Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Жалко е, че я няма първата им официална фотосесия за този албум "Age of Blooming pt.1" А тя е толкова приятна, свежа и зареждаща те с енергия.. Нека не е като линк за друг сайт.

 

6zot2b.jpg

 

16rz3t.jpg
16je992.jpg
dq3pxz.jpg
2s6pjk8.jpg
2jfeyjp.jpg
30shvfl.jpg
24pwj6e.jpg
jj8sqe.jpg

 

 

Излезна вчера и траклиста на мини албума и се вижда, че всеки един е имал участие в този албум...

bts-track-list-02.jpg

 

Ето и откъси от песните.. Звучат невероятно.. 

 

А самият албум ще е в две версии - розова и бяла. Но само по обложката се различават, другото всичко си е едно и също. Ще има 120 страници фотокнига и една фотокарта - 8 варианта са въжможни - 7 на някой мембър или 1 обща.

 

bts_3rd.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго очакваният албум и веднага преведената I NEED U:

 

 

Предварително представената Converse High също с превод:

 

 

 

 

Тук може да се чуе целият албум:

 

 

 

Рекламата за участието им в SBS The Show на 5ти май:

https://www.youtube.com/watch?v=Yyoiqqm7GeA

 

На 29-ти Април, 9pm KST - acoustic ver of #INEEDU

на 30-ти Април - излиза официалният видеоклип

 

Фен организациите на BTS - ARMY направиха всичко възможно да зарадват любимците си, като ги издигнаха на глобалното първо място в споменаване на хаштага #INEEDU по туитър, както и в търсенето на песните в предоставящите ги музикални канали:

 

11140154_898808093494204_513118155374842

11188264_471371903018762_69266595810029511174979_471371923018760_34683729723578511169871_471371929685426_4749998240841301925236_471371926352093_4328643977896963

Мелон в реално време:

11140023_555837377888632_79690736965306011174804_10153317174720559_8245692485858

10409090_1441831746117772_11354865482392

 

 

Междувременно светкавично разпродалите се билети за турнето им в Ню Йорк, Далас, Чикаго и Лос Анжелис през юли (16-26), хвърли в отчаяние организаторите и феновете, срина системата на билетните оператори, а впоследствие на черно билетите стигнаха до абсурдно учетворени цени от 1000$ на интернет търгове, има и създадена фейсбук група за търсене на билети. 

 

Не знам доколко отговаря на истината, но засега се счита, че BTS са по-популярни в световен мащаб отколкото на родна почва. Даум кафето им (на корейски) с официално регистрирали се и предполагам платежоспособни фенове е малко над 97 000 члена и е в топ 15. 

 

Билетите за концертите им 2015 BTS LIVE TRILOGY: Episode II. The Red Bullet в Сидни и Мелбърн, Австралия на 10 и 12 юли са разпродадени също за по-малко от час и заради "безпрецедентния натиск" организаторите там пуснаха допълнителни билети.

 

Концерти ще имат на

 

23 май в Индонезия

23 май (?) в DREAM CONCERT @World Cup Stadium-Seoul

6 юни 2015 BTS LIVE TRILOGY: Episode II. The Red Bullet в Малайзия

16 юни KPOP CONCERT LIVE IN YANGON – MYANMAR

10, 12 юли 2015 BTS LIVE TRILOGY: Episode II. The Red Bullet в Австралия

16-26 юли 2015 BTS LIVE TRILOGY: Episode II. The Red Bullet в USA

15 и 16 август Summer Sonic 2015 в Осака и Токио

20 септември във Филипините. 

 

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врътнах албума, има добри R&B тракчета. И тези момчета израснаха, и най-хубавото е, че опитват да напредват, правейки това, което харесват,

като стилове и влияние. Не бих въртяла целия албум, но Sick е добра песен, хвана веднага слуха ми, после Move. I NEED U предполагам, че с лайв и повече слушане ще я оценя. Или с клипа.

Ха ха, Converse High, голяма “реклама“ във всеки смисъл, някой от тях иска да стане рекламно лице, май... :28558: .

Последно, приятно отличавам гласовете на Джимин и Рап Мон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и клипа. 

