Jump to content

Recommended Posts

Е, браво на G.O., и аз съм щастлива smile.gif. Много е талантливо момчето и ще става все по-добър. За мен той си е един от най-добрите сред младите певци на Южна Корея. Очаквам от него още много страхотни изяви на сцената.

Ах, ето ги и моите момчета! :D Изключително много ги харесвам! Музиката им е страхотна, а визията им ... у-б-и-е-ц ! :D

В Mona Lisa не мога да им се нагледам :wub: , а на Мир толкова му отива с новата прическа, че се влюбих още повече в него ! :)

Днес на Music Bank Тъндър с руса коса.. Много му тича, голям пич е! И то тъкмо като мислех, че няма вече накъде да се разхубавява... На вампири ми напомнят, супер готини са.

http://www.youtube.com/watch?v=Q_QL9aVN9MI&feature=feedf

Интересен е с руса коса, но аз го харесвах повече с по-тъмна. Може би ако беше с една идея по-малко руса... И ми изглеждат вече доста уморени и без настроение. Ще ги изтормозят с тези участия, да ги оставят да си починат малко, лято е, млади са... laugh.gif.

Снимки от пресконференцията на Men in MBLAQ :lol:

201108201514221002_1.jpg

Май само GO остана нормално изглеждащ хахаха Той е хубав както винаги:

1313822807_193103.jpg

Лидера аз лично не го харесвам рус , но този нюанс някак му ходи така че се преживява:

201108201522421002_1.jpg

Джун е като младия Рейн хахахха С плитки еми сладък е , не е зле:

201108201526071002_1.jpg

1313820809_193081.jpg

Защо са дали на моя Мир да си играе с контакта??? Че чак и на върха му е посивяла косата от токовия удар :lol: :lol: Е можеше и да не се гаврят така с него:

201108201529381002_1.jpg

20110820_1313821045.jpg

Но най-големия шок е Тъндър. Мамин сладък той е Ужасяващ с тази коса. Никой ли не вижда че не му отива :blink:

2011082015243413387_1.jpg

И въпреки всичко което казах все пак си ги обичам момчетата. :lol: :lol: Да не си помислите друго и всички да са с цвета на Тъндър пак ще си ги обичам. Пожелавам им успешен концерт и дано и ние някога намажем от щастието да ги видим на живо....

Не знам, мен пък Тъндър ме кефи така, а лидерът принципно не ме кефи, но това русо на светло поне му отива.

Ауу талантливите ми Блекита какво шоу спретнаха... :es: Как само завиждах и все още завиждам на всички, които са били там :lol:

Ах, тази промяна в косите... Тъндърчо само рус не е бил, но пак си е хубав :) лидерчето - на хубав човек всичко му ходи :wub: въпреки, че си го предпочитам с тъмна коса... а милото макне с тази косица ми прилича на някой луд учен :lol: само бялата престилка му липсва.... но Джун ме уби - този човек не иска да го харесам и това е :lol:

Иначе изгледах къде какво имаше и останах мнооооооого доволна. Соло стейджовете бяха много готини, както и всичко останало.

А за солото на Джун... очаквах да не се ограничава с разкъсването на потника, а да продължи и надолу... :lol2:

Най - накрая видях лайфове на "You", "Can't come back" и т.н.

Наистина много добре се представиха, всички се забавляваха и остава да им пожелая още много такива концерти, не само в Корея, а навсякъде (зашо не и в България) ;)

И за да не е съвсем празен поста... Солото на моята слабост :wub:

http://www.youtube.com/watch?v=ea803tFg2nI&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=2gwRPzfEhxg&feature=player_embedded

П.П. Искам му шапката :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=YIRVeBy0J58

Много ми беше интересно как ще се получи живото изпълнение на I don't know. Супер яко е станало :lol: Мега сладки са особено Мир :lol: :lol: :lol:

Ха-ха, доживях да прочета и такова заглавие в soompi.Всъщност някой знае ли какъв е този мюзик чарт ? :lol:

За тази песен иде реч -

Не че съм им голяма фенка ама все пак няма как да не отбележа успеха им на родна земя :P

http://www.jpopasia.com/news/mblaq-ranks-first-on-bulgarian-music-chart::8885.html

Надявам се че скоро ще видим и други азиатски групи по родните музикални чартове ;)

Ха-ха, доживях да прочета и такова заглавие в soompi.Всъщност някой знае ли какъв е този мюзик чарт ? :lol:

spark, krisSkOoo го е написала по-нагоре. smile.gif

Нека да гласуваме за Блекитата в класацията топ 10 на POP CORE TV. :P

А пък valenceto_753 даже го има и в подписа си... laugh.gif А иначе - радвам се за момчетата, това си е реклама и дано все повече да се чува за тях в България, пък и не само.

Днес Джи О написа в twittera-си:

" For 35 days we have been 1st place in Bulgaria, thank you!! Thank you Bulgaria!!!".

и постна това:

320254_210924215638463_146606745403544_592255_97760527_n.jpg

До тук се стигна след, като от фен страницата на момчетата във Facebook -MBLAQ - Bulgaria съобщиха на интернационалният фен- форум на момчетата, за победата им в родната класация :) , а те от своя страна преведоха новината на корейски и мениджъра на MBLAQ я прочел и съобщил радостната новина на Блекитата :)

Предполагам всички, които са гласували и харесват MBLAQ се радват също толкова, колкото и аз :) ^^

В allkpop също отразиха горната новина:

MBLAQ #1 on Bulgarian music chart for 35 days

Бих искала да добавя и едно от последните изпълнения на Джи О в Immortal Song 2, за съжаление вече напусна програмата :/

http://www.youtube.com/watch?v=-IVV_yUuNzs

И в спойлер страхотните снимки на Джуни и Джи О за GQ Korea Magazine, рекламират часовници

3841652R.jpg

3841646D.jpg

3841655Z.jpg

3841658X.jpg

3841662h.jpg

3841664s.jpg

3841665z.jpg

Thunder за Singles е направо убиец!!!

F6VmK.jpg

gt3MF.jpg

HQecL.jpg

a9DGI.jpg

iusBe.jpg

fNzHq.jpg

Y4iZf.jpg

Браво момичета, че направихте така че в Корея да се знае , че и ние ги обичаме! Направо паднах от стола когато видях туита на G.O. :D

Победата на MBLAQ в класацията на POP CORE TV в България в Entertainment Weekly!