Jump to content

MBLAQ


Recommended Posts

Тая песен тотално ме разби ... аз се разревах от кеф на нея !!

 

Супер странни са ми но са прекраснииии :*

Готиното е че са ни показали в нова светлина момчетата :))

Тhunder е проооосто зашеметяващ - много му отива този стил

Mir ох, мамоооо прическата му много къса и ми напомня на прическата на JunSu от 2PM и му стой - WOW !!

Лидера - прекрасен, нямам думи за него просто цепи мрака ... с красота !!

Joon ол, станал е още по СЕКШИ от преди / а си мислих че е не може да стане още повече от това което беше/ стой му ХЕЕЕХЕЕЕ !!

G.O Лаааа за него буквално нямам думи ... простооо супер странен ми е но в добрия смисъл .... много му отива .... БРАВО,невероятен е !!

 

Песента кърти от всякъде - мноооого ми харесва, клипа е страхотен, облеклата и са 10 от 10 и просто завръщането и може да се нарече катооо едно голяяяямооо БУУУМММ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за двойния пост, но не мога да не отбележа че излезе и бг превода на песента :) Насладете му се / защото аз му се наслаждавам през 5минути ~ ХИХИ/

http://vbox7.com/play:f88ebfd0b6

 

Ииии няколко готини гифчета <3

 

 

 

tumblr_lo6k9isTcO1qcbb12o1_500.gif

tumblr_lo6krlXDnA1qcrn2mo1_500.gif

tumblr_lo6khlwly11qaf8tao1_400.gif

tumblr_lo6kfoRcbn1qd0hbmo1_500.gif

tumblr_lo6lbgJc4v1qfkfkho1_250.gif

tumblr_lo6gzjA48C1qi2vst.gif

tumblr_lo6hhjkoMb1qi2vst.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм и аз с вас момичета Mona Lisa е супер. :D Акордеонното интро е много яко също.

На мен ми харесва и I Don't Know с убийствените adlibs на Мир :lol:Seungho Huyyyyynggg И края с раздразнения вече Тъндър :lol2:

 

20110712_1310401624_65944100_1.jpg

 

343989092.jpg

343989530.jpg

 

 

Аааа един въпрос това истинската коса на лидера ли е ? Прилича на перука :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуйте най-добре целия албум. Изключително изненадана съм, че са заложили на подобна концепция. Но може би им пасва мачовския латино стил.

Интрото на албума с акордеона е страхотно Ojos Frios. Оттам нататък се зареждат едни носталгични мелодии и старомодно (в положителен смисъл) звучене, които напомнят за едно лежерно и слънчево лято. Всяка от песните в албума има мотив от ... 80-те имам чувството - диско, латино... Браво на тях за предизвикателството, което са поели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът им наистина се е получил много добре, харесват ми всички песни. Много ме радват и танците им. Във всеки клип към тяхна песен си имат характерни движения в танца, а пък те, осен че могат да пеят много добре, са и много добри танцьори (за подглеждащите хейтъри - за мен са такива :P ). А пък в "Мона Лиза" модният им стил е убиец - и в облеклото, и в прическите. Младежите в Корея направо могат вече да ги копират :).

Само малко не ми харесa, че доста са скрили хубавите очи на G.O. с тази прическа... <_< Дано да е временно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че Mona Lisa-та звучи различно от това което съм чувала от тях. Не ми харесва, че тотално са кривнали и копирали бая стайлинг, и бая визии за този клип, а можеха да ударят десетката, ако бяха заложили на интересни "пра-образи" в съвременна история и повечко страсти, за стила музика. Нищо....има време да ме изненадат, както се казва :). Хореографията, почти не ме кефи..но да видя лайф, искам още как..

Все пак, ще отлича нещо, колкото и да не съм навътре в музиката на групата, и ще кажа, че Мир ми прави повечко впечатление в този албум.

Освен гласа му, който беше почти единственото ми запомнящо гласче от групата в продължение на месеци, сега отчитам някакво ново усещане и мъжественост, и в погледа му, и във видимата му промяна.

Последно..You Knew, ми допада най-много от албума..и съответно най-въртя :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=eLA2NiEhhmk&feature=player_embedded




единствената песен, която харесвам от албума .... съжалявам, но за мен Mona Lisa не е нищо особено... очаквах много повече от тях... щом съм толкова лаконична..значи наистина не ме е грабнала особено...;д но пък One е много готина и свежа и е доста catchy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излишно е да казвам колко много ми хареса албума :) като никога слушам всичките песни... и така... почне ли някоя песен замирисва на лято :yes:

За клипа... очарована съм :lol: Най - много ми хареса това, че не дават през цялото време Джун... не че не го харесвам (просто ми е леко антипатичен), но друго си е да погледам Сънг Хо и Джи О, че дори и Тъндърчо и Мир :lol: Но си признавам, че Джун става в клипа... засега... Всички ми харесаха от глава до пети. Лидерчето ми е умопомрачителен... тази коса, този поглед... абе всички са си супер :yes:

