Jump to content

K-pop конкурс за танц и песен - 21.09.2013 - София


Najini

Recommended Posts

17606_402372443200344_503831326_n.png

 

Посолството на Република Корея и Сдружението на корейците в България организират конкурс за танцов и певчески кавър на к-поп парче. Същественото е конкурса е, че голямата на града за победителя е пътуване до Корея. :)

 

Тук е страницата на събитието във facebook, в която можете да прочетете правилата за участие, както и можете да получите повече информация за условията. За по-лесно направо копирам, това което до момента са публикували организаторите:

 

Всякакви въпроси във връзка с конкурса можете да задавате тук: https://www.facebook.com/go.to.korea.2013

 

Последната информация за условията за участие и видовете награди е тази:

 

1146492_306015369535931_1039288063_n.jpg

1150858_306015366202598_1835355121_n.jpg

 

Това което аз разбирам от написаното е, че в Корея ще отиде само човек (или максимум 2-ма души), който/които пее/пеят и танцува/танцуват едновременно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуф, мен ми се участва, ма саминка, не знам...

 

Едит, наджини - ти в оргранизацията ли си? Има някакво заявление, което тряба да се попълни, ама съответното липсва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, не помагам с организацията... видях, че доста хора са писали да питат за това заявление. Надявам се днес или утре все пак да го пуснат. Ако има нова информация ще публикувам тук ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събитието е организирано от Корейската асоциация в България. Вчера със sinardin ни поканиха при тях, за да им дадем съвети за организацията, тъй като имаме опит от Корея и аз. Така че ние ще им съдействаме, колкото можем, и вероятно пак ще се видим в добре познатата ни зала 11 на НДК.
 
Конкурсът ще се проведе от 14 до 18 ч., като преди това ще има репетиция от 11 до 14 ч. Участниците от "Корея и аз" ще са добре запознати с процедурата, защото тя няма да претърпи съществени промени. Единствената разлика е, че категориите за песен и танц ще се редуват един след друг, а не както в Корея и аз - първо танцьорите и след това певците.
 
Скоро ще публикуваме окончателните условия за участие в конкурса и как точно ще става записването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...