Jump to content

MBLAQ


Recommended Posts

Голямата изненада и Мир е включен в клипа.

http://www.youtube.com/watch?v=y3oAT6VG-Ks&feature=player_embedded

Не е ли страхотна тази песен и най-вече неговата част, още не съм я чула цялата, но съм тотално зарибена и я слушам от не знам колко време вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



ето го ...ето го.....видеото е абсолютен шедьовър...направо съм влюбена в него ;Д страшна концепция и разкошен бекграунд....
участието на Mir беше супер готина изненада....много се радвам... а пък Joon няма какво да го коментирам...просто ми се замая главата от този проницателен поглед. <3 Страшно актьорско майсторство демонстрира между другото..супер впечатлена останах от играта му...,<3

песничката също е готина ...много свежа и интересна...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн мн мн яка.... и на мен ми идва да си затворя такъв в гардероба .... Уу супер...тая женичка е малко клечава обаче,не намирам нищо Шекши в нея,ама корейска му работа

песента си я бива ,дано скоро има и предов,та аджеба да разберем за кво се пее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма такъв готин клип просто :D :D Песента също е хубава, но клипа разбива... Джун си изигра ролята супер добре :yes:

убийствени погледи теглеше :lol:

А Мир какво да кажа за моят любимец като го видях припаднах и се свестих на края на песента чак :lol: :lol: толкова е готин :wub:

но да приключа с фенщината си и да кажа браво за песента и клипа много радват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухаааа, клипа е страхотен ! не е пищен или кой знае какво но емоцията казва всичко, а тя най- много въздейства !

Joon - сега е убийствен, в клипа показа добра актьорска игра само си мисля - когато мине 30-те годинки ще е мъж мечта ( може само на мен да ми се струва или да е така но при корейските момчета красотата идва след като сминат 30 години ) !

Мир - страшен бон-бон ! бях чела че ще се включи с рап в песента но не и че ще е в клипа :) това последното издивяло индивидче с вързаната уста .... някой знае ли кой е ?

Песента е супер, определено е нещо което ще се слуша и след време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jang Dong Min е ако не се лъжа.

 

Клипа е много хубав, ама аз на мацката се радвам повече, че се върна отколкото на момчетата.

 

Да си призная напоследък от групата човекът, който ми обира симпатиите е Мир за сметка на Чун. Момчето е толкова свежо, макар и инфантилно, че може да ти светне деня. не се взима насериозно, забавлява се, но и си върши работата. Освен това е почти в 90 процента усмихнато.

 

Чун ми стана много уличница за внимание и малко ме дразни, ГО никога не съм го харесвала, макар че след като се избръсна е друг човек направо, Сънг Хо с тия устни на лоши мисли ме навява, а Тъндърчо, колкото ми е сладък и мил, толкоз и стои далече от камерата и вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кое ми харесва повече дали клипа или песента...невероятни :wub:

 

Джун и Мир бяха супер както винаги,а и заради тях сигурно ще го гледам 100 пъти тоя клип

а песента ме грабна още от първо слушане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина песен, супер зарибяваща.А клипа не мога да спра да го гледам.Историята е страхотна, само тази сцена с гардероба нещо не я схващам, много се кефя като му взема мерки.Може и да ми се струва, но в началото , когато тя седи на леглото до него, за част от секундара ми мина през ума "Рейн пък какво прави тук", толкова много да ми заприлича на него.Поздравления и за двете момчета, справиха се чудесно.

Kan Mi Yeon - Crazy download

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2z9jrbm.jpg

За този момент ли говориш, че ти прилича на Рейн ? ами нормално след като двамата са с еднакви прически в момента (спомни си сесията за последния му албум, където е с къса коса цък :) ), а има доза истина, че Joon съзнателно или не - иска да прилича на него :)

Ето линки да си свалите клипа Kan Mi Yeon > Crazy (ft. MBLAQ Mir) [HD]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно за този момент става въпрос, може и да е заради прическата, но влиянието на батко им Рейн силно се усеща пък и техния стремеж да приличат на него е много голям, няма нищо лошо, даже е хубаво да имат такъв пример за подражание.Само да не взема да ги бъркам много, че ми стига и Джунхо от 2PM, с който са си направо двойници.

Участието на Kan Mi Yeon с Мир на M! Countdown.

http://www.youtube.com/watch?v=Uu6fsoQX6ic&feature=player_embedded

Многа са готини двамката, ама той защо се прибра толкова бързо, можеше да остане поне до края.

А това....

Като го гледах направо онемях, но да не се притеснявате това е по-голямата му сестра актрисата Go Eun Ah.

Големи са сладури двамата, как я бута в началото и как само си го цунка после :kiss2: и той не се и дърпа много, ама накрая много се притесни.

Първият път като го гледах си помислих, дано това не му е първата целувка :kissx: , че като ги знам какви са срамежливи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това момиче някой да хвърли една пържола че ще се счупи толкова е слаба :blink: а Мир беше супер ама много кратко бееее не трябваше да се изнася толкова бързо :lol:

А за клипа на Мир и сестра му няма какво да кажа толкова са сладкииии. Те винаги са си били супер близки , но ми е много интересно какво му приказваше докато го беше гушнала и той се дърпаше :D Но и за миг не си помислих че може да целува някой друг освен сестра си , не мисля че би позволил да го снимат ако беше някое момиче...

имам надеждата някой да направи гифче от клипа на песента с Мир и ще го обичам вечно ако го постне :rolleyes:

 

ПП хахах намерих какво му казва:

Go EunAh:“Give me a kiss,”

Mir : “I can’t right now.”

Go EunAh: “Why can’t you right now, just do it like you always do.”

 

:lol: :lol: сладури хахах само че корейците нещо не го приемат толкова добре че са толкова близки....

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха сладури! Доста свежест внася в песента момчето (и на тоя цветен фон...чуден!), макар че ако трява да съм честна, според мен, клипа е по-добър от самата песен. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката на Kan mi Yeon-Crazy с Мир е страхотна.Като изгледах клипа останах удивена.Джун страхотна си изигра ролята, а Мир с негови я рап просто уууууууууааааааууууууу. :D Браво на мацката :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всичката радост по клипа сега ще се натъжат всички фенки на Мир ....с тази новина която излезна сега :)

Kan Mi Yeon проявява истински интерес към Мир ... на няколко пъти дамата била хващана да шпионира мадежа докато той се труди в звукозаписното студио :) дамата не криела този си интерес ....

1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И MBLAQ ще се снимат в новата драма Runaway B)

Снимките на момчетата започват на 14 или 15 юли.

За сега не е ясно за колко време ще се задържат в сериала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M!Countdown

http://www.youtube.com/watch?v=7C7irxrTWQA

Music bank

най-накрая смениха песента :) слагам първия клип защото не знам дали е само от мен но ми изглеждат супер весели и много позитивни при това изпълнение, а сега ще гледам и второто :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...