Jump to content

After School


Recommended Posts

Ако искате да чуете другата песен от сингъла:

http://www.youtube.com/watch?v=QN8YwNw3dA0

 

И снимки на Kahi, JuYeon, Uеe и Nana от различни японски списания. Защо са само те 4те нямам идея....

 

 

gainer2.jpg

cutie-magazine-japan.jpg

aug-2011-jelly-mag-japan.jpg

tumblr_lq358ihxup1qjvploo1_r1_1280.jpg

tumblr_lq3733dwhq1qjvploo1_1280.jpg

tumblr_lq36o4vj7s1qjvploo1_1280.jpg

tumblr_lq36a8gfxe1qjvploo1_1280.jpg

tumblr_lq35u90xop1qjvploo1_1280.jpg

tumblr_lq35daa9xn1qjvploo1_r1_1280.jpg

 

 

Все още не ми е ясно защо я ъпдейтвам тая тема, но явно ми стана навик ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, що, ъпдейтвай я. Аз лично се кефя. Много ми харесва, че са ремиксирали японския вариант на бенг. Жал ми е за Бека, щото Кахи на английски рапира като умираща муха, ама все пак ще го преживея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да направя един по-обемен пост когато излезе новата песен, така че ето го....

 

Триото Orange Caramel се завръща в Корея за промоциите на новия си сингъл Shanghai Romance, който е част от Азиатския проект за който беше и Bаnkok city.

 

1sn8f.jpg

 

Orange Caramel - Shanghai Romance

 

Tracklist

01. 샹하이 로맨스 (Shanghai Romance)

02. 눈을 감아 (Close Your Eyes) (Nana Solo)

03. The day you went away (第一次爱的人)

 

Както виждате сингъла включва и соло песен на Нана. Shanghai Romance е написана от Хиичул (SuJu).

 

 

civ9y.jpg

GvLat.jpg

fqj2u.jpg

 

 

Ето я и песента :

http://www.youtube.com/watch?v=Pm4kSUWslL8

 

Малко снимки от последни фотосесии , които ми харесаха (разбира се любимата ми кака Кахи взима превес :lol: )

 

 

sdaDE.jpg

LykYP.jpg

wCYyx.jpg

GSiDc.jpg

CU6fH.jpg

Y9jyC.jpg

WAdSt.jpg

 

 

Raina участва и в Immortal song 2, ако някой не е разбрал.... Очаквайте тази седмица завръщането на триото по музикалните предавания :) Линк за сингъла като излезе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа оранжевите сладуранки отново тук. Днес цял ден си слушкам "Shanghai Romance" и много,много ми харесва,и не само песента,ами и клипа е ужасно хубав. Сладко клипче,сладки мадами,горчив карамел )))) Много съм се развълнувал,ама пък така си ми окрасиха в ярко оранжево денят,че ще ге разцелувам заради това :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1sn8f.jpg

 

Orange Caramel - Shanghai Romance

 

 

Не знам как ви харесват тея карамелки. За мен всичките им концепции и песни до сега са си бози....Само Лизи ме радва щото е дебилче сладко и винаги като я видя нахилена и ми става весело. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, и аз не мога да го рационализирам, ама са ми много сладки. Не поединично, а като екип. Аинг много ми хареса и много си я пях по едно време. Японски кауаии са ми те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

UEE като жива Барби за ELLE

 

20111221ueeellegirl3.jpg

 

ojakgyobrothers.jpg

20111221ueeellegirl2.jpg

 

 

Не знам дали някой гледа Ojakgyo Brothers, но аз определено си промених мнението за нея след сериала. В момента го гледам и е страхотен , а тя ми е толкова сладка и забавна, че чак ми става от любимките от групата вече. :lol:

 

 

Още един японски сингъл излезе.

 

20111223_afterschool.jpg

After School - Rambling girls/Because of you

 

After School ще си имат нова "ученичка".

 

20120409_afterschool_1Gaeun.jpg

 

tumblr_m2940aJIMy1qzk5tao1_r1_500.jpg

 

Име: Kaeun (가은)

Рожден ден: 20 август 1994

Височина: 168 cm

Тегло: 48 kg

Кръвна група: AB

Основното си образование е изкарала в Япония.

 

Някъде май бях чела, че трябва да се завърнат юли след турнето в Япония, но не съм сигурна.Преди албум в Корея обаче май ще имаме нов албум от Orange Caramel, въпреки че няма дадена дата още.

 

И малко от сладурката Uee

 

tumblr_m1hpejVPkg1qhxyw0.jpg

tumblr_m1hpdvIQHz1qhxyw0.jpg

tumblr_m1hpciLdU61qhxyw0.jpg

tumblr_m1hpc0DRBP1qhxyw0.jpg

tumblr_m1hpbjh90k1qhxyw0.jpg

tumblr_m1hpaqTRAq1qhxyw0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук мацките отново разбиват на 2012 Korean Music Wave in Bangkok

от 07.04.12г., Ехх, да е жива и здрава Кахи, тази безумно талантлива жена, заради нея прослушах kpop.

