Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

ARMY може да сбъркат, да реагират прибързано, да се обърнат срещу някой, който не е достатъчно голям, за да понесе удара, и ми става страшно. ?

Какво означава това...?

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, gumball написа:

ARMY може да сбъркат, да реагират прибързано, да се обърнат срещу някой, който не е достатъчно голям, за да понесе удара, и ми става страшно. ?

Какво означава това...?


Оф, изразих се малко странно. Имам предвид, The Chainsmokers са "големи" в смисъл, че ухапала ги муха, че някой там не ги харесва. Те си имал мегахитовете и признание в индустрията и общо взето кариерата им не е изградена около това да имат добро лице пред публиката. Но тъкмо тази седмица ARMY трендваха таг, за да се извини някакъв нет таблоид и специално журналист в него, пуснал статия, обвиняваща BTS, че не са спечелили наградата си от Billboard честно. Ако си журналист и не The Chainsmokers, тези неща започват да имат последствия. Още повече ако си обикновен фен или "анти". Не знам, може да съм просто параноична, но колкото и леки да изглеждат думите, хвърлени в интернет, вярвам, че имат сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 някакъв нет таблоид - X Sports Media 

Предполагам, че статията на X Sports Media за BTS-Big Hit Entertainment е повлияна от следните проблемни ситуации

 

В Корея този тип бизнес е общоприет и е част от тяхната култура... в България това е ''мутренски живот'' - 90-те години

Но защо ARMY възприема информацията избирателно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото ^^ Не че не знам името на медията (Xports впрочем), не счетох, че е важно за разговора. Мисля, че ARMY приемат решението на съда за знак, че BigHit са чисти в този случай, което ми се струва резонно - невинни до доказване на противното, нали? Пък и да се използва обвинение, отнасящо се до сделка години назад, за да се поставя под съмнение тазгодишно постижение, за което фенове се убиха да гласуват... Не е голяма чуденка защо сега точно същите фенове приеха обвинението лично.

В голямата си част ARMY в туитър са тийнейджъри и с мисия да подобрят света, туит по туит. Хубаво е, идеалистично. Понякога тесногледо и фанатично, но това е характерно и за младите хора, и за масовите движения, така че нищо ново. Аз, впрочем, все говоря за ARMY в трето лице тук, защото рядко ползвам туитъра си (само харесвам тук-там неща), но не мисли, че се дистанцирам от тях, същата загубена фенка съм - само висяща в други социални мрежи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DJiDP40VAAAFV3T?format=jpg

:wub:

При заглавия за трапчинки, ДНК и свирача от Хамелин, това няма как да не е велик албум. Ще има и две "тайни" песни на физическия диск. Вярно казват, че минитата на Бангтан са като пълните албуми на други групи.

 

Off Topic

Обичам я тази приказка. Може би защото двете ми други най-любими групи имат песни по нея (е, едната е кавър). Така или иначе, супер специално е, ако и БТС - третите ми любимци - се присъединяват към клуба.

 

800px-Pied_Piper2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече нямам търпение!:D Още малко остана.

Ето ги и четирите цветя/албуми:

Off Topic

dc8dfeed8c804897.jpg

2ca6ad484496fb2a.jpg

1a53357e8ff1fca5.jpg

09a3dab9f51faf97.jpg

 

Днес на концерта на Chainsmokers в Сеул, БТС са се включили и са изпълнили заедно с тях Closer.

1b8d586e304b0c41.jpg

 

Туит от Ви, БТС и Chainsmokers:

Отделно явно Те е доста активен във фенкафето, споделил е, че не иска да го наричат Ванте, а ще използва истинското си име при фотографиите - Ким Техьонг. За армитата си остава Ви или Ким Техьонг. Споделил е и снимка в кафето:

2afb7c2c2c80a47e.jpg

 

А песента Fire вече удари и мина 200 милиона гледания - още инфо: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Изненада!:D Поне за мен си беше, днес не очаквах нищо, а то...Излезе тийзъра на DNA! Нямам търпение да я чуем цялата.

 

Кратките секунди от мелодията ми харесаха. Но бяха толкова малко, че тепърва ще се види каква е. Обаче Бигхит ме разочароваха, кажи-речи отново само Кук. В трийзъра на Spring Day пак беше само той. Някак омръзва да гледаш само Кук и Джимин навсякъде и за всичко. За бога, БТС са 7 мембъра, айде малко по-нормално да разпределят прожекторите, излагат се вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей затова не следя тийзърите, ми тъпо и упорито чакам финала :896767: Възхищавам ти се, че имаш нерви за тях.

