Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Ах, красота! Безценни линкове сподели, Раши! Благодаря ти! :yes:Тъкмо ще попълня пропуските в колекцията. Веднага запретвам ръкави и нека голямото сваляне започне сега!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях вече да си лягам и парченце история се случи:

 


И вече колко дни оглавяват класацията на Амазон за най-продавани в момента албуми... Не знам вече какво се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутрешна аеробика - 'танц с мечове' :samurai:

Предлагам класация за най-пластичен представител на бой-банда: BTS, SHINee, ZE:A :D 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, най-добрия танц с мечове, мерси! :D Спомням си, че актьорите зад камера обясняваха, че наистина им било трудно да хванат какъвто и да е ритъм, докато Ви, Мин Хо и Шики ги отвяха. Много забавни бяха. Посмях се доволно на тази сцена.

seal_reinforce, предполагам си виждала тези фокуси на Ви и няма да те изненадам, но все пак да ги споделя...:inlove: Тъкмо да си ги припомним, но в спойлер, защото докарват много сърцетуп и носблийд.:896767:

Off Topic

Как само Ви се раздаде в Тайпе преди време, подпали сцената буквално! Едно от най-култовите представяния, присъстващо в 90% от фенските мв-та и има защо. Това момче ще ни довърши! :wub: Внимание, сърцетуп голям, на свой риск пускайте.:896767:

 

Прекрасник е голям, тук от Нова година.:inlove:

 

Rainism ....без думи...

 

И за десерт:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхлопа ми се сърцето, дето викаше погребалния от 'Ало, ало' :896767:

 

Spoiler

Аз имам да наваксвам, така, че давай всичко, което ти е на душа B)

 

Ви сигурно има един милион компилации от сорта, дето се облизва и сякви неща, каращи те да си мислиш за подсъдни работи (добре, че излезе от прокурорската възраст :excl::inlove: )

 

 

 

Beach? Bitch?

Ще ме умори! Безплатни уроци ще му давам, до Сеул ще ида :896767:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Обикновено въобще, ама въобще не харесвам такава музика. А защо харесвам тази песен... мистерии :) Много сладки моменти в текста, убиха ме със стиха за плесента.

Редакция: Текстът (и музиката също, но текстът!!) е на Намджун. Защо това въобще не ме изненадва :rolleyes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, seal, и моето, и моето, всеки път при това.:inlove:

 

Off Topic

Споделяй, споделяй, не всичко сме видели, те постоянно излизат нови, а и да сме ги мернали вече, хубаво е човек да си припомни, безценни моменти има.:896767:

Омг, наистина добре че стана пълнолетен иначе много подсъдни мисли предизвиква! :inlove:

Особено с облизването, не е човешко, решил е да ни сложи края...:896767: Ето още няколко:

 

 

 

 

Понякога много добре му се получава с английския. Особено като има кой да му даде кураж. Значи решено, палим джапанките и отиваме да му помагаме.:DТук вече е много задобрял! И с този дълбок глас направо рулззз! А и знае какво точно да ни каже. :896767:

 

 

Уау, добре че даде сигнал, Раши. Обърках се покрай тайминга и не знаех, че вече е пуснато. Чудесен Джимин. И на мен това не ми е от най-предпочитаните стилове, но пък песничката много ми хареса! И той е голям сладур тук. Много добре са пипнали и видеото, чудесно се е получило, че даже и себе си мернах в него. :D:P Единственото, което не ме изненада е, че започнаха с Джимин. Знаех си, че или ще е той или Кук. Наш Ви го очаквам 5-ти или 6-ти. Обаче сега нетърпението става все по-голямо. Кога ли ще пуснат и на другите момчета, нещо таймер не виждам. Дано не ги бавят много, а всеки ден поне по един. Сърце не търпи! :D

 

п.п. БТС ще участват в 'Knowing Brothers'.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, момичета; аз, уви, не съм никва тру фeнка. Преслушвам ги по-лиричните им, ама после задължително тряя си пусна Danger или Boy in Luv. Spring Day и 4 o'clock ги обичам, обаче.

