Jump to content

T-ara


Yuki

Recommended Posts

t-arahyominjiyeonsoyeonfirstlove1_zps955

 

Още утре (20-ти февруари) ще може да чуем нещо ново от T-ara, след като Хьо Мин, Чи Йон и Со Йон, заедно със все още не дебютиралата рапърка EB. Песента се казва "First Love" и е част от албума "2014 All Star", който всъщност ще е албум с много артисти, а песните са написани от продуцента Чо Йонг Су. T-ara не за първи път работи с него, като преди това продуцента е направил дебзтната им песен "Lies", както и още няколко песни, включително и Day By Day.

 

А ето го и краткото интервю с момичетата. (с английски субтитри)

 

 

 

 

Песента излезе:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T-ara или по-скоро Ън Джи и Хье Мин пак се появиха в Immortal Song 2, този път на 25ти януари. И пак излязоха на сцената рано рано - 2ри. И пак не успяха да вземат дори една победа. Но въпреки това, мисля че успяха да се представят чудесно и направиха шоу. Дано по-често да продължат да се появяват в това предаване, защото в него много хубаво може да се чуе, че наистина могат да пеят.

С хубаво качество и субтитри

Песента,която изпълниха е: Faraway Hometown

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг линк,че този след известно време може да е изтрит.




 


 


Но аз искам да пусна новината, която пуснаха днес. 


Hyomin и Jiyeon  ще направят соло дебютите си през април и май. 


Песента на Jiyeon ще е продуцирана от Duble Sidekick a по песента на Hyomin е работил Brave Brothers 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че щом говорим за T-ara и CCM, всяко решение и всеки план е предпоследен, все пак ще споделя информацията. Третия японски албум на групата трябва да излезе на 14-ти май. Ще съдържа общо 12 песни, 5 от които ще са неиздавани. Уж този път работата е сигурна. А ето и какво ще съдържа и албума, който ще се казва Gossip Girls:

 

01. Just Now

02. Lucky Wannabee!

03. NUMBER NINE (Japanese ver.)

04. Lead the Way

05. Keep On Walking

06. Knockin'on my heart

07. MUSICA MUSICA

08. 私、どうしよう

09. LA'booN

10. A-HA

11. 記憶 ~君がくれた道標(みちしるべ)~

12. T.T.L ~Time To Love (Japanese ver.) DJ Hanmin Remix (First Press Only)

 

Това би трябвало и да е първото нещо, което ще издадът под CCM Japan (май така се водеха).

 

А това дали наистина през април ще видим соло Чи Йон и Хьо Мин, обзалагам се, че никой не знае :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Соло дебютите май наистина ще се случат. Днес излезе първа тийзър снимка на Чи Йон ... или по скоро на крачетата й :) Сон Ми има вече конкуренция хаха. Присъства и мистериозното число 7, но CCM мълчи по въпроса. Нищо ново. Дебюта по план би трябвало да се състои на 30 април. Песента (главната) е правена от Duble Sidekick. Не съм на ясно дали ще е само една песен, тип дигитален сингъл или повече. В крайна сметка CCM все пак казаха нещо, което е доста интересно. Първо, че Чи Йон е свалила 5 килограма, за да изглежда перфектно на сцената. Което според мен означава, че е станала около 40 килограма. :(  А другото нещо, което са казала е по-интересното. Песента й щяла да бъде съвременен вариант на класиката на

. А тази песен според мен е една от най-добрите кпоп песни изобщо. А Пак Джи Юн изглежда направо ... въъъйййй :inlove:

 

1957945_223401271191082_1315428555_o_zps

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По всичко изглежда, че и соло дебюта на Хьо Мин също ще се случи. Ето една снимка, на която Хьо Мин е с Brave Brothers (един човек е, въпреки името) и Чи Йон с Duble Sidekick.

 

T-ara_1396500559_af_org_zps4ed639bf.jpg

 

А кога точно ще чуем Хьо Мин все още не се знае.

 

Относно Чи Йон, на 30-ти ще излезе дигиталния сингъл, който всъщност ще носи името "성인식 (Adult Ceremony)" и ще е кавър версия на песента на Пак Джи Юн. Текста явно ще е същия, само че щом Duble Sidekick са правили музиката, явно ще е с различен аранжимент. А ако не се лъжа JYP е направил оригиналната песен, а за нейния нов вариант не съм сигурен дали е участвал изобщо. Но наистина ще ми е много любопитно да чуя как точно ще звучи песента.