After School са много чаровни и талантливи девойки, пожелавам им успех. Определено в to do листата ми, вече присъства - да

отида на техен концерт!

 

ето и малко снимки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тук мацките отново разбиват на 2012 Korean Music Wave in Bangkok

от 07.04.12г., Ехх, да е жива и здрава Кахи, тази безумно талантлива жена, заради нея прослушах kpop.

After School са много чаровни и талантливи девойки, пожелавам им успех. Определено в to do листата ми, вече присъства - да

отида на техен концерт!

 

ето и малко снимки

 

562665_252969318131656_215944738500781_7318852_1433202681_n.jpg

 

На 13 юни, девойките ще пуснат сингъл номер четири в Япония, който ще се казва "Dilly Dally".

В момента в Япония им се случва случка, защото протича турнето на After school - "Playgirlz".

Стартирало е на 27 април в Tokyo. На 28 април са били в Nagoya, на 30 април в Osaka и ще финишират турнето

отново в Tokyo на 17 юни.

Ето и видео, с уви лошо качество на картината, от 27-ми с изпълнение на новта им песен, която лично на мен много ми харесва

и се надявам като излезе да й направят едно хубаво MV :rolleyes::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dilly Dally попринцип е песен за рекламата на дездорант Rexen (май така беше името) Те имат рекламка, която в момента не ми се търси.

И май май така като гледам, АС ще се завърнат през юли евентуално. Иска ми се да чуя нещо ново от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старички, но пък две доста добри изпълнения, които не видях в темата.

live изпълнение на Kahi - Оne love, и много як танц на After School и Infinite от края на миналата година :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обложката за Dilly Dally

tumblr_m3efbxmlBp1qzk5tao3_500.jpg

 

От японско списание:

 

tumblr_m3fbq1vnQC1qzk5tao3_1280.jpg

tumblr_m3fbq1vnQC1qzk5tao1_1280.jpg

tumblr_m3fbq1vnQC1qzk5tao2_1280.jpg

 

 

After School се готвят за 5-тия си корейски сингъл, който ще излезе края на юни. Този месец ще са промоциите за 4-тия японски сингъл преди да се завърнат в Корея. Orange Caramel също се готвят за първия си албум, а есента-зимата ще има и 6-ти корейски сингъл от After School .

Това е написал един от мениджърите в twitter.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе PV teaser към 'Lady luck', тази песен нещо не ме радва много, но пък девойките са прекрасни :P

 

Хмм, в темата почти няма техни изпълнения на живо, ще си позволя да кача някои стари, които си заслужават. Плюс няколко dance battles, като тук е важно да се отбележи, че After School общо взето са печелили всички батъли, на които са посмели да ги поканят, през последните 3 години хихих :P Момичетата са положили доста труд през тези годинки, но уви не са оценени подобаващо. Видимо е, че имат кофти лейбъл зад гърба си. Песните им, са много приятни, почти няма такива, които да не ми харесват, но пък повечето им видео клипове, са слаба работа. Това е важно за да може да се възприеме по-добре и самата песен. Общо взето, грешни решения за песни, които да получат клип, вместо други, които са доста по - силни парчета. Често и грешен избор, за сингъла, който да бъде промотиран, пресен пример е, 'Lady luck' вместо 'Dilly dally'... wtf? Проблематична е и неадекватната бройка на момичетата, както и самият избор за някои от тях. Не им вършат много работа, актриса - Uee, модел - Nana, сладко лице без капка талант- Jooyeon и невзрачна млада мома - E-Young :blink:. Все пак саранхе останалите, които си го могат и го могат най - добре. :):rolleyes: (май трябваше да си туря коментарището в спойлер) :D

 

Много любимо!

 

http://www.youtube.com/watch?v=ChuiqoIsbYQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Deyja недей така Pledis не са лоша компания има къде, къде по-зле от тях.

:lol: И все пак доста се грижат за момичетата. А и не са толкова недооценени имат си бая голяма фен група както в Корея така и в чужбина.

Lady Luck не мисля че е грешка, японците си падат по такива песни, а и досега пускаха все яките денс парчета и е време за нещо по бавничко. :D

И аз като теб никога не съм разбирала работата на Jooyeon и Nana в групата освен да красят екрана. E-Young не е лошо момиче, но не подхожда на имиджа на After School, по-подходяща щеше да е за Hello Venus. А Uee въпреки че не блести с певчески талант е по скоро нужна на групата. Голяма част от популярността им при по-възрастните идва от нея. Защото е добра актриса и е участвала и в много други предавания. Всяка група си има един член като нея. ;)

 

Jung Ah & JuYeon за ‘Esquire’

 

