Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Ооо, моля ви, някои да пусне инфо следващата седмица на това изпълнение. Понеже ще забравя да го гледам. Дори и нямаше да разбера за това, ако не бяхте споменали тук. Аз лично мисля, че няма да се справи, и за мен ще е пълна пародия. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ubuto0o0o написа:

Ооо, моля ви, някои да пусне инфо следващата седмица на това изпълнение. Понеже ще забравя да го гледам. Дори и нямаше да разбера за това, ако не бяхте споменали тук. Аз лично мисля, че няма да се справи, и за мен ще е пълна пародия. :D

 

Най - вероятно аз ще пусна клипчето, но ще трябва да се въоръжа с душевна сила, защото много много не си падам по подобни гаргари с любими мои песни! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina Тези снимки с масажните столове кога са правени? Куки много различен, пораснал и с друга прическа. :wub: 

 

За Капките, за онази песен с Халси ли говорим? Дарчето сигурно само нейната част ще пее, няма да има проблеми. :lol2:

 

От архива. :icon_sunny:

Photo from Online community

 

Spoiler

Photo from Online communityPhoto from Online community

 

Photo from Online community

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, jira написа:

@eowina Тези снимки с масажните столове кога са правени? Куки много различен, пораснал и с друга прическа. :wub: 

 

@jira , не се бях замисляла, но след като ме попита се загледах в снимките на момчетата и ето до какъв извод стигнах (никъде не намерих официална информация за това кога са били направени снимките, така че прекарах доста време в преглеждане на снимки от последните 6 месеца): според мен снимките са направени в периода 13 - 26 октомври 2019 (официалният договор вероятно е подписан в края на лятото - началото на  есента на 2019; на 13 JK се похвали в "Туитър" с подстриганата си коса, на 26 беше първият им концерт на Олимпийския стадион в Сеул; ако се загледаш внимателно в рекламните клипове и снимките, ще забележиш късата коса на JK, а освен това в зоната за почивка са били поставени масажни столове на "BODYFRIEND").

 

P. S: Ето на какво попаднах днес в "Туитър" - някой в рекламния отдел на "BODYFRIEND" сериозно е съсипал част от снимките на членовете на BTS (още когато излязоха ми направи впечатление, че на някои от тях мембърите не приличат на себе си - SUGA и JK; Нам Джун пък внезапно се е сдобил с трета ръка (това си е доста опасно, защото угрозата от непохватността на Бога на разрушението вече не е двойна, а тройна :rofl: ); май ги е застигнало най - модерното в момента проклятие "Не ти пожелавам нищо лошо, а само да разсърдиш к - поп фендъм!").

 

"Everything Is Going Wrong In This BTS Photo — Even V Was Shocked"

 

Off Topic

 

 

 

От архивните снимки, аз най - много харесвам тези от дебюта им; там са такива зайци, но индианската прическа на Нам Джун направо кърти мивки (стилистите на "Биг Хит" сигурно са купували лака и гела за коса в промишлени количества)!!! :ilovethis:

 

user uploaded image

 

Off Topic

¹³ ⁰⁶ ¹³ (@Chototam1) | Twitter

 

8 Things K-Pop From K-Pop History Fans Don't Like To Talk About ...

 

 

DOCSKIM качи в "SoundCloud" канала си своя версия на песента на BTS, "BUTTERFLY"! :yes:

 

Off Topic

 

 

 

Статии / "Туитър"

 

"BTS Has New Merch Coming Soon"

""Dabeme Pop" crowned BTS Jimin as "Dabeme Best Dancers" for 2 years consecutively!"

"BTS: More than 50 million tune into Bang Bang Con virtual concert series"

"Relive a Year in the Touring Life of BTS With Upcoming Docuseries"

"BTS Announces “Break The Silence: Docu - Series” Featuring Footage From World Tours"

"BTS Announces “Break The Silence: Docu-Series” Release Date, And More"

"BTS’s “Map Of The Soul: 7” Rises On Billboard 200 In 8th Week On Chart"

"BTS Ranks № 01 On Billboard’s World Albums Chart"

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"BTS - "BANG BANG CON" Guide Video"

 

 

"BTS - "BANG BANG CON" Stretching Exercise with BTS"

 

 

 

 

Излезе официална информация за "BREAK THE SILENCE: DOCU - SERIES" B)

 

Off Topic

 

 

 

BTS X "Samsung Mobile" / "Galaxy Z Flip"

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дара ще имитира BTS в "Като две капки вода" ... Както винаги - последна научавам новините, ахаха. Учудвам се, че в това предаване са решили да разнообразят откъм изпълнители. Точно за този техен избор не знам дали да се радвам или не. И моето усещане е, че всичко ще бъде един голям майтап, който ще започне още от Зуека и Рачков, ще премине през изпълнението на Дара и ще завърши с коментарите на журЕто. Може би Дара ще се постарае, но най-добре ще звучи на "oh my my my" :D

Няма да гледам предаването. Ще следя eowina да сподели изпълнението тук.

