Jump to content

MBLAQ


Recommended Posts

Music Bank

http://www.youtube.com/watch?v=tbs_IL209B0&feature=player_embedded

 

Какви са розивки, много сладки бе.

Мисля си, защо Джун винаги е без риза, сигорно за него не е останала, но пък така прави едни намеци и винаги съм в едно очакване,

че ще го свали, а пък не го прави. :(

За следващото изпълнение си пожелавам да е без него :inlove:

 

Зад кулисите са големи сладури и Джун самои как го удрят <_<

http://www.youtube.com/watch?v=vnOvoRq4BH8&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MBLAQ разкриват тайни в Hello TV. (мисля, че е някакво предаване)

 

Lee Joon призна, "Харесва ми да съм сам и се страхувам от създаването на нови приятели. Аз съм повече от загадъчна личност, но защото съм бил в програми със смешни хора като парк "Park Kyung Lim, Shin Bong Sun, Jung Ju Ri и други, просто правя добри реакции на техния хумор." Той също така заяви, че иска да работи като един от членовете MBLAQ и като актьор за останалата част от живота си. Доста ангажименти.

 

Мир заяви, че той се страхува да се появява на представянията след като видял коментари за него, но се опитал да ги приеме като шега. Останалите членове смятат, че той е членът от групата, който най-много се упражнява.. Веднъж Мир опаковал нещата си, за да посети семейството си след първата промоция на албума. Той се притеснил, че ще изостане, ако спре да се упражнява за малко и веднага се върнал след като стигнал до спирката. За бъдещето си, "Мир" каза: "Искам да стана рапър като Tiger JK (Drunken Tiger), и да създавам много емоции."

 

G.O говори за това, защо той си обръсна окосмяване по лицето. Той казва: "Израснах окосмяване по лицето, и да бъда chic idol, концепцията на този албум е да бъдеш елегантен затова поех риска и се обръснах."

 

Thunder призна, че той предпочита да работи с CL от 2NE1, отколкото със собствената си сестра, Sandara Park. Той също посочи Rain като един от най-добрия му избор за работа (умен ход). Thunder каза: "Аз исках да стане певец, след като видях Rain. Чувах през цялото време, че изглеждам добре, заради лицето си. Не е нещо, което да не мога да видя. Аз ще постигна всичко с много усилия като Rain. "

 

Емиии хубаво си казват момчетата, ама да бяха ни споделили нещо по-пикантно, да потвърдят някоя клюка, не че около тях има такива де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MBLAQ - What you want

http://www.youtube.com/watch?v=Ro00tRaQgiM&feature=player_embedded

M!Countdown – June 10th, 2010

момчетата са втори победители са C.N.Blue но това е без значение... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешното изпълнение на Music Bank

http://www.youtube.com/watch?v=OmAG715JFUY&feature=player_embedded

Моето желание най-после се сбъдна, явно е чул сигналите ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат ми малко изморени на това представяне....но то нищо чудно след толкова изпълнения на живо напоследък и многото работа покрай новия албум....

За всеобща радост Joon реши да покаже тяло днес :lol: :lol: :lol:

 

Много са готини! Напоследък започнаха да ми стават много любими след като ги гледах и в няколко предавания много са сладки и забавни :D Само ми се иска и Мир да има повече части за рапиране....някъде бях чела че Мир въпреки че можел да рапира не можел да пее хубаво което според мен е невъзможно........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Core

http://www.youtube.com/watch?v=xpPZnklxsoQ&feature=player_embedded

Ммммм не знам какво да кажа след 20-тата секунда тотално блокирах :inlove::inlove::inlove:

Джун просто е страхотен изпълнява ми желанията и аз съм не на седмото небе, ами .....не съм много сигурна.

Общо всето много готин стайлинг, най-добрият до сега според мен,

и им пожелавам да всемат още някоя награда, защото заслужават, fighting

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mir и GO вечер си имат twitter.

BangMir

MBLAQGO

От няколко дни се въртят из списъците на остналите звезди, но чак днес ги съобщиха в аllkpop

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата определено са много готини в последните си сесий ! Определено малко по малко изоставят ученическите спортни облекла и си налагат по елегантна визия. спокойно мога да кажа че последните месеци им върви доста :)

162605.jpg?w=600&h=400

И те не забравят да покажат благодарността си на феновете :)

Seungho:

 

10.06.10 23:13

 

Today we got 2nd place on Mcountdown!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehe We BLAQies are definitely not upset with it….^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 

hehehehehehehehehehe For 2 weeks we’ve been 1st place candidates all because of A+ fans!!

 

Everyone don’t lose strength and let’s fighting!!! ^^ heh

 

These days the weather is hot so be careful of stomachaches!!

 

We’ll be an MBLAQ where we’ll never lose our integrity and will work hard~ hehe

 

Next week we’ll go for 1st!!!!!!! Hooeut….

 

 

Mir:

 

 

Hello!!! This is Mir!!

10.06.04 23:53

 

Everyone hello ~ +_+

 

Because of you all, this is first place artist MBLAQ’s Mir,,,kahahahaha!!!!

 

Congratulation ~ ♬

 

I’m usually a man who doesn’t cry,,,huhuhuhu,,

 

How embarassing,,-_-,,

I didn’t realize it then but while monitoring the way I cried looked dirty

Normally when we got first place, I was going to say the touching speech in a cool way while crying but the mic,,the mic was,,,,shoong,,,,

 

Ehey!!!! I shouldn’t have been at the end!!!!