 

Аз три минути се пулих; че съм кьорава, кьорава съм, ама косата на Рап Мон е почти в тоналността на розовия пудел, а Джин отзад е асъл копие на Ви. Честна пионерска, ако не бях подготвена, за тия няколко секунди щях да различа Куки (той само дето новините не прочете) и Ви. И то Ви само по стойката, с квито и дрехи и коса да ми го сервират, това няма как да сбъркам.

 

За разпределението на спотлайт-а - много ми е интересно, един ден ако тръгнат да пускат соло албуми всичките, какъв сеир ще гледаме :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но нервите ми вече почват да се поизхабяват.:D Прекалено се разочаровам от спотлайта, който всеки път е толкова несправедливо разпределен. Прекалено дълго време е така и омръзва. Та вече и аз се отказвам. Едва ли скоро ще си променят политиката Бигхит. Ще си чакам вече всичко като излезе, ще последвам твоя пример. ;)

Ви и Джин в задната редичка /най-отзад/ съвсем не ги забелязах, направо са ги обезличили, както и Шуга - незабележим. Сто пъти и аз се пулих да видя останалите мембъри.:lol: Но в тези 3 секунди отдередени за тях е трудно да се види нещо. Единствено слънчицето Хоуп ми се открои и ми хареса.

Не ми се вярва всички да тръгнат към солото. Джин примерно иска да се снима в драми, ако не ме лъже паметта дори нещо подобно учеше. Сега, не съм много сиг за образованието, но знам, че има желание да е актьор. Не знам дали само заради натоварената им програма или друго, но него все още не сме го видяли в някои сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сърдете, имам малко различна гледна точка. В BTS като група всеки си има дадена роля, не само зад сцените, но и в контекста на песните и хореографиите им, променете формулата и ще нарушите баланса. И на мен ми се иска да раздвижват понякога нещата, Spring Day на живо например беше много интересен опит - но дори в този случай версията от албума ми се струва по-успешна. Куки... Куки е центърът, основата, от него се очаква да бъде всичко, да може всичко, от всички той най-много напомня типажа на члена на бойбенд, златното момче. Индивидуалността на другите членове изпъква в сравнение с него. Говорите за обезличаване - парадоксално, но мисля, че той най-много страда от него. Никога няма да забравя изпълнението му в King of Masked Singer, тогава бях нова фенка и останах в шок, все едно за първи път виждах това момче. Единият панелист го попита, "Не пееш така в групата, нали?" И така е, в контекста на групата той не може твърде много да се отличава, цената на това да е винаги отпред в центъра е да бъде като основен цвят, за да може да хармонизира с всички. Всеки акцент трябва да е тънък, ненатрапчив. Ако погледнете през тази призма тийзъра, където всички танцуват, мисля, че ще видите за какво говоря. Питали ли сте се защо никога не променят цвета нa косата му повече от лек оттенък?

Мелодията е прекрасна и поражда твърде много емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заплеснах се и забравих да си кажа репликата за песнята :896767:

Първите има-няма 10 секунди (кой чул-чул) са измамно, да се надяваме, небрежни. Ще ме изкефи да треснат с нещо от сорта на Not Today след това лирично въведение :28558:

 

За Big Hit - малки са, това го знаем, и персоналът им е малко. За сравнение, YG имат десет пъти повече стаф мембърс, ама и компанията продуцира една казарма народ. Едни Big Bang, примерно - всичките имат по един или повече солови албуми, половината са и с доста актьорски изяви. Драконът ясен - той филми може да не снима, ама се изявява на сто фронта.

 

Раши, естествено, че не се сърдим :kissx:

Има резон в идеята за концепцията на бандата като цяло. Проблемът е, че в известна и немалка степен, Big Hit и BTS са тия, дето са наистина наясно с това, каква е тя. На много от армитата, не им е ясен дълбочинния смисъл на единия или другия проект, който пускат. Друга голяма част се радват на квото и да било, стига да си гледат и слушат бандата. Да, ама има и такива, дето си имат любимци и еднотипната концепция с лансирането на едни и същи лица, в унисон с една сравнително непроменлива тенденция, омръзва.

 

Затова ме кефи YG как са си решили въпроса с BB - общи албуми, соло албуми, актьорстване за който го влече, колаборации (казано честно, общите проекти на GD и TOP са доста по-лансирани от общите проекти на членове на BTS, колкото и оскъдни да са те). И така, за всички фенове има по нещо - и като група, и като соло изяви. Факт е, че BB водят BTS с едни седем години, но ако Big Hit продължават с тая си концепция, и след още седем пак ще е същото. Освен ако не залагат на картата със солови проекти, когато завлизат един по един в казармата. 