Аз съм без думи. Харесва ми песента. Тъй като вчера не съм слушала нито една песен в албума, тъй като исках клипа пък и албумът да ми пристигне и тогава. Но .. ! След този клип и песен, отивам да си пускам останалите песни от албума.  :28558:  :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът е цензуриран/ орязан ?, в туитър са публикувани сцени

с окървавените ръце на V, пребития Jungkook, Suga може би ще се самозапалва, а JImin удавя... Не е ясно друга версия ли ще има и дали се очаква версия с хореография :)

 

10891470_471851286304157_530473584574201

10418202_471853082970644_695595099914935

11161363_471853079637311_451740200013038

11109450_1560690587529519_96896431983315

 

Днес беше и първото им гостуване в медия - Naver Starcast - ето бавната версия на I NEED U, изпълнена наживо:

 

https://www.youtube.com/watch?v=B9D55XleQIM

 

 

Песните от албума вече всичките преведени на английски:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Бодже!!!  :icon_sunny:

Ку знаят колко още пъти ще викат: "I Need You, Girl!!!", бедна им е фантазията просто...  :28558:  А то че е вярно, че точно на тази възраст такива неща като любовни разочарования се усещат най-тежко (все пак и аз някога съм била тийнейджър  :rofl: ), вярно е, ама аз и не помня Suga да ми е искал разрешение да се замозапалва!!! Ха ма ха!!!  :icon_sunny:

За песничката - още на второто изпълнение на куплета се клатех и си пеех "I Need You, Girl", така че засега ми харесва. Ще изчакам лайфовете, за да добия по-реална представа за нещата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха вече и първите live-ове. Всичките са както винаги на ниво, но лично на мен този от Music Core сякаш най-много ми допадна:

 

 

Деца, обичам ви!!!  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък Music Bank много ме израдва, особено сцената на Boyz With Fun е много весела хахаха Само аз ли след всяка сцена/видео/интервю се чудя от коя лудница са извадили V? :rofl:  Това момче не е от тази планета....


Хаштаг интервюто им... I Need U вече много ми допада, трябва и целият албум да чуя скоро.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С making-а с цял глас съм се смяла:

 

 

Не е честно!!! Клипът наистина е орязан!!! Искам целияяя!!!  :cry:

Ама иначе с времето започва да им личи, че добиват все повече опит не само като артисти, а и се развиват като личности. Усеща се някаква зрялост в парчетата (и изпълненията им), a и някакси ми стоят много по-спокойни и пред камера (имам в предвид интервютата). Преди малко дори изгледах първия Showcase, за да проверя дали не си внушавам нещо, ама не... чак ми се сви сърцето - гледаха като уплашени сърнички. Да не споменавам, че и почти не се обаждаха (освен Rap Mon).  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно чудно изпълнение на живо, този път на сцената на Inkigayo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=9bkwEOezVS4

 

Аз обаче явно имам някакъв проблем с късите гащи, 'щото вече на няколко лайфа се появяват така и хич не ме кефят...  :dunno:  Може би и за това най-много харесвам изпълнението от Music Core - сякаш този стайлинг най-много подхожда на концепцията на парчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека най-накрая тези талантливи момчета спечелят някое от музикалните предавания. Напълно го заслужават. С всяка следваща песен израстват все повече и повече. Великолепни като изпълнители и артисти, всяко тяхно изпълнение е пропито с толкова много чувства, че могат да те разплачат или разсмеят.

И, Мони, напълно съм съгласна с теб, концепцията с късите гащи вече не им подхожда, защото от изпълненията им лъха мъжественост и сексапил. Дано скоро се усетят стилистите им.

Прекрасни са :wub:, обожавам ги, различавам гласа на всеки един  и всеки глас ме зарежда с енергия.

Напред и нагоре, момчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го разбирам и аз това с късите гащи :) Освен да искат да ги уморят от студ. Железни са в много отношения щом го понасят всичкото това. Ето и как протичат снимките на официалната фотосесия към албума:

 

 

Сега се е разразил накакъв скандал на фенска основа, заради това, че албума на BTS се продава по-добре от двете нови песни на BigBang. Не мога да преценя доколко е сериозно, но обвинението е в “sajaegi”  (т.е. компанията BigHit да е закупила голямо количество от собствената продукция, за да манипулира резултатите на продажбите).

