Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

BTS насърчава всички да разберат какво може да предложи Сеул!

Като промоционални посланици за град Сеул за трета поредна година BTS участва в нови видеоклипове, публикувани чрез VisitSeoul TV. Видеоклиповете имат надпис „Live Seoul Like I Do” и показват най-различни неща, които хората могат да направят, за да изживеят града в най-голяма степен. Всеки от членовете участва във видеоклип, който подчертава една от седем различни теми, а пълно видео представя всички членове заедно.

Посетете Сеул е „официалният пътеводител за Сеул“, който се предоставя от правителството на Сеул.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решено е - ще присъствам като зрител на това събитие - BTS A Global Interdisciplinary Conference Project! Едно българско A.R.M.Y. ще представи свой доклад след като успя да се класира със свое есе!!! :D :es: :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, eowina написа:

Решено е - ще присъствам като зрител на това събитие - BTS A Global Interdisciplinary Conference Project! Едно българско A.R.M.Y. ще представи свой доклад след като успя да се класира със свое есе!!!  :es: 

Научен доклад му се казва, развълнувана жено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, koizumi написа:

 

Липсват ли ви? На мен много

Липсват! За мен две много, много любими песни. А това живо изпълнение е великолепно❤️Благодаря! Изгледах си го с голям кеф! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Днес се навършва точно 1 година от присъствието на БТС и прекрасната реч на Намджун в ООН.

Гордостта и вълнението, което изпитвах тогава не са се променили с времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо наистина забавно - сър Пол Макартни гостува в едно от тазседмичните издания на "The Late Show with Stephen Colbert"; първата част от разговора им е наистина интересна, но най - забавното е, че водещият Стивън Колбер не пропуска да покаже на легендарния бийтълс изпълнението на "Hey Jude" на BTS от участието им на 15 май тази година (BTS се появяват в разговора след 08 : 10):

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 септември БТС създадоха официален свой канал в "TikTok" - "BTS - TikTok Channel"!!! :wub: :es: :yes: Я кажете сега колко от вас никога не са се интересували от това приложение, но заради групата ще си го инсталират на смартфона??? :D :lol2: :rofl:

Ето две статии па въпроса:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О супер, сладурчето ми от тази група J Hope ще пусне нова песен „Chicken Noodle Soup“ сучастието  на Becky G.

Предстоящата песен ще извади припева на песента на Webstar и Young B от 2006 г. „Chicken Noodle Soup“, на която J-Hope за пръв път се натъкна през първите дни на обучението си по танци.

J-Hope не само ще добави свой собствен обрат и личен стил към оригиналната песен, но и ще преосмисли хореографията на парчето от 2006 г. за новата си версия на „Chicken Noodle Soup.“ Музикалното видео към песента ще бъде режисирано от Lumpens, който преди това е работил с BTS за музикалните клипове за много от най-известните им хитове.

Според доклади на корейски новини, взаимната любов на Беки Г и Дж-Хоуп към оригиналната „Chicken Noodle Soup.“ ги обедини за това ново сътрудничество.

По-рано  двамата певици намекнаха за възможността за сътрудничество в Twitter, кото Беки G криптично написа: „Soooo… #BeckyHasAbodySecret.“

След ретуитирането на публикацията, J-Hope игриво отговори чрез официалния акаунт на BTS, „Хей [Беки G], аз също имам тайна…“ Той намекна и за заглавието на новата им версия, като добави hashtag #CNS.

 

Off Topic

 

 

 

 

J-Hope-Chicken-Noodle-Soup.jpg

 

Becky-G-J-Hope-2.jpg

 

Песеннта ще излезе по-късно днес.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изслушах песента и признавам си частта на J Hope по ми хареса. Beki G не е лоша певица, ама точно тук нещо не ми направи кой знае какво впечетление. И то не защото J Hope ми е любимец, просто така ми дойде. Клипа, горе долу бива, най ми допадна края, където танцуват всички... J Hope e супер, началото с него и там където танцува пред останалите момчета, също са яки моменти в тоя клип...Абе всичко с J Hope е хубаво.:yes:

