Jump to content

After School


Recommended Posts

Oфициалния трак лист .. Главна песен It's me

Виждаме също,че има песен с Bekah

Останалите комбота са с Swings,Dok2,Dumbfoundead, Yoon Do Hyun of YB

tumblr_inline_mu0xiuTU3O1ra42k2.jpg

 

Има промо снимка на Kahi~~

tumblr_mtz0beCxxG1sw7zlho1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера имаше промо към следващата седмица,че Kahi ще бъде на сцената на M countdown ..

За днес на Music Bank не знам, не съм сигурна...

 

tumblr_mu3nm7of5i1qmubq9o1_500.jpg

 

 

Момичетата са паднали на 14-то място в Oricon

 

 

tumblr_mu50p0JMA51r76yg4o1_1280.jpgtumblr_mu50p0JMA51r76yg4o2_1280.jpg

 

НаНа за Esquire Korea

 

tumblr_mu4z9zVBlN1rzntzao2_1280.png

 

tumblr_mu4z9zVBlN1rzntzao1_1280.pngbuw_-9fcuaao7av.jpg

 

tumblr_mu4zaxX8Qo1rzntzao2_1280.pngtumblr_mu4zaxX8Qo1rzntzao1_1280.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тизърът е готин! Мацето е секси..даже ингриша го меля добре, искам нещо яко, ама наистина яко от Кахи...Изглежда, че ще и видеото с тези кадри, ще ми хареса..Очаквам няколко соло женски завръщания, с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След близо година и половина чакане, чак не ми се вярва, че се завръща. Харесва ми как звучи песента, видеото и визията й също са интересни. След два дви ще видим какво е забъркала, но мисля, че ще си е струвало чакането. Дуета с Бека много ме зарадва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео-то на It's me, е много доброоо. Май са няколко тази година, толкова свежи и добри на кинематография, MV-та за моите очи. Цветовете, местата на сетовете, визията на Кахи и посланието, носят усещането на цялостен проект, надскочил сладникавите кей поп-ски видео клипчета. Казах визия, няма как да не спомена че Кахи изглежда умопомрачително секси и натъкмена малко ала блогърка..или стилиста се е отплеснал в тази насока, но това ми харесва. Разчупена визия и рошава коса, приятна хореография, леки акценти на кечи припев, правят песента по-хубава отколкото е..ако само я слушаш. Можеше и без толкова много английски рап..но..клипа обира негативите ми.

 

Отивам да търся албума...има нов, женствен имидж в Кахи и аз го приветствам с широки отворени очиии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми харесва клипът доста - много приятно заснет. Сега разбирам защо Джи Ди толкова бяга по улиците в Crooked - Кахи го следва с бавна крачка като Пепе льо пиу  -туй демек: tumblr_maakj7M3I41r9z1h0o1_500.jpg

 

Просто такава асоциация ми наведе :). Песента е приятна, личи си, че Кахи доста се старае да звучи женствено (чак ми е неестествено, като знам колко пискливи песни е имала преди). Новият й имидж кърти - хем изглежда по-млада, хем някак по-зряла. Не знам как го е постигнала. На мен пък рапът ми хареса, чак се зачудих кой рапира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле падна ми ченето... тази жена скоро навършва 33г, а може да скрие шапката на повечето си млади колежки. Тя направо ни пее очевидното, много е секси наистина и това тяло е уау просто. Спомням си, че в едно шоу изчислиха че тялото и е 73% мускули O_O


Песента ми харесва страшно много, направо не очаквах такова свежо парче, определено ще се слуша, нямам търпение да чуя и останалите песни. Гласът й звучи доста различно, частта преди припева, все едно друг човек я пее. Много е работила над гласа си, веднага се чува. Видеото също е страхотно, много се радвам, че е заложила на такъв тип, а не като предният й. Изобщо хвърлен е много труд по този албум, надявам се въпреки конкуренцията, да има успешно завръщане, защото го заслужа и чакането определено си струваше. Браво Кахи! :)


 


Завръщането й в M! Coundown


http://www.youtube.com/watch?v=AwLyF9-_wSs


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро завръщане, има жестока увереност в тази мацка, на сцена..и това няма как да не е в нейна полза..

tumblr_mug9ltoxS21rp1gvyo2_500.gif

А, нищо против рапера, видях, че е Dumfounded, но песента е по-лежерно, секси-танцувално- кечи и честно можеше и с един рефрен да мине на английски. Не че е толкова зле, и така, но с по-малко по-добре..хахаха. Сега, честно It's me, е най-добрата песен, албума е so-so, въпреки адските многото фийчъринги. С Бека, добре им се е получила Sinister.

 

391425.jpg

[EP] Kahi (가희) - Who Are You?

Kahi - Who Are You? (playlist)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен завръщането на госпожицата много ми хареса..

И песните подбрани в албумчето също много ми харесват.

 

Песента с превод на БГ ЕЗИК

aлбума : WHO are You? онлайн във vbox

 

tumblr_mufs21mcMN1qddqxoo1_500.jpg

 

tumblr_mug412m4zw1r76yg4o4_500.jpg

tumblr_mug412m4zw1r76yg4o3_1280.jpg

 

 

tumblr_mugc1jo0sw1qddqxoo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро Pledis  подписаха с китайска фирма и затова се очаква скоро After School да започнат промоции и  в Китай.

Виждаме вече,че Nuest добавиха нов член за китайските си промоции. Сега фенове започват да се чудят какво ще става с AS.
Даже май измислят вариации,че може би членове кои мембъри основно ще промотират и дали към момичетата ще добавят някое трейни от Китай или отново ще имат повече промоции OC.

tumblr_mw3ggm2p471relfr4o1_1280.jpg

 

 

 

 

Нова фотосесия за BNT News Fashion

tumblr_mvz9ew72RX1snxjfzo6_1280.jpg

 

tumblr_mvz9ew72RX1snxjfzo2_500.jpgtumblr_mvz9ew72RX1snxjfzo4_500.jpgtumblr_mvz9ew72RX1snxjfzo8_r1_500.jpg

tumblr_mvz9ew72RX1snxjfzo7_r1_1280.jpg

tumblr_mvz9ew72RX1snxjfzo1_1280.jpg

 

tumblr_mvz9ew72RX1snxjfzo5_500.jpgtumblr_mvz9ew72RX1snxjfzo3_500.jpg

 

 

 

Нана и  Кахи са записвали  заMBC documentary ‘<Good people> излъчване на 16 ноември ~~ 

tumblr_mvziqzTM3e1snxjfzo1_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mvziqzTM3e1snxjfzo2_1280.jpg

 

 

 

 

Каhi  ще и е последна седмицата с  It’s Me. ПОследното и изпълнение ще е на MUSIC CORE (16.11.13)

От 17.11 на INKIGAYO ще представи HEY BOY.. и ще направи и една промоция и на тази песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе инфо,че момичетата ще пускат 6-тия си японски сингъл под името  Shh на 29 януари 2014

 

Каhi за новия брой на Cosmopolitan 

tumblr_mwli76O8zw1qdfnx5o3_1280.jpg

 

 

tumblr_mwli76O8zw1qdfnx5o2_1280.jpg

tumblr_mwli76O8zw1qdfnx5o1_1280.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...