 

:click: 

 

:click: 

 

Фен кафето на BTS нарастнало с близо 1700 и на 12-то място:

 

11193350_10153327986125559_5312311785681

 

 

Поздравче от макне-то, и то малко на извънземно върви :)

:click: 

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм... Наистина подобен род обвинения не са никак приятни за никого (особено за момчетата), но и ако трябва да бъдем честни, не са никак изненадващи.

Не знам как да го формулирам накратко, за да не бъда разбрана погрешно, затова ще го обясня така: Аз съм фен и на двете групи и ако имах физическата и финансова възможност, бих си купила всички албуми, мини албуми, сингли и разни други не само на Big Bang, но и на BTS. Но... BB са си BB. Тях цял свят ги чака да се завърнат (включително и аз). Завършени артисти, откъдето и да ги погледнеш - с вече изграден стил, с вече изградено сценично поведение, с вече изградено име и т.н., и т.н.

И тук вече идва още по-голямото НО - истината е, че лично аз с много по-голямо нетърпение чаках завръщането на тези млади, талантливи, пълни с енергия, идеи, желание да се утвърдят, деца, които буквално разцъфнаха пред погледите ни. С риск да се повторя и да стана малко банална - на мен огромно удоволствие ми доставя това да ги следя как се развиват, и то така, както трябва да се развиват всички артисти (а и не само) - стъпка по стъпка. Все пак нека не забравяме, че колкото по-бързо е издигането по стълбицата, толкова и вероятността да се главозамае човек и да се сгромоляса жестоко е по-голяма. А лично аз никак не искам да им се случва нещо подобно, 'щото мисля да ги изчакам да минат малко възрастта, в която няма да ме обвинят, че съм педофилка и че развращавам малолетни и да си взема някой от тях за мъж. Пък за ко мий, ку ний известен... :rofl: 

Както и да е, наречете го както си искате - шесто чувство или дори надеждата на всеки един фен някоя от любимите му групи да остане вечно на сцената, но някакси съм сигурна, че тези сладури едва сега започват своя устрем и ще ни покажат все по-добри и по-добри неща и за в бъдеще.

Така че колкото не съм изненадана от гореспоменатите твърдения, така и съм толкова сигурна, че в крайна сметка наистина ще се окажат неверни.  :bee: (Ма аз верно са отплеснах. Отново...)  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, неверни са, са разбира се. Бързо се публикуваха разписките и снимки на поръчките , много са от Япония, мисля, че дотук беше скандала. Ето статия и доказателства:

 

    :click: 

  :click:

(Мрън, де да знам как се покрива линка, нещо да подскажеш?)

 

 

 

Децата и ARMY извоюваха с немалко труд и олелия първото място в първото си шоу - SBS MTV THE SHOW:

 

https://www.youtube.com/watch?v=RruuNIjyqmE

:click: 

 

Шуга бърше сълзи зад гърба на Мони, стафа публикува реакция в Интраграм, Jungkook коленичи и се поклони, радостните ARMY трендват хаштаг #BTS1STWIN, фенкафето регистрира още 3000 фена в последните дни и вече мина 100 000. 

 

 

 

 

Да им е честито, да видим следващите два-три дни по другите шоута как ще са :)

Редактирано от mrnkaloto
Покрити линкове .В Указание за публикуване на мнение е обяснено как се покриват линкове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXID и BTS си размениха по една победа в последните 2 дни. EXID взеха 2-ра поредна на MBC Show Champion , а BTS се разписаха за M!Countdown и с голяма радост си получиха втория трофей от музикално шоу. Преди резултатите, Jin обеща да пеят с червило, ако спечелят, та се изпонаклепаха както можаха (сега ARMY трендват хаштаг и публикуват снимки с модерния мейкъп - размазано червило). 

