Jump to content

After School


Recommended Posts

Е много са готини! Песента е зарибяваща, след лайвовете със сладкия танц ми хареса още повече. Закачливи, свежи и оригинални, браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oye Hoi Hoi? ... :wub:

 

Ей, големи са ми сладуранки! Като излязат на сцената и монитора ми се разтапя хаха :D Направо предлагам да разтурят After School и да останат само Orange Caramel. Добре де, шегувам се! Правя опит да тийзна Deyja. ;)

 

Видеоклипа към песента също е много интересен и оригинален! Общо взето всичко ми харесва, няма от какво да се оплача.

 

Давайте Портокалови карамелчета! :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че наистина излязоха с тези чаши на главите си :D

 

http://youtu.be/5TBUsluzKG0

 

И специалното им изпълнение за Legend 100 Song (или там както го водят). Получи им се много добре!

 

http://youtu.be/Phm7Z_ejhW8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Potato Caramel? Хаха :D Отначало като им чух това парче, си помислих, че няма как да ми хареса колко "червилото", но трябва да си призная, че сега и двете песни са ми равни. Отново направиха чудесна визия и танц. За костюмите им ... уникални! И Нана много ми харесва като й сложат червено червило. Много е готина!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте сладуранки откриват летния сезон с новия си дигитален сингъл! Orange Caramel - 아빙아빙 (Abing Abing).

 

 

Успяха да се превърнат в много обичата от мен групировка :D Но и няма как, с тези интересни песни, различна визия и страхотни танци. Просто не мога да им устоя. :inlove:

 

 

Да направя и едно уточнение. Това е песен, която се пада реклама за сладолед. Дали имат рекламен клип, който да върви по телевизията не знам, но тази песен също е част от рекламната кампания. Не мога да ви кажа и на коя марка сладоледи е рекламата, може да се казва "아빙아빙", но това няма значение. Песента няма да се промотира.

Редактирано от d3Mn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да спра да я слушам или по скоро да я гледам, защото си я пускам винаги с клипа. Господи, много са сладки, като куклички. Искам един сладолед с вкус на Нана :D Много ме е яд и мен, че няма да видим цялата хореография, защото ми се струва, че ще е много добра. Дано да вземат да ни пуснат поне practice клип.

 

Не мога да кажа коя тяхна песен ми харесва най-много, защото просто влязоха в такава серия, че след "червилото" всичко тяхно ми става много бързо любимо и не мога да спра да ги слушам.

 

А като си пусна това парче ми се иска да съм на плажа, пльоснат на един шезлонг, да сърбан коктейлчета и до мен Orange Caramel да ми правят вятър :D

 

А вярно, песента може да я дръпнете от ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Orange Caramel взеха участие в първото предаване на Immortal Song 2 от доста време насам, всички знаем защо. Мисля, че това им е първо участие на трите девойки, а е възможно и изобщо да е първо участие на момичета от After School.

 

Излязоха предпоследни и не успяха да победят никого. Предния изпълнител преди тях имаше доста добър резултат. Мисля, че беше 413. Ето ги изпълнението им:

 

http://youtu.be/M8TebES3Wg4

 

По време на изпълнението показаха няколко пъти майката и бащата на Реина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е яд и мен, че няма да видим цялата хореография, защото ми се струва, че ще е много добра. Дано да вземат да ни пуснат поне practice клип.

 

O, небеса! Молитвите ми бяха чути и вече имаме кадри с цялата хореография, заснета в тренировъчна зала. happy!

 

 

Страхотниииииии!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък танц :D Почти всеки , който е слушал песента се е опитвал да танцува танца :DГолям смях пада :DС това подскачане ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, ма много са им зарибяващи тийзърите..

Ориндж Карамел се завръщат, гледам и те, барабар с една каруца други кадри (Джей Парк, Кара, Темин, BTS) през август. Нищо лично, но Пледис да не забравили за другите мембърките на AS?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За AS се говори или към средата на септември или към октомври.  Обаче слуховете, че Uee и JungAh напускат AS се засилват още повече. Да всички май са разбрали,че UEE може това завръщане (ако участва e него де) да и е последно, но пък бяха учудени ,че JungAh не е участвала на едно от последните участия на групата.

Също така две момичета от Hello Venus, които са били трейнита на Pledis - Ara и Yoonjo напуснаха своята групата и сега феновте казват,че може и те да са новата генерация в AS. За  Ара се е смятало като вероятен член, но накрая се изправила срещу E-Young  и от Pledis са решили E-Young  да прибавят.

 

Излезе новата песен. Честно новия им сингъл много повече ми хареса от предишния Catallena.

 

Toва е другата песен от 4-тия им сингъл:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

My Copicat е по-добрата и за мен, или поне припева.. :28558:  Тромпетите ме радват, и с техните гласове се и начин на пеене се връзват.

За гласовете и темпото, нищо ново и нетипично, но все пак клипа и песента са забава, типично за мацетата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...