Между другото тоя клип ми напомни малко за американската поредица филми ''Step Up'', нали и в тях го има това събиране на много танцьори и надиграване... Точно все едно гледах някой от тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки направени зад кулисите при заснемането на клипа на песента на J - Hope и Becky G - "Chicken Noodle Soup":

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вездесъщите "Гугъл", "YouTube" и "Туитър" ме накараха да изгледам доволно количество от лекции на тема BTS, стари интервюта на групата, а освен тях и няколко компилации от участия на мембърите в различни телевизионни шоута (всички са с английски субтитри):

 

По повод тазгодишния Чусок, SBS излъчиха своя класация наречена "BTS Variety Chronicles" с откъси от най - забавните участия на BTS в различни техни телевизионни шоута:

 

 

Ето още две забавни компилации от телевизионни участия на BTS от "YouTube" канала "SBS ENTER PLAY":

 

"BTS's ROOKIE YEAR":

 

Off Topic

 

 

"BTS's TRENDY YEAR":

 

Off Topic

 

 

Следват доста стари интервюта на BTS, те са най - вече от периода 2014 - 2017 година (предварително се извинявам ако някои от клиповете вече са били постнати, но реших да ги публикувам защото смятам, че по - новите фенове с удоволствие биха научили повече за ранните години от музикалната кариера на групата; опитах се да ги подредя по хронологичен ред и по това на коя медия принадлежат интервютата, но ако съм объркала нещо, то ви моля да ме извините):

 

Преди няколко години BTS гостуват в студиото на "SBS PopAsia TV" в Австралия по повод "Red Bullet Tour"; ето компилация от 11 клипа свързани с това тяхно гостуване (гледайки ги на места съм се смяла до сълзи):

 

Off Topic

 

 

 

"BTS Answer KCON - ers' Questions! - KCON 2014":

 

Off Topic

 

 

"BTS Interview & Sing Live @ KCON NY 2016":

 

Off Topic

 

 

"BTS - Bangtan Boys (South Korea) discuss KCON, meeting Warren G, food cravings and more":

 

Off Topic

 

 

"BTS (South Korea) tells us why Jimin is "Dope"":

 

Off Topic

 

 

"BTS (South Korea) on the hardest choreography to learn and more!":

 

Off Topic

 

 

"Full Official BTS Conference - Presented by "Asian Pop Radio" Melbourne, Australia":

 

Off Topic

 

 

"BTS Interview Session150713: BTS Live Trilogy - Hong Kong 2015":

 

Off Topic

 

 

"BTS for "2015 BTS LIVE TRILOGY IN USA Episode II. The Red Bullet" Tour!":

 

Off Topic

 

 

"Nobody Stans BTS like BTS!":

 

Off Topic

 

 

"BTS K - Pop group taking over the charts":

 

Off Topic

 

 

"BTS at the 2017 Billboard Music Awards (Entertainment Weekly - 05. 06. 2017)":

 

Off Topic

 

 

Следват интервюта и репортажи на американски телевизии пуснати в ефир след излизането на албума "Map Of The Soul: PERSONA" на 12. 04. 2019 година (подредени са по хронологичен ред):

 

"CBS Sunday Morning" - 01. "Preview: K - Pop sensation BTS"; 02. "BTS rehearses choreography of "Boy With Luv""; 03. "BTS, the Korean pop sensation":

 

Off Topic

 

 

 

 

"CNBC" - "How BTS Became A Major Moneymaker For South Korea":

 

Off Topic

 

 

"CNBC Make It." - "How BTS Won Over America":

 

Off Topic

 

 

От тук нататък следват репортажи, интервюта и лекции посветени на BTS!!! :yes: :bow: :up:

 

Миналото лято "YouTube" канала "EBSstory" организира серия от три лекции посветени на BTS (видеата им се сдобиха с английски субтитри чак сега и затова ги поствам; четвъртото и петото видео са на същия канал и дават една по - различна гледна точка към групата; английските субтитри на петото видео са дело на фен, но тъй като видеото е на същия канал го поствам тук).

 

01. "BTS & New fandom culture - The wings of BTS A.R.M.Y"; 02. "BTS set a new form of arts"; 03. "BTS Lecture Concert Q&A"; 04. "Dad's favorite music nowadays"; 05. "Extreme Job".