Не мина и без нов скандал - "извънземното" V си пееше песента на БигБанг Loser още преди обявяването и съответно не спря, ами се започна и с физиономиите, общността се възпали от което, особено фенове на EXID. Tаehyung публикува обяснение, заедно със скрийншот на плейлиста си, че харесва и слуша БигБанг непрекъснато и затова не му излиза от главата и не се е усетил. Фенгрупата на БигБанг V.I.P. като цяло му се радва и не се сърди. 

https://www.youtube.com/watch?v=BO41932FqUM

 

Зад сцената :

https://youtu.be/BO41932FqUM

Фанкам на награждаването:

INEEDU за М!Countdown

https://www.youtube.com/watch?v=AK3XjL9iJvI

 

 

Снимки на видимо щастливите от получаването на ценната награда :

 

 

2015050720413081_1_choijiye.jpg

201505071942781132_1.jpg

2015050719444265549_1.jpg

l_2015050701000424800027081.jpg

l_2015050701000425200027121.jpg

l_2015050701000425300027131.jpg

20150507004507_0.jpg

201505072001770077_554b467aaa404.jpg

1430996262_900537.jpg

1430996214_900535.jpg

image_readtop_2015_437542_14309963231914

20150507004522_0.jpg

11210423_822934404458244_278407032104333

 

 

 

Хубавите неща идват по три - Албумът на BTS The Most Beautiful Moment in Life pt.1 се появи в няколко класации на Билборд:

- на 2-ро място в седмичната класация на Billboard за световни албуми (2000 продадени копия в САЩ)

- на 6-то място в класацията Heatseekers Albums (първият к-поп албум за 2015г. , който влиза в топ 10 на тази класация )

- 6 отделни песни в класацията  World Digital Songs , I need u е на 4-та позиция, повече може да прочетете в статията на Билборд:

:click: 

 

А по случай деня на родителите Jin записа кавър на Ra.D's  "Mom."

 

:click:

 

Мен лично успешно ме тийзват новоизлязлото видео от мейкинга и разкриването на допълнителни кадри от прословутия 19+ клип, който още чакаме:

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я оригиналната версия, която ако беше излязла, щеше да доведе до забрана за излъчване, не че е нещо смразяващо де, но все пак тези от вас, които са под 18 , по-чувствителни или склонни към депресии - предупредени сте :) Момчетата страдат, и душевно и телесно, а дали подбора и реда в който ще се тълкуват сцените, дава насока към изплуване или обратното, да му се не види пак не е ясно. На мен със сигурност ми причнини повече гледания. Поогледах и коментарите, дано ми просветне за азиатската душевност: 

Е, не съм значи само аз объркана, поне сред тия, които го изразяват на английски. Преобладава мнението, че всички умират - Джин е разказвач, тъжи за приятелите си, спомня си за тях и може би се самоубива с японска лилия, чиито аромат е силно задушлив/токсичен. Видях и версия, според която той го халюцинира всичкото това. Ако пък се има предвид, че никой всъщност не е показан да умира, може да се счита, че са превъзмогнали тъмните тийнеджърски години, за да започнат всъщност най-хубавите моменти в живота - Джин си отваря прозореца, J-hope отваря очи, и т.н. Това , което на мен не ми се нрави, е че ние жените сме набедени за това поголовно опустошително влияние и че текста не ми се връзва съвсем с видеото, по- добре да беше "I need you friend". А пък Чонгкук, дето така подробно го пребиват, съвсем ме изправя на нокти . Тъй като не вярвам да издадат по-дълго и обяснително видео, ще разчитам на обичайното видео на втора по-развеселяваща песен :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

     Хммм... Правилно са казали хората: "Внимавай какво си пожелаваш." Толкова много исках да видя оригиналната версия, а сега... ми се иска да не я бях гледала. На мен пък най-шокиращо ми подейства сцената с V - как можаха да превърнат това изпълнено с живот и хумор, толкова невинно изглеждащо, дете - в убиец, умът ми не го побира просто.  :dunno: Не че ми хареса как Suga се самозапалва или как Jimin се самоудавя, ама... това ми дойде малко в повече.  :mad:

     Ако не друго, поне успяхме да ги видим в доста по-различна светлина от обикновено - нямаше ги онези жизнени и наивни деца, които виждахме досега, а на тяхно място се появиха седмина изпълнени с болка и страдание млади мъже. Откъм актьорска игра момчетата се справиха меко казано блестящо (поне според мен) - повярвах на болката на всеки един от тях и в края бях толкова облекчена, че се имат един друг, за да си помагат да преодоляват трудностите, че дори се и усмихнах...  :icon_sunny:

