Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Те може би не, но поне феновете ги асоциират и то постоянно, на Ви дори му казват Гучи бой, понеже постоянно носи тази марка. Отделен въпрос, че не са рекламни лица. Дори бяха последвали Гучи в туитър, бъзикаха се, че това е бил Те, после обаче ънфолнаха, като нямаше обратна реакция/последване.

Off Topic

c566e81321956e7c.jpg

58adafed75060ccc.jpg

0a4135ad6ebee53b.jpg2fcdd7e91caa4c00.jpg

baa3611718e21550.jpg

051b731b6a28e71a.jpg

47406b1dcf5fc19f.jpg

fbdc48b3fdda1f2a.jpg

Примери още много, най-вече на Ви изцяло облечен в Гучи, както вече споменах, те феновете и прякор му измислиха заради това - Гучи бой.

 

Момчетата с Jang Sung Gyu.

5db187956c4735f3.jpg

 

Ви и Рап Монстър с Violetta Komyshan , пост на Warren Elgort.

c8631281621a2eed.jpg

 

Seal, ето и втори тийзър, тук Джимин и Джин ще уморят Ви, най-вече Джимин.:896767:

 

И пуснаха превю на предстоящия епизод на ВТС в Knowing Brothers:

 

@Rashi, мила, изгуби се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не държа много да стават рекламни лица. Не съм по шопинга и не са ми слаби ангелите, ма да не рискуваме :896767: 

 

Ви от време на време ги бичи разни шантави аутфити, зер нема от кой да вземе пример :D Ама вкарва една доза индивидуалност, че като почнат да ги обличат по калъп и ми бъркат да не казвам къде :896767:

 

Клиповете не съм ги изгледала, че съм още от телефона, по-късно ще се изкажа :D

 

Btw, Кристъл не е ли на 24.10? Уики така вика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойте ангели не са слаби, ама знае ли човек.....:D

Примерно с кеф ще му крадна светло лилавите кецoве на първата снимка.:lol: Без марка, без нищо, директ си ги прибирам. хахах На втората пък ме радва какъв бойфренд вид има! до Вили-то. Жалко, че момата е вече крадната от Warren Elgort.

Съгласна, наистина вкарва голяма доза индивидуалност и на мен това ми харесва.

Още не си ги изгледала?:o Срамота!;) Шегувам се. Джимин е във вихъра си, скачайки в леглото върху Те.:896767: Така като гледам предстоят още тийзъри, да видим при тях какво ще става, предполагам, че трябва да са с РМ, Шуга и Хоби и Джимин, който да се появява и при тях. Сега, въпросът е дали и те ще са пак по/в леглата.:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз креват ще го призная, ако ги побере и седмината. Плюс нас трите. Евентуално :896767:

 

Аз да си призная, предавания не гледам, освен клипчета в тубата. Ти? Стриймваш или?

 

И излъгах за шопинга. Имам много слаби ангели откъм парфюми, там става страшно. Ма нямам уклон да се пръскам с мъжко, така че да пуска смело. Най-много да подарявам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз креват уж е само на Ви, но гледам успешно побира повечко хора. Те само да се съгласят, все ще успеем да се сместим.:D 

Гледам и предаванията и всякакви допълнителни меморита, летни пакети и т.н. Каквото успея да добарам. Както и Live Stream, когато имам време, в туитъра пускат доста линкове за Live-ве и от концерти. Е, не всичко успявам да хвана, даже напоследък повечето неща ги гледам на по-късен етап и когато имам време. Добре че има добри души, които качват всичко и после свалям.

Още ли не харесваш мъжки парфюми?:896767:

1a3b96568069311b.jpg

Тази култова снимка се принтваше много - то не бяха възглавници, чаршафи, раници и т.н. с нея. Е, има защо.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжките ги харесвам, ама не на мен. Мурата ако пусне нещо обаче, ще се сдобия B)

 

Снимката...хмм...по-бива от Куки с неговите Victoria's Secret :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах видеото, съм на мнение, че тряяше да го пуснат за рождения ден на Blue Moon :896767:

 

Песента не е много моя, има catchy елементи, ама не ме хваща, за момента. Аутфитите са 'луд на шарено се радва', ама си харесах туй-онуй :D Много в тон с фотосесиите.  

