Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Накратко:

Изпълнението на Дара мина. Горе-долу се справи. Като за имитация.

Между другото тя каза, че доста фенове са й писали и са я подкрепили.

Обаче на външен вид хич не я бяха докарали. Ако Джимин изглежда така...:wacko:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, ftisland said:

Видях току що изпълнението на Дара в капките,уникално зле,пеене,танци и еизия,ужад:lol2:

 

Напълно съм съгласна с теб.Изпълнението беше голяма пародия.:lol2::lol2::lol2: Мнението на т.нар. критици ме озадачи колко много разбират от музика. Единствено мнението на Юл. Вергов беше много вярно, като и каза, че обърка половината песен. Засегна се девойката, ама какво да се прави не всеки може да пее като нашите момчета. Според мен Джимин е един от изпълнителите, които много трудно може да се имитира. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах - говориха абсолютно невежо за тях, Дарката изцяло съсипа вокалната част на Джи Мин (прилика някой видя ли, че аз не успях защото не смятам, че една розова перука е достатъчна), а когато стигна до рапа на Юн  Ги вече ми се щеше да съм глуха, че да не и търпя дебелащината и като венец на тоя кошмар не изпя цялата песен - отрязаха я малко преди рапа на Нам Джун (и по - добре, че стана така иначе Дарчето щеше вече да се страхува за живота си заради отправени заплахи от моя страна :swoon:), а това, което се случи след песента мога да нарека само така - УЖАСТ и ПРОСТОТИЯ в най - чистият им вид!!!

 

P. S: @ubuto0o0o , съжалявам, но няма да кача клипа на тая отровна мизерия тук, не искам да разваля най - любимото ми място в този форум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 minutes ago, eowina said:

И аз го гледах - говориха абсолютно невежо за тях, Дарката изцяло съсипа вокалната част на Джи Мин (прилика някой видя ли, че аз не успях защото не смятам, че една розова перука е достатъчна), а когато стигна до рапа на Юн  Ги вече ми се щеше да съм глуха, че да не и търпя дебелащината и като венец на тоя кошмар не изпя цялата песен - отрязаха я малко преди рапа на Нам Джун (и по - добре, че стана така иначе Дарчето щеше вече да се страхува за живота си заради отправени заплахи от моя страна :swoon:), а това, което се случи след песента мога да нарека само така - УЖАСТ и ПРОСТОТИЯ в най - чистият им вид!!!

 

P. S: @ubuto0o0o , съжалявам, но няма да кача клипа на тая отровна мизерия тук, не искам да разваля най - любимото ми място в този форум!

 

Недей, идеята ми беше да ни информираш, че са я давали. Аз по принцип не гледам много телевизия, в нас се слушат и гледат детски анимации от дъщеря ми. Поради тази причина, ако не бяхте ни информирали, че ще я дават нямаше и да знам, и щях да изпусна тази простотия. За мен лично е пълна пародия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че беше една приятелка, която следи "Капките", да ми сигнализира да си пусна телевизора, иначе съвсем бях забравила... Не слушам българска поп музика от години, нямам наблюдения върху певческите умения на Дара. Според мен се представи добре с пеенето, но не и с имитирането. Личеше си, че внимава да не обърка текста и хореографията. Грима и останалите 6-ма от групата няма да ги коментирам :wacko: Прогнозите ми за тъп скеч и необмислени коментари се реализираха, но не предполагах, че ще са толкова грозни, дори расистки. Жалко е, че хора като Фънки и Хилда с дългогодишен стаж и позиция в музикалния бранш не си бяха направили труда да се запознаят със световно признатите БТС. Разбирам, че Като Две Капки Вода е шоу и че к-поп музиката не е „тяхната“, но е непрофесионално да се изказваш по този начин за хора, които се трудят неуморно 24/7, 365 дни в годината, и които освен, че пеят, танцуват, композират, продуцират, имат куп престижни награди зад гърба си, са и пример на милиони подрастващи и не само. Ето за това не гледам български шоу предавания!
Извинявам се ако прекалено задълбах и оспамих темата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна не гледам капките .Но днес реших ей така случайно да пусна телевизора да видя изпълнението на Дара .Тя още от ексфактор тази жена не ми допадна.Тя е пълна пародия.Сега за изпълнението въобще не се справи ,а за гримьорите  да не  говорим постнали са птичегнездо на главите им на това ми заприличаха тези раздърпани  перуки.Тя първо чупките не можа да ги направи въртеше се  като муха без глава на сцената .Да не говорим за пеенето .Дара през цялото време квичеше като гарга ,да не говорим за рапа това си беше направо викане сякаш се намираше  в гората.А визията беше направо смешна .За журито въобще няма да говоря.Ако Джимин беше чул Хилда как го направи веднага на момиче щеше да се засегне.Бтс първо са върха ,второ никой не може да ги имитира ,щото ,за да ги имитира човек не една седмица ,даже месец няма да им стигне ,а за  Дара ще и трябва години да постигне това,което са Бтс в действителност.Фънки Мънки идеалните танцьори те не можаха ,дори да  докарат к поп танците като хората .Имах чувството,че гледах колошар как квачи,че нема боклук,а  не Дара изпълняваща песен на Бтс.Изпълнението и бе пълна шарлатанска комедийна пародия .Трябваше това предизвикателство да се бе паднало на някой поне с грам мозък или глас.:no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, chernata kotka написа:

