Jump to content

MBLAQ


Recommended Posts

Днес пуснаха още промо снимки ...Този път на момчетата в неонови светлени...Има имената на момчетата на самите снимки

 

 

 

 

 

 

tumblr_mngsmzKKKy1qky161o1_1280.jpgtumblr_mngsmzKKKy1qky161o2_1280.jpgtumblr_mngsmzKKKy1qky161o3_1280.jpgtumblr_mngsmzKKKy1qky161o4_1280.jpgtumblr_mngsmzKKKy1qky161o5_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яки тийзъри. Да стискаме палци и албума да постигне голям успех. :)


 


Не се съмнявам че ще е добър, но понякога нямам вяра в корейската публика, дали ще го оцени подобаващо хахахха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JTUNE официално обявиха датата на завръщането - 4 юни. Очаквам го с нетърпение, MBLAQ винаги са различни и ме изненадват. "Mona Lisa" и след това "Scribble" и "This is war". А сега какъв ли ще бъде албумът и участието на Тънди, Джи О и Мир като композитори и текстописци? Успех на момчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен, тийзърите с неоните са бозави и познати, това няма да коментирам.. все пак това е само началото и имат шанс да ме зарадват с продължението на тази концепция за това мини.
Силно стискам палци това завръщане да им е успешно, първо защото момчетата виждам, че сами работят по песни, а и в компания на харесвани, от мен, и талантливи, имена, от Абемата. Желая късмет, особено след новината, която сутринта ме изуми, как батко им Рейн, оповестява завръщането си, и то "под шапката" на CUBE.

Още се чудя дали пък не е рекламен трик, един вид младоците да са "жертва" или поне в тази ситуация ще отнесат съчувствието на половин корейски народ.. Не само на тези, които са фенове на MBLAQ, ами на онези които от известно време "насъбират" срещу Рейн... Малко или много за Мблек това ще е "опит" за собствено летене, ако не "разграничаване" от Рейн. А, той, свикнал напоследък, да обира негативите...ще каже, че се мотивира повече и ще се завърне с гръм и трясък...Да не гадая, а? :28558:
Но си имам подозренията, Рейн толкова години ври и кипи в шоубизнеса и бих казала, че ако си пази Д-то сега, след всички скандали, е най-малкото тъпо, заради момчетата.
Но още не виждам позицията му, ще чакам..първо да излезе от казармата, после какви ги е задробил..
Да се върна на MBLAQ, съобщаването че работят по новите си песни, с интересни хорица, засилва моят интерес. Утре, мернах, видео тийзър ще има..ще говоря още..тогава. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай сега, само да се разберем нещо,

 


Още се чудя дали пък не е рекламен трик, един вид младоците да са "жертва" или поне в тази ситуация ще отнесат съчувствието на половин корейски народ.. Не само на тези, които са фенове на MBLAQ, ами на онези които от известно време "насъбират" срещу Рейн... Малко или много за Мблек това ще е "опит" за собствено летене, ако не "разграничаване" от Рейн. А, той, свикнал напоследък, да обира негативите...ще каже, че се мотивира повече и ще се завърне с гръм и трясък...Да не гадая, а? :28558:

момчетата от лятото на 2011 година не са под ръководството на Рейн (той си продаде акциите, не всички, но генералния пакет е на друг човек), така, че са летели сами с последния си албум, който без да се изхвърлям беше успешен, страхотна песен, добър клип, всичко си беше на много добро ниво.

JTC е собственост на съпруга на голямата как на Мир, така, че за предателство и дума не може да става, отговорността от към компания не е на Рейн за тях, той няма да спре да е фактор за подкрепа и каквото и да е за момчетата, всички знаем, че новият му уж шеф на Кубе, всъщност е бил мениджър на Рейн години наред, още когато той е бил в JYPE, така, че дали ще е в приятелска компания на JYP или под-компания на JYP, като JTC си е абсолютно все същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за момчетата, чета и знам..кой какво продал и защо..Ние с теб няма какво да се разбираме, ние сме фенове - те са в "кюпа". Медиите се опитват да редят картите..а феновете, малко и много да не "вземат" страна...Компаниите си правят рекламите и си пълнят джобовете именно от това...

Това ми бе цялата мисъл, дето странно си разтълкувала. Аз си гадая на глас за изтеклите новини, и навярно за бъдещите стеклите се обстоятелства. В случая завръщането на MBLAQ и "спасяването" на редник Рейн странно ми се смесиха. А защо не и "намес(т)ването" на CUBE в голямата тройка? Просто се замислих какви трикове ни предлагат на нас феновете "големите звезди" и "големите компании", и как си замесват питките, дори шумотевицата и рекламата. Дума за предателство тук не съм й използвала, не намирам и смисъл да ползвам..А, "опита за летене" и "разграничаване" е заради постоянните сравнения към MBLAQ, че или са му "деца", или са "мини" варианта на Рейн .. А много от феновете знам и чета, че се надяват точно с това им завръщане да спрат...

Моя милост пък знае и вижда, че момчетата пораснаха и пробват доста нови неща, с нови музикални артисти. Оле! А, те се завръщат.. и това сега е важното..Рейн, ще си плете собствената кошница, има си право. Ако има неща за свършване, ако ще да са с акциите, ще си ги, навярно след излизането си..Странно, но от цялата ситуация не усещам, че те, петимата и той, отделно, могат да се "грижат" сами за себе си..Всеки си прави изводите, сам, както се казва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rain продава през 2011 акциите си от J. Tune Entertainment на JYP, но в сделката не влиза J.Tune Camp, в която са MBLAQ. Тя остава собственост на Rain. Поне аз така го разбрах. Ето цитат от интервю на Rain, който дава отговор на журналист Какво ще се случи с MBLAQ. Вие как го тълкувате?