 

И, о чудо, тоя път всички ли имат реплики или така ми се струва :D Line distribution-a дава най-много време на Куки и Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йей! Няма проблеми, аз приемам подаръци и месеци по-рано.:D Няма да се разсърдя и на още няколко такива до рд-то. За линиите не знам, още не съм гледала как са разпределени /и мен ми се струва, че всички имат този път - не мога да повярвам!/ Но определено Те има повече скрийнтайм от обикновено, което ест на макс ме радва.:wub: Прилично количество  и качествен материал за гифчета се очертава.:896767: Днес толкова неща пуснаха, а най съм кът от към време. Нищо, довечера ще прегледам всичко.

Песничката ме радва. Да, не им е най-добрата, но е приятна. А колкото повече я слушам, толкова повече ме хваща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включване на живо във V Line преди пускането на албума и мв-то. Големи са сладури!

 

방탄늬우스 COMEBACK SPECIAL отново във V Line.

Все още се качва, ето кратък откъс:

Off Topic

 

 

Част от пресконференцията:

 

Снимки от пресконференцията:

 

Off Topic

d1d59531409ee733.jpg

7f49ff719c7f15dc.jpg

39c5a0f3b5b4e3d5.jpg

07891a02ea81510f.jpg

4c0ff22141c33327.jpg

8a28ced4cdc3ccd4.jpg

18fdc5a9245ba799.jpg

0dee6b4df7702f42.jpg

27c607c5be0ecbc8.jpg

6cae8d7f3bcbc47a.jpg

be49ddee49cc06a0.jpg

f1a3ff4226d23f7f.jpg

 

Още снимки: Тук

 

Пореден тийзър от Мнет. Куки в леглото на Ви, ех, това легло...всички искат в него.:896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пускат и останалото! Счупих си любимата чаша одеве, смятам, полага ми се нещо по повода. Дано да дочакам някой по-хард beat.

 

Оф, сега искам дънките на Ви. Предлагам да го събуя и квото остане - за тебе :896767:

 

И имам чувството, че Джимин е прихванал от Ви. Много се хилих на позирането на прес-конфа, и двамата са в стил 'не съм сигурен, че се приземих на правилната планета' :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, ето това ще бъде перфектния подарък за рд-то ми! Взимам го, а дънките ти ги давам.:896767: Споко, ще ти поръчаме нова чаша... с Ви? :D

Само актрисата Ha Ji Won да не ни изпревари. :lol: Пуснала е снимка в инста с Ви и желае успех и подкрепя албума на момчетата:

7135fb268ae45cf9.jpg

Дали пък няма и в някоя драма да го видим скоро? А дано!

 

Boy!:

Off Topic

3fdd7441222a5391.jpg

 

Хаха, Ви и Джимин са страхотни образи на пресконференцията.

Още един туит на БТС от днес:

a29b8529520ec026.jpg

 

Ъпдейт от Рап Монстър във фенкафето:

Off Topic

74c58464f8ed3fdd.jpg

32ff10e0ab256915.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, аз толкоз неща счупих тия дни, че ако всички са с Ви, билборд трябва да му издигна у нас :D

 

Драма, ама не с нея (освен ако не играе майка му) :o

 

Лични фаворити: #7 и 8, и на двете искам видеа. Даже на MIC Drop си го представям в стил Umbrella Corporation :896767:

От лиричните отклонения ми харесва Pied Piper-a.

 

 

p.s. За снимката по-горе - така е, като танцуваш по пижама, оставаш по чорапи :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо гледах линиите, Ви е на 3-то място - това направо си го приемам за първо!:D Толкова рядко се случва. Не мога обаче да се оплача - този път има и малко повече скрийнтайм от обикновено. Оплакнах окото! :896767: Иначе по линии на първо и второ са Кук и Джимин. Много се радвам, че този път са дали малко повече линии на Джин. И в другите песнички по-често се чува Джин, наистина прекрасно. Според мен той е най-пренебрегвания, в този албум обаче са го компенсирали, което е много добре! Браво! За съжаление обаче в другите песнички Ви почти го няма. Мен албумчето ми харесва, много приятно. Не им е най-добрия албум, но определено ми харесва. Да допълня, че и Best of Me също много ми хареса.

