Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Статии

 

"BTS and the Grammys: Why now?" / "Weverse Magazine"

"Masculinity Through The BTS Lens" / "Rolling Stone" - Индия, ноември, 2020

"BTS Release "Life Goes On" MV Teaser From New Album "BE""

"BTS Tease Jungkook - Directed "Life Goes On" Music Video With Cozy Trailer"

"BTS releases heartwarming teaser for song "Life Goes On""

"BTS' "Life Goes On" Teaser Video Is Only 30 Seconds, But It Still Has ARMYs Emotional"

"BTS drops first teaser of "Life Goes On" ahead of "BE" release, the music video is directed by Jungkook"

"BTS DROPS 1st teaser of BE’s title track video Life Goes On; ARMY goes WILD"

"BTS’s “Dynamite” Sets New Record On Billboard’s Pop Songs Radio Airplay Chart, Spends 12th Week In Top 20 Of Hot 100"

"BTS’ "Dynamite" spends its 12th week in the Top 20 on Billboard’s Hot 100 charts; Group extends their own record"

"BTS Score High Rankings On Billboard’s World Albums Chart"

"BTS Makes History As “Map Of The Soul : 7” Becomes Their 2nd Album To Go Platinum In United States"

"The Guide to Getting Into BTS, the Biggest Boy Band On Earth"

"New "Dynamite" video features BTS with fellow Big Hit artists"

"BTS Leader RM and His Top 7 Motivating and Inspiring Quotes"

"BTS's Jimin, dubbed as “Brand King,” inspires the luscious "Jimin Cappuccino" served in a café in Rome"

"BTS V's Dream Challenge goes viral and is being carried out by kids in Kindergarten"

"Check out new limited edition BTS x "Chilsung Cider" goods in light of the brand's 70th anniversary"

"DESPITE THE PANDEMIC, BIG HIT ENTERTAINMENT GENERATED REVENUES OF $436M IN THE FIRST 9 MONTHS OF 2020"

"5 Things To Do At The New BTS Pop - Up Store At Plaza Sing, According To An ARMY"

 

spacer.png

 

=======================================================

 

На 16 ноември 2020 година видеото на песента “Dynamite” достигна 600 000 000 гледания в "YouTube" като това стана за рекордните 2 месеца, 26 дни и 11 часа - по - бързо от която и да е корейска група; клипът е деветото поредно видео на BTS с този брой гледания, останалите са както следва “DNA”, “Fire”, “Fake Love”, “Boy With Luv”, “MIC Drop (Remix)”, “IDOL”, “Blood Sweat & Tears” и “DOPE”!!! :panda-145: :inlove: :wub:

 

"BTS’s “Dynamite” MV Breaks Record As It Soars To 600 Million Views"

"BTS Smashes 600 Million YouTube Views With “Dynamite” Music Video"

 

spacer.png     spacer.png

 

"Туитър" - :click: ; :click: ; :click: ; :click: ; :click: ; :click: ; :click: .

 

=======================================================

 

"Billboard Global 200" / "Billboard Global Excl. US"

 

Off Topic

spacer.png     spacer.png

 

"Туитър 01"

 

 

"К - РОР 100" / "Billboard" - Корея, 17. 11. 2020

 

spacer.png

 

=======================================================

 

spacer.png

 

"Туитър" - :click: ; :click: .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОВ ТИЙЗЪР :panda-145:

BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official Teaser 2

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ще имат участие на 23 ноември в предаването Good Morning America:panda-145:

ТИЙЗЪР ЦЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪК

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"The Making Of BTS’ (방탄소년단) “Dynamite” With David Stewart" / "Deconstructed" - "Genius"

 

 

=============================================================================

 

"Life Goes On" Official Teaser 2 / Снимки

 

spacer.png     spacer.png

 

Off Topic

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прескоференцията на момчетата 'за BE':panda-145:

Suga не е на нея ~ :(

 

Типично в техен стил :D Нямаме много нормални снимки. - добре де в спойлер :D

Image

Off Topic

 

 

Image

ImageImage

 

ИНДИВИДУАЛНИ СНИМКИ ПОЗИ едно друго :D:panda-145:

Off Topic

ImageImage

ImageImage

 

ImageImage

 

 

Една снимка, която ми стопли сърцето.. Все пак YoonGi е бил там <3 :D

Image

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директен линк за албумчето им в YouTube. 

Много чувствителни песни, с много красиви мелодии и невероятни текстове. СВОБОДА почувствах след чутото. :panda-145:

BE ALBUM

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Поредна победа за Dynamite - 24 подред за песента в музикалните предавания през седмицата. 

