Jump to content

Arashi


Just_Chris

Recommended Posts

Араши и Тае Кимура са по-добри от Лейди Гага. Нино и Джун са двамата избрани за танца. Хореографията е създадена от Kaba-chan.

Групата спокойно може да добави шести член в редиците си.

Линк

 

И за да е пълна веселбата, ето нова снимка на останалите от групата

8fc3f2cb8ae4dc30.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам много техни песни, нито ,много за тях, но от първата тяхна песен, която чух много ми харесаха, те са добра група! Най-много ми харесват Matsumoto Jun и Sakurai Sho! Те са и добри актьори :) :) :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен КАТ ТУН имат в някаква степен по-озападнен стил, затова са по-популярни при нас. Но Араши са уникални като група. При повечето джонита, има няколко души, които теглят групата напред (Аканиши и Каменаши в КАТ ТУН, тримцата, чийто имена не помня в Kis-My-Ft2, Рьо и Ямапи в NEWS, говоря за първоначалния състав на групите), а тук всеки един е номер едно, всеки един може да бъде лидер и има характер на лидер. Те са продукт, бях чувала някъде, на "златното поколение на джуниърите", не помня кой много добър специалист е отговарял за тях и Араши на практика е  резултат неговата работа. Те в момента са нещо като запазена марка на съвършен професионализъм, безумен талант и качество във всичко, с което се заемат. Неслучайно, в "Cartoon KAT TUN", когато сложиха Аканиши и Каменаши на детектор на лъжата на въпроса "Бихте ли искали да сте част от Араши?" и двамата отговориха "Не.", но и при двамата детектора пропищя, че лъжат. Така че не е случайно, че са така популярни в Япония, при тях просто всичко положително е на макс, но в същото време е нормално да не са толкова популярни при нас, просто стилът им е по-особен за нашия вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не е писано...

Днес гледах един техен клип как хапват някои бълг. продукти и от там реших да ги видя кои са.

Не са лоши, харесаха ми песните им, които чух де... И ми харесва, че са активни, в смисъл знаете как някои групи в един момент започват да правят все по-малко неща, а те поне така като гледам в последните месеци, при тях не е така... /Пък преди това може и те да са имали такива моменти, не знам./

Най-смешното е, че като им четох имената си викам Matsumoto Jun, това име ми е познато сякаш. :28558:

Чак после се усетих кой е и къде съм го гледала. Хайде, още един актьор, който пее. Той може да е почнал с пеенето първо, не знам, ама аз сега го разбирам. Знаех го като актьор.. досега.

 

Качвам последната им песен, излязла миналия месец. Доста лятна и свежа.

ARASHI - IN THE SUMMER (Official Music Video)

 

И нещо качено днес...

J-POP Boy Band ARASHI Crushed These TikTok Dances | TikTok Challenge Challenge | Cosmopolitan

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бруно Марс продуцира Араши, Хайдо продуцира Хиро от TVXQ. Интересни неща се случват. Сингълът на Араши е изцяло на английски. Отлично сътрудничество!

Араши пишат история!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отскоро знам групата, но им се радвам.

Особено това, което е написала @ukio, хубаво е това и дано имат още успехи...

Тя и песента е готина. То аз от това, което съм чула тяхно, все ми допада.

И за да не е само офтопик, досега слушах една тяхна песен, която ми направи впечатление клипа.

Излязла е в началото на тази година и не е качвана тук.

Та като съм я споменала, ето я:

ARASHI - A-RA-SHI : Reborn [Official Music Video]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ново при тях...

 

В началото на октомври е излязла и денс версия на песента им Whenever You Call.

ARASHI - Whenever You Call [Dance version]

Off Topic

 

 

 

На 30 октомври са пуснали ARASHI - Party Starters [Official Lyric Video]

 

На 3 ноември ARASHI - Party Starters [Official Music Video]

 

И няколко клипа в ютуб канала им:

Off Topic

 

This is 嵐 LIVE

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...