Jump to content

Русия приема нов закон против интернет-пиратството


Recommended Posts

9 minutes ago, cucyta said:

На мен ми поиска само да си потвърдя телефона и да влезна с паролата си...

@bond, от България ли влизаш?

Да, от Варна. Ама на влизам. Предишния път, когато пак зачезна сайтът, влязох през прокси, но функциите бяха нарушени и се отказах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.03.2022 г. at 9:54, Lawandula написа:

Понеже няма тема, реших тук да питам. От миналата вечер не успявам да влеза във вконтакте. Пробвах от всички възможни устройства и браузъри. Пак ли са ни праснали нашите ключа?

Нашите са ни отрязали.

Влизам с ВПН дори на телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Rossi Yankova написа:

Нашите са ни отрязали.

Влизам с ВПН дори на телефона

 

Не съм се и съмнявала, че са те. Ама да  питаш, едва ли могат каза защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щастливец, аз продължавам да не мога да вляза :cry:. Това с VPN не го разбирам как става, а и не ми се занимава, та ми остава да чакам и да се надявам да ни възстановят трафика. :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа. И аз съм на А1 домашен интернет, лаптоп и не влизам. Мобилния ми интернет е на Yettel и пак не мога да вляза и през телефона :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, bond написа:

Във Варна с А1 /домашен/ влизам, но само от компютър или лаптоп. Със същия нет, но на телефон и таблет не става. 

Имаш някакъв таен VPN  ;)

При мен беше странно, в началото на санкциите мобилният ми интернет нямаше ВК, а компютъра имаше (на А1 съм). После около седмица имаше всичко и от четвъртък - нъц,

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Виваком и не влизам от нищо пет дни. Извадих и всички стари лаптопи с различни браузъри- пак нищо. И така. Сестра ми е на А1 и при нея греда на  телефон и таблет.Пробвах и от телефона на приятелка на Теленор и оттам нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, Rossi Yankova said:

Имаш някакъв таен VPN  ;)

Нямам VPN, но направих разследване използвайки компютър, лаптоп, два телефона и таблет. Резултатът: получавам интернет от А1 през техен модем, но потребителите на този интернет у дома са много на клончето и всеки си има собствен модем със собствени потребителски имена и пароли, вързан с кабел към модема на доставчика. /Да не ви обяснявам колко кабели има вградени в стените ни. / Общо 4 броя модеми - един на А1 и три наши. Влизаме само от моя модем с всичко - телфон, таблет, компютър и т. н. През останалите няма достъп до сайта. Не мога да обясна това явление. Моят е най-обикновен и най-евтин, а се оказа толкова полезен. Един приятел днес пристигна у дома в ранни зори, преди да ида на работа, за да се регистрира ВКонтакте. Много съм популярен.:es:

 

За доказателство скрийн с дата и час

UGpS50Dy_o.jpg

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, bond написа:

Нямам VPN, но направих разследване използвайки компютър, лаптоп, два телефона и таблет. Резултатът: получавам интернет от А1 през техен модем, но потребителите на този интернет у дома са много на клончето и всеки си има собствен модем със собствени потребителски имена и пароли, вързан с кабел към модема на доставчика. /Да не ви обяснявам колко кабели има вградени в стените ни. / Общо 4 броя модеми - един на А1 и три наши. Влизаме само от моя модем с всичко - телфон, таблет, компютър и т. н. През останалите няма достъп до сайта. Не мога да обясна това явление. Моят е най-обикновен и най-евтин, а се оказа толкова полезен. Един приятел днес пристигна у дома в ранни зори, преди да ида на работа, за да се регистрира ВКонтакте. Много съм популярен.:es:

 

За доказателство скрийн с дата и час

UGpS50Dy_o.jpg

 

 

Егати мистерията. :huh: Аз продължавам да не мога да вляза, нито чрез рутера, безжично, нито директно с кабел в модема, който си е на доставчика А1.  :mad:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...