Jump to content

Recommended Posts


Епизоди 4-5:

Четвъртия ми беше леко скучен... Гледах го даже два пъти май, и пак нищо не помня.
Пети пък си беше открито тъп, ама имаше бая забавни моменти:
- По време на "разпита" - тука наистина се попилях, особено на частта с Хару =%29%29.gif
- Когато Макото се скри зад Хару, нищо, че стърчи една глава отгоре (това може и преди да е ставало, к'вито са гейтаци всичките, ама сега го забелязах)
- Тук не съм сигурен, ама като Нагиса се държеше странно, май някой беше вметнал "И преди е било така" - познайте кой си помисли, че милия наш Нагиса е в цикъл icon_smile.gif=%29%29.gif
и т.н., мързи ме да изброявам таквиз неща късно нощес.

Драмата в това шоу не ме кефи, особено пък като става дума за най-противния от компанията. Ся поне заговориха за щафети, национални, а-у, току-виж получим нещо по-свежо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 6:

Почна вече да го кара по-спортно. Целия епизод беше отдаден на състезанията, както по принцип всички в началото искахме.

Страхотна анимация извадиха! Само не знам 'що скипнаха 100-те метра бътерфлай, сигурно защото Рей си нямаше опонент.

Добре беше направено всичко уж, ама нещо много сухо минаха... В смисъл, ник'ви емоции нямаше. Особено от "Самезука", те всеки път бяха втори или по-назад, пък сякаш хич не им дреме. icon_surprised.gif

Все едно, няма как да отрека, че това е най-добрият епизод за този сезон.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...