 

Пък наш Ви, дет викаш ти, все на опашката. Никога не е осми, само щот са седем :D Ма нищо де, той милият си има нас; не, че знае :D

 

Spoiler

Верно му е задобрял английския, ама що не каза, че почва с "U're my everything"? Пиех вино и се задавих :D

 

За лека нощ :896767:

След 0:15 гледайте да сте приседнали :excl:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

seal,  и ти си тру определено.:);)

Spring Day и 4 o'clock определено са ми от задължителните.

Относно Boy in Luv и Danger, те си ми остават едни от най-любимите. С тях се започна всичко, поне за мен. Любимата ми ера, много ми липсва. Дано пак ги видим като лоши момчета някога за в бъдеще.

Да, за съжаление Ви доста често е пренебрегван и от към линии, и времетраене и рядко и център го пускат, но то и не само той е пренебрегван. Добре го каза - нали си има нас. хаха :D Затова и сега предполагам, че ще е от последните, както винаги:( Хубаво би било, ако бигхит се опита малко по-равномерно да разпредели прожекторите, но ме съмнява това да стане.

Off Topic

Омг! Какво мв само!:xaxa: Аз се задавих и без да пия нищо! Очите ми! :inlove:

Едвам дишам...Нощта определено няма да е лека!:inlove:

 

Две снимки на Ви от концерта онзи ден::wub:

364d9ea7d73ad0be.jpg4cfcd7d8d625548c.jpg

 

Ето и какво е споделил Рап Монстър във фенкафето относно песента на Джимин:

0838352ca88ca9db.jpg

Тъй като това е начало на нова ера, момчетата вече имат нова профилна и нова корица /нов цвят/ в туитър, страницата си, навсякъде са я сменили цветово. Точно в унисон с Love Yourself.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи песента на Джимин ще е интрото на албума, в традицията на песни като Boy Meets Evil, Nevermind, What Am I To You и т.н. Не бих очаквала други соло песни. 

Не мисля, че Те остава на заден план. Може би в предишни години, когато заедно с Джин имаха най-малко линии, но през WINGS / You Never Walk Alone получи доста внимание. По популярност се конкурира с Гук. Понякога изглежда, че всички от групата се развиват, а той изостава, но това според мен е, защото хвърля усилията си в толкова различни посоки - актьорство, фоторафия, мода, композиране, изкуство. Също защото в сравнение с един Джимин например не страда от граничещ със себеразрушение перфекционизъм. Затова и резултатите при него идват по-бавно и изненадващо - като участието му в Hwarang например.

 

Забравих да кажа - благодаря за видеата, ще трябва да отделя някой следобед за тях ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, оказа се интро. Няма да има други соло песни?!:cry:Защо бях останала с впечатлението, че ще има, както беше при Wings. Явно така ми се е искало..., ех. :(

Според мен и към момента Те продължава да е пренебрегван и ми е много жал, Джин също. Сега се сещам за безумието, че едвам събраха минута-две видео за рд-то му миналата година -пуснаха го с голямо закъснение, средата на тази година май беше, явно просто не си бяха направили труда за него. Вярно, че тогава имаха участие, но и на други рд-та се е случвало да бъдат заети, ама чак пък такъв игнор не е било. А за всички останали мембъри освен качественото отбелязване и много по-дълги видеа направиха. Никой не беше имал толкова кратко видео като неговото. Съответно феновете много подскочиха тогава и се разбунтуваха. За да ни умилостиви бигхит пусна лайв във вилайн и Те се включи. Много добре обаче реагираха в ситуацията бигхит, като видяха, че на лошо отиват нещата. Екипът им наистина е адски добър. Замазаха положението, но дано са си взели бележка.

