Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Преди 3 часа, jira написа:

Трябваше Suga да й дадат, той е доста статичен и може би най-лесен за имитация. 

 

Не мисля, че Suga е статичен. Според мен се справя доста добре с танците. Ето и доказателство:

 

По-скоро на г-н Worldwide Handsome не му се отдават танците, но пък той компенсира с красив фейс :D Може би Дара щеше да бъде най-улеснена, ако й бяха дали него. Трудна задачка й се падна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, seal_reinforce said:

Не разчитам аз на @jira, тя само третия отляво помни :D

И кой е виновен за това?:D Изкара книгата да ме откажеш от Куки. :P Но ние сме свързани астрално с него, не мога току-така да го изоставя, нищо че и с чук да се набивам 157 няма как да стана. :lol2:

 

Съгласна съм за рапа на Захарчето. Аз го казах от гледна точка на personality. Ще ме прощават феновете на Захарчето ама като го видя на интервюта и разни клипове...ми то милото, грам енергия и живец няма, все едно е имал няколко тежки вечери. Та в такъв смисъл ми идва статичен той, за разлика от другите, които са по-експресивни. И на Тьоленката нейният е малко вътрешно ориентиран, особено като пусне онзи бретон под очите и не знаем буден ли е или спи, ама е по-осиферен от Захарчето. :896767:

 

Не знам дали Джин е най-лесен за имитация, но определено Джимин е по-труден.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, jira написа:

Но ние сме свързани астрално с него, не мога току-така да го изоставя, нищо че и с чук да се набивам 157 няма как да стана.

 

Споко бе, ще извадиме триона. Дай си рождената дата и ще ти заръчам и една синастрия :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше ред на SUGA да направи своя VLOG по "BANGTANTV"; към 10 и нещо предаването започна, но A.R.M.Y. пак крашнаха сървърите на "YouTube" (най - голямата технологична компания в света, а така и не се научиха на какво са способни феновете на BTS); след два часа последва второ (и вече успешно) предаване в което захарчето рисува като същински Марк Ротко и потвърди, че групата вече е започнала работа по новия си албум. На въпросите, които бяха зададени вчера, ще бъде отговорено утре, вероятно в ново шоу. :xaxa:

 

SUGA - 24. 04. 2020

 

 

Off Topic

 

 

 

BTS X "FILA" Корея

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

BTS X "Hyundai"

 

Off Topic

 

 

 

BTS - "NO & NMD" - Прекрасно изпълнение на живо

 

 

Поглед зад кулисите на турнето "Map Of The Soul" :asian:

 

 

От самото начало - нахъсени до макс!!! :28558:

 

Снимка на 방탄소년단.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, seal_reinforce said:

 

Споко бе, ще извадиме триона. Дай си рождената дата и ще ти заръчам и една синастрия :lol2:

Абсурд, аз ръста си го харесвам, така че трионът отпада.

Spoiler

Или ти искаш да ме пращаш на онези игри от филма? :lol2: Тази дума синастрия даже не знам какво означава. :lol2:

 

Захарчето ми се връзва да е художник, ама не знам дали ще му изгледам влога. 

Кога беше си пуснах на Джини последния май, яде 30 минути и обясняваше храните. Оплака се, че бил отслабнал няколко килограма, та ми стана едно тегаво. Трябва да намали йогата и повечко силна храна. :D Лепна си и нов прякор, Алпака, защото преживял като нея, че чак челюстите го боляли от дъвчене. Бе какви са тези храни в Корея, ще ми уморят човека? :lol2:

 

По случай петъчния ден. :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, jira написа:

Кога беше си пуснах на Джини последния май, яде 30 минути и обясняваше храните. Оплака се, че бил отслабнал няколко килограма, та ми стана едно тегаво. Трябва да намали йогата и повечко силна храна. :D Лепна си и нов прякор, Алпака, защото преживял като нея, че чак челюстите го боляли от дъвчене. Бе какви са тези храни в Корея, ще ми уморят човека? :lol2:

 

@jira , твоичкия винаги си е бил чревоугодник, дай му храна и му гледай сеира! Понякога чак ме е яд да му гледам "V LIVE" - овете - поглъща невероятни количества храна, а нищо не му се лепи; а и как да стане - турнета, концерти, тренировки, заучаване и упражняване на хореография и още, и още... (няма да забравя как веднъж погълна един стек само на четири хапки, хвана ме страх, че ще го заболи стомаха заради това, че почти не дъвчеше; а след това си подложи и солиден десерт, а често към това се добавят алкохолни и безалкохолни напитки).

 

Питаш ли ме мене - преди няколко дни Нам Джун се жалва в "Weverse", че макар да тренира по 5 пъти седмично, тежи 74 килограма и май трябвало да започне да внимава с храната! В момента той си е идеален - има си бузки, стегнати мускули и добре  оформени бедра; няма нужда да отслабва - така човек има по какво да точи лиги (бухенвалдските манекени никога не са ми били по вкуса)! :wub: Феновете веднага го успокоиха, че си напълно добре и е по - тежък защото трупа мускули на тренировките, а не защото е надебелял! :tongue:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея нали е модерно да са слаби, та сигурно за това са толкова впрегнати да си следят теглата. Пък и тези от агенцията може да са им сложили контролни килограми и да ги натискат да ги поддържат. 74 нищо не е за Нам Джун, много си е добре. 

Иначе и аз слаби не ги харесвам, друго си е да има нещо завързанко. :lol2: 

Виж бисквитко как се боксира здраво:icon_sunny:, да направят един спаринг с Нам Джун, с един куршум, две зайче, така викаше един мой шеф, пък и ще е шоу. :D 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали това е споделено...

БТС ще се появат на 2020 Nickelodeon Kids’ Choice Awards!

На 24 април Nickelodeon обяви, че техните годишни награди  Kids’ Choice Awards ще бъдат домакин виртуално. Това означава, че поради пандемията COVID-19 наградите и изпълненията ще бъдат връчвани дистанционно, вместо публиката и изпълнителите да присъстват на лично събитие. Виртуалната церемония е озаглавена “Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2020: Celebrate Together.”

Водещ на шоуто ще бъде певицата, актриса и бившата звезда на Nickelodeon Victoria Justice. Nickelodeon също обяви, че ще дарят 1 милион долара на No Kid Hungry по време на шоуто.

Звездният състав за „Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2020: Celebrate Together ” са Ariana Grande, BTS, Camila Cabello, Shawn Mendes и Lil Nas X;

актьорите Dwayne Johnson, Kristen Bell, Josh Gad, Millie Bobby Brown и Dove Cameron;

Звездите на “SpongeBob SquarePants”  Tom Kenny и Bill Fagerbakke;

YouTubers SSSniperWolf и David Dobrik;

 Актьорският състав на “Avengers: Endgame” също е готов дасе изяви.

Наградите е трябвало да се проведат на 22 март, но датата е била преместена за 2 май...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 АПРИЛ Е ПАМЕТНА ДАТА В ИСТОРИЯТА НА BTS - на този ден преди 9 години, музикалното шоу "Superstar K - S 03" провежда прослушвания в Пусан, Jung Kook се явява, но е отхвърлен; въпреки това изпълнението му прави впечатление на хората от развлекателната  индустрия и представители на 7 компании му дават визитките си и му предлагат да се пробва в техните прослушвания; когато на курабийката и се налага да избере една от тях, той се спира на "Big Hit Entertainment" защото Рап Мон хьонг му се видял страшно готин. :yes:

 

"How BTS’s Jungkook Got Scouted By "Big Hit Entertainment""

 

bts-jungkookk

 

Off Topic

 

 

 

 

Статии / "Туитър"

 

"BTS’ Suga Talks About Working On Their New Album; Says Fans Will Get To See Planning Process In Upcoming Video"

"SUGA reveals new artwork & talks about BTS' album preparations"