 

Anyway,,,it was you all that have suffered the most,,ㅠㅠㅠㅠ

 

The reason why I cried that much was because all we did was just a song Jihoon hyung had given us and the choreographers who had made our choreography,,ㅠㅠㅠ

 

Because of our company staff and our fans who said they would make us get 1st no matter what

 

I think I cried because of that,,ㅠㅠㅠ

 

During the break period while I was monitoring, the comments I read, one of them was a fan of a group of whom we were close with and an A+ who were talking

 

I saw some replies that made my spirit die,,ㅠㅠㅠ

 

Reading those comments really made my heart hurt,,ㅠㅠㅠ First off I’m very sorry,,ㅠㅠㅠ

 

But yesterday when we got first place those suddenly came to mind,,ㅠㅠㅠ

 

While bearing with maliciousness, to make us first place made me feel very thankful and full with joy,,ㅠㅠㅠ

 

After getting first there were a lot of calls that came but among them, the one I felt most prideful was of our father saying he voted,,,

 

And that was in the second-half it was even 2 votes,,,

 

Double the votes,,,,hul,,,,

 

This is also all because of you all!!! I want to say I’m very thankful again and again and again,,ㅠㅠ

I will become a more hardworking MBLAQ’s Mir in the future!!!

 

p.s Oh right,,,Byulbam (Starry Night),,,hul,,,,daebak

 

 

Joon

 

Thank you for always cheering us, spending nights with us, waiting outside for us and for loving us.

 

We know that everything you gave made us number one today.

 

Since last week, all the help you brought to us was really touching.

 

We’ve heard the words ‘sorry’ from you as well, and it really hurts my heart.

 

But now you don’t feel sorry anymore right? ^^ We regret and apologize for not being able to take care of all of you, each fan individually.

 

You cherished us as much as you cherished your heart.

 

And I think that the very most important thing is to give you a great show.

 

Although a number is a number one, but we feel that as long as we show everyone a cool performance and everyone is satisfied with it, that is our all.

 

I’m really thankful for your 24 hours cheering. I will never ever forget. Today … …

 

From now on we will stand in front of everyone and show a better image. We will not let your support go to waste, we will continue to work hard.

 

We’ll do our best!

 

A+ I love you ^^

 

PS You say I’m not touched because I didn’t cry, not happy … … I hope you will not think like that ^^~

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Core

http://www.youtube.com/watch?v=KnnINxPeSfc&feature=player_embedded

 

Да наистина в последните няколко месеца са се променили и доста бързо :D са израснали, също си личи и влиянието на Реин върху тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата раздавали автографи в продължение на 1 и 30 мин. носейки със себе си най- силното им оръжие - Усмивките им

201006241616779606_1.jpg

естествено желаещите да им стистнат ръце са били много :) и самите момчета били изненадани от популярността си, тъй като са на сцената от 8 месеца и не са предполагали, че са толкова извесни :) ( чудя им се на тези лудетковци - не били знаели че толкова хора се интерсуват от тях ....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джун ще се снима в новия клип на Kan Mi Yeon-Crazy.

http://www.youtube.com/watch?v=uE8kfYG1byc&feature=player_embedded

Отсега си личи, че ще е доста интересно като гледам тези кадри, май някой е леко обсебен хахаха.

Хубаво си го е вързало момичето, да можеше и ние така.

Излиза на 1-ви юли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ся чакам да изникне новината че ще става и актьор някаде .... и съм го признала !

а той "хич" милия не е имитатор на Реин с изражение и дихания ....

А клипа имам чувството, че ще е като на J J Lin - The Killa

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчетата си признали .... MBLAQ, “We Forgot Jihoon Hyung’s Birthday!” :D:lol:

Докато давали поредното си интервю, им било зададен въпросът : Какво пожелахте на Рейн за рождения му ден ?

И те изпаднали в паника :D поради многото ангажименти, дечурлигата забравила кой празнува на 25 :lol: Едвам дочакали края на разговора с журналиста и веднага загрели телфона на батко си :D

Ужас ... ако сега забравят ( а са само в началото на славата си ) то не ми се мисли като ( ако ) стигнат нивото на БИ :)

вече знам защо ги стяга толкова много - та те са тотални шматки :lol::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият тийзър на Crazy.

http://www.youtube.com/watch?v=E_SAy4WUYMI&feature=player_embedded

Аз си знаех, че това, което шиеше е булченска рокля, а така като гледам мацката сватбата му беше най-малкия проблем и само какъв изпашен вид докарва Джун, абе момчето става за актьор дано го видим скоро в някоя драма.

 

Видяхте ли това, да си умреш от срам.

http://www.youtube.com/watch?v=pyqV90PiUiw&feature=player_embedded

 

20100626_leejoon_2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: това с панталона лелееееее :lol: в същото предаване и Рейн си скъса ципа на панталона :D явно е традиция да се засрамиш там :P

Малко снимки от предстоящото клипче, в песента има участие и друго мблякче - Мир

69131.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Мир ли ще участва в клипа :blink: е не това ще ми е любимият клип на сезона :lol: :lol:

а Джуни не за първи път си къса панталона в предаването ама другите пъти не беше толкова брутално :lol: така е като постоянно го карат да се чекне щото е пластичен.... в един от епизодите си качи краката зад ушите :lol2:

http://www.youtube.com/watch?v=uB6FGFaVe30

последното изпълнение от Inkigayo с новата концепция Джун да пуска по някоя сълза в началото на което аз не виждам смисъла но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Мир ли ще участва в клипа :blink:

Не четох че само ще го чуем в песента :) с малка рап част или нещо подобно :)

по повод сълзата ... мисля че има смисъл нали текста страдание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее жалко че няма да е в клипа .. нищо нали Джун ще ни радва :rolleyes:

аз знам че има смисъл според текста ама да се ползва в изпълненията им на живо нещо не го разбирам :) но няма значение и плачещи и не плачещи всякак ме радват

Making The Artist с английски субтитри само 4 епизода са за мое голямо нещастие -_-

ако някой иска да ги гледа да цъка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...