Jump to content

Русия приема нов закон против интернет-пиратството

Recommended Posts

Щото не протестирате.:D 

Днес и нетът ми беше спял по едно време и сътрудникът, дето ме свързаха да го оправя  дистанционно, естествено не пропуснах да го питам що са ни блокирали вконтакте, все едно от него зависи. И той каза да пишем жалби и ми даде някакъв мейл на виваком. Каза, като се насъберат, ще ви го пуснат. То пък взе, като ми оправи човекът нета, че тръгна  и вконтактето.

• Haha 2
  • Upvote 1

На 23.03.2022 г. at 9:26, bond написа:

Безплатен VPN за Мозила

До два гб е безплатен. Има и приложение в Гугъл плей - до един гб безплатен трафик.

Но за регистрация дават 10 гб, за туитване дават 15 гб - изобщо раздават.

За Chrome

За Уиндоус, каквото и да значи

Начална страница      за да прочетете какво точно предлагат

Е, те, за туй линкче зад големите червени букви, огромно благодарско!:bow:

• Upvote 1

On 3/22/2022 at 5:08 PM, desini said:

Супер тъпня и после ми говорят за цензурата в Русия, а това нашето какво е?

Странно е, че не разбираш, но нейсе. Ако имате приятели в Русия, пишете им да бягат от там, докато не е станало късно така да се каже.

Преди 1 час, kando написа:

Странно е, че не разбираш, но нейсе. Ако имате приятели в Русия, пишете им да бягат от там, докато не е станало късно така да се каже.

Извинявам се за намесата. Просто аз подкарах темата и по тая причина си позволявам, за да няма недоразбиране.

Тук за политика не говорим по принцип( то само такива дебати май не сме водили:28558:), което мисля е много разумно. Идеше реч че са ни сложили голямата балтия, без да филтритат особено,както се оказва, а давай всичко накуп за по-лесно. Реално, със съвремените технологии всичко може да се заобиколи и прескочи, стига да иска човек. Естествено е да е дразнещо, да ти бъркат по тоя начин в рутината, без, поне за мен основателна причина. Вконтакте, не е само за сериали и новини, а хората контактуват с приятели, следят курсове по всякакви теми, занаяти, гледат образователни програми и т.н.

А къде и  как може да се живее, всеки си решава и от индивида си зависи какво иска.

• Like 1
  • Upvote 4

Нямам обяснение, но мобилното приложение на ВК изведнъж проработи тази вечер.

Десктор версиите още са без връзка. 

преди 34 минути, Lawandula написа:

Роска, а честито!:D

Рано се зарадвах..

Сега пак греда.

Както казват руснаците "Сглазила" :rolleyes:

• Haha 1
  • Sad 2

Някой, ако не може да влиза в ДОРАМА ТВ, към където са повечето линкове в темите за гледане онлайн на руски сериали, аниме и др.,  има нов допълнителен адрес, заради блокировките в някои страни- цък

Може би, трябва да направим отделна тема само за линкове за гледане на различни ресурси, за да е лесно за потребителите.

• Thanks 2

Изчаках няколко дни, преди да пиша пак. Проверих няколко варианта. Най-общо - ВКонтакте работи чрез мобилното приложение, но единствено през мобилни данни (А1). На WiFi е нестабилно. А десктоп версията само чрез ВПН. :huh:

• Sad 1
  • Upvote 1

На 31.03.2022 г. at 11:43, Lawandula написа:

Може би, трябва да направим отделна тема само за линкове за гледане на различни ресурси, за да е лесно за потребителите.

Има такава тема :click:

• Thanks 1

Ти да видиш А1 пуснаха вконтакте, тази вечер не повярвах на очите си като видях, че отваря. :es: Дано повече не го блокират. 

И Yettel също са го отблокирали :yes:

• Thanks 1
  • Upvote 1