Jump to content

MBLAQ


Recommended Posts

Много съм щастлива, че момчетата ще си имат свой концерт. :es:

Очаквам с нетърпение и другите тийзъри.Този с Мир е жесток, много ме радва как пише с двете пръстчета :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото изпълнение на Джи О в Immortal Song 2. Страхотно представяне, браво! Не, че съм се съмнявала...

 

http://www.youtube.com/watch?v=m65P_bJCjyQ

 

В предаването той споделя за тежкото си минало по време на разпадането на бившата му група Tykeys... Доста е мислил дори за смърт... :o "Безсмъртната песен" и доброто му представяне значат много за него. Милият...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ентусиазмът им на Oh yeah беше доста слаб, но на другата песен разбиха :lol: :lol: Големи сладури. Най-щастлива съм от това че Мирчо вече танцува, значи не го боли кръстчето йей :panda-145:

 

Едно клипче от японско предаване:

 

 

Айде и клипа от фестивала в Осака:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар да не пиша, си следя темата редовно и искам да ви благодаря на всички, че се ровите в нета и ни радвате с нови снимки и песни на тези симпатични момчета. Признавам, слабост ми е G.O. - много харизматичен и талантлив, с невероятно присъствие на сцената. Определено спечели, като махна брадичката :)... Много ми хареса изпълнението му в Immortal song 2. Сега ще чакаме новия му сингъл, който със сигурност ще е на ниво :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърът със Сънг Хо за концерта:

 

 

Само да кажа, че откачах от кеф всеки път, когато Джи О минаваше нататък в Immortal Song 2 :D

 

П.С. Забравих... Видеото на Хьон А "Bubble Pop" с участието на Джуни

Редактирано от KITTEH^^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

П.С. Забравих... Видеото на Хьон А "Bubble Pop" с участието на Джуни

Нали, нали е той, знаех си аз. Ама то с неговите 3 секунди и половина слава в клипа, при това накрая удавена в басейна, как да не се замисли човек правилния човек ли вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият тийзър за завръщането другата седмица.

http://www.youtube.com/watch?v=bHxFnXEvNJw&feature=player_embedded

И първи тийзъз за Мона Лиза

Редактирано от krisSkOoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лол, впечатлена съм. По-различна е от стила им, но много ми харесва. С този бретон G.O вече наистина го мяза на Рейн, Мир с тия цайси е много як, Джун ~ все още не съм сигурна дали ми харесва... Абе всички са супер, мелодията е много ритмична и подходяща за лятото. Има вкарана леко латинска нишка, която е съчетана много добре. Колкото и да ги хваля, ние си ги знаем колко са добри! ♥ Остава да им видим лайф и айдее!! ♥ ♥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...