Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Кой сега е №1?

BBMAs - Top Duo/Group 2019 - BTS:

 

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

BBMAs - Top Social Artist 2019 - BTS:

 

Off Topic

 

 

 

 

Междузвездни срещи:

 

Halsey:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

ÐзобÑажение

 

ÐзобÑажение

 

ÐзобÑажение

 

ÐзобÑажение

 

Tori Kelly:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

Becky G:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

Ciara:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

Drake:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

Cardi B и Offset:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

Madonna:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

Khalid:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

Terry Crews:

 

Off Topic

ÐзобÑажение

 

01. 05. 2019 - BTS & Halsey - Boy With Luv Live at Billboards Music Awards BBMAs 2019:

 

Off Topic

 

 

Обичайната "V LIVE" сесия след края на церемонията:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха

Честито на момчетата!

Каквото и да си говорим (колкото и да си подсмърчам за моите любимци), то BTS са си най-сошъл артист откъдето и да ги погледнеш. Изненада ме наградата за група, признавам си, обаче им се радвам. 

Няма как да си затваряме очите и на черното бяло да казваме. 

Могат, направиха го. 

Честито! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, kandala написа:

Хаха

Честито на момчетата!

Каквото и да си говорим (колкото и да си подсмърчам за моите любимци), то BTS са си най-сошъл артист откъдето и да ги погледнеш. Изненада ме наградата за група, признавам си, обаче им се радвам. 

Няма как да си затваряме очите и на черното бяло да казваме. 

Могат, направиха го. 

Честито! :)

 

Харесва ми откровеното ти мнение!!! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда вярно е но след гледане на снимки и видеа горките изглежда вече "скапани' направо започвам да се притеснявам как ще оцелеят таз година без почивка. Колко и да си пеят феновете, че нищо им няма те така искат '"моля" имат 5 дена почивка май досега а какви концерти ги чакат и в европа и да си призная ми се иска малко този бум по тях малко да спадне за да могат поне да оцелеят психически и физически...:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се сетя точно на кое от награждаванията в началото на годината Джин говори за това, че преди групата да подпише нов 7 годишен контракт, момчетата са обсъждали, дали да продължат като група или да се разпаднат(ще намеря линка предполагам). Този факт някак мина по между другото, но това говори много за момчетата. Парите и славата не са всичко и те не го правят с тази цел. Имали са ги достатъчно в този момент и са можели да се откажат без да загубят нищо. Всеки от тях би се радвал на успешна солова кариера, защото са достатъчно обичани и талантливи. Любовта на феновете е важна, но момчетата поемат наистина зверски натоварвания и хейт. В момента са на терен, където въпреки че виждаме усмивки по ТВ-то, обстановката е враждебна. Не, че не е била от самото начало, но сега са колкото глобално обичани, толкова и глобално мразени. Всеки ден хората намират нов начин, по който да засегнат обичта ми към тях. Щом аз съм угнетена толкова от реакциите около себе си, представям си в какъв размер това достига до тях. И всеки път, когато започнат турне, ми става болно и гадно, защото знам, че следва нечовешко натоварване, умора и много контузии. Всъщност не само те се трудят така упорито. Повечето корейци наистина работят по 14 часа, на 2-3 работни места и я имат почивен ден, я не. Така е устроено обществото им. Не мога да променя представите им за съществуване, но не мога да променя и усещанията си, когато виждам цялата тази смазваща обстановка. Предпочитам да ги виждам по-нарядко и щастливи, отколкото танцуващи по сцената машинално и на ръба на възможностите си. Колкото ме радват, толкова ги мисля и постоянно. Любов ли бе, да я опишеш? Стискам палци да оцелеят и тази година, и ми се ще да им вярвам достатъчно, че именно това е правилният начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5 май SBS излъчи “SBS Super Concert In Gwangju”, ето и всички песни, което изпълниха БТС с наистина хубаво качество (Майчице, от фанчантовете направо ме побиват тръпки, толкова са въздействащи!):

 

"Boy With Luv":

 

 

"Make It Right":

 

 

"IDOL":

 

Off Topic

 

 

"DNA":

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БТС вече са в Ню Йорк където преди двата концерта на "МетЛайф Стейдиъм" ги очаква доста натоварена програма. На 15 май те бяха първите изпълнители от календара на “Good Morning America” Summer Concerts; изпълниха “Boy With Luv” и “Fire”(първите к - поп звезди участващи в тази серия от летни концерти на най - различни музикални звезди от световна величина; за пореден път са № 1!!! :yes:). По - същия ден ще гостуват в "Късното шоу със Стивън Колбер". ;) Клипове на изпълненията може да се гледат на страницата на “Good Morning America” - BTS on GMA SC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTS и "The Late Show With Stephen Colbert" - 15. 05. 19 година!

 

Видеопредставянето на BTS:

 

 

“Boy With Luv”:

 

 

Интервюто с BTS:

 

Off Topic

 

 

Момчетата в Туитър:

 

Off Topic

D6qc-lmV4AAAWU9?format=jpg&name=small

 

D6qc_hCUEAEM93U?format=jpg&name=small

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БТС бяха музикален гост в "The Late Show With Stephen Colbert" на 17 май; те изпълниха на живо “Make It Right”; ето и клип с изпълнението им:

 

 

На 21 май имат изпълнение на живо на финала на американската версия на музикалното шоу "The Voice", с нетърпение очаквам клиповете и фанкамовете от изпълнението им!!! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой все още се интересува има билети за концертите им на Уембли следващия уикенд (1ви и 2ри юни) на цени от 40 до 80+ британски лири. Сайта, от който може да си закупите е ticketmaster.co.uk . Това е официален сайт за продажба на билети.