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

На 22 септември 2019 година в "YouTube" канала "Sebasi Talk" беше качена лекцията "BTS and ARMY grow together fighting against prejudice" на професор И Джи Йонг, преподавател по философия в университета "Седжонг", която е и автор на книгата "BTS Art Revolution" (тя е един от тримата основни лектори на научната конференция посветена на BTS организирана от Kingston University, Лондон; преди няколко месеца книгата и бе издадена на английски):

 

Off Topic

 

 

На 29 август 2019 година в предаването на "tbsTV", "The Room", гостува професор И Джи Йонг, сегментът е озаглавен "BTS’s rocking the world":

 

Off Topic

 

 

В края на месец август в Сеул се проведе "BTS Insight forum - Beyond & Behind BTS". Множество университетски преподаватели от целия свят участваха със свои лекции на този научен форум (в най - скоро време се очаква да се качат видеа на лекциите в "YouTube", те ще са придружени с английски субтитри, когато това стане ще постна всичко в темата). Ето няколко новинарски репортажа от форума плюс видео направено от една млада жена фен на танците и BTS:

 

01. "What did scholars have to say on BTS and their global influence?"; 02. "Global forum held in Seoul to discuss why BTS is such a global sensation"; 03. "Global forum held in Seoul to discuss BTS' popularity, contribution to world"; 04. "SBS News - Unprecedented 'BTS Phenomenon', the research fever in academia… that even holds a forum"; 05. "Performing at the "BTS Insight forum"".

 

 

Ровичкайки из "YouTube" канала на "Yonhapnews", намерих куп клипове, интервюта и репортажи за BTS с английски субтитри (а колко още намерих без субтитри, просто не е истина - ето затова хората казват, че трябва да се изучават чужди езици! :lol2:; пускам клиповете на групи от 10 бройки, внимавах да не поствам един и същи клип два пъти, но ако някой забележи повторение нека ми пише на лични за да го изтрия):

 

01.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друг мой любим "YouTube" канал е този на "KOREA NOW"; хубавото при него е, че всичко е на английски и когато е нужно репортажите и интервютата биват придружени от английски субтитри; подбрах 20 техни видеа, които по интересен начин информират за различни аспекти от живота и кариерата на BTS:

 

04.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз пък аз съм тук, за да кажа, че Супата не ме впечатли особено (мир! мир!) , Мечката на V мноооого ми хареса (ама ми се струваше излишно да го казвам), а @eowina е супер!

 

Off Topic

Да, не е по темата BTS, но просто искам да го кажа.

Знам какво означава, колко труд изисква и каква занимава е да намериш, окрупниш, преведеш (когато се налага) и представиш намерената информация. За отдадеността с която поства и подкрепя любимците си - Respect! 

 

Извинете за намесата! 

До другия път! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTS изгряха на корицата на на списание "The Hollywood Reporter"; броят на списанието излезе на пазара на 01 октомври. Преди няколко дни излезе превю на видеоинтервюто с групата, а днес в "YouTube" канала на "THR" беше качено пълното му видео. Статията - "BTS Is Back: Music's Billion - Dollar Boy Band Takes the Next Step".

 

Превю:

 

 

"Fishing for Answers" with BTS":

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз, но какво да се прави след като ни предстои седемдневно пътешествие през това как BTS са прекарали едномесечната си ваканция! На 30 септември "BTS_official @bts_bighit" (Туитър акаунта на групата менажиран от компанията) обяви, че от 02 до 11 октомври, всеки ден ще бъде споделян по един клип какво е правил даден член на групата през ваканцията (клипчетата са заснети лично  от мембърите).

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTS сподели първия си дневник за ваканция, който показва кадри от риболовната програма на Suga в Инчхон! Джин също се влючи по време на пътуването, а видеото беше качено с надпис, описващ, че включва специални изяви от “Jin, Fish.”

 

BTS вече разкри и дневника за ваканцията на J-Hope!

J-Hope снима пътуването си до Лос Анджелис, за да заснеме видеоклипа за новата си песен „Chicken Noodle Soup“ с участието на Becky G.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес "Биг Хит" споделиха какво е правил по време на деветдневното си пътешествие из Европа, лидерът с най - смъртоносните трапчинки във Вселената, Ким Нам Джун, по - известен по света като като "RM от BTS":

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...