Jump to content

MBLAQ


Recommended Posts

Страхотни са. Защо ли обаче мисля, че още една прекрасна песен ще остане неоценена от корейците... Дано да греша и да постигнат успех по класациите.


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29 март са участвали в Yoo Hee Yeol’s Sketchbook

Mисля,че са на първо място в Hanteo Charts. Не сме споменали, че песента е композирана от Wheesung,Iggy и  Yong Bae,

а е писана от Мир и Wheesung.

Това е първата песен,която Wheesung прави и подарява на момчешка група.

 

И на мен много ми хареса..Да сложа изпълненията им по предавания през изминалата седмица. Music Core (30/03/14) не се излъчваше.

 

M countdown [27/03/14]

 

Music Bank [28/03/14]

KEY & Be A Man

 

Inkigayo [30/03/14]

 

tumblr_inline_n3a290Fafe1qbto1z.jpg

 

 

Maлко клипчета с английски суб. с участието им в M COUNTDOWN News & Mnet Worldwide

На живо в студиото:

 

Thunder и Seung Ho за мартенския брой на Grazia

Тука в това интервю споменават,че може би Тънди през тази година ще пусне и соло албум.

tumblr_n28t57Z3DH1rcoad1o1_1280.jpg

tumblr_n2mtdkuhp41rcoad1o1_1280.jpgtumblr_n2mtcs4bQI1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_n2mteaZHZl1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_n28t3fm12L1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Промоциите на Be A Man за съжаление бяха доста кратки, но с положението сега в Корея, така или иначе щяха да приключат преждевременно...


 


Не сме казали че G.O. ще участва в нов мюзикъл - Kingdom of the Wind.


Той ще е в ролята на принц Ho Dong и е първият айдол изпълнител участващ в продукция на Seoul Performing Arts Company. Обикновено за мюзикълите си използват актьори от компанията, но Джи О е избран за такава важна роля. Получава искрени поздравления от мен и браво за хубавите снимки, които са направили, много е хубав.


tumblr_n4l8rig6D11r3hs1eo5_r1_500.jpg


 


tumblr_n4l8rig6D11r3hs1eo7_r1_1280.jpgtumblr_n4l8rig6D11r3hs1eo6_r1_1280.jpg


 


Source: Mwave, mblaqattack


 



 


Трябва да кажа също и че мюзикълът му Seopyeonje е номиниран на 8th Musical Awards.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир Мир какво си крил бе хаха. Макнето за новия брой на SURE. Споменава,че ни подготвя свой соло хип хоп албум изцяло направен от него, но не знае кога ще го пуска.

А през септември да очакваме завръщане на момчетата.

 

tumblr_nahj95LJ2K1qir81ho1_1280.jpg

 

tumblr_nahj95LJ2K1qir81ho2_1280.jpgtumblr_nahj95LJ2K1qir81ho3_1280.jpg

 

 

 

И участието на момчетата на Music Bank в Бразилия на 07/06. Джун беше и водещ.

Те са малко след 37 минута.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа последните новини около момчетата.. 

Мир е снимал за новото предаване на tvn: First day of work.

През септември се пуснаха две песни с момчетата. Една с участието на Джи О.  Damiano feat G.O - No diet

A другата беше соло на Thunder, като той е бил един от композиторите : MONSTER

~~~~~~~~~~~~

На 2 октомври се появиха новините за концерти в Сеул за 5-тата им година от дебюта:

cr: MBLAQ-BULGARIA
 

Освен това, събитието предизвика небивал интерес, не само сред феновете в Корея, но и сред тези в чужбина!

По случай 5 годишната си кариера на сцена, момчетата от MBLAQ ще зарадват своите фенове с грандиозен концерт!

Събитието ще се проведе в рамките на два дни, 29-ти и 30-ти Ноември в Олимпийското градче в Сеул.
Концертът е под заглавието "Curtain Call", което означава, че сега са в края на първа глава от своят живот като идоли и слагат начало на следващата глава от историята си!
MBLAQ ще зарадват феновете си не само с най-големите си хитове, но и със съвсем нови песни. Отново, ще можем да видим момчетата и със соло изпълнения. Освен това ще отделят време за да пообщуват с феновете си. Източници заявиха, че MBLAQ се подготвят усилено за най-добрият си концерт до сега. 

 

~~~~~~~~~~

На 9-ти октомври от фирмата потвърдиха, че Джи О и Сънгхо и може би Джун ще влязат  в казармата.

На следващия ден се появи новината, че Джун е приел нова роля в сериала :Мr. Beak   ще влезе в ролятата сина на главния герой изигран от Shin Ha-Kyun.

