Jump to content

Recommended Posts

Според мен, работата  отива на зле, той май ще пожелае да умре...

Тя каза, че свети само на тъмно, на призраците, т. е тя е Слънце само в призрачния свят

и той за да е " Господар на Слънцето", както в заглавието на сериала, трябва да отиде в нейния свят.

Освен, ако овцата, нали си е овца, си помисли, че е точно така, но.... това да е хитър ход от негова страна да я измъкне оттам...

И.. тогава тази приказка, за ела вълчо изяж ме, ще стане: и вълкът сит, и агнето цяло... :28558: :28558: :28558: :28558: :28558: , а дано да се имъкнат от тунела и видим :icon_sunny: да засвети в реалния свят, нали обеща на бодигардчето,/ каза му, че е била доста добра/.. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен от доста време нещо ме гризе. :28558:

Епизод 4, време: 20:59 минута. Охранителят определено назовава бащата "Татко" (ясно се чува и на корейски). През цялата драма бащата се държи много добре с това момче, не като към човек, който е нает да свърши някаква работа, а като към близък човек.

Уф, изоставена линия в сценария или има още нещо, което да разберем?

Започвам да си гриза ноктенцата. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме гризка едно нещо. Така като гледам постера на сериала, Слънцето не ви ли  прилича на Мадам Го, сватовницата на мъртвите. Дали не ни подсказват нещо още от самото начало? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме гризка едно нещо. Така като гледам постера на сериала, Слънцето не ви ли  прилича на Мадам Го, сватовницата на мъртвите. Дали не ни подсказват нещо още от самото начало? :unsure:

Абсолютно същото си мислех за постера и за дрехите, след това го отхвърлих, с идеята, че е заради призраците, които вижда и тъмния свят.Факт е, обаче,че ни карат да мислим и краят не е явен.Сестрите тук са непредсказуеми, въпреки това залагам за щастлив край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм за щастливия край! Сестрите и тук не изневеряват на себе си, затова ще ни дадат още малко изненади и премеждия, но накрая пак всичко ще завърши добре. Няма как да е иначе..  :) 

Сериала се оказа доста добър и опроверга първоначалните ми очаквания  -_- 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля така. Всички сериали на сестрите, които съм гледала завършват щастливо. Двамата се разделят в предпоследната серия и изглежда, че това е завинаги, а в последната серия се събират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 15 епизод и се замислих дали аз нещо не разбрах, но

Господаря пари ли даде на Мадам Го, за да развали сделката и с Гон Шил или е имало и нещо друго, което скриха от нас :) ?

 

Остана още малко и ще видим финала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте го! Не е за изпускане! Този е първият сериал който гледам и чакам да излезне следващия епизод и вкрая на 14ти епизод се разплаках, за първи път плача на такива любовни драми. + това си имаше и забавни страни  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и привюто към днешния епизод, продължавам да се надявам на щастлив край :)

 

Естествено, че края ще бъде щастлив. При този сериал, както тече до момента действието, друга опция просто няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След днешната серия мога да кажа, че нямам точна идея как ще завъртят финала!

 

 

След година тя се появи по-нахакана и някак много различна...Пиеща алкохол, което ме кара да си мисля, че явно вече не вижда духове (много наблегнаха на чашата и бутилката, дори сама си наливаше)...Дано само си го спомня, че някак изненадано го гледаше...Не искам да гледам отново загуба на памет! Интересно ми е какво се е случило, защо е отново в Сеул и най-вече, кого чакаше (нейния съратник или...)...В нета изтече инфо за сватбена подготовка при мотела, в който преди живееше, а дано, пупу. Дано видим и някоя по-завъртяна целувчица :emote_kiss3: 

 

 

Искам хепи енд и точка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се и още един намек за това, какво ще се случи накрая! :wub:

 

 

 

1235494_386679731460789_873542224_n.jpg

 

Забележете букета, който се мъдри най-отпред. Булчински.

Отзад се виждат Джи Соп и Хьо Джин, той е в официален костюм, а нея екипът упорито закрива.

 

Май ще видим сватба!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааа, това беше

най- гадния, незавършен край....

:cry::mad2::huh:

 

явно заради теориите които ми минаваха през главата, съм очаквала повече.. но мисля че можеше да има поне една целувка, като за финал

:kissy:



Ей сега видях трейлара за 17 епизод.. аз си мислех че ще съдържа само гафове.. :rofl: успокоих се. Ако наистна беше свършил така внезапно щях да полудея.. на това чакане.

Много са ми сладки двамата, искам да ги видя наистина като двойка. Някъде бях чела, че май са наистна двойка, но според ме са слухове :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се стърпях и си го пуснах на корейски...

Разбрах, че

Слънцето и Господаря се взеха, лелята е бременна, готиния Бодигард най-сетне попадна в плен на любовта (мацката е упорита)....
Нямам търпение за инглиш буквички!

 

 

Заключителния коментар ще си дам след преводче :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Коментарът ще е след буквите ;), освен една голяма 0 на  стилистите на главната в последния епизод, в кревата беше с официална рокля, а на специалната вечеря, почти по нощница :28558: , иди ги разбери...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратък коментар:

Като сериал беше приятен, макар да не съм гризала нокти от нетърпение за всеки следващ епизод. Джи и Хьо Джин бяха интересна двойка, макар да не мога да ги отлича с чак такова електричество на екрана. Бяха по-скоро като приятели, отколкото страстна и вълнуваща влюбена двойка. Даже май лелята и агънцето й ми бяха по-интересни. Отдавам това на липсата на всякакъв сексапил у Хьо Джин, която иначе е приятна, но по-скоро за ролята на приятелка на главната, отколкото за главна роля. Вероятно затова и Джи не успя да се отпусне, както знаем, че може. Е, било, каквото било.

 

За финалния епизод ще кажа само, че беше доста безинтересен. Изобщо в последните няколко епизода изгубиха темпото и към края вече направо си спряха да се стараят. Жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финалния епизод.

Дръпнаха набързо една лека замазка, върху вече изграденото...

Та то ние по-емоционален и заплетен последен епизод щяхме да му спретнем...

Е, каквото било, било, леко съм разочарована :mellow: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално усещане - доволна, но някак не съвсем....

Последните епизоди бяха малко поизмъчени... Очаквах повече романтика, повече "страст", но може би наистина двойката е от "приятелски" стереотип.

Съгласна съм с lukreciana, че нашият финал щеше да е къде, къде по-убав :slap:

 

Като цяло съм доволна и от каста - Со Джи, лелята, чичото, секретар Ким, дечицата, звездата на мола...Всеки герой имаше интересни черти в характера и допълваше картинката. Музиката ми е под номер едно в класацията за тази година! Историите с духовете вървяха добре...донякъде...

 

Ми, май повече не мога да кажа...Някак странно е, че свърши, не знам защо, но имам чувство на неудовлетворение...И все пак ми хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се надявах да не е типичният за сестрите финал, да няма "след една година" и преповтаряне на моментите, но уви.. И аз съм съгласна, че последните два епизода бяха претрупани и излишни. Въпреки това обаче завършекът ми хареса, нямаше повече драми и всички откриха щастието си.

Страхотен каст и актьорска игра. Доволна съм от подбора на актьорите, както и от второстепенните двойки, които се оформиха. 

Забавлявах се като цяло, лек, неангажиращ сериал, с приятни моменти, някои от безумията в сюжета са напълно простими, на фона на всички положителни качества, които сериала притежаваше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...