 

А както скоро ще излезе и третия японски албум на T-ara, ще е интересно дали изобщо ще го промотират там. Или може би Чи Йон ще я гледаме по музикалните предавания само за седмица или две.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме нов тийзърна снимка + видео тийзър 

 

tumblr_n3p3kveLN01scdpoao1_500.jpg

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

И да сложа промо снимки за албума им  Gossip Girls

tumblr_n3njgw17Bd1toaz0ro1_r1_1280.jpg

tumblr_n3njgw17Bd1toaz0ro3_r1_1280.jpg

tumblr_n3njgw17Bd1toaz0ro2_r1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първата снимка за Gossip Girls може да видите как изглеждат мечтите ми :D :D :D Но и другите снимки са много готини. Чудя се как ли звучене ще има 3-тия им албум.

 

А относно Чи Йон ... ммм сладурана си е. А от това става ясно, че явно са й направили повече от една песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T-ara-Qri_1397438444_af_org_zpsfe5f409f.

 

Тази снимка е от Instagram профила на Кюри със заглавие #rolypoly. Въпреки, че няма никаква информация, най-вероятната версия е, че това са снимките на видеоклипа към китайската версия на песента. В предишен мой пост бях казал, че T-ara тази година ще се концентрират именно на китайския пазар. И това най-вероятно ще им е дебютното парче. Чудя се няма ли да им стане много на три фронта. Плюс това до колко са научили мандарина, че чак и да пеят. В крайна сметка им пожелавам успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Името е променено и сега песента ще носи името 1MIN 1 SEC" или "Never Ever"

Виждаме и за малко и HyoMin дали не е това и нейната концепция 

 

Две промо снимки, които пуснаха сутринта ~~

tumblr_n41xxsz7bZ1toaz0ro2_1280.jpg

 

 

 

tumblr_n41xxsz7bZ1toaz0ro1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че изглежда страхотно! С тази си визия дори леко ми напомня на Сон Ми.

 

А с тези песни, снимки и клипове дори и аз не знам в крайна сметка коя песен ще е главна и как точно ще се казва. Защото в крайна сметка тя ще дебютира с мини-албум, потвърдено от CCM. А и ми е странно какво прави Хьо Мин на снимачната площадка. Може би за подкрепа или може би тя ще участва в клипа, а дори и в песента й като feat. Много мистерии, а и много време има до 30-ти.

 

А ето това пише в официалната им фейсбук страница:

 

Music video Spolier open date : 2014.04.16
Music video open date : 2014.04.18
Music and Music video open date : 2014.04.30

 

Въпроса, който си задавам е възможно ли е на 18-ти да излезе пълен видеоклип на някоя от песните в мини-албума и която няма да бъде промотирана. А на 30-ти да излезе видеото и мини-то и да започнат промоциите.

 

А това е още една снимка на Чи Йон, свързана с дебюта й, която сме я изпуснали

 

 

BkyGbKGCMAAJPvgjpglarge_zps304e54ab.jpg

 

 

И като гледам разликата между визиите й, това също ме кара да си мисля, че няма да имаме само един видеоклип на една песен.

 

 

Има и информация за Хьо Мин, според която тя трябва да издаде дигитал сингъл с името "10 Minutes". Уж това трябва да стане този месец, но надали ще ги пуснат двете заедно. Това може би са слухове или изтекла информация от вътрешни хора. Аз лично не съм чел за нея някаква официална информация от CCM никъде.

 

И като я спомена, ето снимка как прекарва свободното си време

 

 

 

T-ara-Hyomin_1397421636_af_org_zps87af33

 

Само азиатка може да седне така на пейка. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От CCM официално обявиха преди час, че соло дебюта на Чи Йон ще се състои през Юни. Причината е инцидента със Сеуол.

 

Най-вероятно през следващите две седмици няма да има музикални предавания, също както нямаше и през последната седмица. Въпреки, че ми липсват, мисля че това е правилното решение, така че ги подкрепям.