 

С EXO не мога да направя сравнение, не ги следя, ама там като гледам как ударно напускат...Въпреки, че то китайчетата, главно. Един Лу Хан доста успешно се развива самостоятелно в Китай, Тао и той добре се справя.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, и аз ще се радвам много на солови албуми отвъд микстейповете на рап линията! В момента обаче мисля, че е твърде ключов момент за BTS като група, за да се разсейват с това. В Корея публиката още я чула, я недочула за тях, да разпознава отделни членове абсурд. Но нещата най-после се променят, набрали са страшен моментум. Нека затвърдят позициите си като група, ще има много време в бъдеще за солови дейности, вярвам, че и членовете ще искат да опитат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да, сега не е моментът. И не толкова заради корейската публика, колкото заради световната сцена и имидж. Още доста вода ще изтече, преди да спрат изявления от сорта на "абе, тоя третия отляво е сладък" и да почнат конкретиките. И това говорим за извън азиатския регион.

 

Само дано Big Hit наистина да имат предвид, че трябва и малко diversity в бъдеще, щото еднотипността ще писне ако не на феновете, то първо на самите момчета. На тоя пазар трябва да си гъвкав, видяхме едни Take That навремето и One Direction от по-новите, примерно, докъде го докараха. Въпреки, че се водят активни. Ма то корейското трудолюбие е пословично, къде ще се мерят европейските и американските лигочи (повечето).

 

И малко офф:

 

Off Topic

честно, много ме е яд за двойните стандарти и казармената дисциплина. В Корея за един джойнт ще те разнищят, кариерата може да ти приключи и в пандиза да лежиш; в Европа и Америките това е на 90% начина да те тресне музата и озари вдъхновението. И не с едната елементарна трева, само ;)

Естествено, че място за джънкита няма, обаче за един канабис, дето на места по света е легализиран, е смешно :rolleyes: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раши, ни най-малко и въобще няма за какво да се сърдим.:kissx: Напротив, всеки има правото на мнение. А колкото повече различни гледни точки, толкова по-добре.:up: Радвам се, че сподели твоята. Надявам се и за в бъдеще да се включваш, независимо дали имаш друга гледна точка.

Колкото и да се опитвам да го погледна от твоя ъгъл, моето мнение е коренно различно. Да, Куки е център и нормално да има повече сценично време, линии и т.н. Но в никоя друга група не съм виждала такова тоталко пренебрегване на всички само заради един.Тук обаче ако можеше само Куки да е единствен и от време на време може и Джимин. Тогава защо са наблъскали 7 човека, като винаги се концентрират само върху един/двама. Ми то от другите няма смисъл. И точно защото всичко се върти само около Куки според мен индивидуалността на другите се губи и не се вижда въобще, ама грам. Сега, да не си помислите, че имам нещо против Куки и Джимин, напротив - големи сладури са и им се радвам, но не ми харесва политиката на бигхит и това си е.

Seal го каза много добре - "еднотипната концепция с лансирането на едни и същи лица в унисон с една сравнително непроменлива тенденция омръзва." И понеже на мен наистина почна много да ми омръзва, май ще съм аут.:D

 

хаха, би било добре, ако последва нещо наистина като Not Today след нежното въведение.:D И аз бих се израдвала на макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сега, горното, направо плаче за бойкот и дизлайк! Как така ще си аут, ми то тогаз аз да дезертирам при ю ноу ху :896767:

 

Тийзърът на Best Of Me ще е най-интересният, ако пуснат такъв изобщо. Да загатнат какви са ги сътворили със смоукърите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, ок, ок, оставам, никъде няма да ходя.:D И теб не те пускам.:lol::kissx:

Аз очаквах, че ще започнат с Best Of Me, не с ДНК и днес ме изненадаха. А и въобще днес не очаквах да пуснат нещо. Вярвам обаче че и Best Of Me ще има тийзър и мв. Стискаме палци и да видим какво се е получило. На сайта на мтв също беше публикувана новината за съвместния им проект. Ето я: The Chainsmokers And K-Pop Band BTS Have A Song Together

Ъпдейт в инста на момчетата със Chainsmokers :

d94bdfd7c71ffcae.jpg

 

Ъпдейт от Хоби във фенкафето:

Off Topic

2e628c37c3d67515.jpg

 

И една реклама за visitseoul с момчетата, много добра.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, наистина ни чуха. Май целия албум ще е по-мелодичен в унисон с концепцията LOVE_YOURSELF 承 'Her'. А DNA ще е водещата песничка. Mnet пусна тийзър, очакваме да видим момчетата в шоуто на 21-ви.

 

Последно гледах, че дрешките в ДНК на всички членове са все Гучи. Кога ще се усетят да ги наемат за рекламни лица? Крайно време е от Гучи да се светнат.:lol:

И отброяването върви с пълна сила - още 4 дни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър, чушки, това е Джимин (по прякор да не казвам) на креват :P

За Гучи не знам, ама аз нося Reebok, а с тая Puma...

 

Софт, мелодичен, не ща таквиз нежности. Ей, ще ме накарат Кристъл да прослушам :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...