Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

@ftisland, пусни ми на лични сайта, моля :blush:

 

Оф, и на мене Idol не ми харесва. Заровила съм се като щраус в доброто старо време и не ми се мърда оттам :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са цветни, не го казвам с лошо, наистина :wub:

Save me винаги ми е била една от любимите песни.

 

Лошото е, че на толкова места трябва да огреят, че нямат време да спят, с какво ли ги захранват и колко гримове отиват...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положението все пак не е толкова лошо - "Биг Хит" са отказали всички предложения за интервюта в Лос Анджелес! Единственото такова което ще направят е на 11 септември в театъра намиращ се в музея на наградите "Грами" като интервюто ще бъде водено лично от директора на музея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииииииии.... Честит рожден ден на Кукиииииии!!!!!!! :wub: Всички се присъединаяваме към пожеланията, които се сипят в интернет и също си пожелаваме на себе си, да имаме шанса да го видим отблизо. :inlove:

 

Image result for bts summer package 2018 jk

 

Не пиша за това колко награди печелят, понеже не мога да им хвана края, но са много. И ето и първото място с IDOL на Music Bank.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click:  - :es: Напълно заслужен успех с такъв невероятен албум! Започнах да прослушвам по - старите им неща и някои от тях наистина ме грабнаха. Май ще си направя специална плейлиста с всичко най - любимо, че да не ровя всеки път да ги търся из телефона! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето го и дългоочакваният клип на  "IDOL (Feat. Nicki Minaj)" - Гледайте го докрая, там има много мила изненада! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олееееееееееееее, аахахаха, гледам Словения - България, мач за Лигата на нациите (демек европейското) в Любляна и какво да пуснат на полувремето - IDOL - момчетата са навсякъде :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е от любимците,даже бих казала,че ми идва и доста безличен RM като лидер,ама човека има рожден ден/нали при тях вече е 12/ и понеже в последно време аз се оказах най-активна /ти да видиш/ в музикалния свят тук,та да отчетем и това...Жив и здрав да е...

Dm0l_HMMW4_AASTw2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък той ми е любимецът в групата (какво да се прави падам си по симпатични умници, с които можеш да водиш разговор и не са просто красиви дървета служещи за украса на пейзажа)! :inlove: А сега по темата на деня - Честит рожден ден на невероятният лидер на BTS и дано да продължи да води групата към нови професионални върхове!!! :bow:А за почитателите на Бога на разрушението, ето една забавна компилация от "злощастни инциденти" с главно действащо лице RM(всеки път се смея до сълзи когато го гледам)! :rofl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм му фенка - страхотен глас, добър рап, страхотен английски като за кореец. Освен това и хубави песни пише. Да е жив и здрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чинно си чакам да мине полунощ и по наше време. Винаги се радвам на РМ, когато и да си отвори устата, независимо каква е целта - да говори, да рапира, да тананика, да разсъждава - винаги мисля, че от нея излиза нещо умно. И то си е така.

Та да е жив и здрав, да научи още колкото езика иска, да води групата към още толкова награди, колкото иска, че даже и повече. 

И да се поздравим всички...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...