 

Това би трябвало да са билети от хора, които не могат да отидат, така че те ще трябва да ги пратят на адрес. Мога да помогна с каквото мога, ако някой се интересува. Пък и защо не да отидем заедно на концерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първия момент като го видях си викам ''Бре,момчетата са пуснали нов клип,а аз не съм разбрала''...Ама всъщност се оказва,че това е направено от фенка,но добре се е получило..

 

-BTS performs "Boy with Luv" in The Voice Live Finale

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феновете вече могат да влязат в ролята на мениджър на BTS в ролевата игра 'BTS WORLD', която излиза на 26-ти юни.
Играта ще бъде достъпна в страните от цял свят, без Китай.

61791320-2269840846439689-38413621934130

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, признавам ги BTS за цяла индустрия. ТЕ СА НАВСЯКЪДЕ. 

Грам сарказъм не влагам, наистина го мисля. BTS имат най-добрия мениджмънт в кпоп-а, можем да кажем и сред най-добрите в света. 

Харесвам момчетата, много са ми симпатични. Обаче истината е, че BIGHIT ги направиха това, което са. 

Сега и игра? А може би не е и първата, не знам. 

Евала на мениджърския екип! 

Дай боже на всяка група, както се казва. :rolleyes:

 

Но знаете ли, най-много ме радва, че BTS доказаха, че дори група, която не е англоговоряща, която е цветно-различна от масовата поп музика, може да бъде сред първите, даже номер 1. Ей това ми топли сърцето. Отдадеността, искреността, труда се отплащат. Най-ценното, което дават на феновете си BTS е надежда и вдъхновение. 

Дори само заради това искам да кажа "Браво BIGHIT! Браво BTS!" 

 

(Благодаря за вниманието! Сега отивам при моите момчета да им се радвам на предстоящия албум. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Абсолютно подкрепям. Не знам как да подбера най-точните думи, за да опиша комплексната работа, която вършат всички. Като се почне от момчетата от БТС, които от самото начало по всякакъв начин и всяка свободна минутка поддържат връзка с АРМИ, мине се през екипа им отговорен за всичко, което се сетите: дрехи, прически, хореография, текстове, оформление, пласиране и се стигне до шефа на БИГ ХИТ, който също им дава съвети със сърце и мисъл. Не мога да опиша всички аспекти, защото темата е огромна. Това са много детайли и всичко е направено отговорно и с грижа. Не съм от хората, които лесно се впечатляват. Години наред подхвърлях клиповете на БТС из ютюб, мислейки ги за поредната група, която тъкмо ще започна да гледам и разпознавам, и ще залезе. Че са поредният продукт създаден по калъп. Но през 2017-та те ме заинтригуваха. Започнах да се интересувам от начина им на изразяване и далеч надминах етапа свършващ само с песните им. Първоначално виждаш, че те не играят роля. Да, може да спазват някаква линия на поведение, да дават фенсървис и т.н., но не се срамуват и да покажат, че са непохватни, да се оплачат, когато нещо не е както трябва, да покажат сълзите, смеха си, кога са засрамени или трогнати. Вместо да почиват, те си пишат с АРМИ в три посред нощ просто, за да разберат как са. Пишат им, когато са подпийнали, уморени, стресирани, щастливи. Поддържат постоянна връзка с тях. Гледат клипове и непрекъснато се интересуват какво прави АРМИ. Личи си по точно тези малки жестове. Това не е заучено държание. Не го приемат и за задължение. На тях наистина им е приятно и това топли сърцата им. БТС бяха и са такива от самото начало. Винаги са били такива. Освен това харесвам добродетелите, които представляват. Всяко АРМИ припознава себе си в това, в тях. Аз например съм микс от две от момчетата от групата и обожавам да гледам реакциите им. Все едно виждам себе си. Често се питам, как биха реагирали те на мое място в дадена ситуация. Тези добродетели те не само ги декламират, но и носят. Благодарение на тази група станах по-силна като човек, по-ведра, дадоха ми много кураж, когато се борех с депресиите и на всички около мен им беше омръзнало да ме слушат. Наскоро четох коментар, че БТС и АРМИ са най-мразената група и фендъм, защото са буквално навсякъде. Предполагам на останалите им е писнало, но ние не сме зараза, а една голяма маса от усмивки, обич и доброта. Не говоря за токсичните хора, които се наричат АРМИ. Онези, които не притежават добродетелите, които момчетата носят, не са АРМИ. Трябва да се разграничават нещата. АРМИ не завиждат, не обиждат, не нараняват. Те са разбиращи и подкрепящи, толерантни. Мога да напиша още, но мнението ми ще стане безобразно дълго. Благодаря ти за окуражаващите думи, kandala! Напоследък толкова обиди понесох покрай това, че харесвам групата, че е приятно да чуя за разнообразие и едно положително мнение и малко респект :kissx:

 

Всъщност не се предполагаше да пиша мнение. Дойдох, за да постна новата първа авторска песен на Джин. Написана е в чест на домашните му любимци. Още се сещам за моментите, в които Джин говореше за нелепата смърт на животинчетата и тръгваше да плаче. Обичта му към Eomuk и Odeng беше безгранична. Наистина ги обичаше като членове от семейството си. Душичката Джин и неговата нова песен: 

 

BTS Jin - Tonight (이 밤) (Color Coded Lyrics Eng/Rom/Han/가사)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първата песен от ОСТ към играта на БТС 'BTS WORLD'.  Другата ще излезе на 14 юни като най-вероятно ще е на V и J Hope, а третата на 21 на Шуга и РМ.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...