п.п. Тогава се натрупаха много неща накуп и се получи ефект на лавината  - епизодите и бомбите, които пускаха, наш Ви почти го нямаше в кадър, нито пък му даваха някакви роли/участие. Toва беше преди няколко месеца, тази година. Драмата, която беше започнала да се заражда предвещаваше да е много голяма. Както казах, евала, че следят и реагират навреме от екипа. Освен това имаше бомба, в която останалите мембъри уж го ревнуват от батковците му от Хуаранг и го игнорираха и му обърнаха гръб. Джимин даже му каза да си ходи при тях, щом толкова ги обичал. Беше повече от ясно, че останалите мембърите само се преструват, но само тази черешка липсваше, за да е завършена тортата и да се вкарат съвсем във филмите феновете. Все пак това е корейска драма.:))

Мислите, че всичко спря до тук? Но не би, в гугъл го бяха изпуснали Ви, а преди това го имаше. Като се напишеше в търсачката на гугъл "Бангтан" и излизаха само 6 мембъра! Група от 6 човека. Естествено кой друг да е пропуснат, ако не Те? Случайност? :D При всички неща, които следваха едно след едно в кратки времеви диапазони /през ден-два/, това беше окончателната искра, която подпали фитила. В този случай обаче доста по-бавно оправиха този гаф и дадоха време на феновете съвсем да го обърнат на драма. Уплашиха се дали бигхит няма да се раздели с него, дали няма да си тръгне /ако вече не го е направил, а ние просто още не сме уведомени/, и до такива теории се стигна. Паника, ужас и сълзи! Туитър е опасно място, недейте влиза там, ако искате да си спестите много драма.:lol: Явно аз съм мазохист.хахаха Или поне си вземете пуканки, там драми ежедневно - 90% стихват след няколко часа, но някои са обещаващо големи и водят до сериозни последици. Включително се налага бигхит бързо да реагират. Нека ме включат в екипа си, своенвременно ще ги известявам.хаха Изписах роман, спирам!

 

Поне според мен Ви наистина е пренебрегван и като линии и като времетраене и т.н., дори към момента. Може би не толкова много, колкото в началото, но определено все още го държат на заден план. Относно популярност - да, съгласна съм, че Ви наистина стана много популярен и дори се конкурира с Кук. И аз забелязах, че много неща подхвана детето - то не беше изкуство, счупих се от смях с поста му за Ван Гог хьонг!:D Да, последно и с фотография се занимава. Даже си шерваха фотоси в туитър с един известен фотограф, а сега де, как му беше името. Както спомена, мила, като добавим актьорството, композиране, мода и още ред неща, не знам как успява честно. Дано да го видим и в още драми и дано да е по-скоро. Но при тази им убийствено натоварена програма без никаква почивка, не го виждам как ще стане.

 

Раши, мила, енджой с видеата, водят до голям сърцетуп.:inlove:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собственикът на котката от интрото на Джимин е публикувал снимки в инстаграм, после обаче ги е изтрил. Но армитата никога не спят и са по-бързи и от светлината. :lol:Ето ги:

12b7392b59d4e3f2.jpg

Off Topic

feb1f400a6514d0c.jpg

40ec1f37ff327552.jpg

5d08eea92c0a1486.jpg

 

Днешен пост от инста - Ви и Джимин заедно с продуцента DOCKSIM.

f9b49f0500907040.jpg

 

Още една новина - Ви, заедно с Джин Йонг и Джису, ще бъде водещ на Инкигайо. Ще го видим на 24-ти септември.

Off Topic

ca04dfc9dbc86efc.jpga390c8ca542ae594.jpgf44d1d18b15709ce.jpgdf5ad40d4f7c0759.jpg

 

Честито, БТС достигнаха 8 милиона последователи в туитър! Сега очакваме включване от Хоби.:D

 

И още: BTS is a world record holder in 'The Guinness World Records 2018 Edition

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Ви го има това раздвояване (то да беше само раздвояване :896767:) на вниманието. Занимава се с много неща едновременно и понеже е competitive и не търпи някой да прави нещо по-добре от него, вместо да отдели времето за усъвършенстване, той се изнервя и го зарязва.

