Jump to content

After School


Recommended Posts

Чаках ли чаках, да качат нормално видео от някое от участията на After School през последните два месеца, но само на фен камери попадам. Ще постна едно такова, да се види все пак, как е групата в новият си състав, изпълнявайки стари тракове, поне за мен беше инетересно, предполагам и за някои от вас ще е. Общо взето, частите на Kahi са разпределени сред по-младите членове, които се справят ок. KaEun да речем, се е заела с нелеката задача, да изпълнява рапа от ''Because of you''.

 

120926 After School - Bang! At Kangwon Festival

 

Това е от днес(29.10), Orange Caramel са заснели кратко видео, в което лично дават уроци по хореография към 'Lipstick' има eng. subs, много са сладки, а финала е супер смешен, enjoy ;)

 

 

 

 

Нещо любопитно,

E-Young(AS) и Son Dambi(първата solo певица на Pledis Entertainment) са заснети, да репетират в студио дуетен проект, който ще изпълнят на специална сцена та MTV на 26.11. Интересно, вече подозирам, че боса на Pledis, ще пусне най-силните си козове по едно и също време, всички да се завърнат през ноември(Kahi, Son Dambi и After School), ще е най-добрият ноември ever ако стане, ex мечти... :rolleyes:

E-young e седналата с китарката.

colab.jpg

 

 

 

Jung Ah, E-Young & Kaeun at E-Land Cruise Event 121024, Е-Young бая е напълнила бузките...(criticize look) :rolleyes:

 

121024E-LandCruiseevent.jpg

 

 

Orange Caramel наскоро са участвали в шоуто Weekly Idol, само като знам, че Lizzy участва, забавата е гарантирана. Като ми попадне запис, ще го кача ;)

 

Ето и preview-то (Lizzy, лудото ленче much?) :D

 

 

 

Rewind, специален танц - After School & Son Dam Bi - Lose My Breath от 2008г., ;)

 

 

 

Comeback-а за съжаление, явно няма да се вмести в този месец, за това ще нахвърлям набързо, какво се случи със сладурките през миналите две, три седмици. Мина участието им в 'Music Bank - Chilе', има вече и видео, което ще постна. Много участия съм им гледала/слушала, но това може би е едно от най-слабите им. Сякаш не са имали време да пеят преди това на репетециите ли и аз не знам, но просто е трагично... Изключение прави само Raina, това момиче е златно, няма грешка при живите изпълнения, но от 8, само една да замазва положението, пак си е жалка работа... <_< Все пак, публиката ги посреща доста топло и с любов. Orange Caramel(Nana, Lizzy и Raina) пуснаха PV към предстоящ сингъл в Япония - “Lamu No Love Song”, честно казано, се надявах да има клип на поне още една песен от корейският им албум, язък, че е голям :(. Uee и Juyeon са предимно заети с кино ролите си, като визията на Uee e доста интересна, ще постна няколко снимки. Не ги разбирам Pledis, каква е логиката да върнат невзрачната Dam Bi на сцена, която от две години никаква я няма, и хората или са я забравили или никога не са изпитали нуждата да я запомнят, вместо да направят comeback на Kahi или на AS... Kahi уж септември щеше да се връща, то стана нова година вече, нямам думи просто, изчака ми се чакалото. Нека и тя се върне след две години, когато на никой няма да му пука вече.... нещастници грр гррр... <_<

 

Снимки

 

 

На летището в Чили

tumblr_mcqiqnkSE01qzk5tao5_1280.jpg

tumblr_mcqiqnkSE01qzk5tao4_1280.jpg

 

Nana и Lizzy Okinawa’ Runway 121018

tumblr_mcrhpzG7Ra1r5w9bbo3_500.jpg

tumblr_mctfq0pk1A1qcyraio4_r1_250.gif

tumblr_mcser4r6SP1rje0lyo4_500.jpg

 

Uee, на филмово събитие и снимка от филма в който участва.

tumblr_mdguutDcBU1qddqxoo4_500.jpg

tumblr_mdjalzvM5S1qddqxoo1_1280.jpg

 

Kahi twitter update 18.11.12, с Dam Bi

tumblr_mdo85mzEYR1qlxhnzo1_500.png

 

 

 

121117 Diva + Intro + Flash Back - After School Mu Bank C h i l e

 

 

Orange Caramel’s Japanese “Lamu No Love Song” PV Preview

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че искаш да чуеш нещо ново на After School скоро, но това не е причина да сипваш на Сон Дам Би! Има си доста фенове тя, така че й беше време да се завърне.

