Jump to content

Recommended Posts

51105l.jpg


> Заглавие: Brothers Conflict
Българско заглавие: Братско съперничество
Страна: Япония
Година: 2013
Жанр: Романс, Шоджо, Харем 
> Епизоди: 12 х 24 мин
AniDB
> Резюме: Ема е младо момиче, което живее с баща си, който решава да се ожени повторно. За да не ги притеснява, тя се мести при своите нови братя, които се оказват цели 13. Надява се да живее спокойно с тях, но присъствието на момиче в къщата обръща всичко с краката нагоре. Какво ще се случи? Дали новите й братя ще се влюбят в нея?

Български субтитри:  :essub:

 

Гледай онлайн :click: 

Гледай в Telegram

 

Гледай в Telegram Опция 2

Редактирано от Miss Interpol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след втора изгледана серия все повече взех да се главоблъскам как ли изглежда майката, която от първия си брак има 13 деца, най-голямото на 32, най-малкото на 10, сега се омъжва повторно и работи като модел?!  :slap:

Дано изяснят и как някои от децата са на една възраст, без да са близнаци?! (Всъщност, и такива се намират, де...  :28558:)

Обаче катерицата е най-якият персонаж засега.

Червенокосият, мисля Юске беше, (дали ще взема да ги запомня поименно, не само като цветовете на дъгата във волосите) ще е победител за сърцето й.  :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм голяма фенка на харемите, но това успя да ме грабне. Главните винаги ги правят едни бааавно загряващи и накрая никой не го огрява, но тук поне катерицата оправя положението. Много луда, и колко готино се ядосва.  :lol: 
Всичките са големи скици, като гледам на Юске няма да му е много лесно.  :rolleyes: Малкото дяволче - Футо действа по-бързо, та не знам какво ще стане. Да не изпускам и готината лепка - Цубаки. Ах, май ще имам много любимци до края на анимето  :28558:  Не ми се мисли как ще минат покрай катерицата пазач. Толкова е лоша, накрая ще започне да дере всичко наред!

Още е 3-ти епизод, но както са тръгнали нещата след онази целувка, май Субару ще открадне Ема от катеричката.

Обаче аз искам да е Юске! Бързо да оправят кашата, гадняри!  :bee: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опита ми с други подобни заглавия съм сигурна,  че никого няма да го огрее накрая :D . Може да има отделни ендинги с всеки един от тях-това определено ще е постижение, защото досега бройката стигаше до 7-8 пръ... ъъ пича, но 13  :slap: .  За тези май цял отделен епизод ще трябва да направят  :lol2: . Явно семейството е нещо подобно на “бранджелина“двойката като основния принос и тук е на майката (нема лошо-браво на нея, че прави нещо добро с парите си :up: ).

Иначе съм фен на съученика с червената коса (никакъв шанс да му науча името, защото трябва да го гледам без превъртане ;) ), макар че май няма шанс. Любимецът ми обаче е брата дето се облича като монах или нещо подобно, който отиде като настойник на срещата, забавен е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

debil4e  абсолютно много си прав/а  тъй тъй аз не се хваля с прекрасната си памет но след три знаците аз вече съвсем изключих за нещата около тях

не стига че едвам ги разпознавам ама още колко?Не стига това но за мой късмет Някакво ''същество'' добавиха което дори и пола не му

разбрах но явно е ГЕЙ-ша ...Този дето са го сложили за звезда ми е леко грипав..Искам да кажа че уж щеше да и отмъщава пък то ко стана Язък Очаквах 

нещо бурно  :28558: Но пък като цяло Анимето ми харесва без някои същества ;дд И все пак шапка свалям на многодетните Майки ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, не ми разбивайте фантазиите! След разочарованието с Амнезията, очаквам поне тук да стане нещо по-различно, въпреки че се съмнявам, че ще гледам подобно аниме отново. Взеха да ми идват в повече. Ако не бяха няколко от сеютата и  катеричока сигурно щях да го дропна още след 1-ви епизод :D
Хах, Мрън, как нацели точния клип? То и на мамчето й е измръзнало от тез' зверове, виж колко бързо се е спасила  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След вече напълно изгледания 5 епизод Вече съм в потрес и общо взето гадая още колко време ще ни мъчат ...

