Jump to content

Анимация и gif


Recommended Posts

Ако някой харесва да работи с  фотошоп,гимп и тнт.И обича да прави анимaции и гифове да заповяда.

 

Аз прочетох как се прави анимация с фотошоп тази сутрин и измайсторих това.Знам че не струва,понеже рисуването не ми е най-силната страна но все пак бих се радвал да чуя мнения и да видя други правили подобни неща.

 

1371804997260.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LOl мерси.Радвам се че ти харесва xD ... ако нарисувам още нещо,пак ще постна ^^

Абе не знам защо...ама имам чувството че заека ми не маха,а върти въображаемо ласо O_O

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми се струва ^.... Определено ми допадна и се надявам да видя още твои гифчета или рисунки. Едно време, когато бях в стихията си и инсталирах програми, преинсталвах компа на всеки месец и творях клипчета, се бях научила да правя и гифове, но сега ако ме питаш не помня нито начина, нито и програмата. Трябва да пусна някой и друг клип в тази секция, но ще видим кога ще е. Малко време ми остава и почти не сядам вече на компа...

 

Така де... Щом имаш хъс, давай! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Нямам търпение и други да се включите в постването...ще е по-забавно.

А ето една издънка...яд ме е че си загубих толкова време с това ама като съм си играл да го правя поне да го постна.

2j1ndiw.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...