 

И да си призная, че май повече искам нещо ново на OG отколкото на AF. Ама пък като се сетя, че тогава няма да мога да видя Ю И май нещата са 50 на 50. Скоро време май ще трябва да гледам нещо с нейно участие да я видя как е като актриса, защото като жена ... там е ясна :) Като певица също не я знам колко може да пее. Не съм се заслушвал и не съм я чувал нещо някъде соло.

 

Интересно ми е също на коя се радват най-много? На Нана ли? Имам предвид мъжката половина от човечеството. Не че е лоша, но фаворитката си я споделих вече коя е. И толкова много обичам да я гледам всяка седмица в Music Bank :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя казваш ти е фаворитка, Uee? Само така, без да си я слушал, без да си я гледал хаха. Не я бива в пеенето, но като актриса е доста харесвана. Nana e най-голямата любимка, да, и на мъжко и на женско. :)

''И да си призная, че май повече искам нещо ново на OG отколкото на AF'', тук май е трябвало да бъде OC и AS, или аз нещо не зацепвам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми така става, само като се сетя за UEE и забравям вече какво трябва да кажа :D Та имах предвид, че предпочитам да чуя нещо ново на Orange Caramel (Оренджи Кярамел), а не на After School (Епъто Съкул). Много ги обичам тези корейско-английски думи :D Надявам се сега ме разбра.

 

Относно пеенето .. като ги слушам наживо Nana и Lizzy също са слабички. Само Raina има глас. А дали UEE може или не може да пее, не ме бърка. Важното е, че е много готина :)

 

Orange Caramel ще издадът нов дигитален сингъл на 13 Декември заедно с NU’EST. Йеееееееи :) Надявам се включването на тези момчета да не развали песента. Pledis пуснаха и тази снимка, заедно с новината:

 

 

A90pDaNCIAAWrcLjpglarge.jpg

 

 

Друга информация няма за сега. Признавам си, че след Lipstick им станах фен на триото и с нетърпение очаквам новото им парче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто това е от вчера, пълното PV на 'Lamu no love song' но май се оказа, нова версия на стара песен или нещо такова, но не ме радва много. Част е от последният им японски сингъл, който включва освен тази песен, и японска версия на ''Lipstick'' и ''Milkshake''. Ще постна два rewind-a, докато чакаме новите неща. Nu'est са пичове, няма как да развалят, каквото и да е ;)

 

tumblr_meupp2tLfp1r76yg4o1_500.jpg

 

 

 

 

Eто го и видео клипа към дуетната песен на OC и Nu'est. Празнична и закачлива, всички са големи сладурчета. Baekho вече бил с черна коса, жалко, русичък ми беше много по-сладичък :rolleyes:

 

 

Тъй като моята най-голяма слабост - Kahi, след дълго отсъствие от корейиските медии, тези дни най-после се появи по разни event-и не мога да не я вмъкна с няколко снимчици. :rolleyes: Да, знам че не е в групата от 7 месеца, просто чакам солото й да стане факт и ще й направя тема, пък и вярвам, че никой не страда чак толкова. И нещо за по-старите фенове. Бившата членка Bekha, наскоро кацна в Корея на почивка и днес качи в нета снимка заедно с Kahi, те си бяха доста гъсти в групата, пък и двете любимки тогава на много фенове. Та днес ни просълзиха, тези два шемета, отново заедно, след година и половина... Липсват ми и двете, страшно много в AS. Колкото и да си ги обичам и останалите, просто не е същото :( Ще кача live изпълнение на дебютната песен на AS - 'Ah', която между другото, е първата кпоп песен, която чух :)

 

 

 

Kahi At Grazia Launching Party 12.12.12

 

tumblr_mex37owGXj1r76yg4o2_500.jpg

tumblr_mex4fs7mOt1r76yg4o7_500.jpg

 

tumblr_mez4rtEPlv1rsgpbko1_500.jpg

 

 

 

Rewind - After School - Ah! 08.03.09

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не си падам по тези зимно-коледни песнички, но тяхната им се е получила много добре!

 

Имам някакъв странен проблем с ковър снимката и не успях да я намаля, затова я слагам скрита. Извинете.

 

 

 

2012Cover.jpg

 

 

 

Orange Caramel & NU'EST - 흰눈 사이로 하이힐 타고 [13.12.2012]

 

01. 흰눈 사이로 하이힐 타고

 

Download

 

 

 

И японския им сингъл:

 

 

LIPSTICK-LamunoLoveSong2012Cover.jpg

 

 

Orange Caramel - LIPSTICK / ラムのラブソング [12.12.2012]

 

01. LIPSTICK (Japan Ver.)

02. ラムのラブソング

03. ミルクシェイク (Milkshake) (Japan Ver.)