    Аз отдавна вече съм се отказала от опитите си да разбера психологията на южнокорейците (смятам, че поне за мен, това е нещо невъзможно), затова общо взето гледам да тълкувам нещата по мой си начин. А ето го и моето тълкувание - текстът е малко объркан ("Обичам те!", "Мразя те!", "Нуждая се от теб!", "Върви си!"), каквито са и чувствата на всеки след раздяла - раздвоени. Болката (особено ако е първа любовна раздяла, както в случая) - преминава по-скоро в шоково състояние и мислите на хората са доста объркани, така че последващите събития (лично аз дори смятам, че това всъщност не е реалност, а мисли, изразяващи болката на момчетата), не са никак изненадващи. Но това, което на мен най-много ми хареса, беше идеята, че когато има някой до теб (дори и само да е там като присъствие), е много по-лесно човек да се изправи и да продължи напред, както направиха и моите умни, умни момчета...  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собствената реакция на BTS на 15+ версията:

 

 

От която става ясно, че липсата на пари, налагат включването на екипа в заснемането. Така поизрастналото макне се оказва пребито от собствените си мениджъри. РапМон пък бидейки аматьор в работата на бензиностанция, успява да оправдае прякора си "Разрушителя" (нещо такова беше...) и да одраска колата на музикалния директор на клипа, докато я ползват за снимките. 

 

Така с малко средства, в характерната за BTS черно-бяла визия, която аз много харесвам, хлапетата си спретнаха мини-драма с щипка съспенс и затрогнаха със сълзи и отчаяние.  Версия 15+ завършва с "героите са уморени" или както казва J-Hope - "хората са най-щастливи, когато спят - най-хубавите моменти в живота". Един желан лукс за свръхнатоварените момчета. 

 

Групата изживя истинска драма, напрежение и отаяние по повод изявата на ТеТе на M!Countdown с пеенето му на Loser.

ARMY ожалиха разплаканото ейлиънче, което беше документирано с кърпичка в ръка и прегърнато от най-утешаващия в групата - Jimin.

 

Третата си поредна първа награда от музикално шоу Music Bank взеха с изумление, предпазливo оживление и пълна безизразност от страна на "грешника" V. 

 

 

 

На следващото от редицата шоута - Music Core , в знак на разкаяние BTS бяха облечени в чисто бели блузи без акценти. Оживиха се в щастливи усмивки след като любимите им батковци BigBang си взеха полагаемото първо място. 

 

 

 

ARMY пък декларираха, че най-голямата победа за тях е завърналата се закачливост и усмивка на лицето на V .

 

 

 

Същото беше и класирането на Inkagyo в неделя. 

Новата седмица им донесе поредна първа награда от SBS MTV The Show . 

 

 

 

Днес 13.Май BTS празнуват 700 дни от дебюта си преди 2 години и ще учстват в MBC SHOW CHAMPION (Broadcast).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не объркам бройката, наградите от шоупрограми вече са 5 - сега вече и една от Show Champion. Не си я получиха лично, защото бяха извън страната - снимат нещо тайно в Борнео/Малайзия ( японска реклама уж било, мернах някъде). Изпревариха по резултат БигБанг за това шоу в деня когато им се пада 700 дни от дебюта, а на следващия ден на M!Countdown пак са втори след тях.

 

Излиза фотосесия покрай издаването на албум за японския пазар. Концепцията е в черно и бяло, с червен конец :) "Червената връв на съдбата" - Според мит популярен в Китай и Япония, боговете връзват невидима червена връв около малкия пръст на хората, които са орисани да се срещнат и да си помагат, един вид които са сродни души и един ден може и да се оженят помежду си. 

 

 

11107731_1066037680090222_11144501004280

 

11266562_1066037776756879_3674381530472011246256_1066037710090219_21101923368154

 

 

Руското Арми поналя масло в огъня на битката с анонимните обвинители в sajaegi и сега вече понастръхналото Корейско общество, в опит да докаже многобройността на руския и интернационалния фандом и покупателната му способност.

:click:

 

Междувременно с продажбите си BTS са класирани на 10-то място в световната класация за най-продавани албуми:

 

10996500_10153347853355559_2709594582039

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...