Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Жанр: Училищна драма, Романтичен

Канал: KBS2

Епизоди: 4

Режисьор: Kim Sung Yoon

 

В главните роли:

Kwak Dong Yun

Lee Se Young

Kwak Jung Wook

Choi Tae Joon

Park Jung Min

Bae Noo Ri

Yoon Park

 

Сюжет: След като е преминал през седем гимназии, Чонг У пристига в ново училище. 

Отново трябва да си търси приятели, да се доказва и да намира начин да оцелява...

:essub:

 

С български субтитри: :click: 

Онлайн с български субтитри :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че тийнейдърска драма не звучи много добре, но мен точно "селска гимназия" ме накара да си дръпна този първи епизод. Обожавам атмосферата и начинът по който представят провинцията в азиатските сериали. Някакво спокойно, красиво и само песента на щурците разваля тишината. :) Дано видя нещо такова и тук. Още не ми излизат от главата селцата във Vineyard Man и Thank you.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дълбоката задушена атмосфера не сполучих с този сериал, но друга му се оказа силната страна. На първите два епизода не само се усмихвах, а направо се смеех с глас. :D В трети става по-сериозно и се усеща някаква носталгия, подобна на тази в Reply 1997. За съжаление последният четвърти още не е преведен или поне аз не го намирам... а ми се гледа. :) Може би за първи път виждам чак толкова подъл главен герой - страхливец, долняр, абе пълна отрепка.   :icon_sunny: Всички герои са ми симпатични, няма какво да си кривя душата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами финалната оценка е, че е хубав. :) Последният епизод се забави почти месец, но не ме разочарова. Освен горните неща дето съм писал, бих казал че за тези 4-ри епизода, корейците си правят лек експеримент. Имам предвид че се опитват да поразчупят клишетата при ученическите сериали.  Главният мъжки персонаж не е извънземен който може всичко, а е обикновено момче с много недостатъци.  Тук обаче момичето е перфектно. (дали не е правен за момчета? :)) Тиха, спокойна, умна и мисли преди да каже нещо. Тотална противоположност на обичайните корейки в главните роли. Тази актриса може би я очаква светло бъдеще, добре се справи.  За съжаление не усетих атмосферата на малък град, доста бегло е застъпена. Това е единствения недостатък, ако можем да го наречем такъв. Както и финала беше леко набързо скалъпен (поне за мен), но въпреки това ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да го гледате и с български субтитри, благодарение на Dagga.  :thanks: Линковете са в първия пост.

На мен много ми хареса, толкова откровен и реален. За първи път на главния герой не му вървеше непременно във всичко, че и в последния момент все да му се случва нещо, което да поправя събитията в негов плюс, винаги да бъде спасяван...така че, доста проблеми си създаде. Страхотна игра на момчето. Кафявата мечка също беше чудесен образ.

Единствено не ми допадна, че смениха актьора, след като момчето порасна, ама можеше да си го състарят малко, точно този актьор е голям симпатяга.

Песента, която изпя на конкурса, си беше направо професионално издържана. Епизодите ми бяха малко като брой. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милите ученически години, когато все още вярваш, че светът се върти около теб и всичко касаещо те е световен проблем.

Невероятно е хлапето, не бих и предположила, че тука е бил на 16, ей това е талант. 

Сериал, който ми създава усещане за филм с по-реалистичната си визия и избягването на някои клишета. Много ми хареса, щеше ми се даже да е повече серии /`ми то няма угаждане :28558: /, препоръчвам го!

Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мил ученически спешъл.  Отлична игра от всички.  Lee Se Young с всеки свой проект , все повече ми се издига в очите. И то няма за къде по нагоре, с 26 години опит.  Доста обрати, зараждаща се любов, страх, неувереност, оптимизъм. Наистина накрая нямаше нужда да сменят главният артист с друг. Нея пък даже не я и показаха. Хареса ми селската обстановка, която беше основно вървене насам натам. Призрака в училището беше хубава сцена. Препоръчвам за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трогателно сериалче, много мило :)
За първата любов, за порастването, за приятелството, за това, че никой не е съвършен...

И толкова красива атмосфера, с толкова много зелено <3
Изобщо, малък мехлем за душата са тези 4 серии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...