Аз отдавна не гледам капките .Но днес реших ей така случайно да пусна телевизора да видя изпълнението на Дара .Тя още от ексфактор тази жена не ми допадна.Тя е пълна пародия.Сега за изпълнението въобще не се справи ,а за гримьорите  да не  говорим постнали са птичегнездо на главите им на това ми заприличаха тези раздърпани  перуки.Тя първо чупките не можа да ги направи въртеше се  като муха без глава на сцената .Да не говорим за пеенето .Дара през цялото време квичеше като гарга ,да не говорим за рапа това си беше направо викане сякаш се намираше  в гората.А визията беше направо смешна .За журито въобще няма да говоря.Ако Джимин беше чул Хилда как го направи веднага на момиче щеше да се засегне.Бтс първо са върха ,второ никой не може да ги имитира ,щото ,за да ги имитира човек не една седмица ,даже месец няма да им стигне ,а за  Дара  ще и трябва години да постигне това,което са Бтс в действителност.Фънки Мънки идеалните танцьори те не можаха дори да  докарат к поп танците като хората .Имах чувството,че гледах колошар как квачи,че нема боклук.А не Дара изпълняваща песен на Бтс.Изпълнението и бе пълна шарлатанска комедийна пародия .Трябваше това предизвикателство да се беше паднало на някой поне с грам мозък или глас.

Да, и на мен не ми хареса, това некадърно същество с лице на болен от Даун беше толкова тромаво, нелицеприятно, зле гримирано и на вие с корейския, да не говорим за някаква прилика и интерпретация... срам, балетът за първи път не успя да отсрами... защо го толерират това? така излага kpop-а, и без това широката бг публика е на мнение, че "тия жълтурковци са смешни", това ли се целеше?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mrnkaloto Незнам какво точно са целяли с всичко това.То не само изпълнението и беше това,което трябваше да бъде ,но и  всичко останало беше пълна  измишльотина.Те първо да вземат да изчетат всички статии в интернет свързани  с к поп танците и второ трябва им више по разбиране и такт относно музикалните азиатски групи.Чак след десет години ,ще може някой горе долу да им докара образите,но и тогава даже не мисля,че някой въобще ще успее да го направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих си труда да прочета коментарите във Фейсбук - направо сриват със земята журито за сексистките и расистките коментари, някой беше написал, че не знаят какво ги чака когато феновете разберат за случилото се и колко е опасно да събудиш справедливия гняв на фендъма на групата; по - интересно е, че и в "Туитър" се появиха коментари и преводи на видеото на цялата тази излагация (всичко е дело на бг фенове); черешката на тортата е, че вече е създадено примерно електронно писмо на английски, в което е описано всичко случило се плюс пълен превод на обидите на журито и което всеки фен може да изпрати на "Биг Хит". <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, eowina написа:

И аз го гледах - говориха абсолютно невежо за тях, Дарката изцяло съсипа вокалната част на Джи Мин (прилика някой видя ли, че аз не успях защото не смятам, че една розова перука е достатъчна), а когато стигна до рапа на Юн  Ги вече ми се щеше да съм глуха, че да не и търпя дебелащината и като венец на тоя кошмар не изпя цялата песен - отрязаха я малко преди рапа на Нам Джун (и по - добре, че стана така иначе Дарчето щеше вече да се страхува за живота си заради отправени заплахи от моя страна :swoon:), а това, което се случи след песента мога да нарека само така - УЖАСТ и ПРОСТОТИЯ в най - чистият им вид!!!

 

P. S: @ubuto0o0o , съжалявам, но няма да кача клипа на тая отровна мизерия тук, не искам да разваля най - любимото ми място в този форум!