 

Ясно е, че като са седем човека, няма как всички да са център постоянно, но Big Hit трябва да си преразгледат стратегията. В крайна сметка, не продуцират сто банди, BTS им е главен фокус (между другото, Big Hit вeче собственост на Signal Entertainment Group ли са? Имаше там някакво прехвърляне по едно време). За Ви бях чела, че CEO-то една година не го разпознавал, ама не вярвам, чак толкова заспали да са.   

 

За актьорстването му не съм изненадана, той отдавна си я гони тая цел. Писан е като един от продуцентите на Хуаранг, за което малко се облещих. По-скоро се изненадах, че са му разрешили, ама щеше да е тъпо да му откажат, при положение, че продуцират и Рап Мон, и Шуга в солови проекти. Мен много ме радват тия му стремежи, щото бой-бандите са до време. Да, има такива, дето доживяват динозавърска възраст, но не са малко и тия, изпокарали се за спотлайт-а или за пари. Ви по принцип е сантиментален, но само те си знаят истинските отношения вътре в групата. Дет се вика, не искам един ден да скъса синджира, щото се чувства пренебрегван. Въпреки, че точно в успеха на неговата солова кариера не се съмнявам. Подготвена съм да го гледам даже много повече като актьор. Това е далечна хипотеза, де, щото към момента набират скорост ударно. Което също не съм си представяла преди години, по-скоро агресията на A.R.M.Y-тата на моменти ме шокира. Успехът на BTS може само да ме радва, но се надявам комерсиализирането да не им изиграе лоша шега. Въпреки, че точно малкият лейбъл може да ги държи по-сплотени от някои други.

 

И що не взеха котката на Ви за видеото?! Майтапът настрана, дано да е жива, че той както обича да им духа в ушите и сякви тем подобни :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, права си, а как им "хапеше" ушите, а последно на Хавай се сприятеляваше с една котка, лежейки като нея и до нея.:D Можеше и кучето му да включат - Суншим. Много се радва на котки, кучета и т.н. глухарчета също.:D

Off Topic

22b866302b28624b.jpg

54d91c2909414201.jpg

7dc309f9be8b5ead.jpg

8d7d9dd5cb082bf3.jpg

За първи път чувам това за бигхит, но може би аз нещо да съм изпуснала. Иначе Ви преди дебюта го държаха в тайна, все едно не съществува. Той беше скритият мембър. И докато другите ги снимаха и представяха, нашия седеше все зад камерата скрит. Имаше някъде в едно от меморитата, как тъжен стои отстрани и няма търпение да дебютират, за да разберат хората, че и той съществува. И това е било в продължение на година и повече, ако не се бъркам. Не ми се мисли как се е чувствал.

След всичко преживяно, не ми се вярва да си тръгне, душичка е. А и наистина момчетата са си много близки, особено приятелството му с Джимин, направо са неразделни сладурковци. Бигхит също се опитва по много начини да се съобразява с момчетата и техните желания, което е рядко срещано в този бизнес. Напълно съгласна с теб, seal.:yes: Не се съмнявам в соло успеха му, нито в актьорския. Но никак не искам да се стига до там, че да къса синджира. Просто БТС не са БТС без който и да е мембър от тях. А пък армитата доста често се вкарват във филмите и прекаляват с драмите. Повечето неща ги подминавам и не им се връзвам, но с липсата му в гугъл търсачката и че са само 6 мембъра наистина ме обезпокои дори и мен.

Така е, няма как и 7-те да са под прожекторите винаги, но има какво да се желае и то много от разпределението на светлините, поне да ги редуваха. Дано направят нещо по този въпрос.

