Jump to content

Recommended Posts

Грам хорър няма според мен в тая драма. По скоро към мистерия ми клонеше. Помня едвам дочаках превода на последния епизод за да я почна. Макар че спокойно можеше да направят само 16 епизода. Имаше си много смешни моменти, а Джи Соп в различно амплоа от Ghost. С жестовете, които правеше ми беше много забавно.

Най-ми харесаха сериите, в които

главната беше обладана от духове(в 4 и 17 епизод ако си спомням ясно) особено с французойката в 17 епизод се спуках от смях. Няколко пъти си превъртах въпросните сцени. :rofl:

 

Бих си го пуснала пак със сигурност. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартирах го и засега съм повече от доволна, даже на 1 серия пуснах една сълза :( пък мислех, че трудно вече могат да ме развълнуват. Харесва ми засега, дано да успее, да задържи интереса ми :)

Крайно мнение след последната серия

П.С Да не повярваш, ама този главния е доста по чаровен отколкото на постера, а щом главните ми са симпатични и филма е приятен

Ako в "Семейна книга Гу" главния беше друг сериала цена нямаше, да има :)
Сори за спама, но не се въздържах, все пак визията и излъчването на актьорите са от определящо значение.

 

 

Аааа пародия, пародия, ама страх ме хвана в 12 вечерта, че като взеха и да ми се привиждат разни паранормални явления и тряснах компа и си легнах :swoon:

Днес на светло нещата изглеждат вече даже забавно :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е станало дума за актьори. Гледах, че Джи Соп е 77-ми набор. Дай Боже всеки му мъж на 37, който да изглежда, като Со Джи Соб. Много готин и запазен за годините му. То имам чувството, че те като цяло хората от Изтока си изглеждат по млади.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятно сериалче лек и смешен;

актрисата е една шматка ( и в други сериали съм я гледала, добре се справя като шматка)

Со Джи Соп е неотразим, един от любимците ми е.Тук е страшно слабичък, явно е влезнал и той в калъпа  като другите.

 

photo328066.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е станало дума за актьори. Гледах, че Джи Соп е 77-ми набор. Дай Боже всеки му мъж на 37, който да изглежда, като Со Джи Соб. Много готин и запазен за годините му. То имам чувството, че те като цяло хората от Изтока си изглеждат по млади.  

Мммдаааа така е ! Имам чувството, че мъжете са по-поддържани (от естетична гледна точка) от жените им. Абе някъде из форумите писах, ама в следващия си живот ще взема за кореец, да се омъжа :asian: , че хем красиви, пък и повечето и да пеят могат ;) , че работливи - чудни от където и да ги погледнеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам с две ръце. Много е симпатичен сериала. Главната е страхотна, аз на нея много и симпатизирам, защото не е направена по калъп. Джи Соп за мен си беше като дърво, но за тази роля точно това се искаше. Тая звездата /актрисата/ ми беше много забавна, особено сцената в самолета.

Много ми хареса сериала, много! Дали заради бозите, които изгледах в последно време, не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е мнооого добро. Добър сюжет, хубава музика, любими актьори, какво повече може да се иска. Свестни дрехи за главната, разбира се. Вярно, че ролята и беше на бено момиче, но чак пък толкова... И тази целомъдрена нощница направо ме разби :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох само последната страница от коментарите и съм малко изумена. Само на мен ли не ми хареса?! So Ji-Sub е един от любимците ми, но нещо не му се получи, беше малко дървен в тази драма и според мен виновницата за това е Kong Hyo-Jin. Просто химията между тях не се получи. В първите епизоди тя играеше по естествено- той беше дърво, а от средата нататък той стана естествения, а тя - дървото. Не ми зиглеждаха чак толкова влюбени, целувките им какво да ги коментирам - все едно са на по 15 години. Ами виждали сме доста по прочуствени целувки, а и двамата главни не са някои деца, те са на години де...
Много съм разочарована от тях.
Но сюжета от друга страна беше интересен и забавен, по различен от обикновенно. Разговорите и метафорите, които ползваха ми бяха много интересни. Сериала става, но няма да го заполня с нищо друго, освен, че в него играе Со Джи Соп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един сериал, който почна обещаващо, но след 10 серии вече ми беше противен-

 

+ силен кастинг - актьорите сами по себе си са много красиви, относно химията на мен лично втората главна двойка ми допдна повече от първата (но това е лично предпочитание)

+ оригинална като идея история, провалена от липсата на действие

+ добро оформление - костюми, звук, декор (не е топ, но сносно като цяло и не стои "евтино")

- слаба история от гледна точка на действие и развитие: епизодите са по-скоро "всеки за себе си" и след два-три стават почти шаблон

- глупави персонажи: едно от нещата, които най-много ми развалят удоволствието (Като сцената от "Scary Movie", където Кармен Електра избира винаги най-тъпото решение.)