В днешният брой на Music Bank Бтс са отново победители. За самото предаване песента има 8 победи. Х

 

Също така става песента с най - много победи в музикално шоу :panda-145:

 

Image

 

Winner's [Music Bank / 2020.11.20]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах клипът на 'Life goes on' е сниман в дорма на момчетата и в къщата от видеото 'Eight' с Аю и Шуга. Изтръпнах, когато дадоха стадиона и после Ви нямащ търпение отново да стъпи на тази сцена. Не мога да коментирам все още текста, видеото или звученето, но началните акорди са ми фаворит. Чакам всичко да попие в мен напълно, за да го осмисля. Засега сме само аз и песента-сакрално. Имам топло усещане, което се разлива все повече с всяко следващо слушане. Все още не съм готова да чуя целия албум. Не съм приключила още с тази песен :wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@voileta , днес обсъждах албума поотделно с две приятелки - с едната стигнах до извода, че това е много оголен емоционално албум, а с другата стигнахме до извода, че това си е класически Unplugged албум; представи си го изпълнен целия в стила на скорошния NPR концерт - малка, интимна зала изпълнена с подбрана публика, а на минималистичната сцена BTS просто стоят, пеят и ни доставят божествено удоволствие с музиката си. P.S: Безумно ми липсва очакването, че скоро ще ги видя да пеят на живо! След като веднъж си ги видял, когато ти отнемат тази възможност, боли ужасно! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам повечето хора познават човек, който никога не се харесва на снимки и не дава на приятелите си да ги постват. Това, което ми харесва в БТС открай време е, че на тях не само не им пречи как ще изглежда снимката, но и дори умишлено търсят този ефект понякога. Умее ли човек да може да се шегува сам със себе си, това говори много добре за същността му. Виждали сме и много блясък и професионализъм от тях, както и обикновените тениски, рошавите коси и сънените очи. Способността да можеш да се покажеш така без страх, свян или филтър показва, че или човекът ти вярва/чувства се комфортно около теб, или че е достатъчно уверен в себе си. Възможно е да са и двете. Та, те винаги са били открити с нас до тази степен, но и не са разкривали още много други неща, което е напълно приемливо и нормално. Всеки човек го прави. Но вероятно понеже последните няколко албума ги наблюдавам много отблизо забелязвам, че както и ти каза, това оголване вече не е само в интервютата или срещите с АРМИ, не е само в Бангтан бомбите, а вече навлиза и много осезателно във всяко следващо МВ, което представят. Другото, което ми харесва е, че невинаги дават обяснение, какво са искали да кажат. Оставят всеки да прецени сам за себе си. Често слушам стари техни песни, защото вече мога да разбирам текстовете и това ме привързва към тях като хора още повече. А после осъзнавам, че текстът е едва частица от всичкото огромно цяло. Прашинка. 
Не мисля че някога бих била способна организационно и мисловно да се подготвя да отида на концерт. Знам, че ще ми хареса, но се опитвам да не мечтая толкова надалеко. Но често си представям как ги срещам случайно докато снимат 'Бон воаяж' примерно и преди дори в представата си да успея да помахам за 'здрасти', вече съм се разплакала. Защото е все едно да срещна някого от семейството си, когото искам да докосна само за секунда, за да му предам цялата положителна енергия, която толкова дълго съм носила за него. Всеки път представата за това ме разплаква. Сякаш е рефлекс. И после си казвам: Никога не казвай никога. Не знаеш кое и как ще се случи в този живот. Един ден ще се върнеш там, където искаш eowina, защото има ли желание, има и начин :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Life Goes On е прекрасна-прекрасна! <3 <3 <3

Толкова е искрена и сгряваща, все едно топъл мед ти капе по сърцето :)

И целият албум, всъщност, е особено чудесен. Няма го това усещане за over-продуциране, което ми лъхаше от Map Of The Soul.

В BE нещата са по-спокойни, по-истински и  - наистина - по-свободни. Нашите момчета са великолепни творци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнги днес беше live и ми направи деня да видя усмивката му и свежото му присъствие. Каза, че следоперативната болка е поотминала. Имаше нещо като торбичка, която служи, за да не мърда рамото и ръката беше обездвижена с държач. В дланта си имаше топчица за стискане за поддържане тонуса на пръстите. След като видях това, вече съм спокойна, че е само въпрос на време да видим всичките седем отново заедно. Сега се надявам да си вземе нужното за релакс :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTS (방탄소년단) - "Life Goes On" Official MV : On My Pillow

 

 

BTS (방탄소년단) Global Press Conference "BE" (+ ENG)

 

 

BTS "Live Goes On" / "V LIVE" / 20. 11. 2020

 

"Life Goes On" Min Suga / "V LIVE" / 21. 11. 2020

 

"BTS A To Z Outtakes: Wrong Answers Only" / "Entertainment Weekly"

 

Off Topic

 

 

=============================================================================

 

BTS "BE" Concept Photo Sketch

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Off Topic

spacer.png

 

spacer.png     spacer.png     spacer.png

 

spacer.png     spacer.png     spacer.png

 

spacer.png     spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png     spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png     spacer.png     spacer.png

 

spacer.png     spacer.png     spacer.png

 

spacer.png     spacer.png     spacer.png

 

spacer.png     spacer.png     spacer.png

 

spacer.png     spacer.png     spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗНЕНАДА:panda-145:

 

Мисля, че не е и не се съмнявахме в момчета .