 

Download

 

 

Когато гледах клипа на японската песен много се смях като ги даваха на забавен кадър. Мисля, че Raina там беше сууупер смешна! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самостоятелната песен на Lizzy с рапъра Andup ..Песента е от албума "Cupcake Project" ..Kim Gunwoo е продуцент,който го познаваме от песена на Miryo' и Sunny (SNSD) - "I Love You, I Love You" и Kim Jinpyo's "A Cool Way To Say Goodbye."

.

На мен много ми хареса и затова реших да я споделя....За клип се надявам да има но по всяка вероятност клоня, че само ще се наслаждаваме на гласовете им

 

 

tumblr_mf6k6rcEbM1r76yg4o1_500.jpg

 

 

Онлайн..Намерих я в vbox..Защото в тубе се трият качват.

http://www.vbox7.com/play:930b8ccfec

 

Download

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението на AS от днес в SBS Gayo Daejun. Eгати безидейната работа, толкова ли не са могли да им разчупят малко хореографията на 'Flashback'? За капак, изпълниха песента в някакъв супер отвратителен ремикс, ужасно просто. Добре, че Nana и Lizzy се представиха добре в колаборациите си за вечерта, та малко поне отсрамиха положението. <_< Вече се питам какво се случва с тази група? Та те точно на такива спешъли, са се представяли най-запомнящо се, а сега какво, едно от най-слабите изпълнения за вечерта. Преди, като Кахи още беше в групата, тя поне държеше винаги да правят нещо по-специално и оригинално като performance. Сигурно си е мислила, като не можем да пеем, поне да сме най-добри и ефекти в танците, но без нея и това отива на кино, дано да греша де. С критично присвит поглед гледам в бъдещето за следващият им comeback, та да му мислят :D Утре ще видя и какви ще ги свършат на MBC Gayo.

 

http://www.youtube.com/watch?v=c9GYZni_Q-I

 

Rewind - 111231 After School ft.Infinite - Power Party MBC Gayo Daejun

Ето за такива изпълнения става дума.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ на всички съфорумници, бъдете живи и здрави и продължавайте с добрата работа с обновяването на темите :)

 

Как стана така, че от 8 страници, темата вече е 6? :huh:

 

Вчера беше последното изпълнение на AS за 2012г. на MBC Gayo Daejun. Отново изпълниха ремикс версия на 'Flashback', но този път за щастие, доста по-сполучлива и са много секси, харесаха ми определено. Пак нищо специално де, само Нана И Юи направиха някакво секси патешко ходене по едно време хаха.

 

http://www.youtube.com/watch?v=QtYDpAuYUiE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ на всички съфорумници, бъдете живи и здрави и продължавайте с добрата работа с обновяването на темите :)

 

Как стана така, че от 8 страници, темата вече е 6? :huh:

 

 

 

Не само че се обновяваме цялата налична информация за изпълнителите, ами чистя темите от спам и неактивни линкове.

Поредни постове се сливат в едно и за това може и вашите мнения да намалеят като брой.

 

Весели празници и от мен с мое любимо изпълнение на мацките. :D (извинявам се, ако вече е поствано)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е 17-ти Януари в Корея и стана време плейгърлите и плейбоите да празнуваме(така се казват феновете им) :D. На тази дата се навършват 4-ри години от дебюта на After School, ръъцете гоорее и аплауз моля! :D

 

tumblr_mgksfta9tg1qf409io1_250.giftumblr_mgksfta9tg1qf409io2_250.gif

 

tumblr_mgksfta9tg1qf409io7_r1_250.giftumblr_mgksfta9tg1qf409io8_r1_250.gif

 

tumblr_mgksfta9tg1qf409io3_r2_250.giftumblr_mgksfta9tg1qf409io9_r2_250.gif

 

tumblr_mgksfta9tg1qf409io10_r1_250.giftumblr_mgksfta9tg1qf409io4_r2_250.gif

 

 

Ще постна едно fan made видео по случая и дебютната им сцена. :)

 

Започнали са само 5, а сега са 8. JungAh и Jooyeon са единствените останали от дeбюта на AS. В страницата им в wiki са направили много хубава таблица, на която ясно се вижда, кой член, кога е започнал, кога си е тръгнал и т.н.

