Jump to content

Recommended Posts

Филмът иначе не е идеално лош. Хората, които нямат опит с корейското кино, вероятно ще му се изкефят адски. Но за гърмени зайци като нас не е нищо повече от поредният рип оф от други филми със същия сюжет от последните 10-15 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все са едно два отделни филма, зашити един към друг.

Първата част е забавна и лека комедия, втората е екшън, динамика и драматични обрати. Без последното, де. Филмчето като цяло е straightforward и с изключение на едно нещо на финала, няма големи изненади.

И тримата "тайни" агенти бяха супер забавни, всеки по своему

Off Topic

Сцената с кастинга, когато wannabe рок-звездата изсвири гамата и вдигна ръка в хеви-метъл-знака така ме разсмя, че опръсках екрана с чай :D

А севернокорейските военни бяха направо комиксови и като поведение, и като визия.

Off Topic

Особено този с белега. А професора, дето уж беше доставчик през цялото време, не успях да му схвана съвсем мисията - сам се напъваше да докаже, че ще има дезертьори ли, що ли...

Генерално и общо, хареса ми. Много обичам филми с броманси, та вероятно заради това :)

Но тук си има всичко - и смях, и екшън, и малко рев, та - поне за мен - филмът изобщо не е загуба на време :)

 

 

PS: В описанието пише, че агентите не знаят един за друг, ама всъщност си знаят и се познават, може да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен филм. В началото си мислех, че ще е комедия, но явно съм сгрешил. :lol: Актьорите се справиха добре. Историята е "леко" предсказуема, но въпреки това е добре да се изгледа.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...