- трудни за гледане епизоди (последствие от това, че просто нищо не се случва на гл. герои, а постоянно ви натрисат случайни персонажи всеки нов епизод)

- не ви грабва по никакъв начин, понеже диалозите между гл. актьори са по-скоро фон, а не водещ фактор в епизодите

 

Личен коментар от мен:

 

Бях го гледал навремето, понеже от доста места беше препоръчан, но на първо четене не ми допадна - и както се оказва съм бил прав... Историята е оригинална като замисъл и при по-добро развитие на сюжета сериалът можеше да е къде-къде по-добре. Както съм описал по-горе тук от втори еп- нататък всичко е по една схема: 1. намира се някакъв дух, който иска нещо от нашата мацка, 2. тя му помага, 3. в паузите едва-едва се прокрадват моментите между главните двойки, които БИ ТРЯБВАЛО да са водещи, а не периферни. Просто в даден момент доскучава и според мен спокойно сериалът можеше да е на една-трета от епизодите. Визуално актьорите са много добри - по имена не ги знам и не ме и вълнуват, но стоят хубаво пред камерата. Като химия главната двойка също не са от най-силните, но представянето им е сносно и са приятни за гледане. Оформлението също е на добро ниво - звук, декори и т.н. Нищо обаче не прави впечатление и като цяло сериалът не успява да създаде емоционална атмосфера. Жалко наистина... В момента съм на 13-и еп- и ще го добутам до края, понеже не си струва да се спира вече, а и последните епизоди обикновено са им най-силни. Като оценка обаче мнението ми вече е формирано и няма да се промени, затова и написах рецензийката... Средностатистическа продукция, която спокойно може да се пропусне. :) Става за убиване на времето, ако нямате нещо друго по-добро за гледане.

 

П.С. Пълен ужас... 12-13 еп. тотално скапаха сериала. :( "Убиха" го, изгуби му се паметта, близките му ще крият от него всичко естествено, дошлата преди един епизод фалшива "стара любов" изведнъж като от нищото започна да се появява в болничната му стая. Ужас, ужас... Дано до края го посбстисат, че може и до 5 да ми падне оценката. Тц,тц,тц... Ех... (Даже и финалните 3-4 епизода не ме впечатлиха с нищо. Завършек отново за 15 мин накрая. Като на кино всички се събраха, много преиграване, глупави разговори и прочие. Но се издържа! Като сте се изгубили времето да стигнете до 10 еп. довършете поне...)

 

 

 

6/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На двадесетата минута този сериал вече ме беше грабнал и дори започнах да тая надежди, че може да се нареди сред любимите ми. Като се почне от диалозите, героите, актьорите, сюжета, начина на заснемане. Веднага се оказваш във филма. Ако се задържи тази динамика и сила на историите, ще бъда очарована. Не ми хареса само подобието на нощница, с което ходеше главната и грубоватите й мъжки чехли. Много добре обвързаха сюжета още от началото. Директно скочиха в дълбокото. Появата на Гуки беше приятна изненада. Дойде като бонус. Разплакаха ме към края на първи еп. Толкова съм изгледала досега. Веднага събудиха романтичната ми страна. Имаше две култови реплики на героя на Соб, на които се смях с глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/4/2017 at 11:47 AM, voileta said:

На двадесетата минута този сериал вече ме беше грабнал и дори започнах да тая надежди, че може да се нареди сред любимите ми. Като се почне от диалозите, героите, актьорите, сюжета, начина на заснемане. Веднага се оказваш във филма. Ако се задържи тази динамика и сила на историите, ще бъда очарована. Не ми хареса само подобието на нощница, с което ходеше главната и грубоватите й мъжки чехли. Много добре обвързаха сюжета още от началото. Директно скочиха в дълбокото. Появата на Гуки беше приятна изненада. Дойде като бонус. Разплакаха ме към края на първи еп. Толкова съм изгледала досега. Веднага събудиха романтичната ми страна. Имаше две култови реплики на героя на Соб, на които се смях с глас.

И аз го почнах преди месец, радвам се, че го хващам сега, а не докато са го снимали иначе щях да чакам да излъчат всеки следващ епизод. :D Страхотен актьорски подбор, има химия между героите и историите също бяха много интересни. И на мен не ми хареса, че геронята я обличат така, но като се замисля отговаря на начина й на живот, живее в страх, няма за къде да се конти и се облича както й е удобно. Като изключим тази нощница, другите й тоалети бяха добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Това е сериал за любовта и обичта. Нито ми липсваха целувки, нито нищо. Не че имаше много, но близостта на героите компенсираше останалото. Заснемането на самите целувки си беше професионализъм от класа. И двамата застиваха докато камерата ги обиколи и запазваха красотата на действието. Прекрасно напасващи се детайли и хрумки с изключение на 

Off Topic

мъжът духовиждащ. Дойде като ненужен кич.