Голямо разочарование, Фънки уж го раздава интелигент, а той като в приказката "гроздето е кисело" защото неможе да го стигне! Горе долу 50-60 години  и нашия шоубизнес ще достигне ЮК-ския за съжаление тази вечер това показа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма, чекайте малко!

Дара не я харесвам и аз и даже корейски не чух дет се вика, без да съм спец, а с ушите ми, привикнали  все пак на него за 10 години и грам се не справи, като цяло,  по мое мнение. Но не е задължително всички да харесват к-поп, танцуващи момчета цветчета и да се изказват ласкаво. Аз гледам и харесвам примерно, но и двете ми деца, момче и момиче- не харесват.Всеки гледа, каквото му харесва и може свободно да се изкаже за това, което не му харесва. И фендъма на дадена  група не може да бъде критерий в крайна сметка, с който другите да се съгласяват, па и да бъдат обвинявани в невежество.

И какви са тия излагации с  писмо до "Биг Хит". Ай, слезте на земята и не се дръжте, като ощипани булки(незрял фендъм), да излагате България, точно  по тоя повод   си позволявам да пиша тук."Сексистките и расистките коментари"- въз крайно ми се гледа, за това, дето чух(доказателството- от минута 6 на следващото видео) - ЦЪК. Та, като се изказваме, да се аргументираме по-добре,а? Любимата ни група, за нас може да е, но в действителност не е центъра на вселената. Журито, каквото не харесва си плюе перманентно, не е в часност и единствено само BTS. Това, най малко да не ви е смъртен случай, дето някой е убил човек, дрогиран с 4 наркотика! Момчетата са живи и здрави и се развиват. Кой какво говори, хеле в "капките" не влияе на групата. 

 

П.П.Мъжът ми и той попита в интерес на истината, това жени ли са, или мъже, защото заради мен телевизорът беше на "капките".Ся шЪ се разведа с него за тоя коментар-сексист такъв!:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"J - HOPE VLOG / 28. 04. 2020"

 

 

Статии / "Туитър"

 

"4 Reasons BTS’s Online Concert Event Was A Great Business Decision"

"BTS Ranks High On Billboard’s World Albums Chart"

"BTS’s “Map Of The Soul: 7” Spends 9th Week In Top 40 Of Billboard 200"

"This Video of BTS Dancing to Daddy Yankee's "Con Calma" Is Exactly What We Needed"

"BTS Played "Just Dance" on a Live Stream With Songs From Daddy Yankee, Pharrell"

"BTS’ V Drops Another “Stay At Home Challenge” Video Where He Randomly Hums A Song"

"BTS’s V Showcases His Sweet Voice In Another “Stay - At - Home Challenge” For Fans"

"BTS's V displays his beautiful voice in a new stay - at - home challenge"

"BTS Jimin set TWO major records on Spotify with "Lie" and "Filter"!"

"Lauv Talks "Super Natural" Collaborations With BTS"

"WELCOME TO THE DELIGHTFULLY CHAOTIC WORLD OF "RUN BTS!""

"Ex WWE wrestler No Way Jose REVEALS why he loves BTS, moved by ARMY love & "Bang Bang Con" experience"

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Танцът на BTS на песента "Con Calma" на певеца Daddy Yankee раздвижи сериозно социалните мрежи и стана новина в испаноезичните страни, самият изпълнител и съпругата му също отбелязаха в социалните си профили случилото се. :panda-145:

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

NIve (китаристът от последните туитове на V) качи снимка с Те Хьонг в "Инстаграм" профила си B)

 

Off Topic

 

 

Информация кога и как можем да гледаме "BREAK THE SILENCE : DOCU - SERIES"; излезе и официалният трейлър. :es:

 

 

 

"BTS' World Tour Is On Hold, But You Can Still See Some Live Magic With New Docuseries"

"BTS Releases Larger - Than - Life Trailer For "Break The Silence" Docuseries"

 

Off Topic

 

 

 

Днес "Big Hit Entertainment" отложиха официално цялото турне "Map of the Soul"; когато ситуацията с COVID - 19 се нормализира глобално, ще бъдат насрочени нови дати за концертите. :excl:

 

"Big Hit Announces Decision To Reschedule BTS’s “Map Of The Soul” World Tour Due To COVID - 19"

"BTS’s “MAP OF THE SOUL” Tour Is Being Rescheduled Due To COVID - 19"

