Jump to content

Who Are You (2013)


Recommended Posts

Захаринова, блудкав не, ами блудкав... Не е ли то да се чакат 1-2-5 години, не си е никакъв край :P

Иначе сериалчето много ми допадна - леко, приятно, без излишни драматургии /амнезия към края на драмата - за вкус, загубени братя/сестри/чичовци/лели, зли гении и липса на всякакъв късмет в главните герои, тумор - къде мистериозно излекуван, къде главният умира за хепи енд/. Актьорите симпатични, приличен сюжет, леко трилър... Не е загуба на време, доволна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се чудех в началото дали да го гледам ,че като видя в жанра думата драма и прелиствам , но този определено си заслужаваше.. такива ми харесват ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. Много ми хареса как главната разследваше криминални случаи благодарение на призраците. Главният- никаква вяра в свръхестественото, но после се пооправи. :P Шаманката- много готина и забавна. Краят определено ми завърши като за втори сезон. А дано ама надали. :lol2: Единственото, което не ми допадна е, че главната

не можеше да разговаря с призраци и си общуваха само с жестове :wacko: за разлика от шаманката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми хареса сериала. Жалко за този "г - н Хубавец". Наистина е голям сладур  :D  Като го започнах нямах големи очаквания, но според мен си беше добър сериал - всичко беше добре, темпото, историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен и лек сериал. Малко ми напомня имаше корейски и японски сериали за полицаи виждащи призраци след раняване. Но тук повече е застъпена любовта. Завърши така, че да те кара да мислиш, че може да се появи 2ри сезон някога. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че не ми хареса, но...много по-добре щеше да ми е ако по дълго време разглеждаха интересни случаи. а то какво първите един, два, три  епизода го правеха и после всичко продължи в разследването на един единствен случай( този от миналото) и го удариха на мелодрама- моите чувства, твоите чувства и т.н. И все пак не беше лошо:D

Off Topic

И как в 12 епизод изведнъж мацката имаше снимка в рамка с гаджето си у дома? Нали не го помнеше преди, т. е. откъде изведнъж се появи това физическо доказателство, в нейната къща, за връзката им? Леко оздачаващо:D

 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше лоша драмата, макар че доста прескачах. Щеше да е добре всеки път да има нови случаи, а те само в първите епизоди показваха, не ми хареса и главния, малко като лапе стои до главната, дори самия актьор на моменти не играе добре онзи умрелия е перфектен за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Sunny1 написа:

Не беше лоша драмата, макар че доста прескачах. Щеше да е добре всеки път да има нови случаи, а те само в първите епизоди показваха, не ми хареса и главния, малко като лапе стои до главната, дори самия актьор на моменти не играе добре онзи умрелия е перфектен за нея.

 Нормално е да не играе добре, защото всъщност той е популярен певец и танцьор от корейска група, тоест т.н. айдъл. А актрисата доколкото знам си е само актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, aria написа:

 Нормално да не играе добре, защото всъщност той е популярен певец и танцьор от корейска група, тоест т.н. айдъл. А актрисата доколкото знам си е само актриса.

Честно казано и преди съм срещала коментари "този  е айдъл", но не ми е правило впечатление въпросният актьор да играе лошо, докато този просто си личеше как при драматичните сцени не успява да си изиграе емоцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Sunny1 написа:

Честно казано и преди съм срещала коментари "този  е айдъл", но не ми е правило впечатление въпросният актьор да играе лошо, докато този просто си личеше как при драматичните сцени не успява да си изиграе емоцията.

Ако трябва да съм честна - има мускулна маса, с която хваща око и добро телосложение и мъжествена стойка, но дори като певец в групата си не се откроява особено. Аз например, като слушам 2PM винаги помня гласовете и песните на останалите момчета, но точно на главния гласът не ме е впечатлил. Не случайно, горе някой го е нарекъл г-н Хубавец, защото визията му е неговият актив. За справка виж рекламата на Лоте по бански. Така, че за мен той е слабото звено в сериала. Но и той си има фенове, така че моето мнение си е само мое.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...