Нещата, които е споделил за героя си в сериала можете да ги прочетете от тук.

~~~~~~~~~~~~

И днес се появиха врапиращите новини   че Джун и Thunder има вероятност да не  преподпишат договорите си като така няма повече да са в  MBLAQ.

Джун  иска да преследва мечтата си да е актьор, a Thunder - соло певец.

От фирмата са казали,че ще продължат да обсъждат с момчетата нещата и все още нищо не е сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


 


Целият мини-албум, остава да разберем дали ще е последният. Но както вървят нещата..... Все се надявам, че поне като група ще се запазят, дори и в различни компании, но това е много трудно начинание.......


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно завръщане което е едновременно тъжно и радостно за мен.... Тъжно ми е да са само трима, но са все така прекрасни.


Песента ми харесва, аз съм си баладен фен... Клипа просто съсипва всички А+ със сигурност, двете якета, затворените врати.... толкова неща напомнящи, че са петима...


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се разпиша, защото както за тях, така и за нас А+ това е много специално завръщане.

По принцип обожавам балади,но в моите очи и уши момчетата са много по-добри с бързите песни, до сега.

Вчера останах изненадана, колко много ми хареса песента, клипа, цветовете, посланието, текста, постарали са се и това е повече от ясно.

Песента е прекрасна, не е скучна балада, а интригуваща с много лесно запомнящо се звучене, кара те да искаш да си я тананикаш.

Те звучат прекрасно, 87 винаги са имали специална връзка, всичко помежду им се е получавало така перфектно и тук е така, Сънг Хо се е постарал много, лично на мен ми звучи много по-специално, Джи О, какво да кажа за това гласище ?

Никой не може да пее с неговата емоция, такова наливане на чувства има в гласа му, че и грам да не разбираш за какво се пее, той може да ти въздейства, а макнето Мир, идеално пасва на батковците си - тук той ще е като допълнение, но така ще е докато не се реши да пее, поне да е глас зад гласа.

Повечето фенове са някак си със смесени чувства за двете якета, затворените врати и текста, но аз съм на мнение, че те мълчаха прекалено дълго и не казаха нито дума по въпроса, предполагам, че както и заяви компанията, няма да говорят по предаваният за завръщането си (поне не и в първото в което ще се покажат Джи О и Мир), но те винаги са били много откровени с феновете си, предполагам това е техният начина да затворят страницата, просто за да могат да продължат на чисто.

Харесва ми смелостта с която се изправят пред всички с всичките тези символи, на всички ни е ясно, че на тях се пада частта с това да отговарят, защо, как, кога, скарани ли са, чуват ли се, липсват ли си ?

Но знам, че ще се справят, само да не питат Джи О, защото ми се струва, че той най-тежко го приема и няма да е много обран в изказването си...като цяло, това е болка на растежа през която искат или не, ще трябва да преминат, за това им стискаме палци и дано не е прекалено мъчително.

За тях, те са красиви, ахаха щеше ми се Джи О да не си маха мустачките  :28558: 

В Япония показаха, че чувството им за хумор е по-живо от всякога, просто да заложат на него и горе главата, няма от какво да се срамуват, никой не е застрахован, в момента са достатъчно силни от където и да ги погледнеш и се надявам на вълшебни сцени и прекрасни гласове,  останалото да си остани зад тях.

Не мога да не споделя и тази страхотийка, много ме кефи

https://www.youtube.com/watch?v=2Q-KmybQeKw

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление много набързо приключиха с промоциите, заради болестта на G.O (ако не бъркам ларингит има).


Надявам се да се възстанови бързо и да се върнат скоро с нов албум, пък дори и само сингъл да е....


 


В доста радиопредавания участваха и гледах откъси от някои от тях, както винаги много забавни. Следващият път като спрат и постоянно да ги питат за това, че са 3-ма ще е още по-добре. Този откъс обаче ме уби, умрях от смях с лидера, който откри новият си талант. Пускат им караоке песен, която постоянно се забавя или забързва и трябва да пееш в такта. хахаххаа (след играта е откъса)



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G.O и Choi Ye Seul пуснаха влог от деня на сватбата си!

Двамата официално завързаха възела на 28 септември след почти две години запознанство. В деня на сватбата си двойката разкри, че са  организирали частна, малка по мащаб церемония с около 70 гости, а Мир от MBLAQ е водел церемонията.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не споделя, че всички ми липсват. Радвам им се и се забавлявам едновременно със дейностите на всеки един от тях.

 

Джун си има приятелка още от 2017. Това е актрисата Jung So Min . Двамата играха заедно в  Father is strange. След излизането му от армията води радио шоу.

 

Много забавно клипче на Джи О заедно с жена му . Правят предизвикателството на песента на Зико - Аny song.

Директен линк от тук

 

Сънгхо в началото на тази година  играе в мюзикъла Another Oh Hae Young заедно със Дара Парк (сестрата на Тъндър)  и g.o.d. Son Ho Young

 

След  напускането Тъндър подписа с APOP ent. ( която се пада като под раздел на Mystic Story).  През 2015 участваше в сериала Make a Woman Cry. А през 2016 направи камео участие в Woman with a suitcase , където участваше и Джун.

В края на 2016 пък пусна своя първи мини албум озаглавен Tunder  със заглавна песен Sign и с участието на Goo Hara. Едно лайфче на песента от Music Core . 

Имало е 5 песни в албума и той е взел участие в писането и композирането и на 5-те . После излязоха синглите Ringxiety (2017)  и през 2018 - Smile, Colorless Rain и  Bomb Bomb Bomb.. В края на 2018 пък напусна агенцията си и основа собствен лейбъл с името : Lighthouse

 

Мир също има канал и слага страхотни клипове  в него:

Заедно със сестра си и майка си играят дженга . След излизането от армията си миналата година каза, че ще се насочи към това да помага на родителите си във фермата им.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е много красив ден за всички А+

G.O заедно с жена си и Mir са присъствали на мюзикала на Сънгхо

Eто каква снимка ни сподели ~

:panda-145:

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...