Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)

Recommended Posts

Първо искам да съобщя,че на INKIGAYO (23/02) бяха в номинациите за 1-во място, но накрая останаха на 3-то

Днес попаднаха в TOP10-ката нa  М COUNTDOWN (бяха между 10-то и 4-то място)

Днес имаха специално представяне на сцената на M COUNTDOWN

Изпяха една от песните попаднали в класацията на MNET LEGEND TOP100

Скоро ,,открих'' тази група,наистина са уникални.До момента не бях слушала такава група ,смисъл да има толкова рапиране в песните.Признавам ,че много ми харесва,надявам се да продължават все така. <3

Така е, страхотни момчета са и аз много ги харесвам. Радвам се, че и с новия мини албум затвърждават позиции. Предстои им скоро и дебют на японска сцена, ще има и японска версия на No More Dream.

Днешната им сцена на Инкигайо. Днес Шуга има и рожден ден. Да е жив и здрав.

http://www.youtube.com/watch?v=1VUwRjiMfKk

Реших и аз да си кажа кой харесвам:)

От no more dream нали има една част дето Jimin си вдига потника ли ,тениска ли....Ее, тогава оппа-та ме гръмна.Много ,много са готини всички ,песните уникални

НОМЕР 1 (h) (inlove)

Да, точно Джимин е, той така си вдига тениската и потника, понякога и без да се налага. Тук, на Boy in Love няма как да вдига, защото е с риза, добре че са го закопчали малко повече, че то вече не се трае, хаха.
Супер са си момчетата, раздават се, а и по интервюта и всичко, което съм изгледала с тях - решени са да се докажат и да дават винаги най-доброто, на което са способни. Така и трябва.

Радио @ SimSimTaPa  от 27 февруари:

Различни клипчета от радиото:

///  
  /// 
 //

//
 // 

// 
  // 
 //

Нов клип от момчетата! На някои може песента да им е бавна, но на мен много ми допада , точно стил който много харесвам.

Ми...танца,клипа много,много ми допадат,а песента,не знам наистина очаквах още по-взривяваща песен дори и от Boy in luv.Наистина като изгледах клипа вчера не можeх да повярвам,но сега така ми се е забила в главата ,че просто не мога да спра да си пея.Дори днес в час докато г-жата ни се каташе(на целия клас)аз малко я игнорирах ,дори сега не мога да спра да си пея.Велико е . :):D

P.S. Реших да попитам. Аз например как мога да вляза в този фен клуб A.R.M.I ,просто питам,интересно ми е :)Ако някой може да ми кже ще съм му благодарна.

Фенклуба е ARMY за да сме точни.

По принцип за да влезеш в официалният фенклуб трябва да се регистрираш, когато има официално приемане на нови членове.

За съжаление мисля, че първото приемане на фенове свърши края на миналата година и сега трябва да чакаш да обявяват второ. Иначе трябва да си регистриран член на Daum фенкафето на групата и да преведеш 50,000KRW (което е май около 48 долара, не съм добра с валутите и сама можеш да ги обърнеш в интернет хахахахах)

Тази такса включва приемането ти и изпращането на официална членска карта, календари и др такива. По принцип като официален член имаш възможност за запазване на места за концертите им преди всички останали и участие в предавания като публика.(ама това едва ли ще ти влезе много в употреба хахахах)

За да станеш официален член на Daum фенкафето им следвай тези инструкции ЦЪК

Тея момчета за мен са по-добри от ЕХО. Язък, че толкова малък лейбъл имат, та не могат да изскочат напред.

Момчетата почнаха да се явяват и в Япония. Вече месец стана откакто излезе клипа към японската версия на No More Dream. Много ми е странно като я чувам на друг език.

Oт тук можете да видите 3-те обложки към сингала.

Днес имаха специална сцена на Music Bank, който отбелязваха половин година от 2014. Момчетата присъстваха като направиха своя  версия на песента на TVXQ - Something,която беше пусната в началото на годината. 

http://vbox7.com/play:dd7eec1082

През юли и август ще имат фен срещи в Европа и Бразилия.  Ходиха и до Китай и Тайланд за фен срещи.

Празнуваха и първата си годинка от дебюта наскоро.

tumblr_n7qfwd9iCg1s70o1po1_1280.jpg

Когато започна песента бях WTF!! По принцип не обичам обръщането на песни от един на друг език, но това е най-ужасният кавър/вариант, както искате му викайте, който съм слушала!

Защо просто не започват с нови песни, защо трябва да преработват корейските........ :mellow::slap:

О, веднъж някой да мисли като мен! По принцип обичам да ми пеят на корейски и имам особено отношение към песните на японски, но тази точно е наистина ужасна. След нея си пуснах около 5-6 пъти оригинала, да компенсирам щетите ;)

Малее,много съм проста!!!!!!Аз си мислех ,че е на китайски..... :slap: Както и да е...и аз мисля ,че трябваше да си направят нови песни за японския пазар.Толкова дълго чаках , а то.....идваше ми да ревна.. :cry:

Ноооо.......тази песничка винаги ми оправя настроението :kissy:

BTS Propose <3  <3 толкова е сладкаа,ако имате време погледнете превода <3