Беше странно, защото започнаха с много страшни призраци, но после сякаш се усетиха, че така отблъскват дамската аудитория и смекчиха нещата. Повечето призрачни истории или май всичките също бяха свързани с обичта и любовта. В началните епизоди се разчувствах често и поплаквах, после вече двамата главни изместиха историите за призраци. Тъкмо взеха да циклят и сериалът свърши. Имаше два епа пълнеж, ма като не знаех къде е, боях се да превъртам да не изпусна нещо важно. Относно актьорска игра и герои-няма празно. Героите: 

Off Topic

Героят на Соб постоянно ръсеше лаф след лаф. Не беше роля, която да му залепне, но много се забавлявах с него. Духовиждащата-тази актриса все повече ми се издига в очите. Преди ми беше антипатична, но вече втори проект виждам пластовете на играта й как изпъкват и се изненадвам как успява да ме спечели. Идолката актриса. Тя ми е най-любима от всички като действия, реакции и реплики. Знаеше какво иска и ми хареса подходът и постоянството й. Гукито-малко сухо започна и такъв кльощавичък ми седеше като закачалка, но после отново си припознах всичко, което ми се нрави в него и заобичах и този му образ. Колко хватки изпробва върху идолката-не е истина :lol2: Секретар Ким. Включванията му бяха така подстрекателни. Без глас съм се хилила. Лелята на Господаря и мъжът й. Тази актриса е от малкото Майки на нацията, които не ме дразнят да ги гледам отново и отново. Ролята й беше много добре балансирана. Не беше лошата лелка, която крещи и раздава шамари. Е, пошляпваше мъжа си, ма то и той беше такъв образ неземен, че не знаеш кой от двамапа по се е наказал с другия :lol2: О, да не забравя да отбележа и Мадам Го-женещата призраци. Тази жена имаше толкова разфокусиран поглед, че на моменти се чудех дали не е на хапчета, за да го докара. Не знам откъде са намерили актрисата и как изглежда в реалността, но героинята беше удар в десетката-рядко плашещо същество. Все се чудех от какво са дупките на лицето й и дали не са от пиърсинг. Разкошна игра направи при всички случаи.

Толкова романтичен, розов и захарен сериал отдавна не бях гледала. Чак взе да ми кърти по едно време. Това е и малкото, което ми дойде в повече, за да го бетонирам сред най-любимите си сериали. С най-добри чувства го оставям да отлежава в съзнанието ми и отивам да си диря друг сериал :)

 

 

*Благодаря на хората, които неуморно се трудят бг буквичките да стигат до нас, за да може магията да е пълна. Знам колко време и емоция отиват в това начинание, а понякога не получаваш и една дума за усилията си. Които и да сте, където и да сте, благодаря ви :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал с моите най- любими актьори, които се справят чудесно ....Ех, така исках да станат двойка след сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го доста предубедена този сериал. И въпреки тоталните дивотии и неадекватното поведение на главната героиня( ей, тия нейните ръце заврени все в устата и направо ме вбесяваха и това постоянно сочене с пръст)  го изгледах за два дни. И то работни :) Не само,че го изгледах ами и ревах като магаре на някои серии, особено с кучето и войника. След първите епизоди вече поведението на героите доби някакво обяснение-тя като малко, захвърлено пале търси закрила и дори и да я гонят не си тръгва, защото няма да успее да се справи повече сама, а той надут като горнобански кмет крачи с ръцете на гърба и сипе грубости само и само, за да не допусне в сърцето си следващата, която ще го нарани вече смъртоносно. 

Хареса ми, има идея  цялата работа. Разбира се в последните епизоди беше доста разводнена основната линия с това иди ми-доди ми, но щом любовта възтържествува значи всчко е наред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Indira написа:

Започнах го доста предубедена този сериал. И въпреки тоталните дивотии и неадекватното поведение на главната героиня( ей, тия нейните ръце заврени все в устата и направо ме вбесяваха и това постоянно сочене с пръст)  го изгледах за два дни. И то работни :) Не само,че го изгледах ами и ревах като магаре на някои серии, особено с кучето и войника. След първите епизоди вече поведението на героите доби някакво обяснение-тя като малко, захвърлено пале търси закрила и дори и да я гонят не си тръгва, защото няма да успее да се справи повече сама, а той надут като горнобански кмет крачи с ръцете на гърба и сипе грубости само и само, за да не допусне в сърцето си следващата, която ще го нарани вече смъртоносно. 

Хареса ми, има идея  цялата работа. Разбира се в последните епизоди беше доста разводнена основната линия с това иди ми-доди ми, но щом любовта възтържествува значи всчко е наред. 

Да, и мен краят ме издразни малко, почти във всички сериали

Off Topic

все някой от главните трябва да заминава за определен период от време, макар че  за Гоблин имаха обяснение, че нарочно  разделили за известно време главните, за да може главната героиня да порасне малко, защото не се приемало да са заедно заради голямата разлика  в годините. В Слънцето на господаря уж е може би, защото главната искаше да печели пари и да впечатли любимия, можеше да го направи и без да се разделят... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...