Jump to content

MBLAQ


Recommended Posts

Как да не са весели .... звезния миг на всеки един идва малко, по малко ... :)

Lee Joon ще се снима в драма ! драмата ще е забавна и романтична :)

А и слуховете за нов албум не стихват .... + това, че всички се снимат в момента в новата драма на Рейн ....

Сега очакваме подробности за драмата :)

 

едит ..

Драмата е с работно заглавие - Stay-at-Home Mom Kim Kwang Ja’s Third Gathering. Joon ще си партнира с Yang Mi Kyung

200804181849021560252.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Джун сериозно се е запътил към киното, от това какво по-хубаво.

Аз доколкото разбрах неговата роля ще е на някаква звезда, а Yang Mi Kyung ще е обсебена от него, според мен се очертават доста комияни ситуации.

Повече тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава групичка са.Любимците са ми Thunder и Seung Ho :rolleyes: Доста грабват вниманието с горещите фотосесии на Джун хаха,знаят си работата :lol: Зарибих се по тях от песента Oh,след това излезе и новият им албум и се влюбих в "Y",албумчето е доста добро и очаквам още такива и занапред. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно доста интересно интервю на MBLAQ :) За кого е била първоначално песента "Y" и кой е направих хореографията, как си разпределят текста на песните и кой не може да танцува :D:P

 

Интервюто е взето в гримьорната преди момчетата да излезнат на сцената на турнето “Rain Love Tour 2010″ at Saitama Super Arena.

Групата е създадена през октомври 2009 година и е под ръководството на Bi. Наричат ги “chic-dol" (шик- идоли - добре изглеждащи ) и галеници на съдбата.

Дебютната им песен накара много хора да ги забеляжат, но след албума "Y" групата спечели безброй верни фенове. Песента "Y" първоначално е била предвидена за Rain, но е преценил, че е по подходяща за момчетата.

 

Q- Какви бяха вашите впечатленип, когато чухте песента "Y" за първи път ?

G.O - Първото ни парче “Oh Yeah” беше доста динамично и закачливо. Но "Y" е по различна, като звучене и тема и ми беше интересно да я изпеем. Хореографията беше измислена от Rain и нямах притесненип да работя по проекта

 

Q- Текста е разпределен между всички и се редувате по време на изпълнени. Рейн ли е този който разпредели текста ?

Seungho - Да, той го направи. От самото начало текстовете се разпределят поравно в групата и нямаме възражени за ибора на Рейн.

 

Q: Сравнение с първите ви изяви, Мир подобри ли танцовите си умения ? Вземал ли е специални уроци ?

(всички се смеят )

Mir (смее се засрамено ) - По време на изпълнението на тази песен всеки има собственни движения и аз се постарах максимално добре да се представя. Моята част пак е най- трудна :D

 

Q- Танца на Joon винаги прави голямо впечатление.Кой ви давава насоките ?

Joon - Това е хореографията на ..... Rain, гледал съм го много пъти как тренира, даже съм го снимал с телефона си за да мога да го гледам и да се уча, но не е толкова лесно.

 

Q- В предишната песен Cheondung рапира, но този път само пее.

Cheondung - Отначало ми харесваше да рапирам и рапирах, но сега искам да пея и ето, че само пея :)

 

Според мен са прекалено обгрижвани от батко им Рейн ! Сладурите правят скоро една година на музикалната сецена, вече са прохождащи бебета и очаква скоро пресата да ни залее с подобни интервюта и сесий :)

Сега снимка от сериала който снима Joon :) там той играе поп звезда

KGJ02.jpg

Също така Мир е пуснал писмо днеска в което казва, че момчетата са благодарни за подкрепата която са получили от феновете и гласовете които са получавали по време на анкети и класаций :)

Обещава, че скоро ще запишат албум който да е по добър от последния :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ууууу аз този албум го чакам с нетърпение от Y мен любимците ми са Джун и Мир айй много са сладки особено в дуетната песен с Going crazy-Kan Mi Yeon

и аз да си ги имах тях двамата в гардероба :D Незнаех че ще се снимат и в драмата с Рейн ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ууууу аз този албум го чакам с нетърпение от Y мен любимците ми са Джун и Мир айй много са сладки особено в дуетната песен с Going crazy-Kan Mi Yeon

и аз да си ги имах тях двамата в гардероба :D Незнаех че ще се снимат и в драмата с Рейн ...