 

 

Леле, как болят ушите след това изпълнение хаха, ужас. Kahi и JungAh определно доста са подобрили пеенето си след този жалък дебют :rolleyes:

 

Не е направено особено кадърно, но все пак е трогателно. Само не мога да разбера, защо всеки път трябва да слагат толкова драматичен музикален съпровод o_O, да опустее... чак леко захлипах на финала, за изненада на самата мен :lol:. Добре де, сълзите са проява на уважение към труда им, всички знаем колко тежък е живота на кпоп айдъла. Ясно е, че не са от най-надарените певици, но с общи усилия се задържат в топ 10 на женските кпоп групи, а като знаем, че те са над 100, това си е похвално постижение :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана си традиция, всяка година от Pledis да пускат общи фотосесии или колаборации, между изпълнителите им, за момента е само фотосесия, в която са се включили, някои от членовете на After School, Son Dam Bi, Kahi, Nu'est и Hello Venus. Не знам само защо са избрали точно тъпото списание 'Cosmopoliten' да ги снима, но както и да е... Други съществени новини около AS няма за момента, няма как и да има, половината от тях, тотално го удариха на актьорска кариера. Март или Април, се очаква следващият им албум, като се говори, че бил най-доброто, което ще изкарат до този момент, пък ще видим....

 

 

tumblr_mh4jofJwiP1rik8hco1_500.jpg

tumblr_mh4jofJwiP1rik8hco2_1280.jpg

tumblr_mh4jofJwiP1rik8hco3_1280.jpg

tumblr_mh4jofJwiP1rik8hco4_1280.jpg

tumblr_mh4jofJwiP1rik8hco5_1280.jpg

tumblr_mh4jofJwiP1rik8hco6_1280.jpg

tumblr_mh4jofJwiP1rik8hco7_1280.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе кратко PV на Orange Caramel към песента им 'Cookie Cream & Mint', трак от предстоящият им японски албум.

 

 

Снимки

 

 

tumblr_mi9ixbpxnr1rjz1lzo4_r1_1280.jpg

tumblr_mi9ixbpxnr1rjz1lzo1_1280.jpg

tumblr_mi9ixbpxnr1rjz1lzo2_1280.jpg

tumblr_mi9ixbpxnr1rjz1lzo3_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cookie cream и Choco chip са ми любимите сладоледи, дам... Браво момичета как познахте

:lol: :lol:

 

Целият клип

http://vbox7.com/play:0138ab9667

 

Роклите им са ултра сладурски хахаха надявам се само някой да не реши да показва на г-н Бисквита , как се яде бисквита Орео :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно момичетата скоро може и да се завърнат на корейска сцена и то с песен направена от

Brave Brothers..Туита е споделен от Jason Jejoon Parkm, който е един от директорите на Pledis..

 

Да припомня,че господина е стоял зад песните “Ah“, “Diva“, и “Because of You“,

 

tumblr_mjjszpKdSF1qzk5tao1_500.png

 

В друг негов туит казва,че записват частите с Raina ~

 

tumblr_mjjf14iJH01qzk5tao1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме момичетата по последни данни да се завърнат през МАЙ

 

Kaрамелките заедно с 10cm са следващите от проектите  ‘re;code’ project album 

Преди тях бяха  Geeks и SISTAR‘s Soyu‘s “Officially Missing You, Too“, INFINITE‘s Woohyun и Lucia‘s “Cactus“ и Daybreak и Sunny Hill‘s “Love Actually“,

Двете групи ще направят римейк на песента на 10cm - Hug Me

 

20130425_OrangeCaramel_10cm.jpg

 

 

Момичетата може би всички не знам ще участват в епизод на ‘Infinity Challenge

Nana взе участие в песента на Electroboyz - Ma boy 3..Също ще се появи май в една от новите песни на Hello Venus

Ueе напусна мястото като водещ в Music Bank, но пък  ще участва/участва в ново предаване наречено Barefoot Friends

Имаше леко шумотевица за мен много приятна защото JungAh ми е страшно симпатична..Че между нея и Onew от Shinee може да има нещо..Не се знае нищо но пък аз се надявам защото двамата са симпатични заедно .Пък от интервюта той признава,че харесва по големи (тя е по голяма), тя пък казва че си пада по - малки..

 

tumblr_mk78tfk42G1qzk5tao3_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mk78tfk42G1qzk5tao2_1280.jpg

tumblr_mk78tfk42G1qzk5tao4_1280.jpgtumblr_mk78tfk42G1qzk5tao1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе новата версия на HUG ME ... Moжете да послушате онлайн от тук


 


Вчера ЛОЕН качиха доста симпатично интервю,което са направили карамелките и 10cm..Има анг. суб.


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...