Jump to content

After School Bokbulbok Season 1 (2013)


Recommended Posts

after-school-bokbulbok-banggwa-hoo-bokboolbok.18027.jpg

Страна: Южна Корея
Известен още катo: Roll the Dice

Премиера: 2 септември 2013
Жанр: Ученическа Комедия

Епизоди: 12
Режисьор: Jung Jung Hwa
(Flower Boy Next Door)

Субтитри: Английски


Участват:
Seo Kang Joon като лидера на клуба
Kim So Eun като Kim So Eun
Lee Tae Hwan като мозъка
Yoo II като красавеца
Gong Myung като чувствителния
Kang Tae Oh като силния

Kwon Na Ra

Сюжет:
Задава се още една Flower Boy поредица. Идеята се върти около ученически клуб, в който участват тези 5-ма красавци по-горе. В центъра на събитията е главната героиня Kim So Eun, тя е плахо момиче с обикновен живот, която получава покана да се присъедини към училищен клуб. Обаче изглежда, че този клуб не е съвсем обикновен и започват да се случват странни и необясними събития. Всеки епизод съдържа специална "мисия", която трябва да бъде изпълнена. Ще проследим как с всяка мисия So Eun излиза от черупката си и какво и предстои след присъединяването си в този клуб.


Трейлър:


Интересни факти:
В главните роли играят момчетата от първата актьорска група "5urprise", те са тренирали в продължение на 2 години като са се обучавали в различни сфери като танци, актьорско майсторство и т.н, ще дебютират чрез този сериал тази есен. Момчетата са продуцирани от Fantagio Group - дом на много талантливи актьори. Сред тях може да откриете имената на Joo Jin Mo, Ha Jung WooJung Gyu Woon и др. Съдейки по това и колко време са се обучавали, определено очакванията са големи.


OST


Сваляне: тук

Онлайн с руски субтитри: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно звучи...Mомчетата също изглеждат симпатични..


Пък и OCT-песента ми хареса...Днес от фирмата пуснаха нещо като клип ~~


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Женската група  HELLO VENUS    има OCT  към драмата...Песента носи името Where are you now?

 

Има кадри от драмата ...

 

tumblr_msh6wzk6c11syebkbo1_500.jpg

 

 

 

 

tumblr_msfy1wnIwj1selzjoo1_1280.jpg

tumblr_ms81m3KRm61selzjoo1_1280.jpgtumblr_ms26pvwRdP1selzjoo1_1280.jpgtumblr_ms4r0injZQ1selzjoo1_1280.jpg

 

 

 

Иначе прескофернцията се е състояла преди  5 дни ~~

 

tumblr_ms8vt0v9Ki1selzjoo1_1280.jpg

 

tumblr_ms8vs0TXoQ1selzjoo1_1280.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах наличните епизоди, които са излезнали до момента, макар и без субтитри, и първото нещо, което си помислих, беше че малко ми прилича на Ouran High School Host Club. С тази разлика, че тук момчетата правят някакви шантави мисии, но така и не разбирам каква е целта на това нещо. Вероятно ще се изясни чак към края.....

Въпреки това обаче, нямам намерение да продължа да го следя, за да ми се изясни всичко.

Иначе  епизодите са кратички около 15 мин., като във всеки има различни гости. До сега бяха - Jung Gyeo Woon, Yoon Seung Ah, Kim Seo Hyung, Kim Sung Soo и Joo Sang Wook.

 

Момчетата от 5urprise са симпатични, макар и с гласове да не ме спечелиха до този момент, но  

ще видим как ще се развие кариерата им, било като актьори или певци.....

Например Seo Kang Joon днес ме изненада с появата си в епизод 12 на Good Doctor и доколкото разбрах ще участва в корейската версия на Kaseifu no Mita, която ще стартира от 23 септември с името Suspicious Housekeeper. Така че, него специално, ще може да го видим в други проекти съвсем скоро.

 

 Приятна изненада от Vanilly Unity :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=zxAylnkdY7g

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето не блести с история, но пък е направена да представят 5urprise пред аудиторията. Епизодите действат доста разтоварващо, момчетата са супер симпатични (особено Kang Joon). Жалко, че никой не я превежда. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето не блести с история, но пък е направена да представят 5urprise пред аудиторията. Епизодите действат доста разтоварващо, момчетата са супер симпатични (особено Kang Joon). Жалко, че никой не я превежда. :(

Има го преведено  на руски до 9 серия. Приятно гледане!!! Много е весело!

Редактирано от mrnkaloto
Покрит е линк.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех тъкмо изгледах първата серия , забавно е и оства едно такова хубаво усещане .. особено като ги гледаш тези симпатяги ... но защо така се губи този сериал ...
не се превежда, ами то и линкове за сваляне няма много ( жалко много бързо и на мен ми вървят тези суб на руски , чета на руски после превода и те туп друг суб ) ... явно го няма в азията, .. гледах ,че и аниме има към него .. което ми изглежда много сладко .. интересно дали ма тема и тук .. ..

AS_zps3e0d94d7.jpgAS1_zpsa5d5a9bd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа откъде може да се гледа??? Със сигурност е поредната тийнейджърска-flower-boy-бозичка, НО ми се гледа, така че ще е хубаво да го има все някъде :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите серии с постепенно ескалиращо недоумение /какъв е тоя филм за идиоти/ и а-ха да го спра, се усетих, че се смея - често и с глас. И както си мислиш, че филмът е един голям майтап, тряскат те по мозъка с някоя смъртоносна болест. Наред с тъпизмите, се поставяха много чисто човешки терзания и тревоги. По японски се маркираха нещата, стегнато и без излишни лиготии, може би за това допринесоха и малките, по около 13 минути серийки. Във всяка от тях проблясваше по някоя звезда с епизодична, но важна роля, което беше много освежаващо - разпознах Yoon Seung Ah, Kim Sung Soo, Joo Sang Wook, Jung Gyu Woon, Jung Kyung Ho. Младежите не ме впечатлиха като певци, а и откъм игра има още какво да се желае, но те сега започват да се учат, относително добре се справиха. Хубаво филмче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...