Ще се появят в един от епизодите :) защото всеки е зает с нещо - Joon снима собствена комедия, G.O ще пуска дуетна песен, а другите трима не съм сигyрна какво правя точно :) и нямат възможност за повече време в сериала :)

И ето една снимка от днеска - Celebrities goes to College

201008171601011001_1.jpg?w=550&h=367

И G.O пусна снимка в TWITTER със следния текст - Bucket hair and tired face… Uneven eyes due to lack of sleep ke ke

 

147467107f544e9c2588245.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са заети непрекъснато ...

излезнаи цялата сесия за Celebrity Goes to School, Official Photos from the Official Website

ksr_sub20img_01.jpg

ksr_sub20img_03.jpg

И малко снимки от процеса на правене на сесията :)

 

Untitled-1copy.jpg

Untitled-2copy.jpg

Untitled-4copy.jpg

Untitled-5copy.jpg

Untitled-3copy.jpg

 

 

И най- новото - Incheon Korean Music Wave 2010

logo.gif

Ще се състои на 29 този месец и MBLAQ ще вземат участие заедно с - BoA, Se7en, Super Junior, 2PM, Tae Yang, Girl’s Generation, SG Wanna Be, Kara,

SHINee, U-Kiss, CN Blue, Beast, Son Dam Bi, Supernova, & After School.

Като знам, момчетата колко се радваха на момичетата от After School в предаването Idol Army :D дано не започнат да се държат така и там :D

За тези от вас които не знаят- ето доказателство :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уу наскоро игледах целия сезон много ме зарадваха в този епизод.особено Мир и Нана :Д :Д само как се оправдаваше и накрая израси минута 3:12 е нейната част (мисля че толкова беше) умрях да се хиля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей тези снимки са страхотни :)

ето още една

20100819163637_003000.jpg?w=630&h=387

ето и въпросното предаване Celebrities Go to School

слагам един произволен епизод за да видите как върви подготовката и снимките .... още няма субки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на корицата на Japanese magazine KBOOM

f0090329_4c70bbd0dd893.jpg?w=630&h=898

както споменах очакваше се да ги видим на кориците на едно или две списания заради годишнината им откакто дебютирааха :)

и малко снимки в техен стил :D

MBLAQ (minus GO) @ MBC Starry Night Radio (Official)

01-15.jpg?w=500&h=750

 

 

03-13.jpg

06-12.jpg

04-13.jpg

 

И утре ще преведа едно дълго и много подробно интервю с неудобния въпрос как се чусвтват като галеници на Рейн ;) и други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ией 1 годинка скоро ще направят :es: Те са първата група която следя от самият им дебют и за това си ги обичам :kissx:

Няма ли снимка на Мир в близък план :( Чакам интервюто с нетърпение :kiss2:

 

едит: за да не ми е толкова празен поста :lol: слагам и това :

100730 MBLAQ on Infinity Girls с английски субтитри ъфкорс :P

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KANON Magazine

От момента в който дебютирахте ви наричат “Rain’s favorite children.” Това оказва ли ви натиск ?

С: - Лично аз харесвам титлата “Idols raised by Rain.”

G: - Разбира се. Но ние се стараем максимално за да оправдаем очакванията

S: –Приел съм го. Стараем се да го приемаме като стимул

M: - Това ме кара да се чувствам, че се очаква от мен да работя още повече и по усърдно.

J: - Не искам да опетнявам името на нашия шеф, който е световна звезда (май иска да каже, че и той се старае максимално)

 

Коя дума или изречение на Рейн са ви направили най- силно впечатление ?

G: - Ако го направите по най- добрия начин, няма да съжалявате после!

J: - Сън ? ще спиш след като умреш. (милия :D навякаде се оплаква от това изречение на Рейн :D )

S: - Упорството в работата няма да ви предаде.

C: - Слушайте с ушите си.

M: - Ако не спиш сега, можеш да сбъднеш мечтите си.