 

The group produced by Rain, MBLAQ, is not affiliated with the new changes to JYP , their current agency is 'J.Tune Camp'. MBLAQ does not belong to 'J.Tune Entertainment', but a separate entity 'J.Tune Camp'. This union issue between J.Tune and JYP is not related to them. Rain's side explained, "MBLAQ's activities belong to 'J.Tune Camp'".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха айде след оспорваните снимки на 4минуте vs MBLAQ сега  направо са ги извадили от някои от броевете на VOUGE ....Пък някои може да си е вкарал животинките в фотосесията хахахах ...Гледайте ги и се наслаждавайте...Само да кажа,че в първите минути се изсмях аххахаха

 

 

 

 

 

tumblr_mnl8baAHI61rcnwuxo1_1280.jpgtumblr_mnl8baAHI61rcnwuxo2_1280.jpgtumblr_mnl8baAHI61rcnwuxo3_1280.jpgtumblr_mnl8baAHI61rcnwuxo4_1280.jpgtumblr_mnl8baAHI61rcnwuxo5_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам че тийзърите няма да имат нищо общо с концепцията на албума, а просто ги правят по-интересни за да има повече говорене около тях....

 

Тази на Тънди според мен е прекрасна, но Мир........... леле.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудващо, но тези снимки по ме радват, от онези с неоните. Толкова бледи лица и бели кожи, за да се откроят техните черти и грима им.

Дори стайлингът за тази сесия е толкова семпъл и хладен, но в същото време доза натрапчив, заради животинките..и странните погледи. Харесва ми.

Има някаква магия, за окото ми, което се е пренаситило с еднотипни концепции на к поп айдолите, и интересът ми не намалява.

Дано музиката им е също интересна за мен, и кажа накрая, дори, стойностна. Много е малко тийзърчето за повече приказки, но пак откроявам семплите, дори класически визии в тузарски костюми, и някак "изчистена" атмосфера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах,че MBLAQ са записвали за SNL. Определено вече предаването, което ще се излъчи с блекитата е на 19+. Момчетата даже сами са дали идеята да се направи пародиия на 'Ninja Assassin. И очакват това да им е най - рейтинговото предаване досега с участие на  идоли.

Вече ни дадоха няколко снимки ..Има Джун в легло..

Момчетата са направили пародия на американсакта група  Kids on the Block..

 

tumblr_mnp1hxRyCo1rexzdco1_500.jpg
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялото предаване -  SNL.....Голям смях и без суб :D ...На мен тяхната версия на песента на Kids on the Block - Step by Step много ми хареса...


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми песента, не е като предишните им песни, наистина се усеща промяната...Засега съм чула само Интро и ахх защо не е по дълго


 


 


Онлайн албума от тук


 


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аххх още от първите секунди само се усеща че са работили с Primary и Zion T. Песента е супер! Kлипа е ~меххх. Само да си плакнеш очите по тях е хахаха (не че се оплаквам де) и костюма на G.O направо избухнах в смях като видях къде е срязан хахахаха


 


Браво на Донг, точно Dress up е следващата ми любима песен. Айде Файтинг на момчетата за чартовете и предаванията, то е ясно че ние си ги харесваме :)


 


Другото забавно нещо е как Дара е във фенгърл мод в туитър хахахахха


 


tumblr_mnuw1oEpRt1rssm76o1_250.giftumblr_mnuw1oEpRt1rssm76o2_r1_250.gif


tumblr_mnuw1oEpRt1rssm76o3_250.giftumblr_mnuw1oEpRt1rssm76o5_250.gif


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума им ми хареса.. Доволна съм браво на момчетата. Пък и както те си казаха, това е нещо ново за тях... Надявам се да се изкачат из върховете на класациите...


 


Да спомена,че  са Zion & Crush сътворили и клипа...Имаме си и вече превод на клипа..


 


http://vbox7.com/play:2343cfc222


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра изненада е този албум. Поеха риск с тези продуценти и го оправдаха. Поне за мен. Доста бягат от стандартното си звучене и аз това очаквах.

Заглавната песен "Smoky Girl" ми е малко мешавица, но ми харесва. Носи леко усещане за по зрял поп и RnB, с малко електронни звуци. Абе сякаш чувам малко от някогашните DBSK (5) и Теянг, ако щете и Ne-yo + Джъстин Тиймбърлейк, а и дори имам чувството, че чувам и Zion. Въпреки, че песента не хваща от раз, много smooth ми звучи, а и с тази хореография, съвсем си пасват. Надявам се на интересни лайв изпълнения. Отчитам завидното подобряване на рапа на Мир, G.O. съвсем добре се справя, Тъндър, милият, много части има, дано и на лайв звучи добре. Клипът не е нищо ново, мацката е зле, идеята да е "smoky" точно тая гърла не я схващам, но визиите на момчетата и танца компенсират.

Коя ли друга песен ще промотират? Интрото е приятно, също, Dress Up е готина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mir, G.O, Zion-T, Simon D., Crush, и Primary


 


tumblr_mnuh36aF8F1rrehr7o1_1280.jpg


 


 


 


 


Шоукейса протече ..Освен Smoky Girl са пяли Sexy Beat и Celebrate, давали са  мейкинга на клипа, разговаряха доста, и пяха стари песни..


Можете да го видите   от тук


 


tumblr_mnv8dmUMf61rbsyeyo1_1280.png


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо представяне по музикални предавания..Днес бяха на MUSIC BANK


.Изпълниха и интрото си..


 


http://vbox7.com/play:1a46046078


 


 


пускам и това клипче защото да видиш как на едно място са MBLAQ 2pm и част от 2am е просто откачено ...остават само и Зверовете :D


 


http://vbox7.com/play:764636799c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...