cWD7LCYAAUE2Fjpglarge.jpg

A9cV7KGCIAARdcxjpglarge.jpg

A9baXYwCQAEziDXjpglarge.jpg

A9bavS5CUAEaxLxjpglarge.jpg

A9barLDCQAAA44Mjpglarge.jpg

A9baj-gCQAAHFnGjpglarge.jpg

A9bafjeCYAEBvdLjpglarge.jpg

A9babY9CQAAR3v6jpglarge.jpg

A9ba746CcAEveJGjpglarge.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, понеже в Южна Корея вече е 12ти Декември в T-ara има не една, а две рожденнички накуп! Честит рожден ден на Ън Джонг и Кюри!!! Пожелавам им да си спретнат едно хубаво купонче всички момичета :)

 

 

 

A92DaO5CUAE41JBjpglarge.jpg

 

A92Dn3jCAAAnu4Vjpglarge.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес две от момичетата имат РОЖДЕН ДЕН - EUNJUNG - QRI !!!!!!!!!!!!!!!!!

Честит Рожден Ден и на двете и да продължават да радват своите фенове !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ... ! Най-накрая качиха видеото, което исках да споделя от няколко дена .....

 

Първо ..... T-ARA! T-ARA! T-ARA! T-ARA!

 

Взривиха стадиона :) Ето това се казва изпълнение и поздравявам Со Йон за хрумването й. С всеки изминал ден ги заобичвам все повече.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Melon Music Award 2012:panda-145:



tumblr_mf0uq8UV5n1qe65h9o2_1280.jpg

 


tumblr_mf0squotUN1qlvs5wo1_1280.jpgtumblr_mf0ovgESmm1qe65h9o1_1280.jpg

ю

Момичетата спечелиха една от наградите ТОП 10 ..Eто награждаването :

 

Off Topic

 


И самото им изпълнение

2012 MelOn Music Awards: T-ARA(티아라)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях мернал някъде много готини снимки на Кюри от тези дни, ама къде .... ааа дааа! Ето ги:

 

 

A-Pwj8wCIAE-4Ssjpglarge.jpg

A-YTm6NCIAAn-qbjpglarge.jpg

 

 

Първата е от Melon наградите. Много готина! :)

 

След като ги видях на сцената на Melon Awards, мисля че вече знам какво да си поискам на Дядо Коледа :D

 

 

Офф дааааа ... забравих! Въпреки, че събитието е минало отдавна, видеото е доста трогателно. Това са кадри от концерта им в Budokan, Япония от тази година. Концерта може да се купи на Blu-Ray, а този, който е бил в Токио са го давали по японска телевизия. Видеето може да намерите по тракерите, а от този концерт в Budokan още не съм търсил дали го има. Та както и да е, историята е следната. Доста от феновете вдигат плакати, на които пише "Честита 3та годишнина". Момичетата не очакват да видят това като излизат на сцената и се получи много мило :) Ето го видето -> тук.

Редактирано от d3Mn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази тема явно се пише само, ако са се скарали :D

 

 

Както се очакваше T-ara взеха участие във всички спешъла в края на годината. Ето и картина:

 

T-ara - Sexy Love @ KBS Gayo Daechukje (28.12.2012)

 

 

 

Доста интересни варианти на песните представиха.

 

Относно английските имена на предаванията не нося отговорност, ако не са 100% коректни, защото романизацията на корейския е доста .... хмм. А бе общо взето едно нещо може да се напише в доста варианти.

 

Едно видео клипче на Ън Джонг от тази година, която се прави на водеща на новини и пуска големи майтапи. Има английски субтитри и е задължително за гледане! Жените да не се обиждат! ВИДЕО

 

 

Снимки

 

Малко Коледни мотиви. Момичетата като анимационни герои, направени от фенове.

 

 

A-8AMANCUAEgadajpglarge.jpg

 

 

И на вниманието на всички мъже! Тези със слабите сърца да не гледат следващите фотосесии.

 

Като мажоретки:

 

 

A-vDKG8CIAEZ_ssjpglarge.jpg

 

A-vDU6LCIAAwtMLjpglarge.jpg

 

 

Концепция "a la Sexy Love":

 

 

A-vE8rXCIAEn2WSjpglarge.jpg

A-vEjx4CUAEJq2Vjpglarge.jpg

A-vEq3ICcAAg0Zgjpglarge.jpg

A-vEyBqCcAANrcUjpglarge.jpg

A-vFA-jCIAAnN5Tjpglarge.jpg

A-vFFQ9CAAAcrm0jpglarge.jpg

A-vFJs1CcAApbcqjpglarge.jpg

 

 

Концепция "a la Bo Peep Bo Peep: 2012-2013 Edition":

 

(майчицеее ...)