 

Спрени са още много предавания, събития, концерти и т.н., така че през следващите седмици надали ще се пише много в музикалния форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се вече официалната траклиста на мини-албума на Чи Йон, който ще се казва "Never Ever". Очаква се да излезе в началото на месец Юни. Главната песен в крайна сметка ще е полу-кавър на песента на Пак Джи Юн. Продуценти са Duble Sidekick, като в включено името и на JYP, но това най-вероятно е, защото може би DS ще са използвали семпъл елементи от оригиналната песен. Втората песен е направена от Ahn Young Min, който е направил доста песни за T-ara досега.

 

 

 

Jiyeon11_zps4cc54839.jpg

 

Промо снимка, а не обложка.

 

 

 

Траклист:

 

01. 1분 1초
02. 여의도 벚꽃길
03. 꼭두각시
04. 1분 1초 (Inst.)
05. 여의도 벚꽃길 (Inst.)
06. 꼭두각시 (Inst.)

 

Дори вече мини-то може да се поръча предварително по магазините.

 

 

И една новина, касаеща всички нас и всички изпълнители. И тази седмица няма да има музикални предавания. Възможно е да започнат от другата седмица, но това не е сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече вниманието сериозно се е насочило към третия им японски студиен албум Gossip Girls. Имаме и два видеоклипа (непълни). Единия е на японската версия на "나 어떡해", а другия е на новата им песен "Just Now", пуснат преди броени часове в twitter-a на CCM. Но най-вероятно нито една от двете ще бъде главната им песен на албума. Заедно с клипа на "Just Now" (който е само тийз) ни представиха и соло промо снимките. Много са хубавички всичките! Страхотен стайлинг и рокли :)

 

 

 

Bmjkjl0CIAAOEpqjpglarge_zps7321007f.jpg

 

 

 

Bmjjn6nCUAAL7ffjpglarge_zpsfab6c8a1.jpg

 

BmjjzRHCMAIihIqjpglarge_zps464b6d42.jpg

 

BmjkAcBCIAASWsHjpglarge_zpsf1828cf6.jpg

 

BmjkKDHCIAM5B48jpglarge_zps83650d22.jpg

 

BmjkVppCUAI3vRhjpglarge_zpscdc8d4d1.jpg

 

BmjjbciCEAAuNGGjpglarge_zpscbff1fb3.jpg

 

 

 

Албумът излиза на 14-ти Май!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз! Имаме вече и кратко превю на това как ще звучи Lucky Wannabeee! - нова, неиздавана до сега песен на японски, която ще е част от 3-тия им японски албум, който ще излезе след 4 дена.

 

 

Енергична електро-денс песен. 좋아 좋아! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещаният видео тийзър, част от клипа на песента на Чи Йон, плюс още една снимка.

 

BneyHbtCAAEHZEQjpglarge_zps56addfd5.jpg

 

 

Определено ми събуди интереса! Може да се усети вече какъв стил ще е горе-долу и звучи много приятно. Мисля, че Чи Йон ще се справи чудесно.

 

А утре ще се върна пак в темата, за да ви представя и 3-тия им японски албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезееееее :D Дори има и изненадка за феновете. 13-ти мистериозен трак, който го има само в Diamond Edition. Всъщност това пак е японска версия на "나 어떡해", само че с малко по различен текст от "私、どうしよう(Japanese ver.)", което е .. ако мога да кажа "стандартната" японска версия.

 

Новите песни са доста енергични, повечето с денс звучене. Харесват ми определено. За сега най-голямо впечатление ми направи "Lucky Wanabeee!" и "Knockin'on my heart". Малко странно, но май за първи път ми прави впечатление точно коя как пее. Много изчистени звучът. Страхотно направен албум! Само за ден над 6 000 бройки продадени.

 

 

T-ARA-GossipGirlsDiamondEdition_zps4d45c

 

T-ARA - Gossip Girls [14.05.2014]

 

01. Just Now

02. Lucky Wanabeee!

03. NUMBER NINE(Japanese ver.)

04. Lead the way

05. Keep On Walking

06. Knockin'on my heart

07. MUSICA MUSICA

08. 私、どうしよう(Japanese ver.)

09. LA'booN

10. A-HA

11. 記憶 ~君がくれた道標~

12. T.T.L ~ Time to Love ~(Japanese ver.)(DJ Hanmin Remix)

13. [secret Track]

 

Изтегли Изтегли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...