 

Момчетата счупиха рекорда и само за 8 часа събраха 10 миниона гледания в тубата и 1 милион лайкове! Още инфо: тук и тук

Номер 1 и All Kill в Мелон.

Off Topic

a22a871db773c604.jpg

 

п.п. Ама разбира се, че ще му е майка/леля.:D Хахах, иначе не се приема. За контузията и босите крачета мисля и РМ има принос. Но накрая ми стана много жал,... как го болеше. :( п.п. Феновете пак засякоха Ви, че патъчките и дънките от пресконференцията му били гучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали чу "яла-яла", стига толкоз. Догодина пак :896767:

 

Оф, много искам да й направят клип на Go, баш на тая реплика си представям едни чупки като в No More Dream. Ама сигурно ще филмират Best of Me...

 

И стига го жали, войник ще ходи. Зер и пушката ще идеш да му носиш, да не му тежи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чухте ли Sea вече? Леле, каква песен!

 

 

И скита...

"Не че се опитваме да измамим някого, не е това, просто винаги искаме да им покажем добрите си страни..."  ;;

Аз докладвам, изчезнах за няколко дни, но от добрата страна - имах достатъчно време да събера мислите си. И както в началото имах някои резервации към албума, толкова повече се привързвам към него. Усещам, че пак ще пиша есета тук, само да ми се освободи малко време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В безсмъртните думи на Мин Юнги: J-HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPE!

 

 

Та за албума... към DNA имам смесени чувства, както обожавам подсвиркването и китарите, и даже свикнах с EDM елементите, факт е, че само Те, Юнги и Хоби ми звучат добре в тази песен. Не знам дали да виня стила или autotune-a. И ми е малко жал за това, защото виждам колко средства и усилия този път BigHit са вложили да промотират песента. Ако не знаех що е то Бангтан и чуех това, веднага бих ги отписала, текстът също въобще не помага. И това е особено потискаща мисъл, защото като фен и песента, и албумът като цяло са ми супер интересни като концепция!

Изглежда наистина се движим по хайлайт лентите и цитатът "Защо е така, че най-щастливите моменти предизвикват внезапен страх?" добре описва настроението на албума - на повърхността имаме песни за младата любов, която заслепява, успеха и живота за мига, но между линиите можем да прочетем страха от бъдещето. Още по-интересно е, че целият албум може да се чете като история за BTS и ARMY ("I call you her..."). Много хубаво ни насолиха в Pied Piper :lol: И никой не може да ме убеди, че видеото на DNA не се движи на границата с пародията, особено с монтажите на Те и Гук или пък Те и Джимин, любимите двойки на феновете. И не мога да не се смея, като се нареждат четиримата вокали, като комбо-атака за бедните фенки :D

За самите песни - Sea се разбра, че ми е любима. Go Go също съм въртяла повече, отколкото е нормално, хубаво, че направиха сладурска забавна интерпретация за изпълненията, че иначе ми става тъжно. Best of Me ми е изненадващо носталгична и също слушах много. Mic Drop е както изпълнение убиец, така и пак ме кара да се усмихвам с припева, това "Did you see my bag" ми е много забавно дразнещо. Очаквам следващия албум от поредицата да има по-мрачен тон, в съответствие с третата хайлайт лента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекапитулацията към момента - MIC Drop ми е втора любима след GO, но хореографията й ми отнесе главата, в типичния им стил :inlove:

 

GO ми води в предпочитанията за слушане, но без картина. Пълно разочарование, все едно са няква женска банда. То текстът си е яко виц, ама трябваше ли хореографията им да е пълен т***к? Да си държат клипа, не го ща. Казах! :896767:

 

Милото, още има съмнения за планетата, като го гледам :D И голяма краста с това бяло, напоследък B)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...