 

Хьо Мин:

 

 

BAAzLIpCIAEgmQ2jpglarge.jpg

BAAzF70CcAAnHGWjpglarge.jpg

 

 

Кюри:

 

 

BAAvCEDCAAE3R9Gjpglarge.jpg

BAAu5AACcAABoa5jpglarge.jpg

 

 

По Рам:

 

 

BAArnlqCAAI0-ecjpglarge.jpg

BAArivCCQAE5rQvjpglarge.jpg

 

 

Со Йон:

 

 

BAApH_YCMAAoTUqjpglarge.jpg

BAApDrFCAAAzqM8jpglarge.jpg

 

 

Чи Йон:

 

 

BAAnEjUCMAAwxQkjpglarge.jpg

BAAnAmJCYAA4o2cjpglarge.jpg

 

 

А Ръм:

 

 

BAA18BfCYAEhFjGjpglarge.jpg

BAA10eqCQAE4bVHjpglarge.jpg

 

 

Ън Джонг:

 

 

BAA5Y2wCIAIEaJMjpglarge.jpg

BAA5VB9CMAALeGCjpglarge.jpg

 

 

 

По две, по три .... :

 

 

A_xwgyCCEAAW5smjpglarge.jpg

A_xwlamCIAEF5G5jpglarge.jpg

A_xwP0KCAAA26lBjpglarge.jpg

A_xwp9HCYAEtwU-jpglarge.jpg

A_xwUqjCIAAZ1sBjpglarge.jpg

A_xwZb6CUAAdk-ijpglarge.jpg

 

 

 

След като си избърсахте лигите и си нормализирахте пулса, се удебете, че ще видите и едно много интересно и комично описание какво всъщност е T-ara и някои интересни и може би до някъде верни заключения, отностно момичетата:

 

 

tumblr_mg7h8wAGlo1rthtk4o1_500.jpg

 

tumblr_mg7h8wAGlo1rthtk4o3_r1_1280.jpg

 

tumblr_mg7h8wAGlo1rthtk4o4_r2_1280.jpg

 

tumblr_mg7h8wAGlo1rthtk4o5_r2_1280.jpg

 

tumblr_mg7h8wAGlo1rthtk4o6_r1_1280.jpg

 

tumblr_mg7h8wAGlo1rthtk4o2_r1_1280.jpg

 

tumblr_mg7h8wAGlo1rthtk4o7_r1_1280.jpg

 

 

 

티아라 사랑해용! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно 20 минутно инервю на T-ara за японско предаване с английски субтитри. Не съм го гледал все още, но видях в една серия от гиф-тове какво призна Кюри, а то е .... е трябва да гледате, няма как :)ВИДЕО

 

И като заговорих за нея, мисля че сега тя изглежда ето така:

 

 

tumblr_mgoejaCSHX1qe65h9o2_1280.jpg

 

 

Само се надявам да не си е скасила косата дори и с един сантиметър! Иначе този цвят .... хмм. Трябва по-обстоен преглед да направя, за да кажа дали става или не :)

 

 

Ън Джонг заедно с Амбър от f(x) са новите MC-та на Show Champion

 

 

tumblr_mhd9nrruRU1qeyscuo1_1280.jpg

 

 

 

А ето и една прекрасна снимка на Чи Йон - секситу ;)

 

 

tumblr_mg9h9xGQZX1qe65h9o1_400.png

 

 

А ето как изглежда албума "Mirage":

 

 

IMG_2974.jpg

IMG_2975.jpg

IMG_2976.jpg

 

 

Прекрасен е!!! Направен е като книга и е супер цветен със страшно много снимки :D И тежи половин кило! Много доволен! :)

 

 

 

А ето и най-важната новина, която е от няколко часа. Очаква се през Март T-ara да се завърнат на японска сцена със "Bunny Style! (バニスタ!)"!!! BUNNY STYLE?!?! Това навярно ще е наистина нещо невероятно. Дори не мога да си представя какво ще са приготвили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия японки сингъл на момичета да го очакваме на 20 март -- име: “Bunny Style“.

.Доколкото разбрах сингъла ще излезе в 10 версиии..ПО едно соло от всяка и 3 суб и може би ще са разпределени така..