"BTS Suga’s Silent Painting Session Was Something We Didn’t Know We Needed"

"BTS’s “MIC Drop” Remix Becomes Their 4th MV To Hit 650 Million Views"

"BTS' "Map of the Soul: 7" Album Tracks Rise to Top of World Digital Song Sales Chart"

"BTS Joins Star - Studded Lineup For Virtual Broadcast Of Nickelodeon "Kids’ Choice Awards""

"BTS To Participate In Nickelodeon’s “Kids’ Choice Awards 2020: Celebrate Together”"

"Ariana Grande, BTS & More Set for Remote Nickelodeon "Kids' Choice Awards""

""Kids' Choice Awards" Go Remote on Nickelodeon"

"BTS Ranks In Top 10 Of The “Global TikTok Rich List”"

"BTS At № 08; Will Smith tops the TikTok Rich List alongside The Rock, Ariana Grande and Justin Bieber"

"Meet the designer creating custom jewellery for BTS"

"What Brought Beyoncé, U2, and BTS to Amish Country?"

"Here Is The Order That BTS Members Joined The Group, And How They Joined Will Make You Believe In Fate"

 

Off Topic

 

 

 

 

 

Kildren / "Инстаграм"

 

 

BTS X "FILA" Великобритания / "Инстаграм"

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, представяте ли си да беше в друга група? Да ни е жив и здрав Куки, че е последвал RM! :wub:

 

Едно видео от мен по случай празника, което е сбирщайн от разни онлайн включвания на Куки, но съм се смяла здраво, особено там където с Джин коментират и се изкарват най-добрите.:lol2: А с шишето вино просто ме попиля, аз си мислех, че този номер го знаем само по нашите ширини. :lol2: Голям дивчо е наш бисквитко. :D

 

 

Не разбирам много от рисуване, но Джимин и Ви най-сполучливи ми изглеждат на чернобелите портрети. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, jira написа:

Ха, представяте ли си да беше в друга група? Да ни е жив и здрав Куки, че е последвал RM! :wub:

 

На 14 години нашата курабийка с шест плочки е имал прозорливост и интуиция на тибетски лама! :bow: Загледай се кои са компаниите и ще разбереш, че съм права - "TS Entertainment" (най - големият им грях - съсипаха една от най - популярните бой банди B.A.P, двама техни висши служители ги съдят за тормоз над двама от членовете на TRCNG, които по време на случката са и малолетни; повече подробности - ТУК ) ; "Starship Entertainment" - жадни за пари лицемери (спомни си как се отнесоха с Wonho от Monsta X); "Cube Entertainment" (убедена съм, че в ада има специално местенце за някои от висшите мениджъри на компанията; ето и причините - Beast, Hyuna и E'Dawn). Толкова съсипани съдби! И "Биг Хит" имат своя ужасен скандал с "Glam" (заради него компанията за малко да фалира), но са си научили урока, а тези тричките изглежда са неспасяеми!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, TS са най-гадни, те настигане нямат...Не са само B.A.P /които също са били подложени на доста гадории/ и TRCNG, ами и Secret и Sonamoo също, Secret вече не съществува, а вторите са в намален състав и никакви ги няма на хоризонта. И те също се съдят с TS, както и Sleepy. Имало е моменти, в които някои от момчетата от BAP директно са казвали на бъдещи кандидати за стажанти в тази компания, да не влизат там...

 

Но аз така или иначе на компании не вярвам, ако трябва да избират между себе си и изпълнителите, то е ясно кого ще изберат.

Да не говорим пък какъв вятър ще го задуха и другото зло, феновете. 

Сори, че се намесих и малко изместих темата. 

 

Иначе като видях това, че и ТS са били сред кандидатите, значи много хубаво е направил, че точно там не е влязъл.

Пък и наистина като свикнеш с една група, някак си не можеш да си я представиш по-друг начин.

