Jump to content

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее спойлнахте за лошата начи! :D Не че не беше ясно, че ще цъфне по някое време и ще развали идилията ама друго си е да е киндерсюрприз сеа остава да додрапам до 30-така. Тея лелки зеха ме кефят, многопластови персонажи и всяка се бори за нейната кауза по своя си начин и гледат да надцакат другите. По няколко пъти си смених мнението за основните две дето чакалят имането от дъртия пръч от положително до отрицателно и обратно, а съм още в началото. Големи интриги, голяма работа..тц тц.  :D Тъщата и свекървата в бедното семейство и те не си поплюват ама при тях са по смекчаващи обстоятелствата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз нямам нерви да чакам, та ще гледам без субтитри. Вече имам чувството, че научих сума ти семейни наименования в корейския. Може ли поне малко да си говорят на имена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибрах си мнението в спойлер да не разваля кефа на някой друг  :icon_sunny: Иначе тази вече ще отстрелям още няколко епизода  :xaxa: Много зарибяващо сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това едва ли е кой знае какъв спойлер. Ясно е още от началото, че все някога ще се случи. Иначе самият образ на "официалната" съпруга, както е представен, нямаше да има смисъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз това казах ама не е баш така понеже в механизма на самият сериал най важното зъбно колело така да се каже е точно този момент с размяната на съпругите. Това е най големият съспенс в процеса на гледане на сериите - кога ще се появи лошата, защото появата й се явява като сериозен катализатор за действието. Всеки зрител почва да гледа всяка серия от момента в който размяната влиза в действие с две съзнателни или подсъзнателни очаквания - тайната на "резервата" да бъде разкрита и да се появи "титулярката" като двете са взаимно зависими. 

Самият факт, че вече знам в точно кой епизод тя ще се появи ми дава отговор на доста въпроси. Примерно, че дотогава със сигурност мога да бъда спокоен, че каквото и да стане и колкото и да е напечена ситуацията и каквито и съмнения да има към нея тайната й ще си остане непоклатима поне пред персонажите от които биха се очаквали най негативни последствия - бащата и оная лелка дето е майка на Хюнджун. Понеже най малкото се губи логиката и е доста малко вероятно тя да се появи да речем 5 епизода след като другата е била разкрита. По скоро падането на всички карти ще стане съвсем малко след или преди нейната поява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро очаквам

да влезе в комбинация с лошата майка, която да намекне за връзка на двойничката със съпруга и, та да има отказване от развода и екшън, от което да спечели нейният син..Другото интересно, ще е срещата на близначките и после разкритието,че са сестри но това ще да е сигурно доста по-нататък

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тя съответната вече намекна за двойничката, но не и е казала още, че и е двойничка, а да ходи да си я види сама. От това, което разбрах, по-скоро "лошата" сестра има интерес да играе на въпреки на потеницалния развод, отколкото да влиза във взаимодействие с майката на средния, тъй като бащата каза, че ще направи свой наследник втория си син, а все пак тази мацка с чебол родителите си държи в ръцете си бизнеса на бащата. Съответно втората майка дразнеше богатата, че Хьонсу не я ще вече и такива ми ти работи. Има някои врътки, които ми остават неясни, ама после, ако гледам със субтитри, ще имам повече сигурност. Знам само, че първата съпруга хич не се кефи на майката на втория.

 

Според мен ще е по-сложно тъй като те ще разбират и че са близначки, което може да ги сближи, а може и да не ги сближи ;).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува и друго нещо, което хинтнаха в началото, но явно ще го бъде в последната 1/5-та

това с биологичната майка на Хюнсу, за която се предполага, че е изневерила на бащата и затова оная му каза, че това е причината да изпитва неприязън към него. Най вероятно това е машинация на майката на Хюнджун поне така си помислих след думите на баба му в болницата преди да гушне букета. Със сигурност има причина тоя да не се е оженил още за нито една от двете жени от които има деца и сигурно защото точно тази, която го е разочаровала толкова е била най специална за него. Така, че нейната поява и разкритията от миналото са един от козовете в фабулата тук, но най големият си остава това със срещата на двойничките и разкриването на размяната

 

Колкото до тая лошата предвид личността й с това безпардонно и егоистично поведение ме съмнява да мели брашно с който и да е от останалите персонажи и едва ли ще остави нещата така както ги завари. Тя е от типа "loose cannon" ако сте запознати с тоя моряшки термин. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Следващата седмица ще има женски бой, предусещам :). Оная дрътата каза на съпругата на Хьонсу, че любимата му се казва Чонг Мон Хи и от превюто, което дадоха, двете ще се видят. Всъщност майката на Хьонсу са я разкарали майките на Хьонджун и на Хьонте, като са излъгали, че има извънбрачна връзка. Смятам, че това ще остане за "десерт", за да има все пак с какво да запълнят 10-ина епизода.