. : Soyeon-Ahreum, Boram-Qri, и Jiyeon-Eunjung-Hyomin.

tumblr_mice4vq1L31qhbs9xo2_500.jpg

 

 

tumblr_inline_mhc1kbGqtZ1qz4rgp.png

tumblr_mice4vq1L31qhbs9xo1_500.jpgtumblr_mice4vq1L31qhbs9xo3_500.jpgtumblr_mice4vq1L31qhbs9xo4_500.jpgtumblr_mice4vq1L31qhbs9xo5_500.jpg

 

 

На 13/02 се проведоха Gaon KPOP Awards момичетата взеха една от 10те награди за песен на годината 2012..Eunjung не беше на цялото събитие, защото е записвала MBC Show Champion но е успяла да дойде за изпълнението на Връчване на награда + Lovey Dovey

 

tumblr_mi78asWfGi1qe65h9o2_1280.jpg

 

tumblr_mi78asWfGi1qe65h9o1_1280.jpgtumblr_mi5rg9NVbv1qe65h9o3_1280.jpgtumblr_mi5rg9NVbv1qe65h9o4_r1_1280.jpgtumblr_mi5rg9NVbv1qe65h9o1_1280.jpgtumblr_mi5rg9NVbv1qe65h9o2_1280.jpgtumblr_mi5rh6ACOT1qe65h9o2_500.jpg

 

 

 

Аureum пък на 7 февруари пък завърши официално гиманизията ..Освен Eunjung-Hyomin,които успяха там бяха всички от Speed защото и те подкрепяха своя Sejun

 

tumblr_mhv7msDaIQ1rhueqko2_500.jpg

 

 

 

tumblr_mhv7msDaIQ1rhueqko1_r1_500.jpg

tumblr_mi3c1vFCIs1qe65h9o1_1280.jpg

tumblr_mi3emxU5Zq1qepc6qo1_1280.gif

tumblr_mi3c4uAmBY1qe65h9o2_1280.jpgtumblr_mi3c1vFCIs1qe65h9o2_1280.jpg

 

 

Заедно с всички други представители на CCM момичетата са имали малка фен срещта за Gilbalhan Chicken Rice , като Jiyeon не е била....

 

tumblr_mhy9uezJoV1qlvs5wo2_1280.jpg

 

 

tumblr_mhyap2OBRR1qlvs5wo1_1280.jpgtumblr_mhyap2OBRR1qlvs5wo2_1280.jpgtumblr_mhy9uezJoV1qlvs5wo1_1280.jpg

 

 

За FAUG Vol. 2..Снимки от списанието и официални

 

 

 

 

tumblr_mi1girNUx91qe65h9o1_500.jpg

tumblr_mi1girNUx91qe65h9o2_500.jpgtumblr_mi1girNUx91qe65h9o3_500.jpgtumblr_mi1girNUx91qe65h9o4_500.jpg

tumblr_mhiqax9OiP1r85bico1_1280.jpgtumblr_mhiqax9OiP1r85bico2_1280.jpgtumblr_mhiqclbOu11r85bico1_1280.jpgtumblr_mhiqclbOu11r85bico2_1280.jpg

 

 

Bo Peep Bo Peep & Roly Poly @ TTV 2013 Red&White Superstar Concert

 

 

Hyo Min ще записва Японски филм с име Jinx

Започва записи през Януари ...Новини

 

 

tumblr_inline_mhuaqt6jv61qz4rgp.jpg

According to reports by multiple film-related media in Japan on February 7, T-ara′s Hyo Min has been cast in the film, which will be directed by director Naoto Kumazawa.

Jinx is a romance set in the campus of a Japanese college, and Hyo Min will play the role of a Korean study abroad student named Ji Ho. She will act as the cupid, becoming a Korean ′love coach′ to the main leads who are awkward around love.

The film has been gathering attention in Japan for its cast and director. Director Naoto Kumazawa is known for his popular film Reaching You (Kimi ni Todoke). Actors Kurumi Shimizu and Kento Yamazaki have been cast to appear in the film.

Hyo Min said about her appearance, “It is an honor. I′m happy I′ll be able to work with director Naoto Kumazawa.”

Jinx will premiere in Korea, Japan, Singapore, Taiwan and Hong Kong this fall. It will start shooting in Korea and Japan mid-February.

 

 

На Лунната нова година имаше много специални предавания, на едно от тях Hyo Min имаше специално участи :

,

 

Специалната сцена на Eunjun и Амбър за започването им като водещи на

 

А на игрите MBC Idol Athletic Championship 2013 Oсвен,че снимаха 22 часа на 28 и 29 януари ..Бяха тйим H заедно с двама от SPEED, Secret, BAP.. Доколкото видях,само 3 момичета участваха в стрелба с лък

tumblr_mhduiddhCA1qhbs9xo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cut от някакво шоу в, което пускат малка част от PV-то към 'Bunny style', не знам, коя от 20-те версии е тази

:D . Струва ми се, че японците ще харесат песента. Колкото и да не ми харесва подрастващи идоли да се лигавят и да се пънат да са cute, t-ara са ми по-симпатични в този си напън от snsd, по - добре им се е получило според мен.

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=X-3LRn9qDIU

 

Шестия японски сингъл .. Като албума официално ще бъде пуснат на 20 март.

 

Момичетат са и на 22 място в ’2013 Power Celebrity 40 според ФОрбс КОрея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...