Jump to content

Music Bank в Истанбул


Recommended Posts

Темата може би се превръща в тема за споделяне на снимки и видео. А защо беше отворена може да прочетете в спойла, но надали има някакво значение :)

 

Бяхме много и шумни! :D

 

 

 

 

Надявам се, че темата е в правилния раздел :) Понеже нямам много време да пиша информация за събитието ще мина направо на темата. Търся хора, с които да отида. :) Както вече знаете билетите са пуснати. Интересува ме някоя компания приема ли един човек повече. Ако вече сте си взели билети, моля споделете за коя зона точно. За мен май най-добрата е златната. Как, кога и къде ще се видим ще го уточним допълнително. Важното за мен е да отида с някого и да ми кажете в коя зона сте, за да си взема билет за там.

 

А ако някой може да каже дали от сайта се купува чрез карта или по някакъв друг начин. Нали това е сайта? За жалост ще имам възможност чак утре да си взема билет. Надявам се до тогава да има.

 

Разчитам на вашата бърза реакция, защото няма много време. Ако искате може да се свържете с мен направо на лично съобщение.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ей тая темичка са почти всички, които ще ходят - https://www.facebook.com/events/519827968072704/?fref=ts

 

Вероятно около 50-на човека от България ще отидат, а може и повече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно кординатора на споменатия от Румен ивент във фейсбук е тук, ще го/я помоля да ми пише на лично, защото поради незнайно каква причина не мога да видя страницата във фейсбук. Или поне някой да каже в коя зона сте си взели билети. Или изобщо планирате ли да сте всички заедно или просто ще пътъвате заедно до там? Ще ви помоля за бърза реакция, защото може и да няма вече билети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме около 7-8 човека, платинени билети. В момента гледаме за оферти за 2-3 нощувки в Истанбул.

 

Какъв ти е мейла във фейсбук да опитам да те инвайтна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го фейсбука ми. Аз се бях насочил за златната зона, понеже май от там ще е най-добре гледката, но ако има платинени останали може да си взема, но не ми се вярва. Да разбирам ли, че мога да се присъединя към вас, ако се сдобия с билет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ето една оферта специално за концерта - нощувката е само една, има включени малко туристически разходки, но хубавото е, че ще ни закарат до залата и после ще ни приберат до хотела :)

http://www.doris-bg.com/044/662-423/ex_TR/view.html?oid=1383258

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме около 7-8 човека, платинени билети. В момента гледаме за оферти за 2-3 нощувки в Истанбул.

 

Какъв ти е мейла във фейсбук да опитам да те инвайтна?

 

Душко, кои сте се събрали :) и с к'во ще ходите? И ние с една приятелка ще ходим и сме платинени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам тези, които ще ходят индивидуално т.е. не с офертата на Дорис имат ли някаква идея как ще се предвижват до залата? Какъв вид транспорт и т.н?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душко, кои сте се събрали :) и с к'во ще ходите? И ние с една приятелка ще ходим и сме платинени.

Ще ходим с офертата, която Дането е постнала.

 

Относно как ще стигнем до залата и ние не знаем, но ще намерим начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз отправих запитване към туристическата фирма, дали ще могат да ни организират превоз до залата и те отговориха, че тъй като се събираме доста хора ще се постараят да ни закарат и приберат в хотела. Но предполагам това ще се уточнява допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно офертата на daneto - фирмата е пловдивска и в петък ходихме на место за застраховките и договора. Питахме представителя на фирмата за превоза до залата и обратно и няма никакъв проблем. Ще ни закарат до там с автобуса и в уречен час ще ни вземат за обратно. Хотела в който ще спим е ART.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички които се интересуват дали фирмата организираща пътуването, чиито линк съм публикувала по горе ще осигури превоз до залата отговора по телефона бе "То май всички от офертата ще ходят на този концерт и да, ще организираме превоз"  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , има ли още свободни места за екскурзията която е постнала daneto ?Ние сме 2-ма човека от Бургас , и искаме примерно да се качим от Plovdiv , въпросът ми е кка става плащането за екскурзията ? Още не сме взели билети, но ще вземем след няколко дни :) Предполагам Златни ще бъдат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...