@eowina нека душевната сила бъде с теб!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Vanchela написа:

Дара ще имитира BTS в "Като две капки вода" ... Както винаги - последна научавам новините, ахаха.

 

Иди глоби сестра ти за тая работа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,много съм благодарна,за всичката информация за любимцуте ми,следя е всеки ден:) 

Така относно изпълнението на Дара в предаването.До някъде се радвам,че точно на нея и се падна това не леко предизвикателство.Според мен сценаристите нарочно и умишленно са избрали тази песен с Хелзи.Аз си мисля,че тя ще е в нейният образ,а момчетата ще са около нея на холограма,и тя ще пее частта на Хелзи или и цялата песен.Това е само мое мнение,и размишления:D В всеки случай трябва да се гледа:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

God of Destruction (파괴의신)  Kim Namjoon (김남준) A.K.A. RM FROM BTS !!! :kissx: :inlove: :wub:

 

Вграден видеоклип

 

 

BTS за кампанията "LOVE MYSELF" / "Туитър" / "Инстаграм"

 

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

 

BTS X "Hyundai" отбелязват съвместно Деня на Земята - 22 Април :excl:

 

 

BTS X "Samsung" / "Туитър" / "WEIBO"

 

Off Topic

 

Зад кулисите при заснемането на рекламите за "BODYFRIEND" (клипът не е с добро качество защото е сниман екран в магазин на марката, очевидно е предназначен ексклузивно за прожекции във фирмените магазини; това е "Туитър" нишка)

 

Off Topic

 

 

Пак Со Джун говори за близкото си приятелство с Те Хьонг в интервю за списание "Esquire" Корея :P

 

Off Topic

 

 

Лоши новини - според сайта на "Live Nation", концертът на BTS, който трябваше да се състои на 08 юли, 2020 година в Ротердам, Нидерландия, е бил отложен за неопределено време.

 

 

BTS X  "FILA" Корея / "Инстаграм" / Снимки от сайта

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Старо, но златно!!! :xaxa:

 

BTS - "Blood Sweat And Tears" / "Music Bank In Singapore" - 15. 08. 2017

 

 

BTS - "Boy In Luv", "Danger"", "Run" / "Music Bank In Singapore" - 15. 08. 2017

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforceТьоленски, видя ли ги нашите гимнастици по-горе? И кръстове заголват, ще се глобяваме. :lol2: Кой да знае, че и йога практикували преди концерти, сега вече си паснахме чудесно с моичкия. :P Тай Чи киковете и тях ги умея, е Джини може да е по-добър, ама не може във всичко аз да съм по-по-най.:lol2: Вече съм твърдо решена да мина без помощта на книгата дългия път до сърцето му. :lol2: Спестените пари от нея, за рула, че краят на кризата се не види. :D

 

Иначе гледах на запис Дара като изтегли БТС, но не видях да казват, че ще е само Джимин.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jira написа:

Кой да знае, че и йога практикували преди концерти, сега вече си паснахме чудесно с моичкия. Тай Чи киковете и тях ги умея, е Джини може да е по-добър, ама не може във всичко аз да съм по-по-най.

 

:swoon: Аз умея само да се облизвам като Ви :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, jira написа:

 

Иначе гледах на запис Дара като изтегли БТС, но не видях да казват, че ще е само Джимин.

 

 

Казват го, когато рекламират предаването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"BT21 UNIVERSE 3 - Shopping Host RJ" (Достоен наследник на баща си - СЕО RJ!) :P @jira , завареното ти дете е роден бизнесмен като баща си - можеш да си спокойна, че никога няма да гладувате! :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Токущо показаха по нова телевизия кой кого ще имитира.И  разбрах ,че Дара ще влезе в образа на Джимин:wub: най-пластичния от групата :D.Чудно ми е дали ще му докара образа или ще се изложи.Това нещо обезателно трябва се гледа.:DЩе вземе да се пребие като се опитва да направи чупките на Джимин :D

1571906200-img-20191024-081028.jpgPark_Ji-min_for_Dispatch_%22Boy_With_Luv

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, seal_reinforce said:

 

:swoon: Аз умея само да се облизвам като Ви :(

Недей да скромничиш, подпетени обувки не носиш ли и пантофи и чехли? :28558: Сигурна съм, че и погледи можеш да хвърляш като него. :D

 

Поне обосноваха ли се защо точно Джимин или просто така са решили? Той пък е най-труден според мен. Трябваше Suga да й дадат, той е доста статичен и може би най-лесен за имитация. Ако е като Джей Ло на Фики, ще е голяма забава. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, jira написа:

. Ако е като Джей Ло на Фики, ще е голяма забава. :D

 

Чак така няма да се получи, когато мъж прави жена е по-забавно, смешно направо, но при жена да прави мъж не се получава така. Пък и Джимин къде сте го видели с такива дрехи като Джей Ло? :28558: Според мен Дара ще се справи добре.

