Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

МЪЖЕ: ИНСТРУКЦИЯ ЗА ЕКСПЛОАТАЦИЯ

 

Алтернативно заглавие: How To Use Guys With Secret Tips

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Времетраене: 116 мин.

Жанр: Комедия, Романтичен

Режисьор: Lee Won Suk

 

 Участват:

 Lee Si Young - Choi Bo Na

 Oh Jung Se - Lee Seung Jae

Park Young Gyu - Dr. Suwalski

 Kim Jung Tae - Woo Sung Chul

 Lee Won Jong - Yook Bong A

 Bae Sung Woo - CEO Jin

 Kim Joon Sung - Oh Ji Hoon

Kim Min Jae - AD Jo Seung Hwan

 Kyung Soo Jin - Kim Mi Ra

 Kim Kyung Jin

Ji Chang Wook (гост участие, но сцените с него не попадат в крайния вариант на филма)

 

Резюме: Асистент режисьорката Бо На е невзрачна и никой не я забелязва. Случайно попада на видео уроци как да стане привлекателна и да си хване готино гадже. Следвайки съветите, тя напредва в професията си и успява да плени сърцето на популярен актьор.

 

Награди:

2013 (15th) Udine Far East Film: Audience Award

 

:essub:

 

С български субтитри: :click:  :click:

С български и английски субтитри: :click:  

С руски субтитри: :click:  

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. Мисля, че за първи път попадам на корейска комедия, която си остава такава до края, и не се отплесва в драма, екшън или да завършва супер неопределено. Лошото е, че ме остави будна до два през нощта. Феромонният парфюмец изби рибата :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, много благодаря за субките.  :kissx:

 

Беше голямо удоволствие да го изгледам. Имаше си от всичко и съм много доволна :lol2:

Отдавна не бях гледала читаво корейско филмче и сега ми се напълни душичката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много,много,много готин и забавен филм. Напълни ми душата. Голямо хилене падна през цялото време. И двамата главни бяха страхотни чешити. Малее,само какви шамари му би като й се нахвърляше в асансьора. :D :D Имам чувството ,че наистина му ги биеше. Просто,ако някой иска да се попика от смях,това е филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, оле, как се смях! Добре, че не беше нощ и си бях сама. Тия са такива образи, неописуеми скици! Направиха незабравими и абсолютно уникални сцени като голото бягане и шофиране, но най-култова, разбира се, е асансьорната борба. Пак ще го гледам, заслужава си да си го причиниш отново! Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра романтична КОМЕДИЙКА! Главната е много симпатична, с този невинен поглед...

Любими моменти бол, но най-вече голото попадение и полицейското натъкване  :28558:

Музиката беше подбрана идеално.

 

Чудно филмче за разтоварване!

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен ужас, не знам как издържах и до средата ! И визията и играта на главните не ми хареса. Не препоръчвам в никакъв случай !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мел напълно съгласна ... и мен нещо не ме грабна филма .... след суперлативите които прочетох очаквах нещо наистина по добро .... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме грабна много филма. Гледахме го двете с майка ми и се попикахме от смях. В началото малко мудничко ми беше действието, но след като главната се сдоби с касетите е пълен хил. Особено,

когато главния се наложи да шофира гол и го спряха полицаите :282: А и когато преспаха и тя го изхвърли от хотелската стая и после сцената в асансьора. :rofl:

Страхотен филм от корейците, ако такива забавни бяха и сериалите им. :28558:

Горещо препоръчвам. :up:

Благодаря за субките. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да приповдигна темата с носталгична нотка. Сега правят ли се такива филми? Напоследък само екшъни и хоръри, разнообразявани с тежки драми.

Който още не го е гледал, да спази инструкциите и да знае - гледа на собствен риск.

Нужно е да се запаси с вода /против пресъхнало от смях гърло/, памперси за възрастни /освен ако няма много здрав пикочен мехур, издържащ на здравословен смях/ и два часа свободно време.

Препоръчва се за хора с чувство за хумор, разбиращи комедията, клоняща към розово-бозава кретения.:D Оперираните от чувство за хумор да не припарват тук.

Асансьорна сцена лоша няма, да знаете! И тази е култова. :lol2:

Благодарности за превода, момичета. Сега съм в очакване на патрулката /най-вероятно някой комшия вече е подал сигнал, че на последния етаж някаква луда вие истерично посред нощ/.

@seal_reinforce , гледай и кажи отде да си намерим таквиз касети. :( Уж казват

Off Topic

"Красив с мек характер, умен и амбициозен, а също и богат. Искате такъв мъж? Такъв не съществува."
пък главната си го намери някак с помощта на касетите. :rofl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, helyg написа:

...гледай и кажи отде да си намерим таквиз касети...

 

Ми ко да ти кажа, като за начало да преспим на плажа у Кранево, пък ще видим как ще потръгнат нещата :D

 

Не съм стигнала до Уки, тамън подминах "моя диван не пърди" :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарежи го джулая, тия работи се правят тайно, не насред джулайската паплач :D

 

Нема го Уки, не е стигнал до final cut. Пък ако е, нема да го гледам втори път да ти го диря :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, не сваляй от Замунда, субсите не са синхронизирани за видеото там.

Свали си го от Мастерса или Авистаза. Мен ме мързеше да свалям повторно и го изгледах с английски субс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...