Обаче ме избива на размисли, ако беше влязъл примерно в JYP, сега Got8 ли щяхме да имаме?:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се хилиш като зелка и целият клип е нарязан заради тебе (и никаква коса не може да го скрие). А на @jira ще се организираме форумно и ще й купим Супер Марио за рд-то :lol2:

 

 

Ще се глобяваме, ей. Хубаво ги бях забравила, ама само ме подкокоросвате. Неска половин ден си изгубих да гледам любимото ми - реакции на денс практики у тубата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай сега, Уонхо само временно го съсипаха, сега пак ще е част от дъщерна фирма на Старшип, но иди разбери защо не го върнат в Монста Х ами ще го правят солов изпълнител.

 

Куки част от Got7 или 8...изобщо не си го представям. 

 

Тьоленчик, трогната съм, че мислиш отсега за моя РД, но този love-hate relationship между М2 не знам дали ми допада. :D Ако ще ме хвърля така на пода, поне да не е от толкова високо и да е на меко. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Suga ще участва в новото завръщане на IU, ще имат обща песен, която ще излезе на 6 май...

Off Topic

 

Представител нейната агенция заяви: „IU ще пусне дигитален сингъл на 6 май, а също така ще пусне и музикално видео заедно със своята музика.“

EDAM Entertainment разкри също, че IU си сътрудничи със Suga /BTS/ при създаването на нейната предстояща песен. Изтъквайки, че IU и Suga са на една и съща възраст, агенцията коментира: „Като музиканти на една и съща възраст, двамата изпълнителя бяха в състояние да се свържат един с друг и да я използват като основа за обмен на мнения. Те създадоха своя уникална синергия, която е отразена в песента им. “

 

Това го очаквам с интерес, тя с нейния нежен глас, той с неговия бърз рап...

 

@jira

Е, то си е ясно... Все едно да си представяме Bam Bam примерно в БТС. Просто свикваме както са и така е най-добре.

Така ги е отвял живота, така ги харесваме ние.

 

И само да кажа, нямаше да е лошо да има песен и между IU и Jungkook.

Нали преди време той беше казал, че тя му е идеала за жена или нещо такова беше и имаше доста клипчета около това.

А тя каква стана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira , колаборации като тази между IU и SUGA е една  от главните причини захарчето да е толкова тих - ако цяла нощ си писал музика и си правил аранжименти, нормално е след това да го даваш по - леко и спокойно! Колкото до Wonho, не съм съгласна с теб - за мен е пълна подлярщина когато си допуснал грешка да не се извиниш искрено и пред всички (за това се искат топки, а тази компания определено не ги притежава); това което на правиха "Starship Entertainment" беше толкова половинчато и подмолно, че ме кара да ги смятам за още по - противни отколкото преди! :no:

 

Бедната ни курабийка - феновете толкова години си фантазират за обща песен между него и IU, а сега Шуга хьонг ще го изпревари! :28558:

 

"IU To Collaborate With BTS’ Suga For May Comeback"

"IU Teams Up With BTS’ Suga For A Collaboration To Remember This May"

"IU and BTS’s Suga Announce Surprise Collaboration Single"

"IU To Collaborate With BTS’ Suga For Upcoming Single"

"IU to come back in May with a song produced by Suga"

"BTS' Suga to collaborate with IU for an upcoming single"

 

Off Topic

 

 

 

 

"Jin, Suga, Jimin - V LIVE - 27. 04. 2020"

 

"DJ Suga's Honey FM 06.13 - V LIVE - 26. 04. 2020"

 

BTS X "Hyundai"

 

 

 

"BTS’s Latest Album Is Outselling The No. 1 Title Of 2020 In The U.S. 32 Times Over"

 

Когато рап линията се развихри... :wub:

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, jira написа:

Ако ще ме хвърля така на пода, поне да не е от толкова високо и да е на меко.

 

Що бе, ще сте като в лакорн :D

 

Ваште хора поне не ги криха от срам и страх до последно. Се си викам един ден да не обявят и осми, още по-таен, член :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...