 

Ето и първото изпълнение на 알면서 그래 и Мона Лиза от Mcountdown :es:

http://www.youtube.com/watch?v=RkIEL85y_no&feature=feedu

http://www.youtube.com/watch?v=DlWAwg0zPHk&feature=feedu

 

И 2те изпълнения за мен са повече от перфектни - все пак това са MBLAQ :panda-145: Само оператора трябваше да обърне малко повече внимание на лидерчето :wub:

А и да кажа... както си гледах Мина Лиза и идва частта на Джун и си викам айде ще го огледаме и него :lol2: и какво да видя на вратлето му звезда... кога успя да я направи не знам :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохо, и аз да се изкажа ;d Ох, ами какво да кажа... Mona Lisa е много, много, много лятна песен! Така да напомня за плаж, студени коктейли и високо настроение... Визията им е готина, ама тая прическа на Джи О в клипа предлагам да не му я правят често :D Красавци са ми големи, а пък Тъндър... пффф, голям мъж станал (не знам за кой път го казвам, но наистина възмъжава все повече и повече). Стърчи там над батковците си и Мир :lol: Мога да ги хваля до сутринта, но ще се въздържа ;d Иииии много се радвам за вече пълноценното присъствие на милото ни макне. Да е жив и здрав и вече да не получава такива травми.

От албума песента 'I Shouldn't Say' също много ми харесва.

Днешното завръщане... Много им се радвах, и как няма като ги чаках с такова нетърпение... Изпълнението на 'You Knew' адски много ми хареса, изненадаха ме приятно с тези момичета^^ Наистина съм претръпнала, искам вече да спечелят наградаааа :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Everybody on the left, everybody on the right. Everybody b-body, e-everybody in the house say La-la-la-la-la за летящия с прилепи Мир :lol: Хахах, тва облекло ме разбива ;d

Днешното им Music Core завръщане^^

 

http://www.youtube.com/watch?v=2BtvVF0CzJo

 

Редактирано от KITTEH^^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешният M! Countdown

http://www.youtube.com/watch?v=S3pfWPLNFEE&feature=player_embedded

 

Оххх Мир, ние селянче ли му викахме, много ми е пораснал и се е променил, много стил бе, да си кажем станал е гражданче :rofl:. Обаче не мога да преглътна зализания бретон на Джи О, просто не мога. Но да си дойдем на думата Джун отново ми събра погледа, много секси аутфит, пак показва мускули, теракот, фаянс, всичко. И последно сега този татус на врата, звездичката, истински ли е или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MBLAQ - You& I

Момчетата са с нова песен към драма! :P

 

 

MBLAQ - Mona Lisa ~ Inkigayo 110724

http://www.youtube.com/watch?v=SMMH1iMoizk

 

 

MBLAQ - Mona Lisa ~ Music Core 110723

http://www.youtube.com/watch?v=MVUd5WLLusA

 

 

Тъндърчето има проблеми с поръчването на пица.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Татуировката на Джун не е истинска Криско. Освен ако не са измислили вече движещи се татуировки

:lol: :lol:

Момчетата са страхотни на лайвовете. Мир е много готин, дори вече и косата му ми харесва, а най-як е като летяща катерица. :lol:

Малко ми е трудно само да преглътна тези клин-чорпогащници :lol: По-ужасни са ми и от зализаното бритонче на Джи О.

 

Малка част от предаванията, в които участваха последно:

110721 [RADIO CUTS] MBLAQ Sings "You Already Knew + Mona Lisa" @ ShimShimTapa Radio

 

 

 

110718 [ENG SUB] MBLAQ radio cuts CHIN CHIN RADIO

 

110719 [RADIO CUTS] MBLAQ on Starry night

http://www.youtube.com/watch?v=cSCd8Q6PhqY

2 sоng

 

110722 [ENG SUB] MBLAQ's interview with fan's questions & Mcountdown stage ->

 

credit: uploaders & ABM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.08 MBLAQ ще участват в концерта DMZ Peace, който ще се излъчи по MBC. В него ще вземат участие също Super Junior, 2NE1, Homme, IU, Bobby Kim + Buga Kingz, Miss A, K.Will, Secret, Bobby Kim, Park Hyun Bin, Sim Moonhee. Само не знам в колко часа ще се излъчва, за да мога да го гледам. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.08 MBLAQ ще участват в концерта DMZ Peace, който ще се излъчи по MBC. В него ще вземат участие също Super Junior, 2NE1, Homme, IU, Bobby Kim + Buga Kingz, Miss A, K.Will, Secret, Bobby Kim, Park Hyun Bin, Sim Moonhee. Само не знам в колко часа ще се излъчва, за да мога да го гледам. :P

 

 

07:00 PM - корейско време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...