Jump to content

Recommended Posts

Аз все още чакам да се почне вече разплитането на загадката около отвличането. Соп-ът изглежда по-отпуснат тук, наистина, но е трудно да избяга от естествения си чар, а именно мъжкарското излъчване и специфичния поглед. (Да си го признаем, момчето е темерут и точно това му харесваме ;) ) При все това докарва достатъчно естествен вид, даже ми се струва по-освободен от обичайното за неговия темперамент, а това ме радва. Предполагам и партньорката допринася много за това. 

Споменавайки Хьо Джин, забелязвам голям напредък в облеклото й - явно стилистите почват да й прощават каквото и прегрешение да беше предизвикало модните извращения в предишните й сериали. Тя самата си е същата, но с тази визия изглежда доста по-свежа и по-млада, дори на моменти красива. 

За Гуги няма да тегля лиги пак, той е ясен. Странно ми е да го гледам сдържан и дисциплиниран, но и така му ходи. Обаче най му ходи ухилен....

Като цяло ми е странен сериалът. Кой знае каква романтика не очаквам, че и двата мъжки персонажа са си дървеняци, но се надявам да ме опровергаят. Ама надали. 

Някои неща ми идват в повече (серията с децата например) като за романтична комедия, но както споменахме, то и романтика няма, защо да очакваме смешки? Дотук най-комичното е пишман-звездата с нейната мания за величие и комплекси. Но как да е, очаквам развитие в следващите 2 епизода. То си е време вече, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си върви прекрасно,призраците не са толкова стряскащи ,като в началото,може би се усетиха навреме,за да не загубят определена аудитория, забавлявам се с двамата главни и физиономиите, които си правят. Загадката очаквам да се разплете и както казва Тупарова  романтиката да се заплете.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето си е приятно, макар и шаблонно:) С духовете малко разнообразиха типичната хава, има си историйка за всеки призрак, тра-ла-ла... Идеално, става за гледане;) Актьорите също ми харесват как си влизат в кожите - още един плюс. Приятно губивреме;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала си е страхотен ,очаквам с интерес всяка следваща серия . Джи Соп и Хьо Джин се справят прекрасно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Тупарова за трейлъра! 
Така като гледам реакцията на Гонг Шил при целувката се разочаровах, явно пак ще е дървена.. Тъкмо се надявах нещата в този сериал да са малко по-отпуснати.. Както и да е, като изключим това сериала си е доста интересен и с нетърпение очаквам следващите серии.
  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nedeva, в момента на целувката

Те Янг е обладана от духа на починалата жена на пианиста, който идва в "Кингдъм". Той чува признанието й пред Канг У за цялата история с виждането на духове и й слага някакво хапче, предполагам приспивателно, в чашата. Тъй като, ако помниш, тя беше обяснявала на Джу Гун, че когато е в безсъзнание, могат да използват тялото й. Та в случая Джу Гун първо каза "Изчезни!" на духа и след това явно я целува.

Съдейки по финалните надписи обаче, по-подробно ще можем да видим целувката чак в 10-ти епизод. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тупарова,

Казва май "Гледай и изчезни!Така,че , може след жената на пианиста в нея да се е вселила неговата бивша и да го казва на нея , за това Те Янг да стои безучастно по време на целувката.Или пък гони само призрака.

 

Клипче от снимките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека не си правим догадки  :28558: , да изчакаме утре и ще разберем. Аз лично се надявам това да си е Гонг Шил, а не жената
на пианиста или Ча Хи Джу.. но нищо не се знае, може пък да ни изненадат
. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че ще видим утре.

 

Но Те Гонг Шил е облечена с роклята на жената на пианиста, когато Джу Гун тръгва да я целува. И каза нещо като "Харесваш ли?", ама кого и какво... днес голям боб хвърляме. :rofl:

 

 

А предишния си пост не го сложих в спойлер, защото всичко това се вижда от трейлъра. Извинявам се, ако съм нарушила правилата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха прословутата сцена... ще гледаме довечера,

 

но и аз си мисля, че е обладана от дух и той я целува, за да махне духа от нея....хахах ама и не само заради това де :D

1235284_659523307392685_566057376_n.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:es: След цели 8 епизода, изпълнени със смях, тъга, СлАдКа романтика и ... още нещо.. :896767: , "Слънцето" и "Господаря" му най-накрая намериха една по-различна  (било то ръка, гръб или до каквото успее да се докопа Те Янг  :P ) *допирна точка* - целувката  :wub:  !  Както се вижда определената от Господаря "зона Те Янг" е пораснала и то доста ..., а "зоната", скрита под сакото и ризата му (неговото познало любовта сърце)  окончателно принадлежи вече на Г-ца Слънце . :D Привличането между двамата се усеща във въздуха и се надявам да става още по-вълнуващо. Очаквам неочакваното в следващите епизоди...и нека Слънчицето да радва Господаря си все повече !  :kiss2:

 

 tumblr_mscfrc7GZf1sbxa6zo9_r1_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй tuparowa, как ме зарадва само. Докато чаках да ми се свали серията, изгледах момента, от който най-много се интересувах  :28558: 
Благодаря ти много! Сега остава само превода, че да разбера и за какво става реч  :28558:  :28558:
 

Ии как можаха да вкарат най-омразната ми актриса като 

годеница на Джи Соб в сериала

.. тцтц.Как ще я трая не знам  :28558: 
Иначе добре ги заплетоха работите...
 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, можеше да изберат някоя по-симпатична....Пфу...

Добре се развиват засега нещата, очаквам да става още по-напечено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, можеше да изберат някоя по-симпатична....Пфу...

Хирургични хубавици-бол, само дето единствено могат да показвават бедра.

Мисля ,че са точно в десятката в случая, едва ли някое Барби щеше да стои добре до Джи Соб, камо ли да покаже игра, пък и не би паснала на сценария,в който баровецът- господар започва  да си пада по нищо не впечатляващата жена.

Последната серия-9, е може би най-интересната и всъщност, я изнася Конг Хьо Джин, която признавам си много харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "хирургичните" хубавици не съм фенка, но тази определено не ми е сред "естествените" любимки...Да, може би има резон в точно този избор, все някак ще трябва да го преглътна.... Пък и кой ли гледа толкова дамите, след като имаме такъв СЕО?!!

 

Интересно е да видим колко ключова ще е ролята на годеницата...Или по-скоро са я вкарали за епизод, два...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...