Jump to content

Recommended Posts

 тука открих една манга която е по анимето,ма с мойте знания по езика,не мога да разбера дали това е след тия епизоди който ги има в анимето или е продължението му

Редактирано от mrnkaloto
Покривайте линковете!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на мен това ми беше 1 аниме ,много ми хареса и ако може някой да ми препоръча подобно ще съм благодарна.:-). :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на мен това ми беше 1 аниме ,много ми хареса и ако може някой да ми препоръча подобно ще съм благодарна.:-). :-)

 

 

ето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, аз се разтърсих повече и видях ,че има и някакво продължение ,но е на англ.,чудех се дали някой ще го превежда:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анимето ми хареса,но края беше  малко незавършен.Дали има и втори сезон.

Имаше и доста сладки моменти.От всички братя най ми допаднаха Юске и Луис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, няма втори сезон, пък и не ми се вярва да има някога, като гледам. Пък и те хората отдавна спойлнаха кой е късметлията, ако не се бъркам, и няма интерес :lol:

По принцип има 2 или 3 ова, но нямат някакво отношение към развиването на историята в някаква посока.

 

Иначе беше симпатично (понякога се сещам за песничката). За мен най-добрите варианти бяха Нацуме, Укьо и може би Субару (точно в тая последователност)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...