Момчето-Жена я Хвана със Русичкия заедно как готвят и тя милата отново изчерви бузаците..отгоре на всичко и 

Спортисчето Въобще не ме изненада очаквах е ще се разкрие и явно отново ще умувам кой  накрая ще вземе  Трофея

Демек Сърцето и

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След вече напълно изгледания 5 епизод Вече съм в потрес и общо взето гадая още колко време ще ни мъчат ...

Момчето-Жена я Хвана със Русичкия заедно как готвят и тя милата отново изчерви бузаците..отгоре на всичко и 

Спортисчето Въобще не ме изненада очаквах е ще се разкрие и явно отново ще умувам кой  накрая ще вземе  Трофея

Демек Сърцето и

Аз пък съм за червенокоско, той поне е влюбен в нея отдавна. За другите... дойде сестричката, и амурчето ги наниза всички, като наденички на шиш. :slap: Бър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за чудесните субтитри! Жалко, че няма да догледам анимето с тях, защото още първи епизод ме отказа. Явно е предимно за момичета. Дори говорещият бурсук не успя да ме разсмее. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos, радвам се, че са ти харесали! ^^ Не се притеснявай, още се опитвам да нацеля подходящия жанр и със сигурност няма да продължа с ривърс харемите! :D 

Така, а сега за последните няколко епизода - Взе да ми омръзва вече! Мисля, че ще е най-добре Ема да си вземе куфара и да се изнесе по най-бързия начин! Много маймунки се накачиха на клона и взеха да ме дразнят. Нека си остане с Джули,

който беше толкова готин в човешката си форма! Жалко, че беше само сън  <_< 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

онлине с бг суб който иска може да го гледа тука,и анимето е само 12 епизода а не 13 както пише по горе :)

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само преди 3-4 дни бе обявено, че епизодите се намаляват на 12, не вярвам първоначалната информация да е болка за умиране сега. Ще сколасам да поправя цифрата все някога... :28558: 
Колкото до завършения проект - сърдечни благодарности и цунки на Miss Interpol  :kissx:

Сега да бори Куроко 2  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам, не срам, аз гласувам да няма, че нещо хич не развиха действието, останаха си с еднообразното:

"Аз те обичам.

- Но ние сме семейство!" и така от 3-та нататък... та до края.  :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам, не срам, аз гласувам да няма, че нещо хич не развиха действието, останаха си с еднообразното:

"Аз те обичам.

- Но ние сме семейство!" и така от 3-та нататък... та до края.  :swoon:

е то точно това е интересното,да видим новото състезание като се изнесоха от къщата сега :D а и принципно на повечето анимета,поне който съм гледал действията се развиват в втори сезон доста по добре,въпреки че на мен анимето ми хареса доста много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм значи тъй а? Еми нищо чудно с много маймуни на клона трудно може да се закърпи положението. С цял футболен отбор + 2 резерви търчащ след една мацка, която недай си боже е заспала, срамежлива и несхватлива (а тази на постера ми бие на такава) няма как нещата да бъдат приключени в 11 епизода и само един сезон. То само да се развие личността и характерите на всеки един от героите биха отишли толкова серии, което обикновенно е встъпителен похват по пътя на реализирането на дадена история. Такива анимета трябва да са поне 30-40-50 епизода! Веднъж почнах да гледам един романс с най обикновен триъгълник, който беше завършен за голям брой епизоди, а говорим само за трима протагонисти. Е разбира се го дропих на половината понеже ми дотегна главната да се лашка безцелно, но после като прочетох спойла покрай ревютата за анимето и се оказа, че ако не друго поне са го привършили като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...