 

Само не разбирам как така родителите предопределят всяка крачка на децата си. Баси, нула лични права ли нямат тея хора?

 

 

 

Трябва да и призная на лошата мащеха - много добре си играе ролята. Главната също. Малко им е ялов романсът с Хьонсу, ама все пак това е корейски сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тя богатата близначка,

нали видя двойничката още преди да изчезне, дори това я разстрои и после поиска развод.Колкото до биологичната майка на Хюнсу, нали дадоха,че двете други жени са се съюзили и са и  погодили номер с наемник мъж.Освен размяната, биологичната майка, интересна ще е и историята на близначките и осиновяванията им.

 

Sierra, можеш ли да дадеш линк, къде гледаш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук ги дърпам цък , но са без титри и си правя свободни съчинения по картина и от малкото корейски, който съм понаучила.

 

Тя съпругата

поиска развод заради Монгхи, ама я видя само в гръб, така че не знае за какво иде реч. В следващия епизод спомена учудено, че изглеждали еднакво, така че определено все още не знае за съществуването на двойничка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре вие начи сте след 34-ти дето е последният преведен. Аз докато ви стигна то ще е свършило и ще са го превели сигурно.  :896767: Освен ако не го дропя ако им щукне някоя простотия. Ама едва ли, а и единственият персонаж дето ми пили нервите е тоя Хьонте понеже е егати безполезното лекенце и май ще става все по зле тъй като го гледам. Дори еквивалента му при бедняците оня Монгкю или Монгю ли беше не е чак толкова зле. Другите всичките са ок особено лелките, те са масови!   :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък точно "безполезното лекенце" ми е интересен и изобщо тази малката двойка. 

 

Пичът както си беше леке, така и постъпи по-мъжки от батЮвците си. А и в една от по-предните серии много ясно си обясни защо се държи така.

 

За сметка на това, ме дразни героят на Kim Hyung Joon.

 

Има изгледи обаче "колежката" да го вкара в пътя :i love this: .

 

В превюто за другата седмица дават, че

 

Ю На и Монг Хе се срещат в офиса, така че няма да чакаме дълго.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм не знам човек мен тоя ми е адски нелогичен и антипатичен персонаж. Оправданията и комплексите му са смешни и нелепи. Не че толкова го е страх от мащехата му и баща му и един вид се жертва ами просто този животец на безгръбначно така му най изнася. И как не? По цял ден чики-рики по баровете и в билярдчето пък после нека да се обяснява как го били третирали останалите в семейството и колко бил нещастен. Даже майка му да дърпаше конците вместо другата кобра пак нямаше да е прокопсал като тоя Хьонджун, само дето щеше да има по голямо самочувствие за разлика от настоящето му положение, просто самият герой е такъв без амбиции и глуповат. Може да е симпатичен само с това, че буди съжаление, но при мен тея неща не вървят.   :bee: Момичето виж е симпатична, дори актрисата ми напомня за любимката ми И Йо Уон малко и нейните действия са що годе оправдани. Контраста м/у нея и Хьонте явно е бил необходим за допълване на разнородността на връзките в сериала и за любителите на романса тези двамата действително са апетитна хапка, но просто този субект ми е прекалено странен и не мога да го възприема. Може би нататък ще направи нещо значимо и съществуването му ще добие смисъл, но така както е сега и цялата тая дандания с любовницата, която също е повече от нелепа са просто........

 

Бащата ми напомня за Коко Динев btw като нямам предвид визуални прилики :896767: Тоя спокойно може да му вземе прякора с който нашия е известен в чалга средите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Двете близначки вече се засякоха, но по корейски едната не видя другата въпреки, че вървяха лице в лице без прегради помежду им.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Двете близначки вече се засякоха, но по корейски едната не видя другата въпреки, че вървяха лице в лице без прегради помежду им.

 

 

Е, това може да го отдадем на това, че "лошата" е самовглъбена и не забелязва нищо около себе си. Аз затова и не го броих като среща помежду им по-нагоре.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че лошата близначка си е гаднярка и ще докара нови проблеми си е ясно, но това че не й пука от никого и на никого не се кланя и казва каквото мисли в очите е едно от най-добрите неща в този сериал. Направо им бърка в здравето на задръстените корейци!!! :na2:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, да, и мен много ме кефи образът й. Пък и някак си по-секси изглежда, като не цепи басма на никого. Той ми стана много смешен, като й обясни, че го било страх от нея. Мен ми е по-интересно дали ще й завъртят образа към добро в някакъв момент - все пак са близначки, сигурно ще има някакъв ефект това разкритие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...