 

Какви са вашите индивидуални роли в рамките на групата ?

S: - Аз съм лидер, но също и по голям брат и приятел на всички.

M: - Аз отговарям за рапа.

G: - Аз съм главен вокал в групата. Иначе отговарям за положителната енергия на групата (смеят се)

J: - Аз съм вокал, но през останалото време отговарям за шоколада ( смеята се )

C: - Аз съм рапър и вокал.

 

Наричат ви “chic-dol" (съкратено от шик - идоли, демек модерни ....)

G: - наистина ми харесва да ме наричат така.Това ме прави щастлив.Напоследък все повече се интерсувам от мода.

J: - Аз също много се интерсувам от мода.

C: - Ще е преувеличено да го нарека мода, но и аз обръщам внимание на облеклото. А и на мацките им харесва (смеят се)

М: - Мисля, че не се нося шик, но ми допада самото определение. Обикновено се обличам много шантаво.

S: - Аз също (визира отговора на Мир ) обичам удобните дрехи. Но наистина думата шик ми допада.

 

(пропускам коментарите на журналиста)

 

Всички много се забавлявате, когато сте заедно. Често ли се закачате помежду си ?

S:- Когато всички сме заено, непрекъснато се смеем и закачаме, докато се изморим. Наистина добре си пасваме.

J: - Аз не се закачам много. Това го прави непрекъснато МИР !

С: – G.O i Mira отговарят за настроението на всички ни.

G: - Аз не съм открит играч, прилагам предимно тактики.

M: - Аз съм палаво дете (смеят се). Когато сме заедно смеха е безспирен.

ето и едно доказателство от мен за лудите им моменти :D

 

146258721-879b93b40864682c81bff368d86eae924c721568-full.jpg?w=630&h=472

 

Има слух, че всички от MBLAQ са кръвна група "А" ?

Всичко казват, че не си знаят на 100% кръвната група но определено са благородни и се чусвтват свързани помежду си :)

 

С кои други групи сте близки ?

G: - 2AM’s Seulong.

J: SHINee’s Jonghyun and CNBLUE’s Yonghwa.

S: BEAST’s Jun Hyung.

M – аз съм малък и се поздравявам с всички наред ... иначе, не съм в по специални отношения с някой.

С - Аз също.

 

Всички сте идвали по няколко пъти в Япония, кое ви направи най силно впечатление ?

Всички споменават: Концерта направен пред 10 000 души! и че феновете ги познават и им се радват много :)

 

Ако феновете от Япония дойдат при вас в Сеул, къде ще ги заведете ?

Всики споменават култовия ресторант Myeondong само

Мир - какво ще кажете за Родния ми град -Jangseong, въздуха е прекрасен.

а

C: Където и да е ! стига да има музика :)

 

С какво се забавлявате когато не сте ангажирани с музика ?

Всички обичат да гледат филми, а Мир отива до родния си град за да се види със семейството си.

 

В каква група искате да се превърнете ?

Масов отговор- Искаме да се развиваме към по- добро, искаме да ни запомнят не просто като групата MBLAQ, а и с нашите индивидуални умения.

 

И последното им клип забавление :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е НЕ ! MBLAQ In KBS World Arabic Radio B)

колко са готини и се опитвад да кажат по нещо на арабски :28558:

http://www.youtube.com/watch?v=L7x70PajKkk&feature=player_embedded#!

Солото на G.O ще се забави

Очакваме го на 3 септември в дует с Nassun

Digital Single

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да живее GO който качва в tweeter снимки които да радват моето сърце :lol:

153183369.jpg

една снимка качена от Мир как е изглеждал като малък :D

sxeu6o.jpg

и една от лидера за новата му прическа:

2r6z2i8.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=XyXVOCFnu6o

Sangchu секси както винаги , а Мир идиотче-както винаги :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и клипа вече е пуснат !

http://www.youtube.com/watch?v=iwd9Vx9Z0Rc

Клипа много ме радва, а Г.О e страхотен в новата си визия - изглежда толкова мъжкарски !

Nassun, малко ми мяза на 7-чката ма нищо - важното че си отива с нащо момче !

Download: O-IWI-O

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...