Само се опасявам дали ще му дадат възможност скоро пак да участва в някоя драма и дано Хуаранг да не е било само изключение. Тук вече съществено значение е и времето, което им липсва поради голямата натовареност. Машини са, нямат никакви почивки. Защото актьорството наистина си го влече, а и много му се отдава.  Съвсем нямаше да е честно, ако го бяха спряли и за Хуаранг, предвид соло проектите на другите. Но бигхит гледа да се съобразява с желанията на момчетата, поне с повечето неща, което пак е рядко срещано нещо.

Off Topic

И още една снимка с новата прическа:297fcd27c06215b2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя, котката, има късмет, че не е лежал върху нея, щото от него и това може да се очаква. И ще е дотам :896767:

 

Инфото за Big Hit e от Уики. Слагам го в спойлер, понеже е на английски. Това е дългов инструмент, но в крайна сметка, имало ли е придобиване или не?

 

Spoiler

In May 2015, Signal Entertainment Group (Signal), a KOSDAQ-listed company specializing in artist management and television production, acquired Big Hit through a KR₩6 billion (~ million) convertible bond.

In early 2016, BigHit ended their stake relationship with Signal Entertainment Group. BigHit issued a 6 billion won convertible bond Signal Entertainment Group in 2015. After a year, Signal Entertainment Group made a full settlement of the bonds.

 

А в страницата на Signal Entertainment Group, Big Hit стои в графата за сливания и придобивания.

 

Да, Ви е бил trainee най-дълго от всички. Разчитам на привързаността му и изобщо на техния тип отношения, да не се стига до разпад. Не знам какви са им договорите с Big Hit обаче, и да не тръгнат да сменят лейбъла по някое време. Щото това винаги води до мармалади.

 

И честито за прическата, знам че го предпочиташ рус :896767: Мен ме пали най-много в оранжево-червено-виолетовата фаза :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, не само рус, и аз много го харесвам в червено-виолетовата гама, но най го обичам с черна коса, черния молив, лошото момче, което обаче не сме виждали от многооо отдавна.:D Просто на него му отиват всички стилове, не знам как се получава, но каквото и да му сложат все добре му стои.

И нещо за усмихване:

 

Наистина не знам за тази случка с бигхит, но мисля, че не е имало никакво придобиване. Раши, Briax, нещо да знаете по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мисля, че е имало, сумата е прекалено малка. Но малко смотано са го написали. А принципно такава промяна си крие риска, никога не знаеш новото ръководство накъде ще реши да забие и каква линия ще следва. Това хипотетично само.

 

Значи, такива техни видеа за разсмиване мога да гледам с часове. Ако можех това да работя... :28558:

 

На мен долното ми е едно от любимите, с това появяване в кадър, като оня от Улица Сезам :896767:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бомбите са ми любими!:D Хаха, страшно появяване в кадър!

Ето още едно:

Ви е във вихъра си, а физиономията на Куки е един път просто.:lol: Тук и РМ се раздава на макс.

И още едно, големи сладури, горкия Шуга накрая:

Off Topic

 

И нещо много култово::D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради вас ей сега се забих да търся информация за въпросното придобиване или не. Та след сглобяване на информация през гугъл транслейт на разни статии и този руски превод, пъзелът ми се нарежда така: Signal Entertainment не придобиват BigHit, това в уикипедия са измислици. Закупуват конвертируеми облигации, които биха им дали над 30 (31 или 35, според два различни източника) процента дял в компанията, но в крайна сметка не ги заменят за акции и от края на 2016 насам Signal Ent няма нищо общо с BigHit. Компанията има други големи инвеститори и има спекулации, че в бъдеще ще пусне акции на фондовата борса.

Така или иначе, CEO на BigHit си остава Bang PD, много ме съмнява, че би си дал ръководството на компанията ей така. И вярно е, че една година не разпознава Ви...
 

 

...но му прощавам, защото силно подозирам, че той е в основата на много от символизма зад видеоклиповете, ако се вярва на написаното в WINGS Concept Book. И също защото е фен на Евангелион :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...