Jump to content

MBLAQ


Recommended Posts

Ooooooo, клипа ме оставя с много смесени чувства. Много внимание се орбъща на Джун и тялото му, макар да си заслужава, Мир например го има само на частите му. Визията им обаче ми хареса много. Мир И Сънг Хо нямат много промяна, освен малко по-сериозен и мрачен имидж особено в цвеетовете на косите. Джуни с късата коса е доста мъжествен, а Тъндърчо с тази прическа най-сетне изглежда над 15^^ Го обаче ми обира всички аплодисменти,защото се обръсна, Гордея се с него, сега дори го намирам за хубав.

 

Уви, има нещо много рейновско в клипа и атмосферата. И ми е странно да ги виждам толкова зрели, когато дебютираха едва педи половин година, но пък те не са и от прокурорските айдъли...

 

И тва убийство, и тоя мрак, хем хубаво, хем някак насилено. Като цяло ми харесва, ама рейн да спре да се меси и да остави момчетата сами да изградят стила си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен че са момчетата на Рейн, ами и следват съдбата му !

Днес бе обявено малко преди официалното представяне на албума им, че клипа на песента "Y" е с неподходящи сцени .....и веротността да не се излъчи е голяма

За какво иде реч ...

4.jpg

Голите сцени ... пицова ...

Отговора на агенцията им: "We were already expecting this part of the problem and we are making amends for the emergency, we are making two version for the music video so no need to worry"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Core

http://www.youtube.com/watch?v=N-xeoUPIy0o&feature=player_embedded

Чесно да си кажа мисля , че се пристрастявам към тази песен, оставила съм си само нея на winamp и вече не знам колко пъти съм я слушала, а Джун няма да споменавам колко много го харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая показаха и изпълненията от Dream Concert.

Ето ги и сладурите

http://www.youtube.com/watch?v=w7aXuSKo83E&feature=player_embedded

Било е голямо шоу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Мисля, че съм влубена в тази песен :wub: :wub: :wub: , толкова много да ми харесва и чувствотое едно такова...топло и приятно.
Как може до сега да не съм я слушала, някой да ми одари едно шамарче за наказание хахаха.
Малко ми е странно, но имам чувството, че ми е много позната от преди.

А вие знаете ли, че групата е трябвало да бъде 6 членна.Но едното момче Sang Bae е напуснал поради лични причини преди дебюта.
tumblr_ks8w4rL6te1qzes2uo1_500.jpg
Когато видях тази снимка за пръв път се зачудих, кое е едното момче по средата, но това беше съвсем в началото и не обърнах внимание,
но одеве случайно ми попадна и много се очудих, кой е този и каво прави на тази снимка, после разбрах каква е работата...
Е един сладур по-малко.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дуета им с C-Luv е най-уникалната им песен по мое мнение.....

Адски чувствена и въздействаща е .... а текста и е божествен....<3 <3 ... за мен този проект е най-добрия на момчетата..... много тъжна песен..но просто я обожавам <3

 

бтв незнаех,че са трябвало да бъдат 6...някакви пикс има ли на момчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

бтв незнаех,че са трябвало да бъдат 6...някакви пикс има ли на момчето?

 

Аз мисля, че е голям сладур...не съм сигорна каква би била групата с него, ама аз така най си ги харесвам.

Снимки:

14510343.jpg?w=399&h=593

 

4-1.jpg

jk.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олеее..разкошен е ;ДД..... щеше да внесе много готина нишка из момчетата...жалко,че така са се стекли обстоятелствата.... ;//

но нищо ....може да го видим по-нататък някъде другаде...както So 1 от B2ST например..който е щял да бъде в Big Bang...

Иначе да..така са си прелестни..не им липсва нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много Zenith, реших да си си увелича музикалната култура и с тези момчета. На пръв поглед са големи сладури, прочетох малко за тях в темата и иначе, гледах снимки и си дръпнах само една песен до този момент "Oh Yeah"... : ))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва им е дебюта, после направиха на Good Luv, после замряха и са са с завръшане. Мир има една песен, ама те лесно се търсят. Гледай им Idol army, Art of seduction, Maknae Idol rebellion...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер новина за нашите момчета.

В днешното предаване M! Countdown спечелиха награда и то не срещу кой да е, а срещу SS501(всички знаем колко голяма група са).

Много се радвам за тях , абсолютно си заслужаваха с тази готина песен, на мен ми е като наркотик само като я чуя и...се побърквам от кеф<3

А и те май не можеха да повярват :blink: :blink:

http://www.youtube.com/watch?v=v8Fs_vPckjo&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=0Z2okJ6j8uo&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...