"BTS to temporarily suspend "Map of the Soul" world tour & readjust entire schedule in midst of COVID - 19 pandemic"

"BTS Confirms World Tour Postponement Due to Coronavirus"

"BTS Postpones Entire "Map Of The Soul" World Tour"

"BTS Suspend World Tour Due to COVID - 19"

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

BTS X "Hyundai"

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей затова не гледам беге продукции и тем подобни шитни. Въобще няма да си развалям вкуса да чекирам изпълнението на Дара. Най мразя да се подиграват с нечий труд, особено отявлено по-некадърни и мързеливи, но със самочувствие, хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, 29. 04. 2020, се навършват 5 години от излизането на албума на BTS, "The Best Moment In Life) PT. 1 / 화양연화"!!! :xaxa:

 

 

 

Off Topic

 

 

 

 

Заглавната песен от албума, "I NEED U", донесе на групата първата им победа в музикално предаване! :bow:

 

 

Off Topic

 

 

armyfollorarmy hashtag on Twitter

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах изпълнението на Дара най-накрая. Не беше чак толкова зле. Естествено корейския не го докара, но моля ви се на две места вкара някои окончания. :896767:Изненада ме с рапа, колкото и текстът да беше зле. Танците, криво-ляво ги докара на имитация или поне мятането на единия крак й беше ок. :D 

 

Трагедията беше в журито както и очаквах. Приказки от сорта, че Джимин бил момиче, с последващи натъртвания, че не се знаело дали бил момче или момиче, са меко казани смешни и нелепи за хора, които претендират да са жури в музикално шоу ако и да е шоу за имитация. Пълен срам! 

Фънки заплува под дъното за мен, след коментара му, че самата песен била простотия или нещо подобно. 

За последния от журито, който се държа супер грубо с Дара и твърдеше, че знаел корейски, но едно аньонг не можа да каже, без коментар. 

За мен беше и доста нелеп майтапът на Рачков, че не виждал, защото му били дръпнати очите. 

 

@eowina много ясно, че не са китка за мирисане Старшип, важното е, че Уонхо ще продължи да прави, това което обича.

Аз пък не харесвам Биг Хит за това, че Suga ще изпревари Куки при все, че целият свят знае, че Куки харесва IU като артист, пък може и като друго. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, jira написа:

Аз пък не харесвам Биг Хит за това, че Suga ще изпревари Куки при все, че целият свят знае, че Куки харесва IU като артист, пък може и като друго. 

 

Що не ги харесваш бе, душо? Не те са избрали SUGA да участва в колаборацията с IU - лично тя е предложила да направят общо парче и той се е съгласил; погледни го откъм добрата му страна - записват заедно, срещат се да обсъдят различни подробности и колко му е курабийката да започне да се присъединява към тях уж съвсем случайно и нали знаеш - едното води към другото и кой знае какво може да се получи... :lol2: Подробности тук - "Here’s How IU And BTS Suga’s Collaboration “Eight” Came To Be" .

 

Да те зарадвам - макнето днес постна в "WEIBO" (Красавецът ми той! :kissx:)

 

Изображение

 

Off Topic

 

 

Част от снимките направени специално за турнето "MAP OF THE SOUL" :wub:

 

Изображение

 

Off Topic

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

BTS X "FILA" / Снимките са от сайта за електронна търговия "ZALORA" B)

 

Off Topic

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Статии / "Туитър"

 

"BTS’s Album Sales Surge Following "Bang Bang Con""

"Every BTS song ranked in order of greatness"

"BTS to unveil documentary "Break the Silence" next month"

"BTS ARE STADIUM - STOMPING TITANS IN NEW "BREAK THE SILENCE" TRAILER"

"BTS Keeps Us Fed With New Docu - Series Trailer"

"BTS Cancel 2020 Map Of The Soul World Tour Dates Due To COVID - 19 Restrictions"

""BigHit Entertainment" Reschedules BTS’ “Map Of The Soul” World Tour"

"BTS' J - Hope Tackle Drake's "Toosie Slide" & Other Hip - Hop Classics During Quarantine Livestream"

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, eowina написа:

Не те са избрали SUGA да участва в колаборацията с IU - лично тя е предложила да направят общо парче и той се е съгласил; погледни го откъм добрата му страна - записват заедно, срещат се да обсъдят различни подробности и колко му е курабийката да започне да се присъединява към тях уж съвсем случайно и нали знаеш - едното води към другото и кой знае какво може да се получи...

 

Не че нещо, ама според мен IU иска със Suga да й се получи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...