 

tumblr_m3xzhtPkFz1qddqxoo1_500.jpg

tumblr_m3xzjoiQnL1qddqxoo1_500.jpg

tumblr_m3xzl3G95m1qddqxoo1_500.jpg

tumblr_m3xznrjFEB1qddqxoo1_500.jpg

tumblr_m3xzdnBsxf1qddqxoo1_r1_500.jpg

tumblr_m3xzfyK5WK1qddqxoo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че Pledis не ги лансира като хората и не им оцелва добре имиджа, не е само мое мнение, доста хора мислят така, което значи, че това е общотото впечатление. Все пак смятам, че могат да имат много повече фенове от това. ''Lady luck'' ми се струва слаба песен, поне като е бавна да е добра, а и да не гледаме само от едната страна, корейските им фенове също ще слушат песента, а като се има предвид какво се харесва там, тази изобщо няма да ги впечатли според мен. Да се надяваме на подобаващото им завръщане на корейска сцена в края на юни. Uee e нужна доколкото kpop група има нужда от феновете на тв сериали. Таланта й като актриса няма отношение към музикалната сцена, та няма много логика тя точно да е нужна. Общо взето тези фенове, само плякат под техни видео клипове коментари от рода, колко добра актриса била тя и до там, което другите в групата не ги грее. ;) Btw, добра фотосесия :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха и аз много и се зарадвах. Най-накрая и Jung Ah да я лансират малко, на мен тя ми е любимата от групата заедно с Kahi, Uee и Lizy.

Не знам аз не разбирам от маркетинг и все ми се струва че добре се справят....А то за известност винаги може и още така че...И все пак мисля че Uee е нужна на групата, а и тя иска да остане в нея. Иначе до сега много пъти можеше успешно да се дипломира и да си продължи соло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

After School At Samantha Thavasa event :P

 

afterschool1fx.jpg

 

 

afterschool5p.jpg

 

 

 

jooyeon3.jpg

 

 

 

kahi1.jpg

 

 

 

kahi.jpg

 

 

 

lizzy1.jpg

 

 

 

nana3s.jpg

 

 

 

uee1.jpg

 

 

After School At Samantha Thavasa Special Dinner Party Walking And 'Shampoo' Performance, който няма да качвам, защото е заснет безумно, а колкото до дефилирането, мисля че и коне биха дефилирали със същият успех :rolleyes: Това с много любов разбира се, все ми е едно как дефилират, стига са се правили на модели, а де се връщат на сцената и да разбиват както само те могат :P

 

 

afterschool6.png

 

 

afterschool7.png

 

 

 

afterschool9.png

 

 

Сладки, Uee и Kahi :P

 

afterschool12.png

 

 

 

afterschool13.png

 

 

Секси Uee :rolleyes:

 

afterschool20.png

 

 

Излезе пълното PV към 'Lady luck'. Тази песен взе, че ми хареса, така с видеото съвсем, като ги гледам такива шарени и хубавки :P

 

Така, Аптъъ Скуул'с Kahi, Jung Ah, Jooyeon и Nana са много прекрасни, дефилирайки на Tokyo Girls Collection 2012 на 27-ми май. :rolleyes::P

 

afterschool15.jpg

 

 

afterschool1z.jpg

 

 

afterschool12.jpg

 

 

afterschool5j.jpg

 

 

afterschool3f.jpg

 

 

afterschool6c.jpg

 

 

afterschool11.jpg

 

 

И още нещо, от скоро съм кпоп фенка и още ме изненадва факта, че кпоп изпълнителите сами си разпространяват снимки без грим или със смешни, криви физиономии. Намирам го за много яко, звезди които се държат преди всичко, като хора и се забавляват, но виж това вече ми се стори прекалено :lol: :lol: :lol: Никога нямаше да предположа, че това е Kahi(31) ако не го пишеше под снимката... :D

 

 

afterschoolo.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее и кака Кахи "завършва" (за съжаление). След края на промоциите в Япония, които са до края на септември, ще започне соло кариера и ще учи актьорско майсторство. Ще ми липсва, беше една от любимите ми ученички

:(

 

http://www.allkpop.com/2012/06/kahi-to-graduate-from-after-school

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Pledis днес пуснаха бомбата, Park Kahi напуска After School! Средата на юни ще е последното й участие с групата. Kahi официално ще става solo певица, като ще се насочи и към киното. Ето какво е казала тя:

 

“To all the After School fans who have given so much love and to my members who have cried, laughed, and suffered with me since we debuted, I thank you all so much.” It’s reported that she’s planning to prepare for her solo album and study acting. She added, “I’ll try my best so that you can see a new side of Kahi.”

 

:( Много ми е тъжно, та тя беше душата на групата. Радвам се, че ще е solo, но и ми се плаче, че ги напуска. :( :( :( Пожелавам й успех и чакам с нетърпение бъдещите й изяви и на сцена и на екрана!

 

В списание Glamorous :P

 

1bf636f97047dc62b57dca42ac8f6a0e.jpg

 

 

90d9c23ee308afbd1a62c2677b303fd0.jpg

 

 

20457f299c8764ac19179ee48a773f7e.jpg

 

 

401e7e145ea1400c7f47523cf960ef6e.jpg

 

 

accae1f0600041df3f82e85904833d4c.jpg

 

 

d588e4022b80a0ceb6493c8c6cc3019b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...