Плюс това нейното изпълнение далеч няма да е най-интересното в шоуто, други двама ще са колорита...

А и песен на Емил Димитров ще има, най-вероятният победител /освен ако сумати зретили не гласуват за Дара или за някой друг/...

Оспамих малко темата, сори....:ilovethis:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

짱짱맨뿡뿡 (Jjang - Jjang - Man - Bboong - Bboong) Awesome Guy Min Yoon Gi (민윤기) A.K.A. SUGA FROM BTS !!! :emote_kiss3:

 

 

Днешния ден беше богат на изненадващи включвания от членовете на BTS - Нам Джун и Хоби изневиделица направиха "V LIVE" в който се отдадоха на "Труд и творчество" - всеки от тях украси с подръчни материали една A.R.M.Y. BOMB - а (получиха се много красиви), а по някое време се мерна и златното ни макне JK, който малко след гостуването си пусна пост в "Туитър" с боксовата си тренировка (преди около година, той пак беше пуснал видео в което отново се боксираше заедно с треньора си); няколко часа по - късно Те също направи собствен "V LIVE" в който пак го играеше радиоводещ пускащ разнообразна музика; най - много ни изненада обаче Юн Ги, който пусна криптиран пост в "Туитър", който наведе феновете на мисълта, че се задава ново токшоу с водещ SUGA (той помоли за въпроси от феновете и те разбира се го засипаха с тях). :wub:

 

"ARMYs Are Being Well - Fed By BTS Content And No One Is Complaining"

 

На 22 април служител на "Биг Хит" случайно качи в "Weverse" епизод 102 на "Run BTS!" (по принцип нов епизод се качва всеки вторник следобед); само след минута постът беше изтрит, но не и преди видеото да бъде гледано от около 300 души. :28558:

 

""Weverse" May Be Fast, But Not Faster Than ARMY When It Comes To Finding Mistakes"

"10+ Hilarious Fan Reactions To Weverse’s “Run BTS!” Episode Leak"

 

Off Topic

 

 

Статии / "Туитър"

 

"BTS’s Albums Surge On The Billboard Charts In Advance Of Their Online Concert Event"

"BTS Jimin's "Lie" entered US iTunes Top 150 and climbed to #1 in Amazon best seller after "Bang Bang Con"!"

"BTS Jimin surpassed 290M streams on "Spotify"!"

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BTS X "BODYFRIEND"

 

"YouTube"

 

"#3 BTS – Good Sleep"

 

Off Topic

 

 

"#4 BTS – Staying Smart"

 

Off Topic

 

 

"Инстаграм"

 

Off Topic

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

Реклама от хоум шопинг канал / "Туитър" нишка

 

Off Topic

 

 

BTS X "Hyundai"

 

Off Topic

 

 

 

 

 

BTS X "WEIBO"

 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

 

BTS X "FILA" Корея

 

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, seal_reinforce написа:

Тия снимки значи са неофициални, аз що толко се старах да ги помня, аааа :D

 

Точно така!!! :yes: Едните са неофициални от свободното им време, а другата е рекламна; класическият ред е за официални събития. Не се мори бе, душо, аз и @jira за какво сме - ние ще помним вместо теб, макар че тя както е тръгнала да покорява Джин... :lol2:

 

Преди 3 часа, jira написа:

Поне обосноваха ли се защо точно Джимин или просто така са решили? Той пък е най-труден според мен. Трябваше Suga да й дадат, той е доста статичен и може би най-лесен за имитация. Ако е като Джей Ло на Фики, ще е голяма забава. :D

 

Захарчето не е никак лесен за имитация - той може да не е танцьор като Джи Мин, но техниката му на рапиране се отличава с невероятна бързина, Дарчето докато каже една дума, той вече ще е казал десет; в понеделник ще я видим какво ни е спретнала, както писа една съфорумка малко по - горе "Това нещо обезателно трябва се гледа. Ще вземе да се пребие като се опитва да направи чупките на Джимин."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...