Удариха 100 милион гледания само за 2 дена.:panda-145:

Превръщайки го  5-тото най бързо видео събрало 100 милиона гледания.

И тяхното 3-то видео направило този брой гледания за кратък период от време. Другите са: "Dynamite" & "Boy With Luv"

#LifeGoesOn100M

Image

 

 

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"BTS (방탄소년단) "BE" Jacket Shooting Sketch"

 

 

NIve говори за процеса по създаване заедно с V на песента "Blue & Grey". :o

 

[in the lab] 뷔가 니브에게 가져온 것은? BTS "Blue & Grey" 작곡 비하인드 | NIve (니브) [ENG CC]

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за Life Goes On, но този събюнит ми събра очите! :wub:  Много, много добра песен и разбира се прекрасно изпълнение на любимите ни сладури @eowina:icon_sunny::wub::)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БТС от преди две години пеещи изцяло на английски в размазваща съзнанието ми мелодия. Идея нямах, че Waste It On Me - Steve Aoki & BTS съществува. Да чуя вокалите на Ар Ем с този негов дълбок глас... бръ. И припевът също не мога да си го избия от главата. Всеки месец откривам поне по едно такова нещо като кавър, който са направили, някоя колаборация, японски видеоклип или песен от микстейп, която не съм чувала и това много ми харесва. Не го приемам като свой пропуск, а напротив като награда за постоянството си, която си вземам по малко и заслужено. Днес си попълних още едно парченце от пъзела: 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<3 Прекрасни песни за събуждане ми дадохте  <3

 

 

Аз да ви информирам :D:panda-145:

Проведоха се : American Music Awards

И в двете категории нашите момчета спечелиха..Прибрахме наградите за :

Favorite Social Artist и Favorite Duo or Group – Pop/Rock

 

Suga присъства <3

 

Изпълнявали са Dynamite  & Life Goes On

 

Image

 

Image

 

 

~~~~~~~~~~~

Записали са своето представяне на големият стадион Jamsil Olympic Stadium в Сеул :panda-145:

Eneu6YOXcAICUpA?format=jpg&name=4096x409

 

Едно интервю:

BTS Interview 2020 American Music Awards on AMAs Performance, New Album 'BE' and More!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[BANGTAN BOMB] "Life Goes On" Stage CAM (BTS focus) @ 2020 AMAs - BTS (방탄소년단)

 

 

[BANGTAN BOMB] "Life Goes On" Stage CAM (Jin focus) @ 2020 AMAs - BTS (방탄소년단)

 

Off Topic

 

 

[BANGTAN BOMB] "Life Goes On" Stage CAM (J - Hope focus) @ 2020 AMAs - BTS (방탄소년단)

 

Off Topic

 

 

[BANGTAN BOMB] "Life Goes On" Stage CAM (Jung Kook focus) @ 2020 AMAs - BTS (방탄소년단)

 

Off Topic

 

 

[BANGTAN BOMB] "Life Goes On" Stage CAM (SUGA focus) @ 2020 AMAs - BTS (방탄소년단)

 

Off Topic

 

 

[BANGTAN BOMB] "Life Goes On" Stage CAM (V focus) @ 2020 AMAs - BTS (방탄소년단)

 

Off Topic

 

 

[BANGTAN BOMB] "Life Goes On" Stage CAM (RM focus) @ 2020 AMAs - BTS (방탄소년단)

 

Off Topic

 

 

[BANGTAN BOMB] "Life Goes On" Stage CAM (Jimin focus) @ 2020 AMAs - BTS (방탄소년단)

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪС СТРАХОТНА НОВА ФОТОСЕСИЯ за новият брой на  Esquire :panda-145:

 

ЛИНК ЗА СТАТИЯТА:
"The Boundless Optimism of BTS" цъъъъъъъъъъъъък

8520dc2a0b1e68af.jpg

 

Общи снимки::panda-145:

Off Topic

b9b57f79613c443f.jpg437051791f2ffa6c.jpg623f0256709b2841.png69ef09f14b8bfd21.pngddc13da622850667.png

 

 

 

ИНДИВИДУАЛНИ:

Off Topic

f90e88c914a835d5.jpg67e4b1c590512e2b.jpgbd5a26620470303e.jpg0801e6ef310c1f42.jpg

4b02fe6f22e6bad2.jpg26b5afd04397568e.jpga3837f425812274b.jpg

 

 

18f9ea31b9a07c40.jpg

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Благодарение на списанието имаме една чудесна реакция на BTS, които гледат простотиите на БТС :D

BTS Reacts to BTS on the Internet (방탄소년단) | Explain This | Esquire

 

 

Получаването на наградата:

BTS Wins Favorite Duo or Group - Pop / Rock - The American Music Awards

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...