Jump to content

Recommended Posts

End of the String

 

spacer.png

Други заглавия: Sud Sai Pan / Sood Sai Paan
Страна: Тайланд
Година: 15 юли 2013
Жанр: драма, романтика
Епизоди: 17


Участват:
Toomtam Yuthana Puengklarng as Thitit

View Wannarot as Gandaowasee (Gan)/Gandaomanee (Nee) Kitrinisuan
Nat Thephussadin Na Ayutthaya as Wasan
Guy Ratchanon Sukprakob as Wit
Ann Alicha Laisattruklai as
Apple Aitanik Intarasut as Nareerat
Pukhai Pongsiri Bunluewong as
Fang Pitchaya Srithep as


Сюжет:

Gandaomanee се среща с Thitit и успява да го омае, двамата прекарват известно време заедно,

 

но един ден тя го напуска без обяснение. Объркан той се опитва да я намери, ала безуспешно.
Година по-късно пътищата им отново се пресичат на една вечерна забава, но тя категорично отрича

да се познават, още по-малко да са си били близки. Разочарован и наранен от отношението й - сега

и преди, от мисълта че е бил само едно бедно незначително развлечение за тази измамница,

ще се опита да си отмъсти и да я нарани, с възможността, която ще му предостави съдбата.

Нищо не е такова, каквото изглежда на пръв поглед. На края Thitit ще осъзнае заблудата си,

но какъв ще бъде избора му?


Сваляне:

онлайн без субтитри
онлайн с английски субтитри
или


свали с английски субтитри

онлайн с руски субтитри или

свали с руски субтитри или тук

 

OST

 

Историята е сравнително позната и предвидима, не знам дали ще успее да изненада с нещо зрителя,

но от това, което видях в първите две серии, лакорна няма да е постен откъм любовни и други страсти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като Сон взе да ме отегчава в Kaew Lom Phet с това колко е дървен и неемоционален, се озовах тук вчера и осъмнах с този сериал. :slap: Ако в Kaew Lom Phet липсва химията между главните, то тук прелива! Такъв страстен Тайландски, че и Корейски сериал, не знам дали съм гледала. Slap-kiss at its best.

Вил е великолепна, обаче и Главният не й отстъпва грам. Най-странното е, че бях започнала новия му сериал, който е с Главната от Glass Mask, но там не ми направи кой знае какво впечатление. Какво нещо са сюжетът и партньорката! Тук е невероятно експресивен и как само я гони Вил и й се обяснява, особено първите епизоди са нещо уникално. 

Вече съм минала средата и започнаха да вкарват дразнещи елементи и техните си щуротии и насилия, сглупиха го Главния, но то без тях не може.

За сметка на това Бабата, майката на Тит и икономката са страшно трио, чакам да видя какво планче ще измислят, за да решат проблемите на нашите хора. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай ги и в другия им общ сериал Ngao Jai (2015). Там е обратното на тук - главният е в ролята на близнаци. :lol: Аз гледах първо него и после този тук. Гледах го преди бая време, но си спомням, че наистина останах доволна от ролята на Вил като злата сестра-близначка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачам там, тъкмо го свърших този. :icon_sunny: Сигурно след този са решили, че ще е загуба да не ги съберат за друг проект.

Втората част на този сериал леко ме влуди, но поне Главният взе, че започна да мисли. Очаквах и повече от финала, но както и да е, първите 10 епизода компенсират всичко.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...